Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaalud mehe iseloom
 
Jäär naine 15. juuni 2015, kl 20.32
Palun kirjutage Kaalud mehe iseloomust. Vaatan eemalt, aga arvata ei oska midagi.
 
kusti 15. juuni 2015, kl 22.46
Kuidas loomaaasta ja haritusega lood?
 
Kaalud mees iseka olen 15. juuni 2015, kl 23.40
Olen kindel,et Kaalude mees on sinu vastand ehk siis kui sina rapsid,siis tema on rahulik.Ja Jäär on Kaalude vastasmärk üldsegi ehk siis mõlemad analüüsivad palju,kuid Jäär tegutseb ja siis mõtleb.Kaalud enne mõtlevad kui teevad.
 
valdavalt 16. juuni 2015, kl 00.00
elavad peegli ees
 
Jäär naine 24. juuni 2015, kl 23.11
Kas midagi isikupärasemat on kellelgi öelda Kaalud mehe kohta?
 
kaalud n 25. juuni 2015, kl 18.33
Väga järjekindel, kui midagi on ära otsustanud.
 
oleneb 25. juuni 2015, kl 22.10
ka mis rahvusest inimesega tegu on, kuid kaalud on väga raskestimõistetavad, ta võib suhelda naistega täiesti 100 % sõpruse tasandil kuigi mõned ekslikult võivad palju rohkemat loota ja lootuseks võib see jäädagi.
 
vvn kaaludest 26. juuni 2015, kl 10.50
kahepalgelised, sõbralikud, sotsiaalsed, laisad. Hüppavad nahast välja, et teistele meeldida ja pärast väsivad sellest ära. Julmad, sest nende ehtne natuur on egoism. Juurdlevad kaua asjade üle kuna nad ei ole alati kindlad mis just neile on kasulik. Toredad kaaslased, natuke fantaasiavaesed ja rutiine armastavad. Argipäev kaaludega pikas suhtes toimib ideaalselt.
 
Jäär naine 29. juuni 2015, kl 22.14
Kas kahepalgelisus on tõepoolest neile omane? Ja laiskus? Ja milles väljendub nende julmus?
Eemalt vaadates tundub (vähemalt see mees) väga rõõmsameelne ja seltsiv.
 
jaa 01. juuli 2015, kl 20.05
Õhumärkidest mehed ehk siis veevalaja, kaksikud ja kaalud on parajalt nö. õhku täis, egoistid, kellele on esmatähtis eelkõige nende endi heaolu, siis tuleb jupp tühja maad ja siis alles teised. Mina tean nii kaalusid ja veevalaja mehi ja mõlemad suht egoistid, omandihimulised ja armukadedad pealekauba.
 
vvn kaaludest 02. juuli 2015, kl 06.44
Eemalta vaadates kaalud tunduvadki kenade inimestena. Ja suuremalt jaolt nad seda ka on kui nende negatiivsetele omadustele mitte liigselt tähelepanu pöörata.

Oo jaa, kahepalgelisus on neile omane ja ka väikeste valede rääkimine. Teisest küljest taas, olenemata horoskoobist, meil kõigil on need samad omadused vähemal või suuremal määral. Keegi ju ei ütle teisele otse näkku, et kuule, sa oled idioot.

Kaalude laiskus tuleneb suuremalt jaolt sellest, et nad tahavad tunda ennast mugavalt ja nad ei viitsi pingutada asjadega mis neile otsest kasu ei too. Ent, kaalud on vägagi usinad kui nad saavad tegemise eest raha, heakskiitu, ülistamist või hulleim, keegi jääb neile palve võlgu (sellest nad naudivad). Koduste tööde eest ühtegi nendest eelmainitutest tasudest ei saa ja sellega seosnevalt kaalud on laisk.

Kaalude julmus väljendub selles, et neil ei ole inimtunnetust. Nad ei suuda mõista asju teise inimese seisukohalt ja kritiseerivad väga julmalt kaasinimesi, õigustades oma kriitikat sellega, et "see on ju tõsi". Ma pole kordagi täheldanud, et kaalud tunneksid empaatiat inimeste või loomade kohta.

