Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kas Kalad on tõesti nii....
 
Kalad MEES 05. aprill 2016, kl 12.40
Kalasid tehakse maha nii kallimatena kui ka kooselu paarilistena.
Kellel kaladega kogemusi, siis palun kogemusi.
Kas nad on näiteks ka kokkuhoidlikud, manipuleerivad, mitte arvestavad jne?
 
Kalake 05. aprill 2016, kl 13.20
Kalake on vaga tundlik.
 
ambur naine 05. aprill 2016, kl 14.04
ei ole olemas tähtkuju järgi halba meest/naist! on olemas halva lastetoaga mehi ja naisi. ja kui seda teadvustatakse - siis saab käitumist ka muuta ja kontrollida!

minu lapse isa on kala roti aasta kala mees. väga romantiline ja tundlik. samas väga hooliv. ja salapärane. ja minu temperandiga võrreldes - tunduvalt aeglasem.

praegu olen suhtes veevalaja mehega - kes samuti suurepärane nagu oli ka kala mees. seega kõikides inimestes on olemas head ja halba. ja see on küll mehe jaoks kummaline kui ta usub astroloogiasse :-)
 
Ka ambur naine 05. aprill 2016, kl 14.14
Aga miks sa kalast lahku läksid?
 
ambur naine 05. aprill 2016, kl 15.03
ei läinudki lahku... vaid mees suri autoavarii tagajärel ära...
 
Ka ambur naine 05. aprill 2016, kl 16.19
Väga kurb :(
 
Arvamus 07. aprill 2016, kl 12.46
Nagu eespool öeldi on olemas nii paremaid, kui halvemaid. Tõenäoliselt on suurimaks väljakutseks nende puhul püsimatus ja pidev vajadus draama järele - kui me räägime naistest. Isegi kui suhtes on kõik hästi, võib kaladest naine võtta mingi seiga või partneri öeldud sõna ja näidata, et asi on mustemast mustem ja talle on tehtud liiga. Pikapeale see kurnab, eriti kui partner hakkab seetõttu üha hoolikamalt oma käitumist jälgima. Samas nendega, kes tema draamaga kaasa ei lähe, kalad pikalt ei suhtle, sest tõlgendavad seda mittemõistmisena. Kuigi tegelikult võib see olla vaid partneri külm raputus kaladele, et nad ometi märkaks - elu on tegelikult ilus ja pole vaja ennast tõmmata kuhugi sügavasse musta auku. Dramaatilisus ongi kõige suurem probleem nii nende endi kui ümbritsevate jaoks. Püsimatusest. Loomult avameelsed saavad nad kiiresti inimestega jutu peale ning oskavad osavalt teada saada nende isiklikku elu puudutavaid fakte. Kui mees on ennast avanud, nad tüdinevad kiiresti, puudub väljakutse. Seepärast sobivad kalad kõige paremini nende meestega, kes on kinnised, kuid jõulised, sest neil on vaja tunnet, et mees kaitseb neid. Kahjuks ei tea nad alati, mille otsa nad siis satuvad, kuna see, mis kinnise iseloomu tagant avaneb, saab selgeks alles tüki aja pärast. Kui veab, saab kala õnnelikuks, kui ei, jääb õnnetuks pikaks ajaks. Sama raske, nagu neid on siduda, on neil endil aastatepikkuses suhtes olnuna sellest lahti rebida. Kui kalad leiavad mehe, kes on neile väljakutse eest ja kes sütitab neis tugevad tunded, võib temast saada hea naine - emotsionaalselt toetav, ka pisikesi vajadusi märkav, hea laste ema jne. Aga, paljudel on siiski kaunis kõrged nõudmised, seega peab arvestama, et paradiis vaheldub põrguga - sarkastilised märkused, maailma mustas valguses nägemine jne on osa kalad naiste elust. Mees, kellelele meeldib emotsionaalselt intensiivne suhe, kus mees on juht, on õnnega koos. Kes otsib suhtest konkreetsust, võrdset partnerlust ja lihtsust, selle jaoks pole kaladest naine õige valik. Nende käitumises on aga alati rohkemal või vähemal määral manipulatsiooni, teiste hingel ja tunnetel mängimist. Nende tugevaimaks omaduseks kaaslase emotsionaalne turgutamine, mõistmine (kui nad tahavad seda teha), teisalt on kalad selline natuke hägune märk, kes ise ka päris täpselt ei tea, mida elult soovib ja ajab nii ennast kui teise segadusse.
 
