Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
lõvi härra
 
Amburinna 04. detsember 2013, kl 16.52
huvitav olex teada saada, mida arvata sellisest lõvihärra käitumisest. Helistab, meilib, teeb kingitusi, viib välja, pidevad komplimendid jms värk. Tean et ta on edevus ise ja üritan vältida seda kehkatsit. Kus sa sellega see annab vist hoogu juurde. Ise 3 lapsega üksikema aga ei see heiduta lõvi, vaid väidetavalt on lapsed lahedad ja hea kui neid on palju. Kas lõvi hakkab armuma või niisama jahib? Teinekord on küll tunne, et lahti temast enam ei saa :)
 
viimsi h00rale 04. detsember 2013, kl 17.13
kas triin sulle ei öeld et sa võiksid oma numbri kinni panna? või on raskusi eesti keelest arusaamisega?
 
Amburinna 04. detsember 2013, kl 23.40
...esitex ma ei ela üldse harjumaal ja ajad mind küll kellegiga segi. ühtegi triinu ma ei tunne. enne kui haukam hakkad veendu ka kas haugud õige mätta otsas.
 
mis parata 05. detsember 2013, kl 13.06
Lõvi ongi edev.
 
Vv 05. detsember 2013, kl 16.17
Lõvid ainult jahivad. Endal kahega kogemus ja mõlemad valetasid hullupööra, õnnelik, et minema sain.
 
nadja 06. detsember 2013, kl 20.56
Võib-olla tal on lihtsalt isu jahtida, et pärast su kätte saamist maha jätta. Samas, võib-olla tõesti suured tunded südames, kes teab. Seetõttu jah, igaks juhuks soovitan esialgu pigem ettevaatlik olla.
 
ullike 28. detsember 2013, kl 20.46
Oma õpetlik kogemus mis õnneks nüüd leidnud õnneliku lõpu...kuna 6 aastat türannist eneseimetleja teenija olla oli kõige suurem lollus...lootus et midagi muutub oli minu ullikese unelm ei muud...sellest südamlikust lapsi armastavast kingitusi tegevast rahuarmastavast mehest sai...labane ,ennast imetlev ja vaid enda tõde tunnistav alkoholiga liialdav liiderdaja...mul oli ennem meie ühist last suurem poiss keda alguses hoiti aga nii kui sündis meie ühine poeg hakkas närima teise poja kallal ja niikaua kui mu teismeline võttiski asjad ja läks.Nüüdseks õnneks see õudusunenägu läbi lapsed minu juures ja oleme sellest mülkast nii kaugele kolinud et mingit kokkupuudet ei ole enam selle nii kuldse lõviga..Loomulikult erand ei kinnita reeglit aga niipalju kui ma lugenud olen siin siis ilus ja armas on kõik siis kui oled koopast väljapool kui juba koopas sees siis..
 
ehee 28. detsember 2013, kl 21.27
Paistab, et üks segane Ambur tänab iga paari nädala tagant, et Lõvi juurest minema sai. Miks sa lollike ikka ja jälle tagasi rinid. Miski sadomaso värk, mis ei allu su muidu nii vankumatule tahtele? Jobu oled, ei muud. Selgrootu jobu ütleks kohe.
 
kogemusega 29. detsember 2013, kl 18.51
Ullikesega 100% nõus!!!!
 
Kah kogemusega 29. detsember 2013, kl 20.42
Olen nii eelmisega kui ka ullikesega 100% nõus. Mul oli algul väga tagasihoidlik ja armas lõvipoeg, nii pea, kui asjad tõsisemaks läksid sai temast lihtsalt mõttetult kiitust nõudev laisk mees, kes valetas veel pealegi otse näkku ja pani mitut naist korraga. Kurb, aga juba teine lõvi sedasi käitunud, peab vist pigem kaarega mööda kõndima.
 
Mirelle 01. jaanuar 2014, kl 11.28
Lõvi tähtkujus sündinud mees on sooja südamega, helde ja väärikas. Ta on tõeline romantik, keda sa ei pea kaks korda kuuvalgele jalutama ega nädalavahetuseks teie lemmikpaika meelitama. Lõvi otsib kaaslast, kes oleks püsiva loomusega, perearmastaja ning intelligentne. Tema perekond jumaldab teda, ta paneb oma sõbrad naerma ja ta on alati tähelepanu keskpunktis. Tööl. Vangikonis. Rannas. Ta on tähelepanu keskpunktis. Alati.

