Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
ARMULOITS
 
Surli 16. oktoober 2014, kl 21.20
Kas keegi on lasknud armuloitsu panna? Kuidas see toimis ja ehk oskate kontakte jagada???
 
küsküs 16. oktoober 2014, kl 21.29
Kas muudmoodi meest ei saada?
 
ära üritagi 16. oktoober 2014, kl 21.29
Jah, kunagi tegin ja sellest tuli ainult jama. Siiani kahetsen. Ära parem proovi, saad eluks ajaks karmi õppetunni.
 
piripiiga 16. oktoober 2014, kl 21.30
selline asi ei too iial õnne. võib tuua soovitud inimese, aga mitte õnne.
 
ahzooloog 16. oktoober 2014, kl 22.05
Ma tean üht head armuloitsu: ole armastusväärne.
 
moraal 16. oktoober 2014, kl 23.01
vähem litutamast, rohkem väärikust!
 
mull 16. oktoober 2014, kl 23.07
Saades igatsetud mehe, võetakse sinult midagi või kedagi väga väärtuslikku ära. Ära saatusega mängi. Kui seda meest ei saa, ei ole ta sulle määratud.
 
see aitab 17. oktoober 2014, kl 00.08
peereta keskööl keset risteed
 
tahaks teada 17. oktoober 2014, kl 07.18
Mitte, et ma nüüd ka armuloitsu kohe tahaks, kuid....., tahaks ometi teada, mis on nende hirmutajatega siis juhtunud, kes siin stiilis "kunagi tegin, tuli ainult jama" jne, räägivad, kuid ei midagi konkreetset. Lihtsalt oioiaiaia jne, kuid keegi ei räägi, mis siis juhtus. Kõik teavad ainult vaid, et oioiiiii! Kus on tõestus, et oioiaiii ja muud..... Miks see armuloits siis nii halb peaks olema ja kas kellelgi on midagi konkreetset asja kohta öelda? Ei hakka tegema, ei hakka, olen selleks liiga vana, kuid uudistaks ikka, mis siis saanud on. Miks hirmutate, kuid midagi konkreetset öelda ei oska.
 
uudishimu tappis kassi 17. oktoober 2014, kl 10.25
Aga proovi ära, saad teada.
 
tahaks teada 17. oktoober 2014, kl 10.33
Pole põhjust ja ei viitsi kah, kuid huvi on teada, mis ajendab inimesi siin teisi hirmutama, kuid põhjusi ja näiteid tuua ei tea ükski. Palun näiteid ja põhjendusi! Mis need hirmsad asjad siis on, mis on juhtunud?
 
piripiiga 17. oktoober 2014, kl 10.33
miks on armuloits halb?

teine inimene pole sind tahtnud, aga sina hakkad vägivaldselt tema meeltega mässama.

http://kaardimooripaevaraamat.blogspot.com/2014/03/jalle-need-armastuse-loitsud.html

kuna see on väga nõutud teema naiste hulgas, siis on seal blogis veel mitmeid sõnavõtte armuloitsude kohta.
 
ahzooloog 17. oktoober 2014, kl 11.23
Aga kujuta ette, et suures armumisetuhinas paned kellegile selle va loitsu peale ja see su armuobjekt saab sinu omaks. Aga siis läheb sul armumine üle, hormoonid taltuvad, silmanägemine ja mõtlemine selginevad ja taipad, et see inimene pole ikka see õige su jaoks. Ja siis pole sul selle taipamisega mitte essugi peale hakata, sest see inimene sinu tahetud loitsuga sinuga igaveseks seotud. Kas siis tuled siia halama ja armuloitsu mahavõtmise loitsu paluma?:D
 
loits peale 17. oktoober 2014, kl 23.29
Kui naine loitsitakse ära ja kasutatakse tema keha, pärast on naise kisa taevani.

Miks peaks mees tahtma orjaks hakkama?
 
nohjahh 19. oktoober 2014, kl 21.44
iga suhe peaks toimima vabal tahtel, kellegi enda külge sidumine vastu tema tahtmist, on vägivald/kuritegu. kas sina tahaksid, et keegi, keda sina ei taha sind loitsuga enda külge seoks eluks ajaks? Rikutakse ära nii enda kui teiste elu ja puhtalt oma ego upitamiseks, et peab saama. Elage ise ja laske teistel elada, olge inimesed ja ollakse ka teiega inimesed, olge armastusväärsed ja teid armastatakse ja armastage ka ise, aga tingimusteta. mis siis saab ja, mis siis saab?! saab olema 2 väga õnnetut inimest, kes sisimas tahaksid muud, aga on sunnitud koos olema ja elama ja nii nad üksteist hävitavad ja söövad, see saabki.
 
