Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
ScorpaM & JäärN, Ei soovita!!
 
Mies 30. august 2012, kl 11.15
Niisiis ei soovita sellist kooslust,seks oli hea aga suhte tasandil asi ei toimi. Algusest peale teadsin, et ei tule sellest midagi aga lolli peaga sai ikka suhtesse hypatud. Liiga erinevad maailma vaated,töekspidamised ja nägemused.
Loo moraal: horsokoopide järgi sobimist tasub ikka möelda ja lugeda enne kui tundmatus kohas vette hyppad.
 
JäärN 30. august 2012, kl 17.42
Sobivad küll ja väga hästi kusjuures:)
 
Agnes 30. august 2012, kl 21.22
Kogemus puudub....aga kahtlustan, et need 2 on liiga tulised natuurid.
Skorpoinile sobib midagi leebemat ja selgrootumat ehk :)
Jäärale muidugi mitte, sest papist poisse ta ei kannata :)
 
Rix. 31. august 2012, kl 00.09
Skorpion ja jäär! Väga võimas kooslus muide! Kui mõlemad õpivad jagama tähelepanu keskpunktis olemist, on antud paar super tõhus! Mõlemad märgid armastavad võimu ja koos olles suudavad nad saavutada kõik, mis neil pähe tuleb. Kui skorpion on oma kombitsad jäära poole suunanud, siis ei suuda jäär sellele vastu hakata ning skorpioni salapärasus ja stabiilsus rabavad ta jalust. Loomulikult, esineb nende suhtes palju tülisid ja vaidluseid, kuid see ei ole põhjus suhte lõpetamiseks. Pigem, kui kõik eelnev on läbitud, tugevdab see antud liitu ning loob paremad võimalused pikaks koosluseks.
Antud juhul võib tegemist olla asjaoluga, et suhtes puudus otsene armastus. Horoskoop ei vasta kunagi tõele siis,kui suuri tundeid kahe inimese vahel ei ole.
 
Mies 31. august 2012, kl 06.34
Nojaa eks seda ragistamist oli ikka piisavalt. Kindlasti raskendavad asjaolud olid ka pikamaasuhe,vanusevahe ja minu liigne kirglikkus + armukadedus. Armastus kui selline oli tagantjärgi möeldes kohati ühepoolne. Kas seda üldse oli,on hea küsimus. Keeruline lugu..
 
Agnes 31. august 2012, kl 10.28
Mies,
tähtkujud tähtkujuks, enamasti ongi tunded vaid ühepoolsed...vb lühikest aega mingil määral ka kahepoolsed...see lihtsalt on nii :)
Kirglikkus ja armukadedus...oleks hea tõesti, kui suudaks poole tuimem olla, aga samas apaatseid elutuid tegelasi vaadates suurt kadedust ka ei teki ;)
 
Mies 31. august 2012, kl 10.38
Yeah,tundetudest või jahedatest veidi kahju lausa:)
Kahju ka sellest,et neid kes selle kirega toime tulex on vähe..
 
Agnes 31. august 2012, kl 10.46
Vähe jah. Ehmatavad ära ja siis nuputa kavalaid "inimlikke" skeeme ;) Aga eks igaühe jaoks on kuskil keegi...loll sõnakõlks, aga ma siiski usun sellesse. Lohutuseks see, et ju polnud nii määratud :)
Emotsioone näitava inimese plussiks on see, et nii hea, kui halb paistab välja, ega pea seda paksu koore alt otsima ja vaeva nägema, et tuumani jõuda. Sai vist segane see mõte.
Igal juhul eelistan pigem tuld ja sädemeid.
 
Mies 31. august 2012, kl 11.27
Ehk töesti polnud määratud,samas saaks veel sellest kuidagi yle nyyd olex hea. Neiu ise otsib ikka kontakti ja isegi vaevu vaevu pysin eemal. Ilma ei saa ja koos ka ei saa. Jäärad ei salli sellist lämmatamist,tahavad olla vabamad ja suhelda paljudega,mina aga vastupidi,teised ei huvita ja tahax vaid koos olla. Sellest ka siis suuremad probleemid algasid.
Vaikea on se elämä välillä.. aga pea pysti ja edasi:)
Smile kui on raske on hea moto:)
 
Agnes 31. august 2012, kl 12.09
Näedsiis, ksa oled täitsa taibukas :)
Jäärad tahavad ka külgkülje kõrval lämmatatuna lämmatades hommikust hommikuni olla, aga seda siis, kui tal on tunne, et võid kaduda silmapiirilt.
Kui sööd tal peost, siis edu ära looda.
Hambad ristis hoiad distantsi ja ta jookseb enda hingetuks...aga ära kaugele mine, siis kaob huvi ;)
Juhul, kui ikka viitsid skeemitada :)
Armastus peaks olema kerge ja lihtne, kui on keeruline, siis on tegemist võltsinguga :)
 
Mies 31. august 2012, kl 12.16
Ega ausaltöeldes ei viitsi skeemitada,tahax midagi ilusat ja lihtsat. Se distantsi hoidmine on liiga keeruline ehk kui ei tea kus löppeb piir:) Kui ikka tahta samasuguseid tundeid ja kirglikku partnerit siis se skeemitamine ei paku huvi. Raske on mängida sellist kylma kala kui selline ei ole:) Kunagi sai seda tehtud aga enam ei viitsi.
 
