Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Mis iseloomuga on lõvi naine?
 
kuulsin 03. oktoober 2013, kl 19.32
Et Mart oli Lõviprouaga juba abiellunud, palju õnne Teile kahele ja ilusat sügist!
 
Milline oinas - saab petta! 03. oktoober 2013, kl 20.43
No on alles loll mees! :D :D
 
tark mees 03. oktoober 2013, kl 22.48
Täna õnne, mart-mees, pääsesid õnnelike meeste maale, täielik kassinurr kodus ja söök laual, voodi alati soe, naine nagu kaisukiisu..... mida veel!?
 
to mart 04. oktoober 2013, kl 12.09
TUNNEN KAASA , et sellise lõdva kummiga ja inetu krantsi otsa sattusid. aga ega kõigile meestele neid paremaid ei jätkugi, keegi peab selle kõntsa ka üles korjama ;)
 
Veevalaja to ära kisa 04. oktoober 2013, kl 12.52
Mina karjun seal kus ma tahan ja sina rott seda Mulle küll ütlema ei tule! hoia oma keel hammaste taga, kui sealt midagi loogilist nagunii tulemas ei ole!
 
Veevalaja to ära kisa 04. oktoober 2013, kl 12.55
ja vähem ettekujutust! minu mees isegi ei vaata mitte lõvide poole, sest ta nimelt ei arva teist mitte kui midagi. ja kui ka vaataks siis teist küll mingit ülelööjat ei oleks, kes julgeb isegi üritada on pihuks ja põrmuks tehtud ja seda olenemata tähemärgist.
 
eelmisele 04. oktoober 2013, kl 13.01
paistad Lõvi peegeldusena.
 
hei - doo 04. oktoober 2013, kl 19.06
Kuule mõttetu kisakõri siin. Lõpeta oma jura lõpuks.

Veevalaja to ära kisa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina karjun seal kus ma tahan ja sina rott seda Mu
> lle küll ütlema ei tule! hoia oma keel hammaste ta
> ga, kui sealt midagi loogilist nagunii tulemas ei
> ole!
 
hahaaa 04. oktoober 2013, kl 20.25
Lõvieite annab peegeldada. Seda sitta ei taha keegi etendada.



eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paistad Lõvi peegeldusena.
 
.... to ära kisa 04. oktoober 2013, kl 20.33
Ma muide pole ei veemärk, ega ka veevalaja, mitte nende poolegi. Olen õhumärk ja mu mees on endiselt mu juures alles, on 13 aastat olnud ja on edasi ka.
Mu mees on piisavalt tugeva natuuriga, et lõvi on ainus nais-tähemärk, kes talle ei istu. Just nimelt eelpool palju mainitud negatiivsete omaduste pärast (egoism, alkolembus, lõdva kumm, eneseimetlus, shit iseloom, kole välimus, võimuahnus jne). Ja mida arvata naisest, kel endal mees rügab Soomes rasket raha teenida, samal ajal naine joob end ilusaks ja hakkab end tuttavatele hõivatud meestele pähe määrima? Ausatama sellist? Ärge ajage naerma...
 
Dylaylake 04. oktoober 2013, kl 22.57
Piinlik on lugeda teie kraaklemist.
Ükskõik missuguse tähemärgi kohta oskate kirjutada vaid õelaid sõnu.
Kust kohast te selle sapi, mis siin välja valate, võtate?
 
Sõnn 05. oktoober 2013, kl 08.33
Dylaylake .....

Kus suitsu, seal tuld! Ei jäta just see tähemärk paljusid külmaks ning endalgi negatiivne kogemus olemas .....
 
.... 05. oktoober 2013, kl 11.49
Kui te veel ette kujutaksite (Dylaylake), millist sappi tuleb lõvikeste suust. Absoluutselt kõik, mis käib teiste pihta, on negatiivne, halva maiguga ja halvustav. Kõik, mis seotud lõvide ja nende perega on lihtsalt parim ja kadestamist väärt... Teiste valikuid tehakse alati maha, teiste arvamust samuti, teiste elu ja ellu suhtumist jne. Ainult lõvid elavad õigesti- nende arust. See ongi selle sapisuse põhjuseks ja muidugi ei saa jätta mainimata kahepalgelisust. Ta räägib kõigile kõiki taga. Sulle räägib ühte oma sõbrannat taga ja sellele tagaräägitavale, räägib sind taga. Nii oli, on ja jääb ning need asjad lõvi juures ei muutu. Nad lihtsalt on sellised.
 