H 09. aprill 2016, kl 22.44
Arvamus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nagu eespool öeldi on olemas nii paremaid, kui hal
> vemaid. Tõenäoliselt on suurimaks väljakutseks nen
> de puhul püsimatus ja pidev vajadus draama järele
> - kui me räägime naistest. Isegi kui suhtes on kõi
> k hästi, võib kaladest naine võtta mingi seiga või
> partneri öeldud sõna ja näidata, et asi on mustem
> ast mustem ja talle on tehtud liiga. Pikapeale see
> kurnab, eriti kui partner hakkab seetõttu üha hoo
> likamalt oma käitumist jälgima. Samas nendega, kes
> tema draamaga kaasa ei lähe, kalad pikalt ei suht
> le, sest tõlgendavad seda mittemõistmisena. Kuigi
> tegelikult võib see olla vaid partneri külm raputu
> s kaladele, et nad ometi märkaks - elu on tegeliku
> lt ilus ja pole vaja ennast tõmmata kuhugi sügavas
> se musta auku. Dramaatilisus ongi kõige suurem pro
> bleem nii nende endi kui ümbritsevate jaoks. Püsim
> atusest. Loomult avameelsed saavad nad kiiresti in
> imestega jutu peale ning oskavad osavalt teada saa
> da nende isiklikku elu puudutavaid fakte. Kui mees
> on ennast avanud, nad tüdinevad kiiresti, puudub
> väljakutse. Seepärast sobivad kalad kõige paremini
> nende meestega, kes on kinnised, kuid jõulised, s
> est neil on vaja tunnet, et mees kaitseb neid. Kah
> juks ei tea nad alati, mille otsa nad siis satuvad
> , kuna see, mis kinnise iseloomu tagant avaneb, sa
> ab selgeks alles tüki aja pärast. Kui veab, saab k
> ala õnnelikuks, kui ei, jääb õnnetuks pikaks ajaks
> . Sama raske, nagu neid on siduda, on neil endil a
> astatepikkuses suhtes olnuna sellest lahti rebida.
> Kui kalad leiavad mehe, kes on neile väljakutse e
> est ja kes sütitab neis tugevad tunded, võib temas
> t saada hea naine - emotsionaalselt toetav, ka pis
> ikesi vajadusi märkav, hea laste ema jne. Aga, pal
> judel on siiski kaunis kõrged nõudmised, seega pea
> b arvestama, et paradiis vaheldub põrguga - sarkas
> tilised märkused, maailma mustas valguses nägemine
> jne on osa kalad naiste elust. Mees, kellelele me
> eldib emotsionaalselt intensiivne suhe, kus mees o
> n juht, on õnnega koos. Kes otsib suhtest konkreet
> sust, võrdset partnerlust ja lihtsust, selle jaoks
> pole kaladest naine õige valik. Nende käitumises
> on aga alati rohkemal või vähemal määral manipulat
> siooni, teiste hingel ja tunnetel mängimist. Nende
> tugevaimaks omaduseks kaaslase emotsionaalne turg
> utamine, mõistmine (kui nad tahavad seda teha), te
> isalt on kalad selline natuke hägune märk, kes ise
> ka päris täpselt ei tea, mida elult soovib ja aja
> b nii ennast kui teise segadusse.

Ei jaga Sinu arvamust...draamat ei otsi kuna olen väga tundlik...
 
Arvamus 10. aprill 2016, kl 18.50
Kindlasti oled. Ega muidu elu nii dramaatiliselt ei nähta, kogeta ja peegeldata, millegist peab see ju põhjustatud olema.
 
