Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaalud mees + Ambur naine
 
ambur naine 17. veebruar 2014, kl 17.50
Olen Amburi tähtkujus naine (29a.) ja silmapiiril üks Kaalude tähtkujus mees (32a.). Pole Kaalude tähtkujus mehega varem ühtegi kogemust. Siinkohal, palun jagage kogemusi, millised nad on? Kas amburiga pigem sobivus või mitte?
 
Eino H 17. veebruar 2014, kl 18.43
Mulle amburid ei meeldi
 
Pirca 17. veebruar 2014, kl 19.28
täpselt omal sama kooslus. mõlemal teine elu ja nii juba 22 aastat. täitsa tore on olnud, ei mingeid jamasid ja tülisi, mina ehk ise olen veidi äkilisem, aga see ju temperamendi vahe ja ehk ongi nii hea.
Igatahes mulle meeldib.
 
Tiiu 17. veebruar 2014, kl 19.43
Enda tutvusringkonnas sellist paari pole, kuid on olnud mõned kaalude tähtkujus sündinud meeskolleegid.

Üldiselt pole neil viga, niipalju kui mina tean.
Kaalud mehed kipuvad olema pisut liiga aeglased ja järelemõtlikud. 100 korda mõõdavad enne kui lõigata otsustavad. Kuid kui midagi ette võtavad, siis teevad üldiselt hästi ja korralikult.


Üksik kaalud mees ei saa kunagi õnnelikuks. Ta ei leia enda kohta elus. Ta vajab enda kõrvale kedagi, kelle nimel elada ja pingutada. Ei oska öelda. Üsna harv kombinatsioon tundub olevat.
Aga kui tunnete teineteise vastu sügavamaid tundeid, siis tehke proovi. Ehk saab teist ideaalne paar.
Sel juhul soovin õnne!
 
nõu 18. veebruar 2014, kl 13.05
Amburnaisele sobivad: Kaksikud, Veevalaja, Kaalud, teisena sobivad: Sõnn, Neitsi, kaljukits.
 
nõu 18. veebruar 2014, kl 13.06
Vee sobivad talle ka jäär, lõvi, ambur.
 
amb 19. veebruar 2014, kl 10.16
üldjuhul ambur ja kaalud sobivad väga hästi. Oleneb inimestest ka muidugi ja kasvatusest ja väärtustest aga aluspind on hea.
 
köh.. ma ambur 19. veebruar 2014, kl 23.52
minu elu ja tutvusring näitavad, et kiire klapp ambur+jäär, siis kahtlane kiire klik lõviga (kasside mäng), pikalt proovitud ja vastu taevast lendav kaljukits, veider sõnn ning viimane piisk karikasse vähk :)

kaaludega on minul naljakas kogemus, kus noormees teatas, et ma olen liiga hirmutav... selleks läks 4 kuud aega. 4 kuud on pikk aeg amburile. kõik peab olema selge, kiire, emotsionaalne ja üdini aus. jätkusuutlikust ikka otsustatakse koos.

teine kahtleja on kaksik, kes hülgab laeva enne uppumist (mitteromantilises kolleegisuhteski).

veevalajad ja kalad on minu puhul välistatud.
 
vastupidi 20. veebruar 2014, kl 09.04
meil on just vastupidine kombinatsioon- mina kaaludN ja minu partner amburM ja kestab see segane suhe juba 5 aastat.
Algul oli kõik ilus ja romantiline, aga nüüd on selgunud, et mehe jutus on rohkem lubadusi ja luuletusi, kui tegusid ja otsustusi.
Mina tüdinen aga ainult lilledest ja liblikatest kiiresti, lõpuks vajan ma ka turvalist igapäevaelu. Seda aga ambur mees ei suuda pakkuda.
Mina tegin oma otsustuse- elan üksikult igapäevast asjalikku elu edasi, aga vaba aja kaaslaseks jätan ambur mehe.
 
Teadja 24. veebruar 2014, kl 11.15
Kui selle kaalud mehe nimi algab M tähega, siis pole lootust, sest sa oled ainult mänguasi ja ajutine kõrvalehüpe. Selliseid tuleb kaaludel palju ette.
 
Sonyeo 10. aprill 2018, kl 10.37
köh.. ma ambur Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu elu ja tutvusring näitavad, et kiire klapp am
> bur+jäär, siis kahtlane kiire klik lõviga (kasside
> mäng), pikalt proovitud ja vastu taevast lendav k
> aljukits, veider sõnn ning viimane piisk karikasse
> vähk :)
>
> kaaludega on minul naljakas kogemu
> s, kus noormees teatas, et ma olen liiga hirmutav.
> .. selleks läks 4 kuud aega. 4 kuud on pikk aeg am
> burile. kõik peab olema selge, kiire, emotsionaaln
> e ja üdini aus. jätkusuutlikust ikka otsustatakse
> koos.
>
> teine kahtleja on kaksik, kes hülgab
> laeva enne uppumist (mitteromantilises kolleegisuh
> teski).
>
> veevalajad ja kalad on minu puhul v
> älistatud.


Ma poleks ise paremini kirjutanud. Kellega me siis sobime xD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!