Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
KIVISILDNIKU HOROSKOOP
 
2009 08. jaanuar 2009, kl 13.03
KIVISILDNIK: Ma olen juba varasest lapsepõlvest horoskoope teinud ja need on olnud alatisama täpsed kui kõik teised. Tõsi, korra on Igor Mangi oma veenvam olnud,aga ainult üks kord ja siis oli mul jalg haige. Ise olen Kaljukits ja justsellepärast ma eelistangi enda kirjutatud horoskoope.

Kaljukits
2009 on Kaljukitse aasta, Kaljukits teeb mis tahab ja mitte keegi ei saatema vastu. Kaljukits võib karistust kartmata raiuda sitta nii endasttugevamatele kui nõrgematele. Selline on tähtede seis. Raha voolab kokkuseninägematustes kogustes, isegi kinnisvaraäri õitseb. Kaljukitsel endalpole vaja midagi teha, võta väike drink, lase väike @!#$, küll asjadsujuvad.

Veevalaja
Ma ei tunne ühtki korralikku Veevalajat, seepärast pole mul põhjust neile kamidagi head ennustada. Veevalajat ähvardavad pahad haigused, tavalisestsagedamini langevad nad röövmõrtsukate ja sarivägistajate saagiks. Head onainult niipalju, et Veevalaja ei kaota tööd, aga selle lolli töö võiks taise ära lõpetada, kui natukegi oidu peas oleks.

Kalad
Kaladele toob 2009. aasta igasugusid perverssusi. Täiesti ootamatult võiteavastada, et on aeg kapist välja tulla, teile hakkavad meeldima naabritelapsed ja koduloomad, mida väiksemad ja karvasemad, seda enam. Võite kohemõne Angeli tüüpi asutuse kuukaardi ära osta, kui teie peres on rohkemKalasid, küsige perepaketti.

Jäär
Jäär on keskpärasuse, tühisuse ja labasuse märk, selle all on teil kergeläbi lüüa. Pole vahet kas üritate teha karjääri panganduses, poliitikas võilevimuusika alal, teile on kõik uksed lahti. Põhiline on jääda truuks omasisemisele minale, oma kutsumusele ehk teiste sõnadega totrusele. Põhilineon mitte mõelda, kui tekib mõte, sügage ennast ja see läheb mööda.

Sõnn
Sõnn on terve aasta teistele naeruks, kui sind juba koolis või tehnikumisnarriti ehk pommiti, siis tuleks kaaluda nimemuutust, ilukirurgi sekkumistvõi koguni pagulusse minemist. Kõige parem on kolida mõnda islamiriiki, kuskantakse kaltsu molli ees. Midagi paha Sõnnile küll ei tehta aga jalagatagumikku saate nii veebruaris kui juunis.

Kaksikud
Kaksikuid ootab uus elu, kui vana elu on raske, tuleb uus ja veel raskem.Kuiole siiani rahuldavalt toime saanud, siis on sellega lõpp.Majandiuskriiskisub teid ribadeks ning keskeakriis algab juba homme. Kui olete ühekeskeakriisi üle elanud algab uus ja hullem. Ühistranspordis võite tasutasõita, aga tanklates peate maksma, tõenäoliselt teete seda Vähilt laenatudrahaga.

Vähk
Kuu on aktiivne ja Saturn paneb ringi nagu segane. Kes sellest õigeidjäreldusi ei oska teha, on astroloogia alal täielik võhik. Sellest hoolimataei maksa toast välja minna, võite saada nostalgia, tripperi võimõlemad.Päike on ka majas, nii et solaariumisse pole mõtet minna, samastuleb ennast ka talveöödel päiksekreemiga sisse töötada.

Lõvi
Mingit muutust ei ole, ikka sama jama. Iga natukenegi lahedam Lõvi onmärganud, et tema elus ei muutu mitte kunagi mitte midagi, samamoodi ka2009. aastal. Arvestades jälke arenguid võib Lõvi isegi õnnega koosolla.Üldjuhul on see aga teisejärguline õnn – kalaõnn, karjaõnn või midagisarnast. Tõelist õnne saate vaadata telekast, vaadake hoolega.

Neitsi
Neitsil läheb väga hästi. Oleks te möödunud aastal mõne suhte sõlminud,oleks see mardipäevani püsima jäänud. Aga Neitsi ei usu ju horoskoope, põikpäine nagu ta on. Kui te olete sõdur, saate enam-vähem ühes tükisIraagist koju, kui olete vang saate paki, kui olete tulesüütaja – saatesooja ja joosta. Ühesõnaga, teid ootab pikk ja mõnus aasta.

Kaalud
Kaaludel on nohu või köha. Ees ootavad palavik ja kooma, võidakse süstiteha, aga ka mingit mürki sisse sööta. Vältige ravi, Kaalude nõrgaletervisele on see kõik vastunäidustatud. Parem turgutage ennast maarohtudega,sööge heinu, kaeru ja koeratoitu. Kui tahate ellu jääda, siis inimese toitusüüa ei tohi. Mitte suutäitki.

Skorpion
Skorpion ei pruugi järgmisel aastal selget päeva näha. Läheb kuidaginiimoodi – üks asi viib teiseni. Ausalt öeldes olete te lihtsalt joodik,täielik parm. Samas tuleb tunnistada, et kõik need kolmsada liitritkeskmisest kangemat alkoholi, mis teid ees ootavad, on suht korralikkraam.Ei mingit Belõi Aisti ega Skotiš Liiderit.

Ambur
Ambur otsib uusi väljakutseid, aga ei leia.
 
? 08. jaanuar 2009, kl 14.16
see juba oli siin, miks kordad?
 
2009 08. jaanuar 2009, kl 17.26
topelt ei kärise. ei lugenud teisi teemasid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!