Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Sõnn mees, kaljukits naine
 
olen 29. august 2014, kl 11.54
Olen ise Sõnn naine ja pole kordagi pidanud oma mehel kellegagi keelanud suhtlemise ära. Olen enesekindel, tean enda armastust tema vastu ning vastupidi. Ning isegi kui petaks.. siis nojah.

Sõnn-mehed on omandihimulised, samas igas tähtkujus on selliseid.

Siiski, ei saa keegi keelata kellelgi kellegagi suhtlemist. Kes kontrollib suhet, armastab vähem ja nii ongi!
 
armastusest 29. august 2014, kl 17.03
Abikaasat armastav inimene ei tunnegi vajadust näoraamatute järele või otsida muul viisil vastassooga kontakte. Kõik rõõm ja jõud kulub kallile abikaasale! :)
 
no 29. august 2014, kl 22.10
Ma ei saa nõustuda. See, et sa armunud oled ja sul on enda elus armastus, siis ei tähenda et sa pead kellegi enda elust ära blokkima v mitte suhtlema.

Jah, sa ei käi ja ei flirdi aga suhelda võid ju ikka! Ei saa aru nendest, kelle jaoks muud maailma peale armastastatu pole. Olen olnud ka armunud ja siiani olen, aga muu maailm ka minu jaoks olemas.
 
wtf 29. august 2014, kl 23.24
Armud ja armastad ühte, tantsimas käid teisega, reisile lähed kolmandaga?
 
kes 29. august 2014, kl 23.48
Miks niimoodi? Tantsimas ja reisil käin armastatuga, teistega aga suhtlen niisama- kui soov siis käime niisama väljas, kinos, jalutamas, rääkimas muresid. Hea seltskond on kasulik ning mulle meeldib. Kaaslasel mul samasugused arusaamised ning olen selle üle õnnelik!

Inimesi on erinevaid, peaasi et ollakse õnnelik!
 
Sirle 30. august 2014, kl 09.54
Eks inimesed on erinevad. Mina ka samas eelistan pigem seda ühte, keda armastan ja kellega kõike koos meeleldi teen. Samas seltskondlikumad inimesed ei suuda koguaeg olla ühe inimesega. Neile meeldib teistega rääkida enda päevasündmustest, käia väljas jne. Minul sellist vajadust otseselt pole.

Ja muidu teemast käis jutt eksist siiski, mitte et keelataks üldse kõigiga suhtlemine ära. :)

Kelle jaoks on see kahtlane, et eks ringi liigub, kelle jaoks mitte. Kui inimene pole veel usaldust võitnud, siis on see pigem siiski negatiivne pool ja kõrvaltvaatjana ei pruugi ju kindlalt teada, kas eksiga on siis suhe lõpetatud või ei. Ehk ei soovi noormees torkida enne, kui eelmine suhe kindlalt lõppenud pole.
 
tuleb valida 30. august 2014, kl 12.40
Naise mehkeldamine eksidega on heaks vihjeks jätta naine sinnapaika. Mehkeldab alguses, jääbki kooselu ajal teistega asjatama, pärast hakkab veel üksi koos väidetavate sõpradega puhkusereisidel käima. Liigse semutsemise komme paistab juba alguses välja.

Tulge ometi mõistusele: tantsimas ja reisil käid armastatuga, aga seda kõike teed veel igasuguste teistega? Kuidas saab hinnata koosveedetud aega kvaliteetajaks, kui abikaasa teeb seda kõike abieluvälistega samuti ja võibolla ajaliselt kordades rohkem?
 
SK 30. august 2014, kl 13.13
Päris teiseks teemaks ära läinud. :)

Eksiga mehkeldamisest on asi kaugel. Kuigi peale seda, kui ütlesin eksile, et ei soovi enam tema abi, on ta järjest rohkem hakanud huvi tundma ja leidma ettekäändeid, miks kokku vaja saada. Eksiga asjad 100% korda saan aetud, siis vaatan edasi. Kuigi hetkel tundub küll, et too sõnn mees minust huvitatud pole.

