Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Mis iseloomuga on lõvi naine?
 
näha on 23. september 2013, kl 19.56
Lõvid ei jätagi enne, kui on veelkord enda margi täis teinud.
 
lõvinaine ise ka 23. september 2013, kl 20.15
Teema oli lõvinaistele, meilt küsiti , kuidas me suhtes olles käitume.
 
jajah 23. september 2013, kl 20.25
Ja me kirjeldame, kuidas te tegelikult käitute! :D
 
Lugemiseks 23. september 2013, kl 20.57
Mart Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuidas ta suhtes olles käitub?


Algteema oli teistele arvustamiseks. Mis iseloomuga on lõvi naine ja lõvid iseloomustavad siin ennast. Ka teised avaldavad arvamust lõvist.
 
hahaaa 23. september 2013, kl 20.59
Väga hea! :D Lõvid lihtsalt lahmivadki koguaeg lampi!


Lugemiseks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mart Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > kuidas ta suhtes olle
> s käitub?
>
>
> Algteema oli teistele arvusta
> miseks. Mis iseloomuga on lõvi naine ja lõvid isel
> oomustavad siin ennast. Ka teised avaldavad arvamu
> st lõvist.
 
lõvi naisele 23. september 2013, kl 21.09
Tore, kui eelistad ilusaid riideid jne. Aga milline iseloom on seal riiete all? Kas arvad, et kui kellegil teisel pole võimalik riides käiia nii, nagu tahaks, siis pole inimesel ilusat hinge ja iseloomu
 
iidoliks keha? 24. september 2013, kl 00.39
Hilpude jumaldamine on materialism. Inimese olemus paljastub kriisisituatsioonides.
 
........ 24. september 2013, kl 10.24
Lõvidele ongi oluline väline võltssära, sest sisemiselt on nad jubedad inimesed!
 
pole nõus 24. september 2013, kl 11.33
Ei saa välistada ehtsa säraga Lõvisid, kuigi palju neid vist pole.
 
point 24. september 2013, kl 13.12
asi ongi selles, et valavad ennast väliselt mingi imala ja maitsetu võltssäraga üle , aga seesmiselt on täiesti läbi mädanenud.
 
Tekib küsimus 24. september 2013, kl 14.44
hahaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga hea! :D Lõvid lihtsalt lahmivadki koguaeg lam
> pi!
>
>
> Lugemiseks Kirjutas:
> -----------
> --------------------------------------------
> >
> Mart Kirjutas:
> > ------------------------------
> --
> > -----------------------
> > > kuidas ta s
> uhtes olle
> > s käitub?
> >
> >
> > Algteem
> a oli teistele arvusta
> > miseks. Mis iseloomuga
> on lõvi naine ja lõvid isel
> > oomustavad siin
> ennast. Ka teised avaldavad arvamu
> > st lõvist.


Kas võib võimalik olla, et lahmib,lahmivad ''lampi'' ka mujal siin foorumis?
 
loe siit, mida targemad on kirjutanud 24. september 2013, kl 20.49
Lõvi tähtkuju all sündinud on väga rikka hingeeluga, võimukad inimesed. Neis inimestes on kõigis, ükskõik millisesse ühiskonna klassi nad ei kuuluks, midagi kuninglikku. Need inimesed on suursugused, auahned, edasipüüdlikud. Teesklust ei salli, on alati loomulikud. Kõik nad on temperamentsed ja impulsiivsed.

Lõvi tähtkuju all sündinu mängib meeleldi esimest viiulit, ihkab hiilgust ja toredust. Elamine väikestes oludes on neile piinaks. Nad on ka abivalmid ja kaastundlikud ning helded ja nende kõrval on alati tunne, et neid mõistetakse, et võib loota abile.