Naine 10. aprill 2016, kl 21.44
Täna sain kinnitust, et ka kõige süütum ja heatahtlikum kala on kahepalgeline, truudusest ei saa juttugi olla, räägib üht, kuid varjatult tegutseb teises suunas ja see meelt heitev solvumine, uskumatu.
 
Kaksik 11. aprill 2016, kl 14.24
Minu kala-mees on kõige-kõige parem!
 
ti kaksik 11. aprill 2016, kl 20.53
Libe nagu kala, aga millega ta sinu selja taga tegeleb?
 
To viimane 12. aprill 2016, kl 08.38
Viimane kommenteerija, mis sa siin teistelt pärid? Mine uurimparem millega su enda kaaslane tegeleb, sinu seljataga :)
 
Viimane vastab 12. aprill 2016, kl 10.57
Tegeleski sellega, mis litxakatele ning libekeelsetele kaladele omane, näo ees on nad kõik kõige õilsamad, lahkemad ning ausamad inimesed, kes vannuvad suurt truudust.
 
To viimane 12. aprill 2016, kl 12.00
Oh ja sina püha hing sellise labase tekstiga kusagil foorumis oled kindlasti näo ees, ei ega see ei ole seljataga. Sina ju võid kõike :D
No mis parata, kui sa polnud see õige, ega keegi meist ei tea ja kui palju neid inimesi on, kes kohe asja letti löövad, ikka enne on vaja aru saada, mis see õigem on.
Ma võin sulle kohe öelda juba su kirjapildi põhjal, selline inimene pole kindlasti õige kala jaoks pingutust väärt. Ja seda kusjuures sõna otseses mõttes, mitte lõõpimisena, sa lihtsalt pole seda tüüpi inimene, kellega kala püsima jääks ja siin ongi point, et ega nad enda jaoks rahuldavaga ei rahuldu, vaid otsivad edasi ja kui seda õiget ei leita kohe, siis sinna vahepeale jääbki maha solvunud naisi ja mehi. Punkt. Vaidle palju tahad siin, Aga nii on. Unusta see teema ära ja mine eluga edasi, sest nagu näha oled ikka selles kalas kinni! Edu ;)
 
Viimane vastab 12. aprill 2016, kl 12.42
Kala on minu jaoks üleüldse kõige ebasõbivam tähemärk, liiga libedad minu jaoks ning väga vastuolulise jutuga.
 
Kalake naine 27. aprill 2016, kl 20.35
Olen ise kalad naine ja see pikk jutt mida "Arvamus" on kirjutanud, see on no nii täpselt ristivastupidi minule kui veel olla saab:D Manipulatsioon ja draama? Jeebus, need on kaks asja mida ma vihkan kogu täiega, igasuguseid draamasid ma väldin kui tuld, kui armastan meest siis täiega ja mees kohe kindlasti ei pea minu jaoks kättesaamatu olema, pigem just nendega kaua ei viitsi jama. Ja kinnised mehed ?? Ma ei seedi kinniseid inimesi üldse, veel vähem mehi ja läksin enda ühest suhtest lahku just nimelt selle pärast, et mees oli liiiga kinnine minu jaoks. Pole elusees olnud manipuleerija inimene, pigem eelistan suhtes alati asju rääkida otse. Mehed on öelnud minu kohta rahulik naine ja ütlejatele on see ka meeldinud :) Ma olen stabiilne, kogu aeg on samasugune tuju. Mu eks on minu kohta öelnud, et paremat naist kui mina on raske leida. Ja kusjuures olles väheke ego siis ma võin öelda, et see vastab tõele. Ma tõesti olen ülimalt empaatiline ja samas suudan ka suhtesse ikka päris korralikult vürtsi tuua. Ma olen alati mina ise. No igasugused mängud, manipulatsioonid ja valed pole absoluutselt minu teema. Seega tõestus veel kord, et ei maksa üldistada tähtkuju järgi mitte midagi.
 
