Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Mis iseloomuga on lõvi naine?
 
Zorro 26. september 2013, kl 20.44
Lõvi ei ole nõrk märk. Asi on selles, et nad kipuvad iseendasse ära uppuma ja kui saabub karm reaalsus, ei tule nad enam haibita ning eluks tegelikult mittevajaliku särata toime. See võib isegi närvivapustuseni viia.

Lõvi on suhteliselt halb kohaneja, ütleks, et fikseeritud märkidest üks nõrgemaid kohanejaid. Tasakaalukamad ja edukamad Lõvid on pigem sellised, kellel ei avaldu Päike väga jõuliselt, näiteks Antonio Banderas. Nad on kohanemisvõimelisemad ja suudavad üldjuhul vältida Lõvi märgi tüüpnõrkuseid, mis omakorda aitab esile tuua lõvi märgi positiivseid omadusi.
 
34t5 26. september 2013, kl 20.51
Kuidas lõvi ei ole nõrk märk, kui ta tegeleb juba terve elu teiste alandamise ja mõnitamisega?

Või teie arvates on teiste mõnitamine täiesti normaalne?
 
WN 26. september 2013, kl 20.55
Vaidlen vastu, lõvi on vägagi nõrk märk olenemata kuidas see päike seal võimendub või mitte. ma 2 lõvimeest sellepärast maha jätnud, sest nad ei saanud minu kõrval hakkama. Ja kunagi mõndasid aegu tagasi olen korduvalt pidanud nö. põetama ühte tuttavat lõvinaist kes läks mehega lahku, temal oli ikka see, et lõpuks enam töö ka ei edenenud, muudkui korraldas neid pudeliõhtuid ja hakkas alkoga liialdama, eks ma siis üritasin teda sealt välja kiskuda, aga vägisi ju inimest aidata ei saa, kui ta ise seda ei taha ega suuda ja praeguseks ei teagi mis tast saanud on. Loodetavasti on suutnud sellest mustast august välja tulla.
 
Zorro 26. september 2013, kl 21.07
Arenenud Lõvi ei ole mõnitaja ega egotsentriline kiitleja. Need mõnitajad ning primitiivsed materialistid on madalalt arenenud Lõvid, kes rikuvadki kõikide Lõvi märgi inimeste mainet.

Küsiks vastu: kui Lõvi oleks nõrk märk, kas ta ikka suudaks imetlusväärse järjekindlusega endast ülivõrdes arvata?
 
34t5 26. september 2013, kl 21.12
Mitte imetlusväärse järjekindlusega, vaid haletsusväärse järjekindlusega. Ennast ülistavad ja teisi mõnitavad! Enda ülistamine käib ka teistelt komplimentide nurumise kaudu, et vaata kui ilus ma olen, vaata kui ilus kott mul on, vaata kui ilus kleit mul on. See näitab just sisemist nõrkust.

Tugev inimene arvab endast hsti, aga ei tunne vajadust teist mõnistada.



Zorro Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arenenud Lõvi ei ole mõnitaja ega egotsentriline k
> iitleja. Need mõnitajad ning primitiivsed material
> istid on madalalt arenenud Lõvid, kes rikuvadki kõ
> ikide Lõvi märgi inimeste mainet.
>
> Küsiks va
> stu: kui Lõvi oleks nõrk märk, kas ta ikka suudaks
> imetlusväärse järjekindlusega endast ülivõrdes ar
> vata?
 
Zorro 26. september 2013, kl 21.30
Märgi tugevus ja tema esindaja ehk inimese eetiline tase, on kaks eri asja.
 
34t5 26. september 2013, kl 21.47
Ma ei suuda ühtegi tugevat lõvinaist oma tutvusringkonnast meenutada. Mis see märgi tugevus siia puutub, kui nad seda tegelikult ei ole?
 
point 26. september 2013, kl 23.07
nõrgad inimesed just arvavadki endast ülivõrdes ja sea täiesti alusetult, nii on. ja lõvid ongi need , kes endast ilma mingi põhjuseta ülivõrdes arvavad, kuigi nad seda ei ole. vot sellega teevadki ennast täielikuks tolaks.
 
viimasele 27. september 2013, kl 10.54
Nüüd panid "pointi", ebaviisakas ja ebasoositav! Nõrk oled!Lõvi naine hindab tugevaid mehi.
 
Zorrokesele 27. september 2013, kl 10.55
No proovi endale võtta lõvinaine, vaata kas tahad abieluvoodist välja minna...
 