Selle tähtkuju all sündinud on üllameelsed ja valmis kangelastegudeks, kuid langevad ise kergesti lõksu, mida tingib psühholoogilise vaistu ja taktitunde puudumine. Ka raskuste korral ei kaota selle tähtkuju all sündinu optimismi. Kõige enam vapustab neid reetmine. Kui neile ei kingita küllaldaselt tähelepanu, muutuvad nad tusaseks ja tagasihoidlikuks. Nad on ustavad sõbrad, kuid püsimatud, kuna kiinduvad kergesti ja armastavad uusi nägusid. Kuid Lõvi tähtkuju all sündinu sureb tihti vaesena, kuna kaldub lohakusele ja hajameelsusele. Nad on väga külalislahked võõrustajad, armastavad hasartseid mänge, ka sporti.

Lõvi tähtkuju all sündinul on palju armulugusid, kuid abielludes elab õnnelikult.

Naine, kes on sündinud selle tähtkuju all, on armastuses siiras, impulsiivne, ei talu südamevalu. Ta ei lasku iialgi juhuslikesse sidemetesse, kuigi tahab, et tal oleks austajaid. Naiste sõprusest eriti lugu ei pea, eelistab meeste seltskonda. Ei andesta truudusetust ja petmist, ei lasku kunagi kompromissi ega abiellu enne, kui pole selge, kas väljavalitu väärib teda. On suurepärane perenaine ja ema.

Töötada võivad selle märgi all sündinud ükskõik mistahes erialal ja ükskõik, millisel juhtival kohal edukalt.
 
Noooo 24. september 2013, kl 21.11
Kust selline jama on pärit???? Autor vist Lõvi :D
Alatud ja nõrgad manipulaatorid on nad.
 
,,,,, 24. september 2013, kl 21.16
http://www.vara.ee/horoskoop/lovi.php
 
ei no 24. september 2013, kl 22.38
Muidugi tunduvad lõvid nii ilusad inimesed, kui horoskoobist ainult positiivne välja kopeerida!!!

Päriselus on neis aga väga palju õelust, kadedust ja halba teiste suhtes. Teist sellist jubedust annab otsida!
 
see horoskoop on JAMA! 24. september 2013, kl 23.32
Väga õige eelmine,

''Päriselus on neis aga väga palju õelust, kadedust ja halba teiste suhtes. Teist sellist jubedust annab otsida!''

sellised idioodid nad just ongi. ma ise olen õhumärk ja ma võin kõikide teiste horoskoobimärkidega suhelda ja läbi saada, aga vot neid lõvisid küll ei salli silmaotsaski, üks selline lõvieit üritab ka minu ja mu sõbrannade ringi kuidagi ennast sisse sulandada, aga miskipärast keegi temaga eriti tegemist teha ei taha, see konkreetne naine on täpselt samasugune, väliselt üritab tugevat mängida, aga see ei tule tal kuigi hästi välja. nüüd jättis veel mees ka ta maha ja siis hakkas hullult alkoholi tarbima,kohe vanu tuttavaid üles otsima ja halama kui raske elu tal on. ja oma nö. joomingutele meelitama, aga no vat ei paku huvi enda ärajoomine ega selline allakäik.
ütlen kohe ausalt, et minul on ka nii mõnigi suhe lõppenud, aga ma ei ole nii nõrk, et hakkan seda kellelegi halama, ega jooma, vaid saan endaga ise hakkama ning oskan eluga edasi minna erinevalt mõnest teisest.
 
kõverpeegel 25. september 2013, kl 00.08
loe siit, mida targemad on kirjutanud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõvi tähtkuju all sündinud on väga rikka hingeelug
> a, võimukad inimesed.

Milleks võimukus? Väiklane inimene püüab võimukas olla.

Neis inimestes on kõigis, ük
> skõik millisesse ühiskonna klassi nad ei kuuluks,
> midagi kuninglikku.

Kuninglik iha võimukas olla?

Need inimesed on suursugused,
> auahned, edasipüüdlikud. Teesklust ei salli, on al
> ati loomulikud. Kõik nad on temperamentsed ja impu
> lsiivsed.

Teesklust ei salli iseenda või teiste juures?

