Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
vaavalaja mees kui mõistatus
 
skorp 02. aprill 2016, kl 22.12
Ei saa aru vv mehest! Oleme põgusalt suhelnud interneti teel ja kord käinud väljas! Olen tohutult sissevõetud temast. Tema käitumine on imelik, ükshetk hooli ja tundub, et liiastki. Järgnev päev on tal justkui täielikult ükskõik!
Puhas mäng? Olen kuulnud vv mehe käitumisest aga hetkel tundub kõik kui mäng! :(
 
veemeespoolenistisees 02. aprill 2016, kl 22.20
Kõik on ok, pakun, teades ennast! :D Algul on see häiriv arvatavasti jamh, aga kannata ära! Aga never ei või teada.. samas skorpion on küllalt naine, et vv ära võluda! :P
 
skorp 02. aprill 2016, kl 22.33
lootus jääb
 
vv mees 02. aprill 2016, kl 22.51
Veevalaja katsetab ja uurib pikalt, enne otsustamist.
Püüa lihtsalt ise naiseks jääda ja ole huvitav.
 
neitsikene 02. aprill 2016, kl 23.23
Mida tähendab ise naiseks jääda? Mille järgi otsustad? Minul ka külm ja kuum segamini.
 
vv mees 02. aprill 2016, kl 23.26
Veevalaja ei kannata pealiskaudsust ja rutiini, samuti "hallust". Naine peab olema naiselik ja mees mehelik.
 
neitsikene 02. aprill 2016, kl 23.31
Milline on naiselik naine veevalaja silmis? Nii välimuselt kui iseloomult?
 
vv mees 02. aprill 2016, kl 23.36
neitsikene Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Milline on naiselik naine veevalaja silmis? Nii vä
> limuselt kui iseloomult?

Naiselikkus kas on, või seda ei ole. Õppida ja teeselda ei saa. Ja veevalaja tabab selle kiirelt ära.
Välist poolt saab veidi teeselda, kui piisavalt osav oled.
 
veemeespoolenistisees 03. aprill 2016, kl 00.16
Njaa, lollitada on megaraske! :P
 
m 03. aprill 2016, kl 04.09
Mind ajab see külm ja kuum täitsa hulluks juba. Midagi ei saa aru. Kuna ta mulle väga meeldib tegelikult, siis ma "keen" nendel külmaperioodidel üle ja ütlen asju, mida ei mõtle. Kardan, et rikun kõik ära nii..
 
polka 03. aprill 2016, kl 10.28
Vvnaisena võin öelda et me mõistame kirge. Arvan er meestel on samamoodi. Küllap ta mõistab tegelikult su kääitumist.
 
üks naine 03. aprill 2016, kl 10.47
Nii palju, kui ma sellest tähemärgist mehi tean, siis nad on suured vabaduse ihalejad...ehk isegi kellegagi suhtes olles nad ei talu sellist lämmatavat käitumist, mis ei tähenda, et nad peaksid kindlasti truudusetud olema. Aga nad hindavad seda, kui naisel on oma elu ja tegemised ka ja kui naine neil nö kogu aeg sabas ei sörgi...tean et on raske neil eemaloleku perioodidel olla, aga kui oma Veevalajat hoida tahad, siis ma soovitan mitte väga neile pinda käia:) Säilib nende jaoks põnevus ja see tunne, et neil on see paljuihaldatud vabadus;) Tuleb siis kui tuleb su juurde ja siis on see tulek ka 100 % kõike eelnevat väärt...head mehed ja kindlad ka, kui suudad anda neile hingamisruumi;)
 
niihea 03. aprill 2016, kl 11.11
Olen kuulnud, et vvmees nö huvitub kõikidest inimestest. Kuidas siis lõpuks aru saada, et see konkreetne naine on huvitavam kui teised. Eriti kui vv nii vahelduva huviga on ja midagi ei ütle otse.
 
veemeespoolenistisees 03. aprill 2016, kl 11.33
Saab see, keda usaldan!! :P
 
m 03. aprill 2016, kl 11.33
Me pole suhtes ja küsimus polnudki piiramises või lämmatamises. Seda ma ei teeks ka. Lihtsalt loodan, et kõik on hästi.
 
:) 03. aprill 2016, kl 12.53
veemeespoolenistisees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saab see, keda usaldan!! :P

Keda sa usaldad? Milline ta on?
 
roosa 03. aprill 2016, kl 15.10
Vv on nii armas ja mõistlik. Vahel külmem ja see on arusaadav.
 
Sõnn naine 03. aprill 2016, kl 19.58
Just täpselt oli mul nii nagu kirjutas m kl 04.09 siin. Aga nüüd üritan olla kannatlikum ja hoian end tagasi. Loodan sellele, et õnnestub temaga rahulikult rääkida sellistest olukordadest, mis häirivad. Sellest on ta aru saanud, et mina teda ei lämmata jne.
 
Kristi 03. aprill 2016, kl 21.35
vv mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Veevalaja katsetab ja uurib pikalt, enne otsustami
> st.
> Püüa lihtsalt ise naiseks jääda ja ole huvi
> tav.
Mis on need omadused, mis ei meeldi ühe naise juures? Mul oli põgus suhe vvga. Kahjuks hakkas teda miski häirima. Mind huvitaks põhjus aga küsida pole võimalik.
 
vv mees 03. aprill 2016, kl 22.47
Kristi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vv mees Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > Veevalaja katsetab
> ja uurib pikalt, enne otsustami
> > st.
> > Püü
> a lihtsalt ise naiseks jääda ja ole huvi
> > tav.
>
> Mis on need omadused, mis ei meeldi ühe naise
> juures? Mul oli põgus suhe vvga. Kahjuks hakkas te
> da miski häirima. Mind huvitaks põhjus aga küsida
> pole võimalik.


