Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
vaavalaja mees kui mõistatus
 
Sõnn naine 04. aprill 2016, kl 12.20
Tean mitut veevalajast meesisikut. Kui kõik läheb hästi ja saame omavahel ausalt rääkida, siis suvel saab meil koosoldud aasta ühe VV meesisikuga (sünd. jaanuar). Kõik oleneb meist endast ja temaga on võimalik vähemalt kõigest rääkida (ainult reaalselt). Ütleb ära ka selle, mille pärast on solvunud. Kas VV meesisikud on ise nii ideaalsed (veatud), et katsetavad ja uurivad ning soovivad endale ideaalset kaaslast? Mina ka ehk katsetan tagasi hoidlikult ja edasi püüdlikult:)Ei peta teda ja ei meeldu, kui mind petetakse:)
 
ambur naine 04. aprill 2016, kl 12.36
mina olen koos vv mehega ca 2,5 aastat. ja ausalt öeldes ei ole nii toredat-hoolivat-meeldivat inimest veel kohanud kui vv mees. isegi mu pere meelest meeldivaim inimene. vv mees (tiigrer/veebruarar) - on hooliv, arvestav, toetav, suurepärase huumori ja vaimukusega. kusjuures inimesena on ta ka kõigi vastu hea. tahaks tema pärast ka lausa parem inimene olla :-)
 
skorp 04. aprill 2016, kl 16.10
ta on hetkel ülieneriline!! : ) käisime täna linnas jalutamas ja ta kuidagi kohtleb mind kui head sõpra. See ajab pea niii segi hetkel :s
 
proovi 04. aprill 2016, kl 21.10
küsi otse
 
Skorpion 05. aprill 2016, kl 07.30
Veevalaja kohtlebki kõiki nagu oma sõpru. Minul üks selline kodus...või kuskil, kus ta parajasti oma mässab...
Mind ajab ka mõnikord närvi see, kuidas kõik on tema jaoks sõbrad ning suhteliselt tihti tekib mul küsimus, kas ta paneb üldse mind järjekorras enne oma sõpru. Siiski aga on aru saada, et ta tõesti üritab, kuid see on paraku Veevalajate iseloomuses - kohelda kõiki kui võrdseid, sõpradena. Asub ta ju ometi 11.majas, mille märksõnad on sõprus, grupp, sotsiaalsus, suhtlemine.
Veevalaja on kahe planeedi võimuses: Saturn ning Uraan. Mina olen mõistnud seda sellena, et kui Uraan teda mõjutab, jookseb ta pea laiali otsas, mässab, teeb mis tahab, on energiline ning suhtleb hästi palju. Kui aga Saturni mõju rohkem annab tunda, on ta vaiksem, mõtlikum, teeb tööd, tahab omaette olla. See aeg on ta nagu distsiplineeritum ning hoiab distantsi.
Loomulikult oleneb külmus ning soojus ka tema sünnikaardist. Tuleb vaid mehelt sünniaega (koht, kell, kuupäev, aasta) uurida ning tema nö "lugemisega" pihta hakata. Kui saate ajad, võite siia kirjutada - mõnikord äkki tulen hüppan uuesti läbi ning annan teile pikema ülevaate :)
 
Sõnn naine 07. aprill 2016, kl 13.15
Eelmisele: Ise olen sündinud 1971a. ja Tema on 1967a. sündinud. Olen piisavalt palju lugenud ja ülevaadet ei soovi:)Isikut õpib tundma Temaga koos olles ja ajakirjandusest lugedes-see võib olla abiks lihtsalt:)
 
skorp 13. aprill 2016, kl 12.32
Ei midagi uut! Läheb järjest külmemaks ja suhtlus samuti tuimemapoolne!
 
i 13. aprill 2016, kl 23.50
chill ju, kõik pole kadunud!
 