>
> Lõvi tähtkuju all sündinu mängib
> meeleldi esimest viiulit, ihkab hiilgust ja toredu
> st. Elamine väikestes oludes on neile piinaks.

Võimutsemine ja materialism?

>Kui neile ei kingita küllaldasel
> t tähelepanu, muutuvad nad tusaseks ja tagasihoidl
> ikuks.

Miks peaksid nad kõikide tähelepanu saama? Kui ei saa, muutuvad tusaseks?

> Lõvi tähtkuju all sünd
> inul on palju armulugusid, kuid abielludes elab õn
> nelikult.

Õnnelikult, leiab endale kasuliku rahaka mehe?

> Naine, kes on sündinud selle täht
> kuju all, on armastuses siiras, impulsiivne, ei ta
> lu südamevalu. Ta ei lasku iialgi juhuslikesse sid
> emetesse, kuigi tahab, et tal oleks austajaid.

Milleks on vaja palju austajaid?



Nai
> ste sõprusest eriti lugu ei pea, eelistab meeste s
> eltskonda. Ei andesta truudusetust ja petmist, ei
> lasku kunagi kompromissi ega abiellu enne, kui pol
> e selge, kas väljavalitu väärib teda. On suurepära
> ne perenaine ja ema.

Ei andesta teiste truudusetust ja petmist? Kas hoopis Lõvi väärib teist?

>
> Töötada võivad selle m
> ärgi all sündinud ükskõik mistahes erialal ja üksk
> õik, millisel juhtival kohal edukalt.

Ainult juhtival kohal, võimujanu ei lase normaalset elu elada?
 
tean mitut Lõvinaist 25. september 2013, kl 09.47
ning ainult üks on nii normaalne, et kui ei teaks, et ta Lõvi tähtkujust on, siis ise ei pakuks seda iialgi.
Aga Lõvi naistel on elus kaks tähtsat asja: Lõvi ise ja tema ego ja need mõlemad on nii suured, et tavaliselt ei mahu needki kaks asja ühte ruurde ruumi ära.
Lisaks: see horoskoop on JAMA
Olen päri. Olen ise ka õhumärk, saan tavaliselt kõigiga läbi. Oli ka üks Lõvi naine seltskonnas. Algul oli kõik ok. Sisetunne pidevalt ütles: ära usalda, see kõik temas on võlts. Loomulikult jätsin oma sisetunde kõrvale ja lootsin inimesest ikka head. Muidugi maksis see hiljem mulle kätte. Just nimelt, kui sa ei talita nii nagu Lõvi naine, oled sa tema jaoks vaenlane, ning ta teeb ükskõik kui alatul moel su elu põrguks (üritab vähemalt). Meil tekkis lahkheli sellega, et Lõvinaine ei pidanud oma lubadustest ja kokkulepetest kinni. Minu jaoks on see näkku sülitamine. Ning järgmisena võttis seesama Lõvinaine sihikule minu parima sõbranna ja hakkas talle rääkima, kuidas mina teda taga räägin jms. Me oleme selle sõbrannaga kogu aeg hästi läbi saanud ja me ei räägi teineteisest taga. Meil on ühtemoodi põhimõtted. Muidugi sain sellest teada, aga mind ajab närvi inimene (antud juhul Lõvinaine), kes ise kaotab oma lolluste tõttu (egoism) sõbrad ja siis, kui ta oma tahtmist ei saa, hakkab intriige punuma.
Elu on endal lihtsam ja kergem, kui sellistega ei suhtle. Nad on üsna diktaatorliku iseloomuga, arvavad, et kõike PEAB nii tegema, nagu nemad seda näevad. No ja muidugi see egoism : MINA, MINA JA VEEL KORD MINA.
Nii, et kui sa ei taha kaotada oma MINA, siis parem ära suhtle Lõvinaistega. Nad teevad ükdkõik mida, et oma tahtmist saada, ning suudavad langeda nii madalale, et ise ka ei usuks, kui ei näeks/kuuleks. Sõpru neil ka tavaliselt ei ole, on pigem inimesed kes suhtlevad selleks, et vältida riidu minemist (kuna Lõvi on väga kättemaksuhimuline). Sugulased suhtlevad ka selleks, et vältida tülisid. Nii, et sellest saab omad järeldused teha.
PS! Üks lõvi siin on juba madalale langenud, upitab oma ego (loe: lõvide ego)
 