Kahjuks ei suuda keegi teine pakkuda, et mis võis kuskil kunagi kedagi häirida.
Aga üldises plaanis ei kannata veevalaja kitsarinnalisust, rumalust, ahistamist, armukadedust, jne.
 
veevalaja naine 03. aprill 2016, kl 23.06
Üldiselt kui kedagi häirib teise inimese käitumine, siis küsitakse otse, mitte ei mängita arvamismänge. Ja üldises plaanis on veevalaja mehel õigus.
 
Kristi 03. aprill 2016, kl 23.11
Teda häiris minu käitumine, aga ta ei valgustanud mind. Kas vv tavaliselt ütleb naisele et ta ahistab?
 
Mari 03. aprill 2016, kl 23.13
Mehed lasevad jalga tavaliselt. Ei hakka keegi ütlema mis valesri läks. See on minu kogemus.
 
veevalaja naine 03. aprill 2016, kl 23.23
Mina arvan et pead müstika või saatmata kirjade nurka pöörduma.
 
vvvallutaja 03. aprill 2016, kl 23.27
olen põgusalt suhelnud kahe veevalajaga, kes väga erinevate iseloomudega. üks oli jaanuari vv ja teine veebruari oma.

veebruari oma kogu aeg suhtles, ei kadunud ära. pigem olin mina see, kes oli ja kadus, sest ta oli kogu aeg olemas. ma tahtsin aega endale. olen sõnnitar ning selline käitumine pole üldjuhul sõnnidele omane, kuid olen vägagi suure vabadusetahtega ning kuigi see mees meeldis mulle, ei sobinud ta siiski mulle.

nüüd aga jaanuari kuu sell. oi kurat! ütlen ausalt- ossa kurivaim, kus on alles tegelane. Oi, kuidas ma läksin leili, kui kadus mitmeks päevaks või ei vastanud kohe (huvitav, sest veebruari omaga ei tahtnud et ta lämmataks ja hoidsin ise eemale ja siis nüüd tahan, et suhtleks mees ise! naised naised..). Läksin raevu nagu ikka üks Sõnn läheb, kelle kannatus on katkenud. Täielik kassi-hiire mäng, kord tuli, oli, kadus, tuli, oli, kadus. Essugi aru ei saanud. Aga siis sain aru, et siin on ka minul õppetund- kannatlikkust õppida ning lihtasalt go with the flow. See, et ta ei vastanud, ei tähendanud et ta kuskil teise naisega vaid hoopis töö ja muud asjad. Ning kuna me hetkel oleme koos, siis sain kõik "kaadritagused" asjad teada ning ma ise olin see, kes ajas asja ülesse ning teda eemale tõukasin.

Aga eks jah, võta rahulikult asja. Kui ta ei vasta kohe või ilmub ja kaob, siis lihtsalt alati kui ta tuleb, ära pane teda fakti ette et kuhu sa nüüd omaarust tuled? Nii palju kui mina aru saanud, siis ega teda ei koti, et sina kuskil seal hüppad. Oma mure, et hüppad, rahune maha. See ei ole ülbelt vaid noh- tegelt ka, mida sa hüppad ja paanitsed seal? Sama käis ka minu kohta.

Nii et võta vabalt, ela oma elu ning ehk isegi võid natuke näidata, et sul vaikselt pohhui. Küll see teda natuke paneb kikivarvukile kiiremini. Natuke võib mängida, kui oskad... kui ei oska, ära tee. Aga kuna sa Skorpion, pauhh.. edu, saad hakkama küll. Tugev naine! Ära näita, et oled nõrk kuigi selline "fiesty bitch" võib kindlasti mõnele VV hea hoobi panna ja veevalaja on ikka nii või sees, kui vähegi võimalik aga mis sa arvad, et ta seda siis välja näitab? ei
 
kaksik N 03. aprill 2016, kl 23.28
Veevalajaga ongi alguses natukene raske! Minu abikaasa on samuti veevalaja. Meil pole kunagi igav ja see armastus ei tundugi otsa saavat.
Veevalajatest veel, minu eks oli samuti vv. Õppisin tema käest, et kui oma uhkust alla ei neela tüli käigus, siis sealt ei tule ka midagi! Minu mees võib samuti olla egoistlik vahel ja seda täiesti külmalt, umbes nagu mina ise! : )
Õnneks on asjad sujunud nii, et üks meist leebub ja probleem saab lahenduse!
 
bn 03. aprill 2016, kl 23.30
Kas veevalaja solvub kergesti? Tunded kasvasid üle pea ja ütlesin igasuguseid asju. Mitte otseselt halba. Ei kujuta ette, mis ta mõtleb.
 
vvvallutaja 03. aprill 2016, kl 23.56
ei solvu. lihtsalt vabanda ta ees.
 
skorp 2 04. aprill 2016, kl 00.19
Veevalaja pidi järgnevad paar kuud väga mässumeelne olema, nii et edu! .)
Mässa temaga kaasa ja kõik laabub, võtke vabalt ja huvitu tema kirevatest ideedest!
 
vv mees 04. aprill 2016, kl 02.41
bn Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas veevalaja solvub kergesti? Tunded kasvasid üle
> pea ja ütlesin igasuguseid asju. Mitte otseselt h
> alba. Ei kujuta ette, mis ta mõtleb.


Veevalaja ei solvu, lihtsalt poe kaissu ja vabanda.
Veevalaja ei kannata valetamist ja füüsilist petmist.
Seda saad teha ainult ühe korra.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!