Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Mis iseloomuga on lõvi naine?
 
meri põlvini 20. september 2013, kl 15.15
Peaaegu kõikides Lõvi teemades hakkavad Lõvi naised rääkima mingist uhkusest ja sirgest seljast. Tegelikult on see lapselik jonnakas rumalus, mis ei lase inimestega normaalseid suhteid hoida. Mitte ükski inimene ei ole õigustatud ülbe olema.
 
jagan arvamust 20. september 2013, kl 16.39
narrid
20. september 2013, kl 15.06
jagan ühe kommenteerija seisukohta 100%. ühesõnaga lõvid ise teevad ennast narriks ja tolaks ja sellepärast teid ei sallitagi. õppige inimestega õiesti ümber käima ja teisu austama ja vot alles siis oodake teistelt sedasama. aga seni kuni olete sellised saapad, siis ärge lootkegi, et teisse keegi paremini hakkab suhtuma.


tõsi mis tõsi.
 
eelmisele 20. september 2013, kl 16.47
Joo vähem, naine.
 
eelmisele 20. september 2013, kl 19.42
Joo vähem, Lõvi naine.
 
tunnen_mitut 22. september 2013, kl 13.55
väliselt mängivad tugevaid aga seesmiselt on äpud. ise nad muidugi arvavad, et on kõige kõige, aga võrreldes horoskoobi teiste märkidega: sõnni veevalaja ja skorpioninaistega siis lõvid jäävad ikka kaugele alla. ja muidugi õige ka see, et inimene kes kriitikat ei kannata ja mõtetu lalinaga vastu üritab lahmida, on nõrk.
 
lõvinaine ise ka 22. september 2013, kl 14.02
Lõvinaisi kadestavad enamus muude tähtkujdue naisi, sest neil pole niipalju kombeksust, närvi, takti ega suursugusust , et teha omi valikuid ja olla lihtsalt õnnelik selle võimaluse pärast. need, kes väidavad et nad teavad või nagu ütlevad, tunnevad mõnda lõvinaist ja kiruvad neid. Need ongi needsamad teised olevused, kes pole pääsenud lõvinaiste seltskonda, siis valetavad nende kohta igasugu absurdeid omadusi kokku, mis ei lähe lõvinaistega kokku, vaid ütleja endaga, mille pärast ta lõvinaiste seltskonnast eemale jäetigi. Aga siin teemas on juttu sellest, miks mees peaks valima lõvinaise, oluline ongi talle ära öeldud ,miks. Lõvinaine ei vaja kvantiteeti, vaid igas asjas ja igal alal kvaliteeti. Ka armastuses . Olgu vähe aga olgu väga hästi.
 
viimasele 22. september 2013, kl 14.46
Me kõik siin usume, et te olete kõikvõimsad ja parimad, aga koolis oleks võinud natuke rohkem grammatikat õppida, muud midagi.
 
to viimasele 22. september 2013, kl 16.21
Õpi ise suhtlust ja ära aja ligi teistele, su netisst või kaladest tähtkujuga on see ka mõistetav, teistele ligi ajamine on su arust normaalne. Aga ei ole.
 
Talitaja 22. september 2013, kl 19.36
No kuss, kuss, loomakesed...
Lõvi ei tohi ärritada - sa ei saa arugi kui ta sind järsul hüppel ründab. Temaga peab ikka hästi läbi saama, siis nurrub nagu kodukass...
 
ohah 22. september 2013, kl 19.55
Lõvi ripub ju iga mehe kaelas. Mis sind siis ärritas? :D :D



to viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õpi ise suhtlust ja ära aja ligi teistele, su neti
> sst või kaladest tähtkujuga on see ka mõistetav,
> teistele ligi ajamine on su arust normaalne. Aga e
> i ole.
 
yx soovitaja 22. september 2013, kl 20.34
Loen, ja mõtlen! Ja kahetsen ......... et olen eestlane.
Eestlase toit on ......... teine eestlane. C'est la vie!
On ta siis Lõvi või mõnest muust tähemärgist naine või mees. Piinlik võiks teil olla lihtsalt mõttetult lahmida.

