Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Mis iseloomuga on lõvi naine?
 
justtäpselt 25. september 2013, kl 14.30
HALEDAD OLETE! MINUL MUIDE ON SAMA KÜSIMUS, MIS EELMISEL POSTITAJAL, NIIET LASKE KÄIA NÜÜD!
 
pähh 25. september 2013, kl 15.32
Ah et küsimus ja küsimus..
mis teeb eriliseks oli küsimus või?
Eks ikka see, et nad on kõige targemad ja ilusamad ja armsamad inimesed. Sellepärast ehk? :D.
Saite vastuse?
Heakene küll, mina isiklikult arvan, et inimesed on kõik omamoodi erilised. Ja iga inimene võiks oma käitumises võimalikult palju oskama arvestada ka teiste inimestega. Loomulikult see alati ei õnnestu kõigil. Kõik inimesed ei ole ju meile ühtviisi tähtsad jne..Ju siis ei ole sa selle lõvi jaoks piisavalt oluline inimene olnud? Või?
 
ei saanud vastust 25. september 2013, kl 15.39
sest targad ilusad ja armsad on väga väga paljud, aga lõvid arvavad, et ainult nemad on seda. HALE!!!

Mida ta ennast mu ellu ise pressib siis?

Hoian eemale, aga loll ei saa aru, et ta pole enam tahetud oma õeluse ja halbade tegude pärast!


-Veel targem, ilusam ja armsam-
 
pähh 25. september 2013, kl 15.43
Loomulikult hoia siis eemale. Kui ta sulle midagi halba tegi. Hoian isegi eemale inimestest, kellest ma näen, et ei ole tegelikult tõelise sõbraga vms. Ei pea ju temaga suhtlema kui ei taha.
Muide, kui inimene enda kohta ei arva, et ta on kõige ilusam- targem ja osavam...siis see on probleem :).
 
jajah 25. september 2013, kl 15.46
Sa tohlakas saad aru, et probleemiks ei ole, et inimesed peaksid endast hästi arvama, vaid see, et lõvid alandavad teisi põhjuseta!
 
selge juba 25. september 2013, kl 15.46
Aga saan juba ise aru jah, et tegin elu vea, et lõvi sõbraks lubasin.
 
tean mitut Lõvi 25. september 2013, kl 15.58
Oma lapsi nad küll ei kasvata ja kui kasvatavad, siis lapsel endal valikuid teha ei lasta, vaid lapsed peavad tegema vaid neid valikuid, mida ema õigeks peab. Süüa nad ka ei tee, teeb keegi teine, või vehitakse võileibu teha. Koristamisest ma parem ei räägi....
Meenub kohe 3 tükki, kes koristamisele rõhku ei pane. Miks neid ei sallita? Aga sellepärast, et nad peavad end teistest paremaks ja teisi peavad kõntsaks. Seepärast ei arvagi keegi neist midagi ja kes sellistega lävib, on lihtsalt ise loll. Lõvi ei tee midagi ilma sellest kasu saamata...
Pole mõtet oodata austust kellegilt, kui te ise kedagi teist austada ei oska. Mehed lähevad neile jah hästi peale, pole vahet, on abielus või mitte, pea asi, et end kaela määrida saaks. Olen näinud ja suht kole vaatepilt. Lõvide "ilu" on ka vaataja silmades, aga enamus ütleb "pole nägu, pole tegu ja sitt ilseloom palekauba"
 
tean mitut lõvi 25. september 2013, kl 15.59
iseloom pealekauba- oli mõeldud
 
eelmisega vägagi nõus 25. september 2013, kl 16.23
pole neil nägu, pole tegu ja sitt ning lisan juurde nõrk iseloom pealekauba.
 
eelmisega vägagi nõus 25. september 2013, kl 16.25
ahjaa, ja ega lõvimehed paremadki pole, täpselt samasugused tolvanid.
 
erapooletu 25. september 2013, kl 17.04
Lõvi ei ole kindlasti tolvan, aga paljud nendest kipuvad väga kõrge enesehinnanguga olema. See tekitab eelkõige neile endile probleeme.
 
tõde 25. september 2013, kl 17.13
PS! Pole tegu ega sisu,on vaid hoiak ja ülepaisutatud EGO!
lõvidel on see ravimatu haigus, madal enesehinnang, alaväärsuskompleks mis sunnib lakkamatult tähelepanu otsima. üks nõrgimaid tähemärke üldse.
 
hahaaa 25. september 2013, kl 20.06
Lõvile mitte ei tehta komplimente, vaid lõvi ise nurub, et talle komplimente tejtaks ja siis räägib pärast kõikide, et milline kompliment talle tehti! :D:D

Kas see pole mitte vaimselt haige inimese tunnus.
 