hmmm 27. oktoober 2014, kl 02.38
tegin, ei toiminud.
nyyd aastaid hiljem pea t2nan jumalat et ei toiminud.
vb kurb, et ma ise suhtes ei ole aga mees tundub, et on õnnelikus suhtes oma naisega ja ootavad kolmandat last. palju õnne neile.
ma tahan, et ma oleks tahetud. ja mathangi st soovin enda ellu meest, kes ahab mind ja keda tahan mina.
küllap ta tuleb....unistada on hea.... ja vb on see eelmisest elust karma, et olen nii kaua yksi.
 
loitsija 29. oktoober 2014, kl 15.30
Mina lasin suurest lollusest teha ühel mustlasel loitsu, ühe mehe jaoks, kellega parajasti keset suhtreprobleeme olime. Sellin vähe litsakas mees oli noh.. Loits seisnes siis selles, et mees ikka minuga oleks ja armastaks ja asjad korda saaks. Ei tea kas tänu loitsule või muudel asjaoludel, igal juhul hiljem temast lahtisaamine oligi oiiioiii!! Peale loitsu tundus nats aega suht ok, aga kui aus olla siis muutusin suisa kinnisideeks talle, aga ega see loits tema olemust ei muutnud. Oli litsakas edasi ja kui lõplikult vahele jäi ja selgelt ütlesin, et lahkuminek, siis... Nu täitsa sassi keeras ära, kümne küünega kinni,vandus armastust, truudust. Küll hoidis luku taga, küll viskas välja, jälitas, kinkis asju, varastas asju, raha, halas, nuttis, ähvardas. Käis ukse taga keset ööd lärmamas, töö juures, helistas sugulastele mind kord kirudes, kord kiites. Täielik virr-varr. Kui lõpuks oma korteri leidsin, et välja kolida, siis ei andnud asju kätte, enne kui politseiga ukse taga olin. Mida kõike võib jubedas lahkuminekus ette kujutada, seda kõike ka oli. Ja nii käis pea 1,5 aastat veel peale lahkuminekut. Brrrr.... Mine võta nüüd kinni kas asi loitsus või lihtsalt inimeses. Igal juhul niipalju võin öelda, et loitsuga iseloomu ei muuda ja õiget armastust ei tekita, aga segi võib täitsa vabalt ajada teise ja haiglast armastust tekitada. Suhtleme kusjuures praegugi aeg ajalt, kuna ta jäi mulle suurema summa võlgu, kakelda ei viitsi, aeg ajalt maksab, tundub teine rahulikum praegu, peregi loonud ja puha, ent siiani väidab, et olen ainus, keda armastab. Loodan, et siiski suudab jätkata oma rahulikus vaimus ja perega.
Minul igal juhul on paha tunne ja ehk vähe häbigi, et üldse jantisin selle mustlasega, ei tasu hullata mingi sossu-possuga:)
 
hmnjahh 30. oktoober 2014, kl 19.41
Minule on piisanud vaid soovidest. Olen saanud kõik, keda tahtsin.
Nüüd olen endaga aastaid võidelnud, et ma enam ei sooviks, vaid et teisel inimesel oleks ka vaba tahe.
Seega, olen vaba.
Kuid ma ei kujuta ette inimest, kes oleks nõus minuga kõik eelnevalt läbi arutama, enne kui ühist eluteed alustame. Varem kujutasin, enam mitte. Ju ta siis on nii jube, et parem mitte ette kujutada :)))
Kuid enne uut suhet pean mõned asjad korda ajama, et oleksin täiesti valmis suhet alustama, ilma segavate faktoriteta.
 
Ega 22. jaanuar 2015, kl 23.19
Kuidas sellest armuloitsust siis vabaks saab?
 
Sten 17. august 2018, kl 21.55
Tere!
Mind huvitab, et mida ja kas üldse midagi on eelnevalt vaja selleks, et loits tõesti toimiks? Mingisuguseid sõprussidemeid inimesega, teineteise tundmist, või siis lausa vahekorda? Või siis mitte midagi, nagu mulle tegelikult mulje on jäänud loetud juttude põhjal? Lisaks kust leida keegi professionaal, kes selle aitaks peale panna?
Ette tänades!
 
Naine1231651 01. august 2022, kl 22.57
Teab keegi, kuidas loitsust lahti saada?
Tegin selle egiptuse loitsu, enam ei leia teemat ülesse, aga tahaks maha võtta.
oli siinsamas naistekas kuskil.
 
Tiiit 08. detsember 2022, kl 02.35
Tuleb lasta endale näkku jobistada. Mul on siuke onnetegev vedelik.
 
Teadja12345 20. juuli 2023, kl 21.03
Tiiit, lase parem teisel mehel endale näkku j0bistada. See on kõige parem õnne allikas!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!