Mind ennast häirib kaalude juures ainult üks omadus ja see on tõusiklikkus. Mida kõrgemal ühiskondlikul positsioonil keegi on, seda suurema püüdlikusega kaalud lakuvad selle inimese perset. Pime imetlus. Neile meeldib omada rikkaid ja mõjuvõimsaid sõpru, aga kahjuks nad põlgavad kõike muid.

Loomulikult olen kirjutanud kaalude omadustest väga subjektiivselt kuna tunnen kaalude märgist ainult mu isa, ex armukest, abikaasat ja kunagist ülemust. Usun, et 4 inimese põhjal kõike kaale ei või iseloomustada, vaid ainult pisut avada nende olemust.
 
lisaks 02. juuli 2015, kl 12.36
see täiesti õige, ja lisaks veel , et õhu- ja tulemärkidest mehed on ka sarnased, egoistid, armukadedad ja võimukad olevused. sama võib täheldada ka õhu- ja tulemärkidest naiste kohta.
 
KaaludN 05. juuli 2015, kl 17.57
Mulle isiklikult kaalud mehed ei sobi absoluutselt, kuid õige inimese kõrval on nad kindlasti väga head kaaslased. Olen täheldanud, et on kahte tüüpi kaale - väga kergemeelsed ja väga truud. Just sellised äärmused. Suurim eelis ja läbiv joon on rahulikkus, nii et nad suudavad keevalise, ärritunud või pabistava kaaslase üsna kiiresti maha rahustada ja kriisiolukorras juhtimise täielikult enda peale võtta. Stabiilsed ja kindlad, v.a. kaaslase kõrval, kellel on liiga kõrged nõudmised või kes pidevalt viriseb - emotsionaalne ebastabiilsus ja virisemine peletab nad väga kiiresti eemale (muutuvad lausa põlglikuks). Laiskuse koha pealt - nii ja naa. Tean tõeliselt tublisid kaalmehi, kes pingutavad kogu pere nimel ja hoiavad kõigel silma peal, sh on kodus naisele abiks. Tean ka neid, kes laseks hea meelega kellegi kukil liugu. Võta siis kinni, ehk oleneb see kasvatusest. Võib küll öelda, et need, kellel lapsepõlv raskem olnud, on mõnevõrra tublimad. Ah jaa, nad on vahel lapselikult mängulised. Tõenäoliselt suudavad paljud neist veel 60- aastaselt naljakalt veiderdada nagu 20-sed või oma kaaslasele midagi armsat ja romantilist korraldada. Püsivad hingelt noored kõrge eani. Neile meeldib meeskonnamäng, nii et ettevõmine naisega kahe peale on sellele mehele täitsa ok ning kodurahu see ei lõhu, hea meelega kaasavad naist ka oma tegemistesse. Kaalmehelt kuuleb ikka väga harva kellegi otsest mahategemist, nad pigem rõhutavad inimeste häid külgi, kui pööravad tähelepanu halbadele. Kuigi nagu eespoolt näha, on ka teisi kogemusi. Sellistele kindlatele, temperamentsetele, rutiini mittearmastavatele naistele hea kaaslane, rahulikele, kannatlikele mitte nii väga.
 
Jäär naine 11. juuli 2015, kl 21.42
Aitäh.
On hea lugeda erinevaid arvamusi. Öeldakse: nii palju, kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi.
Eks ma siis hakkan süvenenumalt jälgima, mis läheb kokku ja mis mitte.
 
Vähk 19. juuli 2015, kl 10.13
Kes see siin ütles, et julmad on ja inimtunnetuseta. Minu aastakümmnete pikkused kogemused räägivad, et no jube empaatilised on (nii mehed, kui naised) ja vahel on see kohutavalt närvesööv.

