Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Milline on Neitsi-mees üleüldiselt - jagage kogemusi
 
Vigurvänt 26. jaanuar 2016, kl 16.26
Milline on Neitsi-mees üleüldiselt - jagage kogemusi
 
üleüldiselt 26. jaanuar 2016, kl 17.02
Neitsi=süütu.
 
toredad mhed 26. jaanuar 2016, kl 18.22
Mina olen mittesüütu neitsinaine.
Mul on ainult soovitused neitsi-mehele, aga vōimalik, et see tuleneb vaid omavahelisest sobivusest.
 
nohhh 26. jaanuar 2016, kl 20.34
nii ja naaa
mõned on joodikud, mõned on korraarmastajad pisiasjadeni, mõnedel on kõigutamatud põhimõtted..
AGA neid omadusi on ka mitte neitsimeestel, ehk siis ...
järeldused tee ise.

minul on neitsimees. - korraga on nagu on, joodik pole(pits kaks kuus vast tuleb ära)..
põhimõtted on tal küll, aga kuna need meil ühesugused suht, siis on elu temaga lill.
 
ma 26. jaanuar 2016, kl 20.38
sattusin kunagi pirtsaka joodikvariandi otsa, vihavaenlasele ka ei soovitaks
 
pikk kooselukogemus 31. jaanuar 2016, kl 18.36
Neitsi mees on natukene (palju) sissepoole elav, kellel on väga raske ennast avada, on häbelik, ei ole väga seiklushimuline, s.t pigem hoiab eemale rahvarohketest üritustest. Ei joo, koristab, teeb süüa, empaatiline, lahke (kõikide teiste vajadused esimesel kohal), truu..Aga kuna mina ise olen tulemärk ja vajan ellu natukene ka särtsu ja väljas käimist ning kedagi, kes küsiks, kuidas sul täna läheb, kuidas sa ennast tunned jne...rohkem mõistmist ning tralli, siis meil jääb natukene nendest asjadest puudu ja asi ei toimi, aga elukaaslaseks julgen kõigile soovitada, kes tahavad kindlat ja truud meest.
 
Kogemus 31. jaanuar 2016, kl 22.58
Kui oled iseseisev naine (eelkõige majanduslikult) ja võimukas, siis sobib neitsi hästi. On kinnine, kokkuhoidlik, vahel torisev, otsib naist selle otseses mõttes (kes keedab, korista jne), kuid aitab ise kaasa, meeldib mingis mõttes teenindada. Kahjuks ei saa sellele mehele loota - sisemiselt nõrk ja kui asjad kisuvad viltu, peab naine vankri õigele teele juhtima.
 
kauge kaarega 01. veebruar 2016, kl 16.45
käin neitsi-meestest mööda. seda ütleb mulle minu pikk kooselu kogemus. See mees võib oma naist vaadata pilguga nagu oleks naine kärbes, kes tuleb tappa, aga ta ei suuda otsustada kas maha lüüa või mürgitada.
Üks huvitav iseloomujoon, mida minu neitsis-mees ise avaldas minu kohta- ma mõtlen su enda jaoks nii vastikuks, et ma ei taha sind puudutadagi...
eid_15379a3989eca5 11. aprill 2016, kl 22.05
kauge kaarega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> käin neitsi-meestest mööda. seda ütleb mulle minu
> pikk kooselu kogemus. See mees võib oma naist vaa
> data pilguga nagu oleks naine kärbes, kes tuleb ta
> ppa, aga ta ei suuda otsustada kas maha lüüa või m
> ürgitada.
> Üks huvitav iseloomujoon, mida minu
> neitsis-mees ise avaldas minu kohta- ma mõtlen su
> enda jaoks nii vastikuks, et ma ei taha sind puudu
> tadagi...


minu eks vist Sulle sattunud :D
 
Kogemus neitsi mehega 15. aprill 2016, kl 13.09
Neitsi mehed ja neitsid üldse, on pigem tagasihoidlikud ja mitte väga suure jutuga.
Neitsi M meeldib omaette tegutseda, on nutikas, ei armasta rahvarohkeid kohti, on romantiline, teeb kodus ka süüa ja koristab ning mis peamine, naist oskab kätel kanda, s.t neitsidele on loomulik teha kõik, et teistel hea oleks, kuid sellega unustades mõnikord iseenda.
Naist oskab kätel kanda just lahkuse seisukohalt, kuid liialt kaaslasega jällegi aega viita ei taha, nt. väljas käimised jms toimuvad läbi naisterahva suurte pingutuste ja ka siis on torisemist, aga mmuidu küll väga empaatiline ja lahke tähemärk, väga truu, kuid jah, kinnine.
 
üks 16. aprill 2016, kl 21.34
On väga ilusad! Seda näevad ka teised naised.
 
Carter Collins 05. juuli 2017, kl 21.34
Minu nimi on härra Carter Collins, ma olen eraõiguslik laenuandja, kes annab laenu eraõiguslikele ja ettevõtetele. Kas olete nii palju panku loobunud? Kas vajate oma ettevõtte loomiseks rahalisi vahendeid? Kas vajate oma ettevõtte laiendamiseks rahalisi vahendeid? Või kas teil on vaja isiklikku laenu? Võtke meiega ühendust nüüd :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com

 Selle tehingu kvalifikatsioon:

  1) Laenusaajale tuleb usaldada heauskselt ja piiramatult armu 2) Isegi Bad krediidi puhul garanteerime laenusaajale laenu selle äriühingu piiramatu armu. 3) Laenu võib anda isegi madala krediidiga. 4) Laenu intressi fikseeritud määr on 2%. Anname laenu 5000 eurot kuni 30 000 000 euroni.

LAENUTEANDMETE VORM

1) OMA NIMI:
2) SEKS:
3) TEIE RIIGI:
4) OMA OSALUS:
5) JÄRGMISE STATUS:
6) PHONE NUMBER:
7) MUU TULU:
8) AADRESS:
9) EESMÄRK:
10) Laenupakkumine:
11) LAENI KESTUS:

Võtke meiega ühendust nüüd :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com
Parimate soovidega
Carter Collins
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!