AQUARIUS 25. september 2013, kl 23.47
just see ongi vaimselt haige inimese tunnus. lisaks veel olematu enesehinnang, mille puudumisel neid komplimente kerjatakse. väga madal minujaoks. mul oleks tõeliselt häbi selles tähtkujus sündida, olen Veevalaja ja seda ei vahetaks iial millegi muu vastu.
Ja teie kõigepealt õppige inimestega ümber käima ja alles siis hakake ennast kuhugi upitama, kui selle ära olete teeninud, on selge?
 
AQUARIUS 26. september 2013, kl 00.08
Tugev inimene ei kerja iial teiste tähelepanu ega komplimente vaid ta teab ise oma väärtust ja kes ta on, ilma et teised tema ego või enesehinnangut peaksid tagant upitama. Seda nii palju nähtud ja selgemast selgem kõik lõvidega, nõrgad inimesed, kellel madal enesehinnang, seesmiselt kindlusetud.
Ma ei lasku iial sellisele tasemele, et hakkaks kellegilt komplimente kerjama et oma enesehinnangut tõsta, sest see on mul ilma upitamatagi piisavalt kõrge ja ma ei vaja selleks teiste kaasabi, et seda üleval hoida! See väline võltssära mis lõvidel on, ei suuda kahjuks peita seda seesmist tühja auku või puudulikkust ja samuti ei ole sellised inimesed midagi väärt, kes ainult ootavad, et neid jumaldataks , ise seda teistelt välja teenimata, vot nii on lood paraku!
 
näinud 26. september 2013, kl 01.46
Lõvi on tugev märk. Kui oled miljonär, on Lõvi naine täie eest väljas. Üks parimaid naisi umbrikka mehe kõrvale. Mina eelistaks rikkana võibolla isegi mõnda teist märki. Vaesed ja ausat raha teenivad, olge igaks juhuks varul! Kui Lõvi naine ei saa Suurt Sära, siis kipub asi sumbuma.
 
Minu arvates 26. september 2013, kl 07.48
"Lõvile mitte ei tehta komplimente, vaid lõvi ise nurub, et talle komplimente tejtaks ja siis räägib pärast kõikide, et milline kompliment talle tehti! :D:D

Kas see pole mitte vaimselt haige inimese tunnus."


Jummala õige jutt, aga "lõvile" asemel peaks olema "Vähile". Ma ei tea mitte ühtki lõvi, kes komplimente nuruks, ikka vähid on sellised
 
tean mitut lõvinaist 26. september 2013, kl 08.20
Ei tee neile lõvidele keegi neid komplimente, kui arvestada nende iseloomu. Ikka kerjavad oma ego silitust. Minult ka kerjatud, aga mina kellegi ego silitamiseks küll kellegile komplimente tegema ei hakka. Kompliment peab ikka südamest tulema.
Lisaks on kerjatud välja ka abielu. Mees naiseks ei taha, aga Lõvi laseb sugulaste survel mehele selgeks teha, et ta peaks Lõvi ikkagi ära võtma.
Oma vigu nad iial ka ei tunnista. Isegi kui näiteks lõvi pärast lahku minnakse, ego on nii suur, et ei palu vabandust, kuigi see võiks paljugi päästa. Minu arust näitab see samuti, kuidas inimestesse suhtutakse. Ennast peetakse jällegi paremaks, targemaks ja asendamatuks. Aga asendamatuid pole.
Ma veel andsin (eelpool kirjutatud Lõvile) teise võimaluse minu sõber olla ja suhteid veel parandada. Aga kas te arvate, et ta kasutas juhust targasti ära? Oh ei, ei läinud kaua, kui hakkas sama vana trall pihta. Olen rääkinud selle Lõvinaise nn. "sõpradega" ka ja kõik ütlevad nagu ühest suust "ta on kahepalgeline". Igale ühele poeb nagu "seep pe#se" ja kõigile räägib kõiki taga. Ka selliseid asju, mida ei peaks rääkima. On teatud asjad, mis võiks enda teada jätta.
 