just 25. september 2013, kl 11.33
Horoskoobid on täpselt ära näidanud , kellega on tegemist, tuleb inimesega koos elada vähemalt kolm aastat kui jumal annab, siis terve elu ja see suur horoskoop vastab täielikult sellele, kellest on juttu. Lõvi-naine ei armasta kuulujutte ja nende levitajaid, koduuks taolistele on suletud. Samuti ei salli nad lõhverdavaid naisi enda lähedal ja oma aega viidavad pigem meessõprade seltskonnas, lihtsalt olles head kaaslased ilma igasuguse tagamõtteta. Nagu seesinane horoskoop ütleb, on nad head emad ja nii ongi, suurepärased emad, elu on näidanud, minu ema oli lõvi-paremat ei oleks soovinudki.Ema oli väga ilus haritud ja tark naine, tal oli olnud mõnesid austajaid enne abiellumist isaga. Isa oli vähe armukade,ka isa oli lõvi, ema rõõmsameelsus ja siirus nakatas ka teisi. Alati oli kodu puhas, mugav, laual maitsev toit ja laste eest hoolitsus oli super. Isa ja ema armastasid teineteist, nende läbisaamine ei olnud jagelemisteta ,kuid nende liit oli puhas ja nad andsid eeskuju meile aususes, töökuses, õppimises, teineteisest lugupidamises.Ei saa aru, mis siinsete kommenteerijate ajule on vastuvõtmatu, mingid mina tean mitut lõvi-teemal, teadmine ei ole koos elamine.Järelikult oled teda millegagi pahandanud,solvanud, et ta sinusse niimoodi suhtub, et sa temast eemale pead hoidma.Ka mina ei peaks omale sõbraks inimesi, kes nii halvasti suhtuvad ja räägivad nagu siinsed mõned kommenteerijad.Lõvi naise sõpruse ja lugupidamise pead enne ära teenima. Elad koos lõviga, õpid teda tundma, kui aga armastad teda, vastab ta sulle sajakordselt ja tänulikult samaga.Õnne ilusatele uhketele ja ausatele lõvidele!
 
ego 25. september 2013, kl 11.40
Ühte korralikku lõvi ongi vaja, et tõestada teiste kalduvust suurustamisele ning isikliku arvamuse pealesurumisele. Kahjuks on paljudel Lõvidel kaks arvamust, nende arvamus ja vale arvamus. Kui eksivad, ei kavatsegi seda tunnistada, nende eneseuhkus ning egotsentrilisus ei lase seda teha. Lõvi kõige suuren tragöödia ongi egosse kinni jäämine.
 
lõvitundja 25. september 2013, kl 11.55
Kas selleks peab lõviga koos elama, et aru saada, et lõvinaistel on haiglane vajadus kõikide meeste tähelepanule. Kõik mehed PEAVAD just neid tahtma? Mis ma pean selle teadasaamiseks temaga kokku kolima?

EI TEA, MIS ASI SEE LÕVI NII ERILISEKS TEEB, ET TEMA AUSTUS TULEB ÄRA TEENIDA, AGA TEMA TEISTE AUSTUST EI PEA ÄRA TEENIMA??? TEE MULLE SEE SELGEKS!!!