Dylaylake 05. oktoober 2013, kl 13.55
Mul on sõbrannaks Lõvi tähtkujust naine, juba üle kümne aasta, ja mina küll ei vahetaks teda kellegi vastu.
Teised naised on vaid head tuttavad, kellele küll kõike südamelt rääkida ei saa. Kui räägin, siis võin kindel olla, et kusagilt tuleb kõik räägitu tagasi.
Kas minu sõbranna on siis totaalselt erinev teistest Lõvidest?
 
.... to Dylaylake 05. oktoober 2013, kl 14.39
Ju sul on siis vedanud, sest häid lõvisid paistab olevat nii vähe, et neid otsi "tikutulega".
Tegelt arvan, et ta võib ju lõvi tähtkujust olla, aga kui sündis oli võibolla päike "mingis muus märgis". See pidi ju palju lugema...
 
looking Leo woman 06. oktoober 2013, kl 02.14
Päike "muus märgis", see on puhas sarkasm...

Lõvi naisel on eeldused luua perekond ja olla truu. Kui lõvi on alaarenenud, siis pereelust lihtsalt ei tule midagi head!
 
lõviproua 06. oktoober 2013, kl 10.52
Tõstame teemat, ikka meie kiituseks. Õnnelikud on mehed, kes elavad lõvinnadega, neile meestele jagub päikest ja armurõõmu , kodusoojust ja truudust!
 
muidugi 06. oktoober 2013, kl 11.39
Ja oma mehe kõrvalt ka paljudele teistele meestele ümberringi jagub seda armurõõmu! :D
 
ikka 06. oktoober 2013, kl 12.42
Las imtelevad! Kõik on enda oma, midagi pole laenatut!
 
ikka 06. oktoober 2013, kl 12.52
Voodis jagame ikka neid armurõõme!
 
Veevalaja 06. oktoober 2013, kl 22.56
to eelmisele kl.13.01

no ma võin paljugi paista, kuid fakt on et 27.jaanuaril sündinu ei saa kuidagi lõvi olla. niiet seega täiesti vale arvamus.
 
liones 07. oktoober 2013, kl 11.17
Lõvi tähtkujus sündinul on sisemist jõudu ja sära
lõvi tähtkujus sündinu ei kogu, vaid annab ära
lõvi tähtkujus sündinud headusest jooksevad rappa
lõvi tähtkujus sündinud võivad hellitada ja tappa
lõvi tähtkujus sündinud toetuseks pakuvad õlga
lõvi tähtkujus sündinud ei tunnista tundevõlga
lõvi tähtkujus sündinuid alatu reetmine rabab
lõvi tähtkujus sündinu sihib täppi ja märki tabab

Just sellised me LÕVID oleme.
 
limones 07. oktoober 2013, kl 12.04
You wish! :D
 
Aquarus_N 07. oktoober 2013, kl 15.05
Lõvinaistega pole küll eriti suhelnud kuna ma pole eriti suur sõbrannataja, küll aga mõni kuu olen suhelnud lõvimehega ja pole midagi halba öelda, on väga tasakaalukas ja hea iseloomuga ja tema kohta see lõik sealt liones'i salmist peab täiesti paika:
...ei kogu vaid annab ära''
 
24,09 24. september 2014, kl 10.13
Jah,lõvinaiste olemust on kahjuks ikka suht täpselt kijeldatud.
Jääb endalegi selline mulje,et ega nad kooseluks küll loodud ei ole.
 