Puudulik loomaarmastus/hoolivus? Päriselt või?
Näidake mulle sellist Kaalude tähemärgi esindajat. Minu meelest on need just sellised, kes tassiks kogu loomaaia koju, tohterdaks kõiki, patsutavad kõiki, suhtlevad kõigi loomaomanikega jne. Kaalud tunned selles teemas küll eranditult ära :D

Aga muidu nõustun, et edevust jätkub, sõbralikkus ja soov inimestele meeldida on ka olemas. Mul on võimalus tunda mehi, kes on senini (15+ ja 20+ a)väga lojaalsed oma naistele olnud, kuigi seda on ilmselt kõrvalt keeruline mõista, kui arvestada, et sädistavad ja edvistavad igal võimalikul hetkel (= litsakate meeste maine :)). Töökad on nad ka ja head/mugavat elu armastavad küll.
 
Kaljukits naine 19. juuli 2015, kl 10.32
Olen oma Kaalud mehega nüüdseks 8 aastat koos elanud ja julgen öelda, et tunnen teda nüüdseks päris hästi, lisaks on mu lähikonnas olnud mitmeid teisi sellest tähemärgist naisi ja mehi ning üks läbiv joon on Kaalude puhul tõesti nende rahulikkus ja oskus äkilisi inimesi ning olukordi maha rahustada, nad armastavad tõesti seda kui kaalud on tasakaalus. Lisaks on minu tutvusringkonna Kaalud tõesti ka üsna edevad, armastavad seltskonda ja tähelepanu, komplimente, aga see pole kindlasti halb omadus. Töökad ning oma kodu ja pere hoidvad on nad ka, aga jah minule muudab selle tähemärgi eriti sümpaatseks see, et nad oskavad inimesi tegelikult väga hästi läbi näha ja lähenevad igale inimesele just õige nurga alt, jube head diplomaadid on nad küll, nii mehed kui naised. Ning oma Kaalude kõrvalt olen kindlasti elu ja asju palju vabamalt võtma hakanud :)
 
no neh 04. september 2015, kl 22.42
nagu näha, vahest näitavad nad oma õiget palet kah :))
 
icc 10. september 2015, kl 22.31
Eks igal kaalul on oma tõeline pale ja kujuneb see paljuski välja lastetoas. See kaalud mees, kes siin trükitähtedega lärmas, on ilmselt välja kasvanud kööktoast.
 
Kaisa 11. september 2015, kl 23.07
Minul kõik partnerid olnud kaalud, ilmselt kuna olen veevalaja ning väidetavalt on see sodiaagi sobivaim paar. Ütlen vaid seda, et tohutult otsustusvõimetud. Kõik kolm. Muidu on supper, kuid kahjuks, olles ise väga ratsionaalne, ei ole kokku sobinud. Väga närvesöövad kogemused :(
 
Jäär naine 13. september 2015, kl 13.08
Hakkasin jälgima kõike eespool kirja pandut.
Jah, mingis mõttes kahepalgelised tõepoolest. Ja salalikud, räägivad ühte, aga teevad teist.
Tegelikult las käituvad nii, sest veel pole see minu elu. Hoian silmad lahti, ehk ei saagi minu eluks.
 
Ohkab 14. september 2015, kl 15.39
Kui mees on teie meelest halb, laske tal siis rahus minna või öelge otse ja inimlikult ei, milleks sellised intriigid? Kaal vihkab intriige. Nende nn kahepalgelisus on tahtmatus öelda inimesele näkku valusat tõde (kui see pole just hädavajalik) ning arukus inimestega mitte vaielda tegude üle, milles nad leiavad, et kõrvalisel inimesel pole õigust sõna sekka öelda (üllatavalt paljud arvavad, et on meistrid teisi õpetama ja kamandama). Ehk viisakus ja kannatlikkus mitte vaielda seal, kus sellest nii kui nii mingit abi pole ajab tõesti nii mõnedki, eriti domineerivad inimesed, endast välja. Kaalud ei ole otsekohesed, kes ei suuda sellega leppida, pole mõtet jamada. Laske minna, lõppude lõpuks saab temast kellegile hea mees, aga tõenäoliselt mitte sellele, kes näeb temas ainult vigu. Inimesed, kes liialt kritiseerivad, domineerivad ja pikka viha peavad, toovad selles mehes esile halvima. Ja minu meelest on selles mehes halvima väljatoomiseks ikka päris kehva iseloomuga naist vaja.
 