ÕPPIGE otsima elust kvaliteeti mitte kvantiteeti ja teie päevad on kaunimad. Olenemata aastaajast või ilmast.
Ja kõigepealt vaadake peeglisse! Iseendale silma. Ja seejärel südamesse.

NB! Ei ole Lõvi tähtkujust.
 
andke mõistust sellele 14.02 23. september 2013, kl 01.43
kuule lollakas kas sa ise ka aru saad, kui haiget möla sa ajad siin v? teised tähtkujud kadestavad lõvinaisi'' see oli nüüd paras naerukoht :D mul väga suur tutvusringkond aga õnneks või kahjuks teid hulle ei kadesta küll mitte keegi ja ka ma ise tänan õnne, et pole sellesse totakasse märki sündinud. sina loll aga imetle ennast edasi irw! paistab et mõistust pole sul vaesekesel ollagi, ehk aitaks teatud ravi. :D
 
soovitus sullegi 23. september 2013, kl 09.32
Et lõvid võivad närvihaigelt paljusid solvata ja teistele halvasti ütelda? Aga neile tibukestele ei või midagi ütelda? Ju sellisel vihal nende vastu on ikka põhjust ka!
Kui tahan siis ütlen, mida arvan nendest lõvidest ja nende silmakirjalikkusest.

Ära loe siin, kui ei meeldi.



yx soovitaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loen, ja mõtlen! Ja kahetsen ......... et olen ees
> tlane.
> Eestlase toit on ......... teine eestla
> ne. C'est la vie!
> On ta siis Lõvi või mõnest m
> uust tähemärgist naine või mees. Piinlik võiks tei
> l olla lihtsalt mõttetult lahmida.
>
> ÕPPIGE
> otsima elust kvaliteeti mitte kvantiteeti ja teie
> päevad on kaunimad. Olenemata aastaajast või ilmas
> t.
> Ja kõigepealt vaadake peeglisse! Iseendale
> silma. Ja seejärel südamesse.
>
> NB! Ei ole L
> õvi tähtkujust.
 
pange teema lukku 23. september 2013, kl 11.03
andke mõistust sellele 14.02 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
teised tähtkujud kadestavad l
> õvinaisi'' see oli nüüd paras naerukoht :D

Kas siin on mõni palat? Tooge mõni näide, mille peale peaks teised märgid olema Lõvi naise suhtes kadedad?

Selline gigantomaania ületab juba kõik piirid.
 
Hõivatud Sõnn naine 23. september 2013, kl 12.24
lõvinaine ise ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõvinaisi kadestavad enamus muude tähtkujdue naisi
> , sest neil pole niipalju kombeksust, närvi, takti
> ega suursugusust , et teha omi valikuid ja olla l
> ihtsalt õnnelik selle võimaluse pärast. need, kes
> väidavad et nad teavad või nagu ütlevad, tunnevad
> mõnda lõvinaist ja kiruvad neid. Need ongi needsam
> ad teised olevused, kes pole pääsenud lõvinaiste s
> eltskonda, siis valetavad nende kohta igasugu absu
> rdeid omadusi kokku, mis ei lähe lõvinaistega kokk
> u, vaid ütleja endaga, mille pärast ta lõvinaiste
> seltskonnast eemale jäetigi. Aga siin teemas on j
> uttu sellest, miks mees peaks valima lõvinaise, ol
> uline ongi talle ära öeldud ,miks. Lõvinaine ei va
> ja kvantiteeti, vaid igas asjas ja igal alal kvali
> teeti. Ka armastuses . Olgu vähe aga olgu väga häs
> ti.


Ole täitsa rahulik ja näiteks mina Sinnd ei kadesta. On jäänud siin Sinu enda iseloomustusest oma arvamus ja selle jätan oma teada:)Ka Sõnn naine teab, kellega suhelda ja kellega mitte, sest heidab need välja, kes teisi teeb pihuks ja põrmuks, ning ei taha suhelda inimestega, kes peavad end maailma targemateks ja teisi rumalateks enda arust:)
 
vimeo 23. september 2013, kl 12.58
lõvinaine ise ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõvinaisi kadestavad enamus muude tähtkujdue naisi
> , sest neil pole niipalju kombeksust, närvi, takti
> ega suursugusust , et teha omi valikuid ja olla l
> ihtsalt õnnelik selle võimaluse pärast.