Emakass 17. detsember 2014, kl 16.00
lugesin siit palju ja osaliselt tunnen end ära küll. lõvi kas sobib sinuga või mitte. ja sa tunned selle ära üsna kohe. hoia ennast siis vaos ja ära ürita midagi "aretama" hakata. viisakast käitumisest eraelus ja professionaalsusest tööpostil piisab teile mõlemale.

endast niipalju, et kui olen su ligi lasknud, siis ei tea sa minust siiski tuhkagi, oled sõbratsoonis. ma ei halvusta sind teistele, ja ka mulle räägitu jääb minuga. ma tunnen huvi su tegemiste vastu ja aitan sind kui see on minu võimuses. minust endast saad sa teada rohkem vaid siis, kui ma seda ise soovin. kolleegidelt ootan koostööd, konstruktiivset tagasisidet ja vihkan intriigitsemist. kui ma võtan välja küüneviili, on see sulle mõtlemiskohaks. sa pole küüsi veel näinud. kui sa lähed üle piiri, on küüned viimased, mida mäletad. ja sind ei unustata, sind põlatakse elu lõpuni.
eraelus, kui ma räägin sulle midagi enda kodustest toimetustest, laste tegemistest, võid ennast väga heaks sõbraks lugeda. kassi kodu on püha! enda kaaslast valisin väga. mitte välimuse, rahakoti ega muu sellise järgi, ei! väline on mööduv nähe. valiku tegin potentsiaali järgi! igal sõduril on kotis marssalikepike :). kui ma seda näen või tunnetan kasvõi püüdlust selleks, on sul suured plussid.
kõigile, kes üritavad lõvi naist "ära rääkida" ei oska nõu anda. nagu teistegi hulgas, on meiegi seas ka kehvemaid eksemplare.
 
kõigil! 17. detsember 2014, kl 22.01
Kõige kindlam Lõvi naise omadus on LAISKUS!
 
egohalastused 17. detsember 2014, kl 22.02
liones Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõvi tähtkujus sündinul on sisemist jõudu ja sära
>
> lõvi tähtkujus sündinu ei kogu, vaid annab ära
>
> lõvi tähtkujus sündinud headusest jooksevad rap
> pa
> lõvi tähtkujus sündinud võivad hellitada ja
> tappa
> lõvi tähtkujus sündinud toetuseks pakuvad
> õlga
> lõvi tähtkujus sündinud ei tunnista tunde
> võlga
> lõvi tähtkujus sündinuid alatu reetmine r
> abab
> lõvi tähtkujus sündinu sihib täppi ja märk
> i tabab
>
> Just sellised me LÕVID oleme.

Vala end guaanoga üle.
 
Oot oot 12. juuli 2015, kl 06.01
okei.. mis siis et Lõvi vajabki tähelepanu ja komplimente? Mis siis et ma olengi nõrk? Naerma ajab see, kuidas inimest tähtkuju järgi hinnatakse, maha tehtakse.
ma siiki teisi kõntsaks ei pea ega end kõrgemaks. Ma olen küll endaga rahul ja kohati hell, aga nii halb lõvi nüüd ka ma pole, nagu te siin väidate. Ma ammugi kedagi ei mõnita ega talu vägivalda ning ebaõiglust. lõpetage see õelutsemine! ma võin kindlalt väita, et olen abivalmis ja heatahtlik. Mul on ka puudused nagu igal teisel inimesel . Aga ometi pole ma rahakoti ega seksi peal väljas. Ja vabandage, üldsegi mitte pole ma libu! Ja kui ma üht armastan, siis nii sügavalt, et ükski teine mees ei huvita mind. Vaadake natuke enda sisse ja siis hakake teisi tõrvama.. järelikult on teil endal alaväärsuskompleks. Ma tean veel Lõvisid, kes teevad nii toredaid nalju ja nakatavad oma sära ja naeruga! Ütlete et Lõvi ei paista hallist massist silma. Aga miks on nii palju öeldud, et olen silma jäänud ja veel positiivses mõttes? Jätke nende uhkus rahule! Nad pole üldsegi odavad. Ja nii palju on erinevaid Lõvisid. Te ei pea paari murtud Lõvi pärast hakkama kogu tähtkuju maha tegema! Ja inimese iseloomu ei määra vaid tema tähemärk, vaid ka see, mis tuleb kaasa sündides.
 
Dylaylake 12. juuli 2015, kl 09.55
Lugesin sinu teksti, oot oot, ja nõustun 100%.
Minu sõbranna ON sarnase mõttemaailma ja olemusega. Ja ma olen õnnelik, et mul on selline sõbranna.
Edu sulle!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!