Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Mis toimub sõnn-mehe peas?
 
hmm 23. märts 2016, kl 17.50
Tean,et asi pole täielikult tähtkujus kinni aga mainin,et tegu on sõnn mehega,kes (vist) vaagib kaua suhtes olemisega?
Oleme koos olnud mõned kuud ja hiljuti ta mainis,et talle meeldib minuga koos olla aga ta ei soovi kindlat suhet.
Meil on ühised tulevikuplaanid/üritused,käime sõpradel/vanematel külas.Kõike teeme koos.Kingib lilli,ostab asju.Näeme pea igapäev.
Vahepeal oli meil nädalane pauski,kus ütles,et ta tahab minuga sõber olla.Ütlesin,et ok,kui nii soovid.Aga siis hakkas taas helistama ja külas käima,öeldes,et ma meeldin talle väga ja tunneb end minuga koos olles vabalt aga ei tea,kuhu need tunded vahepeal kaovad.

Meie suhte alguses olin suht endasse tõmbunud ühe isikliku asja pärast ja ta on nüüd maininud,et nägi ära minus selle negatiivse poole,et sellepärast ta ei taha suhet.Aga miks ta ikka minu ümber tiirleb? Viimased paar kuud on samas kiitnud,et olen nii särav ja rõõmsameelne ja minuga koos hea olla.
Kas ta kardab end uuesti täielikult siduda? Kui ta on hetkel kindel oma soovis,kas see kunagi muutub? Kas mul on lootust midagi enamale? Nii raske on olla teadmatuses..
Aitähh vastajatele :)
 
mida sa siis tahad? 23. märts 2016, kl 18.03
sa tahad, et mõne kuu tutvuse järel mees sinuga abielluks?
aga miks? vabu naisi ju ripakil küll ja veel.kui väga pinda käima hakkad, läheb kui tuul.
 
Poppi 23. märts 2016, kl 19.16
Mõistan neid vastakaid tundeid. Aga minu meelest oled sa siiani õigesti käitunud. Jää rahulikuks, endale kindlaks, ole sina ise - las ta saab ise oma sisemise vastuoluga sinu vastu hakkama. See on tema probleem, sina ole sina ise edasi.

Sõnn vajab stabiilsust ja kindlustunnet, et partner on ikka see kes näib. Kui ta selles lõpuks ise veendub, siis saad omale truu ja lojaalse kaaslase üldjuhul elu lõpuni.

Edu teile :)
 
sõnn ,,hoiab lapsi väga:: 23. märts 2016, kl 20.01
mida sa siis tahad? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa tahad, et mõne kuu tutvuse järel mees sinuga ab
> ielluks?
> aga miks? vabu naisi ju ripakil küll j
> a veel.kui väga pinda käima hakkad, läheb kui tuul
> .
Mina olen 8.mai sündinud
28.a. abielu--- olen Kaljukitsega koos
--ikka lapsed kasvatanud: No pusklemist Sarvedega ikka on olnud;
Aga see Sõnn ---hoiab oma enda kodu väga ---meeldib ka maal elada,kurgid tomatid;; Ja pojaga --kalal järvel viibida:
olen ---üpris kodune tüüp:
 
hmm 25. märts 2016, kl 11.02
Ei mõtlegi abielluda,selleks tuleb inimest ikka läbi-lõhki tunda,kui selline samm astuda :)
Vaid soovin oma mõtetele vastust,et mis hetkel toimub :)
 
ei mõtlegi abielluda 25. märts 2016, kl 15.23
Arvad et Sõnn ei saa aru? Kas tema ei võigi sind läbi ja lõhki tundma õppida, eriti väga negatiivseid külgi?
 
sõnn 25. märts 2016, kl 15.28
On jah raske, aga meie ju tema mõtteid ei näe. Otse küsimine ja rääkimine peaksid sõnnile hästi sobima. Mina soovitaksin seda.
 
vähem exxe 25. märts 2016, kl 17.12
Naistekas lobisemine ei aita suhtele kaasa. Mine otsi partner ülesse ning suhtle temaga.

Teemaalgataja kinnitas, et suhte alguses oli tal vaja isiklikel põhjustel palju salatseda. Mine räägi oma saladus välja, muidu leitakse salatsemise põhjus ilma sinuta.
 
Sõnnitar 26. märts 2016, kl 00.09
Ei tunne seda Sõnni ega tea tema kavatsusi, aga vahest võiks asju enda vaatevinklist ka kaaluda, mida Te elult tahate, kas tahate sellist kaaslast, kas see kohati ebamääraselt käituv meesisik vastab Teie väärtuste kriteeriumitele? Tundub, et me aeg- ajalt keskendume liiga palju teiste soovi järgi olemisele, selle asemel, et oma eluga ja endale oluliste asjadega tegeleda.
 
M & S 26. märts 2016, kl 11.11
Polegi mingeid kavatsusi . Lihtsalt tuttav. Ei midagi raskemat. Tavaline, ei midagi erilist minu jaoks.
Karl Kindermacher 26. märts 2016, kl 15.21
Lihtsalt üks võimalik versioon:
Armastus on pime. Isegi kui sõnnitaoline realist nägi läbi Su negatiivse joone ja (elukogenuna?) oskab sealt halba karta, on ta ometi armunud ja eelistab selles osas kohati silmad kinni pigistada. Nii ta siis kõigubki kahe vahel - armumise ja realismi vahel.
 
eelmisega 26. märts 2016, kl 18.13
Täiesti nõus

Enamik Sõnn mehi ei kannata ebausaldusväärset naist ja mingid salatsemised on tavaliselt punane tuli, naisel on varumehed või ei suuda eksloverit ära unustada. Sellise naisega elukestvat suhet ei kannata luua. Mees võitleb, et kaine mõistus jääks peale.
 
hmm 29. märts 2016, kl 13.15
Ei salatse üldse.See endasse tõmbumise põhjust ta teab ja eksloveriga ei suhtle.
Nüüd viimased päevad on ta mu vastu eriti armas olnud ja koguaeg tahtnud minuga koos olla.Ei tea,kas miskit head on loota? :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!