Tema lemmikmäng on „Ülemjuhataja“. Lõvi lajatab käsklusi sama krõbedalt nagu mõni kindral oma väeosa ees ning ootab, et sa liigutaksid end tema teenimiseks kahekordse kiirusega. Ta nõuab autasu õhtul koju tulemise eest ja ta nõuab sinus austust, ükskõik kas ta on selle ära teeninud või mitte. Isegi kui ta juhtub sinu sünnipäeva mäletama, rahuldab tema ego ainult avalik lipitsemine.

Ta kaotab harva enesevalitsuse, peaasi, et sina kutsud teda isandaks, kummardudes samal ajal austuse märgiks. hakka talle vastu ja ta möirgab, lööb jalaga diivanit ja laob lagedale paar ultimaatumit, mis peaksid sinu südamesse hirmu külvama. Kohe kui stseeen on läbi, on ka kõik unustatud. Kui sa oled küllalt rumal, et haavad meelega Lõvi uhkust või mis veel hullem, ründad tema väärikust, siis sa tunned end varsti nagu kotlett, mida lõigatakse õhtusöögiks tükkideks.

Kui sul on vaikne Lõvi, siis on ta heatahtlik diktaator, kes tahab, et sina pidevalt tema ümber lipitseksid. Ta taab, et sa masseeriksid tema valusaid õlgu nin ütleksid hoolimata tema vanusest ja füüsiliselt olukorrast kui lihaseline, tugev ja suureprane ta on. Kuid tema ei kõhkle sulle öelda, et su juuksed on segamini, tagumik liiga suur ning et sa oled sama intellientne kui sääsk. Kui sa nutma puhked, on tema siiralt ehmunud, sest enda arvates püüdis ta vaid oma tarkade nõuannetega aidata.

Uuri lähemalt professor Henry Higginsi iseloomu Lõvi tähtkujus sündinud george Bernand Shaw näidendis „Pygmalion“, kui sa taad Lõvi-mehe iseloomu tundma õppida. Pärast seda, kui ta Eliza Doolittle´i kritiseerib, alandab ja talle epistlit loeb, keeldub ta tütarlapse jõupingutusi hindamast ning võtab tema edu eest kogu au endale. Tüüpilise tuhmi Lõvina jookseb Higgins karjudes ema juurde kui tüdruk ta viimaks pikalt saadab. Eliza oli kindlasti Kaljukits.

Mängutujus Lõvi võib käituda nagu kloun, aga selles pole midagi muretut. Ütle talle, et ta käitub rumalalt ja tema tuju muutub kiiremini kui Vähil täiskuu ajal. Lõvi tahab publikut, mitte kriitikut.

Ta on ülbe. Halvimatel aegadel on ta segu Kass Felixist ja steroide kasutavast Napoleonist. Ta kannab öösel musti päikeseprille ning lööb külge kõigile, kes kõnnib, roomab või liugleb. Ta kulutab oma raha kiiremini kui sina jõuad seda teenida. Ja selleks ajaks kui ta on neljakümneaastane, meenutab ta vananevat teismelist pätti, kelle ripub õllekõht üle liiga kitsaste teksapükste.

Öeldakse, et meessoost Lõvid näivad alati pikemad kui nad tegelikult on. Seda seetõttu, et nad kannavad paksema tallaga kingi või kümne sentimeetri kõrguste kontsadega kauboisaapaid. Lõvist jupats Napoleon Bonaparte leiutas kõrgete kontsadega kingad enda tarbeks, mitte Josephine´le.

Tema edevusel pole piire. Tal on tagumiku peal tätoveering ning ta ei kõhkle piljardisaalis oma pükse alla laskmast, et sellega eputada. Tema ise loomulikult arvab, et ta on maailma parim armuke ja kuulutab seda kõigile kümne detsibelli kuuldeulatuses. Kuid tegelikult pole selle kohta palju öelda. Pähe kargavad kaks sõna – sagedane ja entusiatlik. Tema ettekujutus eelmängust on lause: „Kobi autosse“.

Ükskõik kas sinu Lõvi on igav, võimukas egoist või metsik ja karvane džunglikiisu, võti Lõvi taltsutamiseks seisneb teadmises, kuidas reageerida. Järgmine kord kui ta köögis uriseb, epistlit loeb ja poosetab, sest õhtusöök on viis minutit hiljaks jäänud, ära tee tema vihahoost välja, naerata ja ütle talle kui kena see temast oli, et ta parandas eelmisel päeval naabri muruniiduki ära. Ta teeb vihast häält, ajab ennast puhevile ja unustab, et pidi sind noomima. Seejärel ta nõustub, et see oli temast tõesti väga kena. See oli temast lausa imekena. Ja õhtusöögil lõbustab ta sind looga oma vooruslikust teost. See on jälle see tähelepanuvajadus.
 
eelmise tekst on 01. jaanuar 2014, kl 13.42
nagu mingi utoopiline p*sk kokku klopitud.