Kaljukits naine 14. september 2015, kl 16.23
Eelmine võttis väga hästi mulle tuttavate Kaalude iseloomu kokku, jah kui üldse midagi, ei kannata Kaalud seda kui nende tasakaal paigast lüüakse, seda olen korduvalt kõrvalt näinud. Ja püüan oma Kaalu iseloomu enda omaga juba mitu aastat kohandada, enamasti õnnestub päris hästi, aga vahel on jah raske, sest mina olen jälle selline üsna otse ütleja ja see kahjuks alati pole parim variant...samas teisi inimesi sa ei muuda, ikka ja ainult iseennast kui seda tõesti soovid. Tegelikult kas ongi vaja muuta midagi, elama hakkasid ju koos teatud omaduste ja joontega inimesega, miks peaks teda siis aastate möödudes kangesti muuta üritama. Minu Kaalud on hea mees, südames kindlasti, vahel otsustusvõimetu..noh eks siis võtan otsused, mis mind ka puudutavad, tema eest ise vastu ja kui talle see ei sobi, katsume kompromissile jõuda. Üldiselt nad armastavad pikalt rääkida, asju erineva nurga alt põhjalikult kaaluda ja vaadelda j auisapäisa minu meelest ei tegutse. Sõbralikud, heatahtlikud ja tegelikult ka töökad ning hoiavad neid inimesi, kes neile tõesti kallid on. Me keegi pole veatud, aga kui oled kellegi kord juba valinud, siis ilmselt mingi põhjus selleks ka oli, seda püüangi alati lahkhelide korral üles leida, mis mulle minu mehes kallis ja hoidmist väärt on.
 
Jäär naine 14. september 2015, kl 22.50
Veel ei ole tema minu oma ega mina tema oma. Seega pole mul lahti lasta kedagi. Lihtsalt ta meeldib mulle, ei midagi muud.
 
veel üks kaljukits 15. september 2015, kl 00.50
Kaljukitse jaoks on minu meelest kõige positiivsem iseloomujoon kaalude võime nagu muuseas leida ja sobitada kasulikke ja huvitavaid tutvuseid. Kui ennast tema sappa seada, on ka kinnisel ja väheseltskondlikul kalukitsel võimalus laiendada tutvusringi. Head diplomaadid, huvitavad vestluskaaslased, teatud viisakus, kultuuri ja ilumeel, head poolt ja vastu argumendid.
Negatiivsena võiks välja tuua teatud püsimatuse, tihti ei mäletata eelnevalt lubatut, või ei taheta mäletada, sest suusoojaks sai kokku lubatud maad ja taevad. Kui kaalud paigast ära siis see ei ole ilus vaatepilt.
 
VEEVALAJA 23. september 2015, kl 00.56
Kordan otsustusvõimetust, hommikuti seisab mees kauem kapi ääres kui mina, mõeldes, mida selga panna. Siis tuleb veevalaja ja otsustab tema eest. Minule selline suhe sobib ning hetkel oldud koos 5 aastat. Armastan absoluutselt kõike kaalude juures, siiani vaid head kogemused olnud. Vahel mis tõesti häirib, on nende kiire närvi minemine, lühikese süütenööriga inimesed, aga õnneks harjub sellega ära. Muidu on minu teada veevalajatele tõesti parimad, ema ja isa ka samad tähtkujud ning samuti parim sõbranna veevalaja koos kaaludega õnnelikult 7 aastat abielus :)
 