viimasele 26. september 2013, kl 10.40
Sa võid ju teada aga ei tunne,oled lõvinaiste mustaja ei pääse neile kunagi sõbrannaks juurde, viinamarjad on sul oi kui hapud.Sulle tehti puust ja punaseks ette, õpi,kellega on tegu aga no kui ikka mõistus tunnistada ei taha, siis ei saa ka.Lõvinaine on sodiaagi kõige suursugusem naine, nii oli, nii on ja nii jääb.Meeldib see või mitte aga kõik horoskoobiraamatud ütlevad seda.Kes lõvinaist tunneb , elab temaga koos, neil vaid kiidusõnu.Ülejäänud saasta loopijad on aga kadedad .
 
teie ja suursugused, odavad oorad olete 26. september 2013, kl 10.45
Ma ikka ei saa vastust, mis oleks vastus. Ja põhjendus ei ole see, et me olemegi nii ilusad ja targad, ihhihaaa, ahhaaa. Kasvage suureks!


EI TEA, MIS ASI SEE LÕVI NII ERILISEKS TEEB, ET TEMA AUSTUS TULEB ÄRA TEENIDA, AGA TEMA TEISTE AUSTUST EI PEA ÄRA TEENIMA??? TEE MULLE SEE SELGEKS!!!


Suudab keegi teist sellele vastata või jäätegi jutust ainult teile sobivat välja kookima! Ega tõde on teile väga valus ju.

Valusalt haledad olete!!!
 
Marten 26. september 2013, kl 10.47
"Meeldib see või mitte aga kõik horoskoobiraamatud ütlevad seda."

Horoskoop võib ju seda ütelda, aga see ei tähenda, et te tegelikkuses ka seda olete!

Minu arust kiidab horoskoop sodiaagi kõige naiselikumateks ja kaunimateks kalade ja sõnni märke.
 
huvitav 26. september 2013, kl 11.06
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Lõvinain
> e on sodiaagi kõige suursugusem naine, nii oli, ni
> i on ja nii jääb.Meeldib see või mitte aga kõik ho
> roskoobiraamatud ütlevad seda.

Mis osas nad suursugused on? Egost või puusadest?

Nimeta horoskoobiraamatud, kus väidetakse just Lõvisid kõige suursugusemateks!
 
Kurb 26. september 2013, kl 12.01
Olin nn. Lõvinaisega koos 2a. ja lugedes eelnevaid kommentaare ning analüüsides enda suhet, siis võin täie veendumusega nentida mõningaid fakte enda Lõvikese kohta- enda paremaks tuunimine, manipuleerimine, soov olla pidevalt tähelepanu keskpunktis vahendeid valimata, rahaahnus, mitte kunagi ei tunnistatud enda süüd või möödalaskmisi, räpakus oma kodus(koristati alles siis, kui oht jalaluid murda), palju tülisid täiesti tühistest asjdest, harimatus ning tegelikult veel 100 muud asja. Jah, olen rumal mees, lasin end välisel ilul ja heal seksil mõjutada ning tekkinud tunnetel .... Lahkuminek oli minu jaoks suht raske, kes on tõeliselt armastanud, see mõistab .... Kaine mõistus ütles ammu, et asi ei ole õige aga süda kiskus ikka Temakese poole, õnneks nüüd sellest nõiaringist väljas. Olen kindel, et Lõvinaisele sobib kõrvale nn. sussmees, et saaks ise domineerida ning nende Jumal on RAHA ....
 
