Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
küsimus
 
naine 08. aprill 2016, kl 13.28
miks enamus teemad käsitlevad kaksiku ja veevalaja tähemärgiga seotud küsimusi? st pea olematu on nt amburi, skorpioni, kaalude, lõvidega seotud postitused. kaksik tundub olevat siin foorumis eriti populaarne - ainus tähemärk, kelle kohta pea iga kuu ka astroloogilist horoskoopi lisatakse. või teised, st vähem eksponeeritud tähemärgid - neil on "poogen" - mida rahvas arvab, st nad saavad ilma astroloogaita hakkama...
 
Ei tea 08. aprill 2016, kl 15.41
Minu meelest küsitakse siin kõige rohkem igat sorti meeste kohta. Aga kõige vähem - olen tähele pannud - kaalude kohta. Sellised raskemat sorti inimesed nagu skorpion, vähk, sõnn, kaksik, neitsi, kalad jne - pole mitte populaarsed, vaid nendega on raske. Eks inimesed üritavad kuidagi aru saada, miks just nii käitutakse, tahavad leida vastuseid küsimustele, mida konkreetsele inimesele ei julgeta esitada või millele nood ei taha või ei viitsi vastata.
 
Antwort 09. aprill 2016, kl 07.24
Oleksid võinud küsimuse asemel kirjutada amburi, skorpioni, kaalude või lõvidega seotud postituse :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!