Odav hanekari olete, ja teie austust pole meile vaja!!! Teenige ise oma austust!
 
oskan öelda 25. september 2013, kl 12.54
Ja missugusel naisel see vajadus puudub, olla meeste tähelepanu keskpunktis?:))) Kuid jah, mu naine on lõvi tähtkujus sündinud ja teda vaadatakse nii eest otsa kui tagant järgi. Tõeline minu kaisukiisu. Muidugi tasub olla ülejäänutel kade . On ka põhjust.
 
ei no jah 25. september 2013, kl 13.03
Tore, kui sinu naise puhul asi ainult vaatamisega piirdub, aga selles asi ongi, et suure enamuse puhul ei piirdu see sellega. :D Lõvidel vaja teiste naiste meestel seljas elada!!!


oskan öelda Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja missugusel naisel see vajadus puudub, olla mees
> te tähelepanu keskpunktis?:))) Kuid jah, mu naine
> on lõvi tähtkujus sündinud ja teda vaadatakse nii
> eest otsa kui tagant järgi. Tõeline minu kaisukii
> su. Muidugi tasub olla ülejäänutel kade . On ka põ
> hjust.
 
TEATE 25. september 2013, kl 13.07
KÄIGE ÕIGE P*RSSE, HAIGED VÄRDJAD, JA SEE LÕVIDE HOROSKOOP ON SELLINE JURA JA PLÄUST, ET SELLIST HAIGET ILA ANNAB KOKKU KLOPPIDA. SEE INIMENE PIDI KÜLL MINGI VAIMUHAIGE OLEMA, KES SELLE KIRJUTAS. IDIOOTSED OLEVUSED OLETE JA SELLEKS KA JÄÄTE.
 
pähh 25. september 2013, kl 13.24
lõvitundja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas selleks peab lõviga koos elama, et aru saada,
> et lõvinaistel on haiglane vajadus kõikide meeste
> tähelepanule. Kõik mehed PEAVAD just neid tahtma?
> Mis ma pean selle teadasaamiseks temaga kokku koli
> ma?
>
> EI TEA, MIS ASI SEE LÕVI NII ERILISEKS
> TEEB, ET TEMA AUSTUS TULEB ÄRA TEENIDA, AGA TEMA T
> EISTE AUSTUST EI PEA ÄRA TEENIMA??? TEE MULLE SEE
> SELGEKS!!!
>
> Odav hanekari olete, ja teie aus
> tust pole meile vaja!!! Teenige ise oma austust!

"Lõvitundja" ajab iba. Ju sa said siis lihtsalt vastu näppe lõvi käest, et nii tige oled.
 
!!!! 25. september 2013, kl 13.30
ärge üldse hakake ennast siin õigustama, nagunii kõik teavad, millised seest sitta täis te olete, seega ma üldse ei imesta miks lõvisid keegi ei salli.
 
pähh 25. september 2013, kl 13.33
hämmastav kui palju haigeid ja sapiseid inimesi siin koos on
 
lõvitundja 25. september 2013, kl 13.33
Kui nii arvad, siis oma probleem, aga ainult sügavalt haige inimene annaks vasta näppe kellelegi ilma põhjuseta.

Ära hakka nüüd kraaksuma, et ma ikka peaks mõtlema, mida ma tegin, sest ma tean, et ma pole midagi teinud. Selles asi ongi. Sa ei tea olukorda, nii et parem tunnista, et olete sellised harakad, et lihtsalt kadetsete ja õelutsete!!!
 
jhahaa 25. september 2013, kl 13.34
Ja lõvid selle rea eesotsas. :D :d

pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hämmastav kui palju haigeid ja sapiseid inimesi si
> in koos on
 
suudate vastata hale kari 25. september 2013, kl 13.43
EI TEA, MIS ASI SEE LÕVI NII ERILISEKS TEEB, ET TEMA AUSTUS TULEB ÄRA TEENIDA, AGA TEMA TEISTE AUSTUST EI PEA ÄRA TEENIMA??? TEE MULLE SEE SELGEKS!!!


Suudab keegi teist sellele vastata või jäätegi jutust ainult teile sobivat välja kookima! Ega tõde on teile väga valus ju.

Valusalt haledad olete!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!