AQUARIUS 26. september 2013, kl 13.23
Kuule sa ''viimasele'' hoia oma suumulk kinni, kui sealt midagi tarka ei ole tulemas! Sa oma miniatuurse ajuga ainult võid unistada, et teid väetikesi keegi kadestab, mina isiklukult haletsen teid, sest nagu sa siin oma postitusega jälle tõestasid, siis olete te tõepoolest mingid tähelepanu kerjavad väetikesed, kes iseendaga ilma selleta hakkama ei saa! Ära parem ennast siin rohkem lollimaks tee kui juba niigi oled.
Einoh, lõvi ja tugev? ärge ajage naerma ja ärge ajage segamini võlts välist kesta , kui seal sees on tõeline äpu!
 
näinud ka paljusid 26. september 2013, kl 14.13
Ise olen veemärk lõvidega ka suhelnud, aga samuti minu soosingusse nad ei kuulu.
Ja lõvi ei ole mingist otsast tugev, nad küll üritavad oma seesmist ebakindlust iga hinnaga varjata, aga see on nii läbinähtav. Mina oma tuttavate ja suhtluste järgi pean tugevaks sõnni ja veevalajat alati kindlad isiksused, kellele võib loota ja lõvi ei pääse sinna ligilähedalegi mitte. isegi suguvõsas on paar lõvi, aga silma nad küll mitte millegagi ei hakka, lisaks veel on tänu oma käitumisele eluga parajalt ummikus, see meeslõvi siis ei suuda kuidagi joomist jätta, kuigi on igatpidi abi otsinud ja lõvinaisega see lugu, et mees jättis ta maha ja võttis lapsed käest ära eks ikka lõdva püksikummi pärast. Niiet jah, nii te lõvid kaugele küll ei jõua. Sodiaagis on teist ikka kordades paremaid ilusamaid ja edukamaid.
 
kaljukits to näinud 26. september 2013, kl 15.16
vale puha, lõvi ei ole mittekusagilt poolt tugev. ja Martenil on õigus, horoskoobi kõige ilusamad naised on tõesti kalad ja sõnnid, omalpoolt lisaksin veel juurde kõik õhumärgid ka ehk kaksikud kaalud ja veevalajad.
 
arvamus 26. september 2013, kl 15.25
lõvid on parajad klounid ja seda nii mehed nii kui naised ja arvestades seda kui paljudele nad ei meeldi see ütleb juba ise kõik ära. järelikult peab neis ikka mingi viga küljes olema, kui ei sallita. vastumeelsus ja sallimatus tuleb ikka sellest, kui inimesel mingi negatiivne märk küljes on ja elu näidanud, et niipalju kui mina olen lõvidega kokku puutunud olen siis kõik nad on suht ebameeldivad inimesed. ise nad muidugi arvavad et on maailmanabad, ega näe kuidas teised nende klonaadi välja naeravad. nad liiga naiivsed ja enda võlts ''ilust'' pimestatud selleks.

:D
 
küsimus 26. september 2013, kl 18.25
lõvinaised on nii haiglased inimesed! kuidas te elada suudate sellistena, endal ei hakka paha?
 
astrotheme 26. september 2013, kl 18.46
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Lõvinain
> e on sodiaagi kõige suursugusem naine, nii oli, ni
> i on ja nii jääb.

Watch out! Expect no praise, you who are so self-centered and so full of yourself! Being a Leo is far from flattering, contrary to what you might think. Besides, you are convinced that you are an exceptional person, whilst you are appallingly ridiculous because it is clear to everyone that you try hard to appear a much better person than what you really are. Actually, you have a huge inferiority complex. You live only through other people because, deep down, you know that you are not worth much. You throw compliments at yourself, and then you don't understand why others remain sceptical in your face. Of course, you also behave like a little tyrant vis-à-vis your court of hypocrites without realizing that their flatteries totally lack sincerity. Clear-sightedness is not among your qualities, should you have any. You behave like a spoiled brat, despotic, self-absorbed, and bossy.
 
ÕIGE 26. september 2013, kl 20.06
lõvidel ongi alaväärsuskompleks, mida nad üritavad varjata ja sellepärast kerjavadki tähelepanu ja komplimente, et kuidagi sisemise nõrkusega toime tulla. olen piisavalt hea inimesetundja ja isegi mu sõbrannast psühholoog on lõvide kohta sama väitnud. peale seda kui minu suhe lõvimehega läbi sai tema enesehaletsuse tõttu, siis tuli sõbrannaga see lõvideteema jutuks ja oi imet mis veel välja tuli, ka see et väga suur osa patsiente kes psühholoogilt abi saamas käivad, on nimelt sündinud lõvi tähtkuju perioodil. niiet jah, see on juba fakt selle kohta , et lõvid on seesmiselt väga armetud inimesed. mul isegi kahju neist mingismõttes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!