Kindlasti leidub mõni Lõvi naine, kes ei ole sugugi kombekas, närvid on täiesti läbi, takt on käekellas ja suursugusus puusadel. Neile võib andeks anda, sest tulemärgil pole lihtne ilma võimutsemiseta eksisteerida.
 
juhmidele 23. september 2013, kl 13.09
teate, ma tänan õnne, et ma ei ole sündinud nii lollis tähtkujus nagu seda on lõvi ja kadestamisest ei maksa üldse mitte unistadagi, enamus te olete nii juhmid ja alusetult eneseimetlejad, et mul oleks tõeliselt häbi olla lõvi tähtkujust.

ahjaa, kui nüüd kellegi kadestamisest rääkida, siis kõige enam olen kadestanud veevalajaid, 2 parimat sõbrannat on vv ja see on lausa uskumatu, kui tugevad ja säravad isiksused nad on, alati kõigega toimetulevad, super välimusega ja alati millegi heaga silmapaistvad, ja teine tähtkuju keda kadestan on sõnnid, kes on samuti ühed parimad. mingid keskpärased lõvid võivad olla oma halli massi sees või võivad olemata olla, ei koti absoluutselt. ise olen maamärgis sündinud ja ei vahetaks iial seda milelegi muu vastu.
 
sügis 23. september 2013, kl 14.17
hahaaa, kohe näha kui lolliks lõvid ennast teevad, ehe näide ka olemas 22. september 2013, kl 14.02
uskumatu, kui olematu ajuga ikka mõni võib olla, kahju lausa.
 
mees 33 23. september 2013, kl 15.42
koos elanud Lõvi naisega 6 aastat, paremat naist annab soovida. Hoiab kodu, perekonda, sõpru.
 
to juhmidele 23. september 2013, kl 15.45
Oled intelligentsus ise, kui hindad inimei nende tähemärgi järgi :) Kui on "Lõvi" on raudselt loll ja kui on "VV" on super, super, super!
Vana sa oled, kui võib küsida? Kaksteist ikka oled täis? :D
 
Uku 23. september 2013, kl 15.51
Lõvi naistel peab ikka mingi eriline seksapiil olema, kui vihane naistekari ühe tähemärgi peale nii pöördesse läheb =)
 
aga mind huvitab 23. september 2013, kl 16.19
Miks need lõvinaised ise siis nii õelad teiste naiste suhtes on? Kadedus???


Uku Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõvi naistel peab ikka mingi eriline seksapiil ole
> ma, kui vihane naistekari ühe tähemärgi peale nii
> pöördesse läheb =)
 
mina 23. september 2013, kl 17.06
ei saa küll aru, mida on lõvide juures kadestada. nende naiivsust, nõrkust, ja kespärasust, labasust?
lihtsalt üks tavaline horoskoobimärk, kes ennast üritab teistest paremaks pidada, aga seda tulutult, kuna meeldib see teile või mitte, aga teist on ikka kordades paremaid-säravamaid-ilusamaid.
isegi kusagilt korduvalt lugenud, et ilusaimad naised on vee- ja õhumärkidest ja olen samal arvamusel. kuigi ma pole kumbki neist. ärge esinege nagu tolad, siis suhtutakse ka teisse paremini.
 
lõvinaine ise ka 23. september 2013, kl 17.26
Muidugi lõvinaine armastab romantikat, sellega kulla mees, pead sa arvestama. Labased kahemõttelised naljad ja rumalus ei sobi samuti lõvinaise mehele. Kas oled juba otsutanud?
 
lõvinaine ise ka 23. september 2013, kl 17.34
Uku, täpselt nii ongi.
 