Muidu uue teema koha pealt olen eelkõnelejaga nõus.
 
see ongi 30. august 2014, kl 13.34
See ongi erinevus inimeste vahel. Mina olen näiteks väga sõbralik ja seltskondlik inimene. Tõesti, jäin enda eksiga väga headeks sõpradeks- lihtsalt klapime ja kõik. See ei tähenda, et on tunded vaid lihtsalt sellest kasvas pigem sõprussuhe kui paarissuhe.

Ma ei käi temaga ega oma teiste sõpradega reisil vaid niisama väljas- räägime enda eraeludest, vahel ka isegi gossip ning muud maailma asjad. Lihtsalt, erinevaid inimesi on ja mulle meeldib suhelda. Minu maailm ei keerle tõesti vaid minu armastatu ümber. Peaks vist siinkohal mainima, et ma ei ela isegi koos oma armastatuga. Mõlemad oleme iseseisvad ning vajame endale aega.

Ma arvan, et juba see näitab, et minu mõttemaailm on teiste omadest üpriski teistsugusem! Ma armastan südamest oma kaaslast aga ma armastan ka üksinda olemist ning tekitada seda igatsustunnet ning muidugi mis peamine, hoida ära rutiini.

We all see the same stars, but with a different point of view.
 
mõtetud abiellujad 30. august 2014, kl 14.35
Abielu mõte ongi pühendumine. Abikaasa mittetähtsustamine ja temast mittehoolimine on lihtsalt alatu. Rutiinitalumatud inimesed ei peakski kunagi abielluma, elagu sõpradega elevust tekitavat kärgelu. Mulle meeldib, mina tahan, minu mõttemaailm, mina mina mina. Kaastunne sellise inimese abikaasale.
 
misasja 30. august 2014, kl 16.24
Kuidas Te saate öelda, et ma ei tähtsusta ja ei hooli oma kaasast? Teen seda, ja nii väga et seda ei saa sõnadesse panna. Ta on minu jaoks kõik AGA ma olen siiski natuke teistmoodi mõtlemisega ning kuigi ma armastan, siis ei näe probleemi ka sotsialiseeruda. Ei ole ainult mina ja mina, vaid on mina ja tema.

Kõik võtavad armastust omamoodi ja see, kuidas nende suhe toimib, on ka nende asi.

Väga rumal on öelda, et ma ei hooli ega austa. Teen seda! Lihtsalt omamoodi ja kaaslane on sama mõttelaadiga! Minu jaoks on armastus elus number 1 ja armastan ka enda sõpru.

Kasvõi teadmine, et mul on keegi, kes mind südamest jumaldab ja armastab on minule piisav. Ei ole vaja 24-7 koos olla.
 
paaridevahetus 31. august 2014, kl 21.23
Swingerid võtavad samuti abielu teistmoodi mõtlemisega. Kuum armastus!
 
nendega 09. september 2014, kl 22.00
Nende sõnnmeestega ongi vist raske. Mina enda omaga jauran juba 2 aastat.
 
SK 10. september 2014, kl 16.56
Minu oma andis mulle vist mõista, et ta pole huvitatud. Rohkem ei torgi.

Loodan, et sul läheb paremini!
 
Sõnn m 10. september 2014, kl 17.15
Endale meeldiva naise jätsin sinnapaika, kuna juba alguses oli eksiga aina kokkupuutes. Naine meeldis, aga perspektiivi ei näinud. Eksidega peab olema väga lühike jutt.
 
SK 16. september 2014, kl 10.00
Kõigiga kahjuks lühike jutt ei toimi. Parem hilja kui mitte kunagi.
 
rem 16. september 2014, kl 16.28
Jutt ei mõju, anna piitsa. Loomana käitumine tähendab loomana kohtlemist!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!