Ha-ha-ha 27. september 2013, kl 11.36
27. september 2013, kl 10.54
Nüüd panid "pointi", ebaviisakas ja ebasoositav! Nõrk oled!Lõvi naine hindab tugevaid mehi.
Vot, ei hinda vaid pigem manipuleerib, sellest ka soov olla/näida parem, kui tegelikult ollakse.
Enamusel lõvinaistel ka alkoga head suhted.... Loomulikult erandid kinnitavad reeglit, kuid selle tähemärgi naisolevused pole just parimad valikud meestele!
 
mhmmm 27. september 2013, kl 11.38
Meestele ehk mitte, aga nais-mehed ehk siis homod ei saa neist kuidagi ennast lahti rebitud. Imelik miks küll. Kui mitu korda peab ühele sellisel olevusele jalaga andma, et ta mõistaks- kao minema juba.
 
Kaido 27. september 2013, kl 12.14
Ega mehi lõvinaise juures muud ei köidagi kui odav seks. Kui see seksivaimustus üle läheb ja jõutakse arusaamisele, et elu on muudki kui kõva riist, siis selle jubeda õeluse kõrval on elu ikka päris kole ja kurb.


Suhe on ikka tugev siis, kui ollakse kõiges üksteisest vaimustuses.



Zorrokesele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No proovi endale võtta lõvinaine, vaata kas tahad
> abieluvoodist välja minna...
 
õige Kaido 27. september 2013, kl 12.46
nüüd keegi tõi vähemalt välja lõvinaiste odavuse ka siis lõpuks. ja justnimelt - neil ei pea see püksikumm ju üldse, vallalised on nagu prostituudid kes karja meestega ringi tõmbavad ja abielunaised jälle samamoodi tõmbavad ringi. üks kõige odavaima käitumisega naisi sodiaagis üldse. Õppige kõigepealt väärikalt elama, siis alles tulge mingist suursugususest ja väärikusest siin jahuma.
 
õige Kaido 27. september 2013, kl 12.48
ja ringi tõmbavad nad täiesti valimatult ja igasuguse saastapealt riisutud meestega, kuna normaalsed mehed neid ju ei taha. ükski normaalne mees ei võta elukaaslaseks lõvinaist, kui ta ikka vähegi teab milliste libudega tegu on.
 
to kaido 27. september 2013, kl 13.23
60 aastase eemaletõugatud mehe kohta on ilkumine õigustatud, muidugi:))))

Lõvinaised on supernaised ja seda etavad kõik,keda nad on maha laitnud ja keda nad ei taha...nutke patja mehed, nutke!
 
ei nuta! 27. september 2013, kl 13.38
Kahjuks pole Lõvi naised suutnud muljet avaldada, ei voodis ega mujal.
 
Kaido 27. september 2013, kl 13.44
Olen 30+ kena mees. :P
Aga, kui sulle, lõvieidele, meeldivad 60 aastased, siis aga palun, mina sind tagasi ei hoia. Ega lõvinaised ei valigi, neile sobib igasugune lörtsis mees. :)

Mingi lõvi mind küll pole maha jätnud, ära muretse. :)
Lõvinaist ei saagi maha jätta, sest ta pole õiget suhet väärtki. Iga mees jõuab lõpuks selle arusaamiseni, küll te näete. See teid tegelikult hirmutabki.
 
tomm 27. september 2013, kl 13.47
lõvinaised on liiga tavalised ja hallis massis seega ei ole nad mind kunagi huvitanudki, niiet siin ei ole mille üle nutta. sõbrale käis ka mingiaeg üks lõvinaine pinda ega saanud aru, et teda ei taheta alles siis hakkas mõikama, kui kutt juba teisega kihlatud oli ja ikka üritas veel järgi joosta. nii alla ei maksaks ikka laskuda. mina eelistan õhumärkidenaisi teile teadmiseks.
 
to tomm 27. september 2013, kl 14.08
Kas sina, bruutus, maha jäetud...Eemaletõugatud, kahju sinust kohe, et pead nüüd oma iseloomu siin näitama, selle pärast sind ju maha jäetigi või ära tõugati.Saa üle!

to kaido, ei, sa oled kole mees, iseloom on sant ja mõistust pole kah nii palju, et 60 aastaselt olla lõvinaisele huvitav aga paber-net kannatab kõike, võid kirja panna ka 20 aastane, ometi ei oma 30 aastane meest 60 aastase mehe viha, nagu sinu kirjutises välja paistab solvumine ja kättemaks,.Kahju sinust, sa ei sobinud lõvi naisele.
 
idiootidele 27. september 2013, kl 14.16
kahju on teist lõvid, et te ennast siin alavääristate muudkui. minge psühholoogi jutule, kui muidu endaga ja oma enesekindlusetusega muudmoodi toime ei tule. saage juba ükskord aru, et teist on palju paremaid targemaid ja ilusamaid. niiet võite edasi oma viimast viiulit mängima jääda, sest alati on teist esimesi, nii oli on ja jääb.
 