Sõnn naine 13. juuni 2016, kl 18.53
Elus juhtub kõike ja ootamatult. VV-st mees arvatavasti katsetas ja uuris ikka jätkuvalt. Nüüd sai oma katsetamisega ja mängimisega minu poolt täieliku vabaduse. Olin truu, aga valet oli minu kohta palju ja kas uskus neid valesid. Veevalajatele soovitus, et naised ei jää teile igavesti katse-jänesteks. Head teed temale ja nautigu vabadust!
 
eelmisele 13. juuni 2016, kl 21.02
Mismoodi see katsetamine ja uurimine käib? Mina küll ei laseks heal mehel minna, kui mul selline võimalus oleks.
 
Sõnn naine 14. juuni 2016, kl 11.55
Tema sõnad, et tema ei saa minuga aus olla. Ei kommenteeri siin internetis enam midagi. Kui on temal midagi arusaamatuks jäänud või tahab midagi teada, siis vastused saab otse minu käest. Kaon internetist ja elan oma elu rahulikult edasi. Jõudu ja edu teistele vv-st meesisikutega!
 
Äkkää 18. juuni 2016, kl 12.57
Hahaaa veevalaja ei kannata valetamist :D eluhea nali. Mu eks kes oli veevalaja oligi läbinisti üks suur vale ise. Tema suust muud ei kuulnud kui ainult valesid valede otsa. Ja väga suursuguseid valesid tuli.
 
Äkkää 18. juuni 2016, kl 12.59
Oih see oli esimese lehe viimase kommentaari kohta :D
 
Kaljukits naine 18. juuni 2016, kl 13.46
Veevalaja mehi küll valetajaid ei tea, aga veevalaja naistest hullemaid õelutsejaid, manipuleerijaid salakavalaid valetajatest ja käparditest susserdajaid küll ei tea, õudus kuubis on sellistega suhelda, õnneks ei ole suhtlemine ebameeldivate inimestega kohustuslik :))))
 
Kaljukits naine 18. juuni 2016, kl 14.55
Jaaa, arvan sama. Kui tänaval mõni veevalaja vastu tuleb on igati mõistlik tast ringiga mööda minna. Silmakontakti vältige, kõnelemist ei hakka mainimagi. Ja üleüldse tuleks nende peale mitte mõelda ja nendest võimalikult vähe kirjutada.
 
mari 28. juuni 2016, kl 10.20
Olen elanud vv mehega koos 15a. Vöin öelda, et harrastusi on palju ja vahel nii palju, et tunnen, mind pole olemas. On juhtunud imelikke asju, näit. yhisel reisil on pyydnud minu abi yhele naisele t-särgi ostmisel, olev sama spordiala fänn, kui temagi. Siis lausa loomulik, kui töökaaslasest näine käib meil saunas oma söbrannaga, kui minul on töövahetus ja see on lausa loomulik. Äkki on mees aga jälle päris minu oma, mida ma kyll enam ei usu. Närvid on päris sassis ja mötlen yksi elamise peale.
 
veevalaja naine 10. juuli 2016, kl 22.13
Lugege parem seda foorumit: http://www.dxpnet.com/opinion/aquarius

Seal inimesed teavad mis nad räägivad, siin mitte.
 
Rändaja 12. juuli 2016, kl 00.07
Jah, muide lugedes välismaiseid foorumeid, seal on palju tõesemalt seletatud, kui siin, juhtusin veel mingile saidile, kus väideti, et õhumärgid pidid olema kõige enam eelistatuimad nii sõprade kui partneritena, endale ka meeldivad kõige rohkem õhumärgid ja kummalisel kombel enamus mu tutvusringkond koosnebki nendest. :)
 
Ühe 28. juuli 2017, kl 16.46
veeevalajaga sai abielus oldud 29 aastat. Siis laskis end ühel salakavalal, kasuahnel ja manipuleerival kaksikust mõrral ennast ära lohistada ning nüüd püüab enda õnnetut olemist valedega paremaks petta. Kulub ära sellisele!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!