Agnes 31. august 2012, kl 12.26
Ah,ma tean mida sa tunned :)
Läbi tehtud asi. Koos olla ei saanud, lahku minna ei suutnud. Tülid, kaklused, armukadedus, leppimised, jälle tülid, jälle leppimised...Jäärapäiselt püüdsin selles agoonias viimast pigistada, endale tunnistamata, et see on vale, nõme, midaiganes. Lihtsalt ei suutnud alla anda ja jätta.
Totaalse lõpu tegin mina, aga sellist hullust ei soovita ma kellegile :)
Anna ajale aega ja edu! :)
 
Mies 31. august 2012, kl 12.47
Raske on unustada neid ilusaid hetki millal köik oli hea ja tore,paremat polekski tahtnud. Leppimised ja taasproovimised pole enam need mis oli algus. Peab kuidagi yle saama sellest ja kainelt mötlema,mida ma olen siin yritanud juba pikemat aega ka teha,kas sellel olex enam töesti mötet. Kas ma suudan ölda ei kui tekib lootus uuesti ära leppida ja taaskord proovida? Liiga hinge läinud se neiu. Kainelt järgi möeldes ei tule sellest pikemas perspektiivis vist töesti midagi,ehk kunagi hiljem kui raskendavad asjaolud jäävad körvale. Ehk siis pikamaasuhe jne. Se teeb asja veel raskemax kui koos olles vöi tihedamini kohtudes.
 
Agnes 31. august 2012, kl 12.57
On II variant veel :)
Ei lõpetagi, vaid tallate, tapate ja väsitate teineteist seni, kuni palud jumalat, et tast lahti saaks :)
Heal juhul jääb hinge tühjus ja mitte põlgus, aga vähemalt on süda vaba :)
Mehed...koos nendega elada ei saa, maha tappa ka ei tohi :))
 
Mies 31. august 2012, kl 13.34
Hehe,no naistega sama lugu,koos ei saa aga ilma ka jama:)
 
Mies 03. september 2012, kl 07.40
Nojaa ja peale ndlv läheb yxteise tapmine edasi:) Ei saa yle ega ymber,aga vähemalt hetkeks on hea olla:)
 
Agnes 03. september 2012, kl 10.35
Noo aga kui korralik ragin kulmineerub leppimisega...milline see iganes ka ei oleks ;), siis asi seegi.
Ikka väga väga paljud ei suuda, ega oska leppidagi, andeks andmisest rääkimata.
 
Mies 03. september 2012, kl 11.02
Leppimine on lihtne,sest ei suuda eemal pysida yxteisest. Mina veel suudax aga kui neiu kontakti otsib siis annan kergelt alla:) And let the games begin.
 
kaal 03. september 2012, kl 18.00
No seda vestlust lugedes, ma siiski arvan, et
Teil seda armastust jäära plikaga jagub, ja kui vahemaa suur tuleb väiksed muudatused teha oma elus.
 
Mies 03. september 2012, kl 22.04
Muutatused on plaanis aga oi kui kerged on ikka tylid tulema:)
 
Mies 22. november 2012, kl 22.59
Mjh sinna se asi siis jäigi peale aastast pikamaasuhet.
Valus on olla ja igatsus+ masendus tapab aga elu läheb edasi. Kui saax vaid pea veel tyhjax kogu sellest jamast kuidagi...
 
Skorpz 23. november 2012, kl 06.58
Kui tahad teda unustada, ei ole teda kunagi armastanud. Nüüd vähemalt tead, et millist suhet endale ei taha, ja liigud edasi.
 
Mies 23. november 2012, kl 20.32
Tahaks unustada vaid et oleks kergem. Hetkel on nii raske olla juba mitu nädalat ja ma ei näe sellele löppu tulemas... FAAAKKK!
 
Mies 26. november 2012, kl 18.09
Seekord andsin ise alla ja vötsin kontakti... pole veel vastust saanud ja 50/50 kahetsen et seda tegin yldse. Ajuvaba keemia.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!