Kaido 27. september 2013, kl 14.29
Sellega te, lõvikesed, võite ennast lohutada, et kui teist halvasti arvatakse, siis on see arvaja kindlasti mahajäetud mees või kade naine. Aga kindlasti pole asi teie s*tas iseloomus ja õeluses, eks. Mittekunagi pole asi selles. Tunnen teid piisavalt hästi, et mitte kadedust tunda sellisele alkohooliku ja oora elule. :D

Ma saaks aru, et ma kade oleks tõeliselt naiselikule ja kaunile naisele või nutaks taga sellist kaunitari, et mu maha jättis.

Muud vabandust teil oma s*tale käitumisele ei ole. Siin on eesmärk teile selgeks teha, kui haledad te olete. Ehk õnnestub üks alkohoolik päästa, hale teist muidu ju.
 
to kaido 27. september 2013, kl 14.40
Rahune maha juba, sa ei tee sellise jutuga ennast huvitavaks mitte ühelegi naisele,seda enam veel,kui nutad lõvinaisele järgi.:) Rahune!!!:)


Vaesekesed, tõmblevad lõvinaiste järgi, kui neid ei taheta, siis hakkavad uluma ja vihaselt kisama nagu titad. No ei taha teid lõvinaised, võtke siis mõni teine naine, kes teid tahab.
 
finito 27. september 2013, kl 14.42
Saa üle Kaido. Haledad argpüksid jäetaksegi maha ja ainult hale argpüks ei suuda kaotusega leppida nibg hakkab kättemaksuks haledaid asju korraldama. Ju sai sinu nõmedalt suur ego veelgi suurema laksu. No aga vaata ennast. Sellise inimesega ei suudaks keegi isegi suhelda, muust rääkimata. Esmalt mine ravile ja siis hakka siin räuskama. Sõltuvused on sinust monstrumi, mitte inimese teinud. Mina olen sinuga lõpetabud. Edasine toimub ainult energiate tagasisaatmise meetodil. Oled sina mulle nõme, saad oma nõmeduse võimendatult tagasi.
 
Kaido 27. september 2013, kl 14.50
Nii lollid, olete ikka, lõvinaised. :D:D:D

Olen naine tegelikult. :D :D Te lollid arvasite, et mees halab teid taga siin. Kohe kisa ja odav lahmaad lahti. Nii vähe ongi vaja, et teie tegelik loomus välja tuleks.

Kõik lõvid saavad oma nõmedused tagasi!!! Ja mitmekordselt saate, mida teistele teinud olete!
 
hahaa 27. september 2013, kl 14.51
Lõvid ise räuskavad siin kõige rohkem.
 
jajah 27. september 2013, kl 15.17
Lõvinaised jätavad alati mulje, et nemad mehe maha jätsid. Nad ei tunnista kunagi, et mehed neid jätavad.
 
eelmisega nõus 27. september 2013, kl 15.20
Tuleb nõustuda.
 
neiu kaidole 27. september 2013, kl 18.35
tee siis omale selgeks kumb sa oled naine või mees ja selles pole ometi lõvinaised süüdi, et kirjutad mees kaidona , sõimad lõvinaisi ja siis seletad pärast, et oled hoopis naine. mis jätab üldse kentsaka pildi sinust, kuidas puutub lõvinaiste kooselu sinusse sel juhul,kui oled naine, pole ju lõvinaine sinuga elanud, et pead mehe ees teda maha tegema või on lõvinaine su nina eest mehekese ära sebinud, siis jaaaaa.:))) täiesti haige oled neiu/härra kaido:)
 
teie võimalus oma tarkust tõestada!!! 27. september 2013, kl 19.28
Küll inimesed lõvinaiste silmakirjalikkusest aru hakkavad saama.

Ära muretse, lõvinaisel on väga raske kelleltki meest üle lüüa. Normaalsed mehed nii odavate naistega kaasa ei lähe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!