lõvinaine ise ka 23. september 2013, kl 17.44
Kuidas sa mees, tunneksid ära lõvinaise teiste hulgast? Lihtsalt, talle meeldib olla tähelepanu keskpunktis, ta on vaba kui teised teda vaatavad, ta ei hiili seltskonda seinaääripidi alles siis kui juba üritus on alanud ja sumin tõusnud. Lõvinaine tuleb alati kohale veidikene enne algust, et end näidata ja tutvuda ümbrusega, olukorraga. Ta on distsiplineeritud inimene, korrektne ja täpne. Samaaegselt heatujuline ja rõõmus.Kui ta aga uksest siseneb,seistab, siis vikab uuriva pilgu üle ruumi ja astub majesteetlikult sirge seljaga otse sinna, kus on temale mõeldud märgitud koht või kuhu talle meeldib istuda.Kannab seljas maitsekaid rõivaid,vastavalt olukorrale, mis sobivad tema figuuriga, juustega ja nahaga.Öeldakse, et lõvinaisel on kallis maitse, on küll aga see ei tähenda mitte, et tema mees peaks üleval pidama naise juuksuri tervet perekonda või tervet moeateljeed. Lõvinaise maitsekus on temale omane, mida ta oskab ka oma taskukohase palga eest endale soetada.
 
VähkM 23. september 2013, kl 18.42
Olen olnud suhtes kahe lõviga ja õnneks või kahjuks jäi nendes midagi nagu puudu või puudulikuks, seega ka sai suhetele punkt pandud ja kolmas olukord oli selline, et üks lõvinaine pressis ennast ise kuidagi peale, aga temaga oli sama asi, et ei olnud minupoolt seda tõmmet, välimuse ja iselomu järgi eelistan õhumärkide naisi,nendes on kuidagi rohkem seda huvipakkuvat ja atraktiivsust. kuigi praegune kaasa on hoopis kaljukits.
 
VähkM 23. september 2013, kl 18.43
st, iseloomu*
 
Aga Mina! 23. september 2013, kl 19.45
Aga kui mina seltskonda astun, siis pakatab terve ruum piinlikult armsasse vaikusesse ja jäävad mu ilusaid säravaid silmi ja siidikarva pehmeid juukseid ilmetlema. Seda eelkõige mehed, aga isegi naised jäävad vaatama! Kogu seltskond no. Nad imetlevad ilu ja tarka pilku, nad tahaksid olla mina. Nad upuvad mu meeletutesse silmadesse ja ükski mees pole sealt veel välja siplenud. Aga ma pole lõvi.

:D :D


lõvinaine ise ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas sa mees, tunneksid ära lõvinaise teiste hul
> gast? Lihtsalt, talle meeldib olla tähelepanu kesk
> punktis, ta on vaba kui teised teda vaatavad, ta e
> i hiili seltskonda seinaääripidi alles siis kui ju
> ba üritus on alanud ja sumin tõusnud. Lõvinaine tu
> leb alati kohale veidikene enne algust, et end näi
> data ja tutvuda ümbrusega, olukorraga. Ta on dists
> iplineeritud inimene, korrektne ja täpne. Samaaegs
> elt heatujuline ja rõõmus.Kui ta aga uksest sisene
> b,seistab, siis vikab uuriva pilgu üle ruumi ja as
> tub majesteetlikult sirge seljaga otse sinna, kus
> on temale mõeldud märgitud koht või kuhu talle mee
> ldib istuda.Kannab seljas maitsekaid rõivaid,vasta
> valt olukorrale, mis sobivad tema figuuriga, juust
> ega ja nahaga.Öeldakse, et lõvinaisel on kallis ma
> itse, on küll aga see ei tähenda mitte, et tema me
> es peaks üleval pidama naise juuksuri tervet perek
> onda või tervet moeateljeed. Lõvinaise maitsekus o
> n temale omane, mida ta oskab ka oma taskukohase p
> alga eest endale soetada.
 
Soe soovitus veel 23. september 2013, kl 19.48
Lõvid te teete enda haiglase kaitsmise ja enda põhjaliku imalalt kirjeldamisega endal margi siin nii täis, et olge parem vait!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!