šokeeritud töötaja 08. mai 2016, kl 11.11
Üks kalade mees on tööl, hiljuti tulnud, laisk nagu vana orikas, mingi 40 tuuris. Ainult naiskolleegide tuules töötab ,käib ja ajab mingit tobedat juttu, itsitab oma "targa " jutu peale, ilmselt ei ole peaga ka sõber. Suht harimatu ja rumal, valetab palju, ise ei mäleta ,mida ütleb ja teinekord muudab arvamust. Töötamiste kohta valetab ja pisemat sorti naisülemused (ilmselt mehetud) vahivad tunnustavalt ja ei saada teda minema, soosivad. See on nii nõme. Ootame kõik, et see meesloru minema läheb . Lausa palume jumalat sellel kohal.
 
Olen 10. mai 2016, kl 15.48
Kaksik ja abikaasa kala.Koos 48 aastat.Ei teadnud abielludes tähtkujudest midagi.Kui iseloomud sobivad,eiole tähtkujudel tähtsust.
 
Bhu 11. mai 2016, kl 12.49
Arvamus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nagu eespool öeldi on olemas nii paremaid, kui hal
> vemaid. Tõenäoliselt on suurimaks väljakutseks nen
> de puhul püsimatus ja pidev vajadus draama järele
> - kui me räägime naistest. Isegi kui suhtes on kõi
> k hästi, võib kaladest naine võtta mingi seiga või
> partneri öeldud sõna ja näidata, et asi on mustem
> ast mustem ja talle on tehtud liiga. Pikapeale see
> kurnab, eriti kui partner hakkab seetõttu üha hoo
> likamalt oma käitumist jälgima. Samas nendega, kes
> tema draamaga kaasa ei lähe, kalad pikalt ei suht
> le, sest tõlgendavad seda mittemõistmisena. Kuigi
> tegelikult võib see olla vaid partneri külm raputu
> s kaladele, et nad ometi märkaks - elu on tegeliku
> lt ilus ja pole vaja ennast tõmmata kuhugi sügavas
> se musta auku. Dramaatilisus ongi kõige suurem pro
> bleem nii nende endi kui ümbritsevate jaoks. Püsim
> atusest. Loomult avameelsed saavad nad kiiresti in
> imestega jutu peale ning oskavad osavalt teada saa
> da nende isiklikku elu puudutavaid fakte. Kui mees
> on ennast avanud, nad tüdinevad kiiresti, puudub
> väljakutse. Seepärast sobivad kalad kõige paremini
> nende meestega, kes on kinnised, kuid jõulised, s
> est neil on vaja tunnet, et mees kaitseb neid. Kah
> juks ei tea nad alati, mille otsa nad siis satuvad
> , kuna see, mis kinnise iseloomu tagant avaneb, sa
> ab selgeks alles tüki aja pärast. Kui veab, saab k
> ala õnnelikuks, kui ei, jääb õnnetuks pikaks ajaks
> . Sama raske, nagu neid on siduda, on neil endil a
> astatepikkuses suhtes olnuna sellest lahti rebida.
> Kui kalad leiavad mehe, kes on neile väljakutse e
> est ja kes sütitab neis tugevad tunded, võib temas
> t saada hea naine - emotsionaalselt toetav, ka pis
> ikesi vajadusi märkav, hea laste ema jne. Aga, pal
> judel on siiski kaunis kõrged nõudmised, seega pea
> b arvestama, et paradiis vaheldub põrguga - sarkas
> tilised märkused, maailma mustas valguses nägemine
> jne on osa kalad naiste elust. Mees, kellelele me
> eldib emotsionaalselt intensiivne suhe, kus mees o
> n juht, on õnnega koos. Kes otsib suhtest konkreet
> sust, võrdset partnerlust ja lihtsust, selle jaoks
> pole kaladest naine õige valik. Nende käitumises
> on aga alati rohkemal või vähemal määral manipulat
> siooni, teiste hingel ja tunnetel mängimist. Nende
> tugevaimaks omaduseks kaaslase emotsionaalne turg
> utamine, mõistmine (kui nad tahavad seda teha), te
> isalt on kalad selline natuke hägune märk, kes ise
> ka päris täpselt ei tea, mida elult soovib ja aja
> b nii ennast kui teise segadusse.



See kirjeldab üsna täpselt hoopis skorpion naist !
 