veel kaaludest 23. september 2015, kl 03.48
Pigem on nii et kaaludele meeldivad loomad väga. Nad ei ole otsustusvõimetud vaid analüüsivad asju pikalt ja igast aspektist. Tegemist on mõtte inimestega mitte tormajatega. Neile ei meeldi kui neid kiirustatakse või tagant sunnitakse see ajab nad närvi. Üldiselt rahulikud inimesed kelledele ei meeldi vähimigi ebaõiglus. Head suhtlejad ja armastavad ilusaid luksuslikke asju ning head toitu ja elu üldiselt.
Negatiivseks võib lugeda et nad on suured laristajad ja finantsasjad tihti sellepärast käest ära. Teiseks võivad nad tunduda liiga pealetükkivad vestlustes ja arvavad tihti et nende arvamus on ainuõige. Kolmandaks meeldib neile mänguliselt flirtida vastasugupoolega ja see võib jätta mõnedele vale mulje. Kindlasti pole nad ülbed ega egoistid ega kitsipungid. Kaalud hoiavad oma lähedasi inimesi väga.
Kaaludele ei sobi tulemärgid. Nood on orinteeritud materiaalusele ja kiirele tempole elus. Kaaludele sobivad teised rahulikud "tuulepead" pigem sügav filosoofiline vestlus kamina ääres veini pokaali taga kui kuskil diskosaalides ringi kepsutamine vms. Rohkem loome kui tegudeinimesed.
 
Jäär naine 09. oktoober 2015, kl 22.04
Sattusin lugema alljärgnevat teksti. Kas see võib tõsi olla?

KAALUD
Kaalude märk, kaalukausid, sümboliseerivad elu igaveses tasakaalus hoidmist. Kaalud paiknevad seitsmendas, Suhete Majas. Ilustatud astroloogia kohaselt on Kaalud sõbralikud, õiglased ja diplomaatilised rahusobitajad, kes otsivad tõde, ilu ja täiuslikku kaaslast..
Tegelikult peitub selle imala naeratuse taga enesearmastajast otsustusvõimetu õnneotsija, kellel on tuulelipu iseloom.

Kaalusid valitseb pahade tüdrukute jumalanna Veenus. Sõnnile annab Veenus ahne iseloomu, mis ihkab kõike omada, Kaaludele aga lõputu täiuseihaluse. Kalaud ei ole kunagi rahul, ei enda ega ka sinuga. Kuna ta on üks käsutavatest kardinaalsete omadustega märkidest, võtab ta eriarvamusel olemist isikliku solvanguna. Nad hakkavad mossitama kui sa vahetad raadiojaama. Kaalude ettekujutus rahust ja harmooniast on sinu täielik nõusolek nende hetkelise elufilosoofiaga.

Lõbusta ennast pisut, teatades oma Kaalule, et tema horoskoobis öeldu on vastuolus sellega, mida sa just talle õnneküpsisest saadud sedelilt lugesid. See peaks saatma mõlema soo esindaja kohe aspiriini ja külma veega niisutatud rätikut otsima.

Kaalud lähtuvad kõiges endast, nad ei ole õiglased. Nende veider õiglustunne vähendab nende võimet nõustuda kellegi teise väite või arvamusega. Kuna nad on sündinud pimeda õigluse geenita, pole nad ka kunagi võimelised päris erapooletuks jääma. Kui sa satud ühega neist vaidlema, pead välja kannatama vihapurske. Kui sa tõestad oma argumenti, võivad kõhklevad Kaalud suusõnaliselt sinuga nõustuda. Sisimas ei anna ta aga iialgi andeks, et sul oli õigus.

KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Kaalud-mees
Ta on hea huumorisoonega, karismaatiline ning temast õhkub sarmi. Tal on laitmatu maitse ja tema elav, sõbralik iseloom paneb ta igaühe eelisnimekirja algusesse. Kaalud-mees on idealistlik unistaja, kes usub ülemaailmsesse rahusse ja õiglasse mängu. Ta viib sind linna kõige kallimasse restorani, kuulutab naeratavate klientide ees oma imetlust ning laskub ühele põlvele, et sind endale naiseks paluda. Enne kui sa hüüatad: „Jah, kallis“, tee kindlaks, kas ta vaatab ikka sinu poole. Selleks ajaks, kui ta on kihlasõrmuse sulle sõrme libistanud, on ta juba märganud oma järgmist vallutusobjekti baari suunas kõndimas.

Kaalude tähtkujus sündinud mees on täiesti võimeline sinuga laupäeval abielluma ja pühapäeval oma järgmisi armuafääre alustama. Ta on püsimatu, järjekindlusetu ja peab pidevalt naistele jahti. Unustage ära Jäärad ja Kaksikud.
Armuasjades on Kaaludest mees sama tormakas kui kasutatud autode müüja, kes haistab järgmist kergeusklikku, kellele masinat pähe määrida.

Ta on pinnapealne. Sina võid pärast paari vaprat lihvitud seksiringi hakata mõtlema ühise tuleviku peale. Kuid tema jaoks tähendab tulevik järgmist hommikut, mil ta tõenäoliselt unustab su nime enne kui ta lõpetab oma säravvalgete hammaste puhastamise.

Ta on pealiskaudne. Kaalude tähtkujus sündinud mees eelistab sisule ilu ning ootab, et täiuslik armastus rabaks teda jalust.
Oh, sa kuuled pulmakelli, kuid pärast mesinädalaid muutub see kellamäng kiirelt häiresignaaliks. Ta ei taha tõelist naist, kes lõpetaks tema unistamise, et pääseda tõelisest maailmast, täis pangalaene ja karjuvaid lapsi. Ta soovib endale Barbinukku, kes keedaks, küpsetaks ja lõbustaks tema lõputut rodu juhututtavaid.

Talle ei meeldi vihastamine. Nori tüli ja sulle vastatakse ükskõikselt. Tavaliselt põikleb ta vastusest eemale ning püüab sind algsest teemast eemale meelitada sama leidlikult kui Kaljukits. Selle asemel et oma viha välja valada, ajab ta sind vihale.

Heal juhul on ta otsustuvõimetu kobakäpp, kelle tähelepanu on nii lihtne kõrvale juhtida, et ta võib veeta terve päeva hipodroomil sõbraga, kellega ta toidupoes kohtus, samal ajal kui sina ootad lastega õhtusööki. Või ta tuleb tühjade kätega ehituskaupade poest koju, sest ta ei suutnud otsustada, millist tooni rohelist värvi kasvuhoone värvimiseks osta.

Härra Kaal usub andmisse ja võtmisse. Sina annad. Tema võtab. Ta tahab, et sa meelitaksid teda, kudrutaksid kui tema ennast üles mukib ning aitaksid valida lipsu, mis sobib tema silmade värviga kui ta valmistub sõpradega välja minema. Kuid sina ei tohi teda kunagi masendada selliste tüütavate üksikasjadega nagu limiiti ületanud pangaarve või lekkiv katus.
See, kas tema põselohkudega nägus välimus kaalub üles tema enesekeskse ego, jääb sinu otsustada.
 
kaal m 03. november 2015, kl 00.38
no ja kõik või?
pange ikka veel midagi mu kohta kirja
 
üks naine:) 03. november 2015, kl 08.20
Sa oled šarmantsuse kehastus, teist nii võluva käitumise ja sümpaatse välimusega meest lihtsalt ei ole ;) Tõsiselt, nii palju kui ma Kaalud mehi tean, käib neil erinevate inimestega suhete loomine mängeldes, nad on ülihead suhtlejad ja kuna samas ka sageli hea välimusega, püüategi mängeldes kaaslased oma võrku :)
 
kaal m to üks naine:) 05. november 2015, kl 19.47
ei tea kes siin nüüd kelle võrku püüdis ... :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!