Naine 19. juuli 2016, kl 23.40
Kalakesed arvavad, et Armamuse kitjutis ei lähe nende olemusega kokku, siis julgen väita vastupidist.
Olen ka tuttav ühe kalad M-ga, kes väidab samuti, et vägivald, alkohol, draamat jms. käib temast kaasega mööda, ei mingid egotsemist, omakasupüüdlikkust, aga...
Nii on jah, alguses või olukorras, kui neile sobib. Nn. mitte draamatsemine tähendab nende jaoks sarkastilisi märkisi, pidevat solvumist, vingumist, mossitamist, enese heaolu etteotsa seadmist- no kui see ei ole draama, siis mis? Kas pidev vingumine ei tekitagi draamat? Ja no ära oskavad nad ka panna, kui draama on tekkinud, oma "super" loomuse ja andekuse eest tuleb ju võidelda, oh, ma ei või. Minu puhul lähevad vist horoskoobid täppi- on tõmmet, kuid arusaamatusi ja erinevusi palju rohkem, õudne kooslus kalad ja tulemärgid.
 
Saaramaara 05. august 2016, kl 11.43
Tegelikult on väga müstiline, kuidas horoskoop saab määrata kellegi olemust, jääbki mõistmatuks, miks horoskoobis kirjeldatud omadused tähemärkide kohta neile nii tõeseid omadusei külge poogib...
Kalad on jah täna nii, homme naa, mitu rauda korraga tules (mis puudutab suhteid). Ise nad ei märka oma suure jutu taga "pigem vähem ja rohkem teiste kulul", egotsemist, samuti on nad natukene laisavõitu eneseimetlejad. Mitte ühegi teise tähemärgi juures ei ole täheldanud enesekiitust nii palju, kui kalade puhul.
Kiituseks võib öelda, et nendega ei ole igav, nad on intelligentsed ja meeldiva dvestluskaaslased, parimad kuulajad, aga perepeana ma kala küll ett eei kujuta ja ma ei tahaksi seda teada arvatavasti.
 
sõnnN 06. august 2016, kl 21.02
Kalad M:
1. isekad, tujukad egoistid, kõik peab käima nende tahtmise järgi, tahtmised aga muuuvad pidevalt
2. ebausaldusväärsed lubajad, viimasel hetkel vaiba alt ära tõmbajad, suuga teevad suure linna, käega ei kärbsepesagi
3. litsakad, ego upitamiseks peab olema mitu rauda tules, sest enesehinnang tegelikult niivõrd madal
4. kalduvus alkoholismile, narkomaaniale, vägivallale vms
 
kala m 06. august 2016, kl 22.05
Nii.. aga kas ma olen süüdi,et ma just kalana sündisin ?
Uskuge, kui saaks valida, siis ei oleks tahtnud ma mitte kalana sündida, Püüan nii hästi hakkama saada, kui oskan. Lubadusi ei jaga, kui neid täita ei suuda.
Ego ei vaja üldse upitamist- jään tahaplaanile ja olen pigem märkamatu.
 
to: sõnnN 06. august 2016, kl 22.54
Räägi sõnn naise litsakusest.
 
Sõnn naine 07. august 2016, kl 00.15
see rohkem selline kodukana tüüp.
 
Sõnnitar 07. august 2016, kl 08.41
Mina olen kogenud mõningate kalade puhul samuti neid ülesloetud negatiivseid omadusi nagu ebausaldusväärsus, manipuleerivus, intrigeerimine jms., samas on mu tutvusringkonnas kalu, kes on nii normaalsed, et isegi ühtegi halba harjumust ei meenu. Üldiselt inimesed, kellega on suhteliselt mugav suhelda. Vahest tekitavad neg. omadusi horoskoobis teatud pingeaspektid, loomulikult ka lastetuba loeb.
 
ma olen kala 26. aprill 2017, kl 00.08
miks kõik minust halba räägivad?
 
sojuuzmultfilm 10. juuni 2017, kl 16.13
Kalad mees on näitleja. Kaksikud ei pääse lähedalegi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!