üks nõrgim ja mõtetuim tähtkuju. ei vaataks iial selliste poolegi, kuna nad ei köida mitte kui millegagi, täielik pööbel.
 
Fakt 03. jaanuar 2014, kl 09.48
Totaalne idioot on see, kes otsib kaaslast ainult tähtkuju järgi.
Ebakvaliteetne isane troll 15. mai 2014, kl 00.42
Ma ei saa aru, mis teil nende lõvidega on? Kõik kiruvad, aga te ikka sattute lõksu?
 
lõvide ex 17. mai 2014, kl 11.53
Olen pikas suhtes olnud kahe lõvardiga ja sarnased olid mõlemad. Algus nagu ikka ils ja armas, pikapeale aga hakkasid iseloomu näitama. Üsna eneseimetlejad ja kõik peab olema nii kuis neile meeldib, või pole üldse. Arutlemine ja kompromiss mõttetu ja saavutamatu. Iseenesest helded ja armastavad, kuid vaid seni, kui vastu ei hakka :)
Seelikute järgi jooksevad ka. Valetada nad enamasti ei viitsi, liiga laisad, jätavad lihtsalt rääkimata ja küsimusterahe peale kõnnitakse minema. Kui vahele jäävad, siis vabandamise asemel vihastavad. Suht akoholilembesed ka ja kuigi see teeb neid lõbusamaks, kipuvad nad auru all eriti võimu näitama :)
Midagi positiivset ka - sõbrana igati abivalmid ja truud :)
 
# 17. mai 2014, kl 14.01
mõtetu tähtkuju, sellise inimesega nagu Mirelle kirjeldas küll iial koos ei ole. pigem olen üksinda, kui mingisuguse eneseimetlejast klouniga. ja kõik lõvid on juhmid klounid. olgu omaette või ärgu olgu üldse ja senikaua kuni nad minusse ei puutu on mul täiesti ükskõik, oma tutvusringkonda ei võta selliseid.
 
# 17. mai 2014, kl 14.03
ja fakt on see, et kuni lõvid ei muuda oma suhtumist teistesse inimestesse, senikaua neid ka ei sallita ja selle tulemusena saavutavad nad vaid kas teise lõvi seltskonna või halvimal juhul üksinduse.
 
eelmisele 17. mai 2014, kl 14.15
Kas selleks üksi okedki, et oma suhtumist teistesse pole suutnud muuta? :)
 
# eelmisele klounile 17. mai 2014, kl 14.24
minul muide kaaslane täiesti olemas ja õnneks ei ole see lõvi ehk kloun, aga sina juhmard esine siin edasi oma lollide rekliipidega.
 
sodiaagihuviline 17. mai 2014, kl 14.55
#-l on täiesti õigus kl.14.03 postituses.
isegi Julia ja Derek Parkeri astroloogiaraamatus on kirjas et: '' lõvi jaoks on väga oluline mõista, et ta ei tohi muutuda dagmaatiliseks ja jääda kinni oma arvamustesse, vaid peab selle asemel õppima paindlikku suhtumist. Vastasel juhul põhjustab nende vastuvõtmatu vaim ja suutmatus aktsepteerida teiste inimeste arvamusi ja elustiili viimaks nende iselatsiooni ja üksindust.''
ja see on täiesti tõsi, minul suguvõsas on 2 lõvi (minu tädi ja tädimees) ja praktiliselt kõik sugulased on nad oma suhtlusringkonnast välja blokeerinud, ei taha mina nendega suhelda, sest nad on väga vastumeelsed inimesed, isegi nende lapsed ei käi neil külas. Siit ka üsna selge fakt, et kuni lõvi ei muuda oma suhtumist teistesse, kuni ta ei võta teisi inimesi võrdsetena seni neid ka ei soosita ega aktsepeerita, mille tagajärjel ongi nad lõpuks üksinda.
Ebakvaliteetne isane troll 18. mai 2014, kl 01.51
Selle pärast ma siis olengi üksi. :)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ebakvaliteetne isane troll 18.05.2014 01.55.
 
Amburinna 12. juuli 2014, kl 21.31
..........käesolevaks hetkeks on see lõvi mind kosinud ja tulemas on pulmad....ja kes väga ilkuda tahab võib ka naine õnnetu juhuse läbi lesestuda ja 3 lapsega üksikema staatuse omandada.Igatahes olen mina enda lõvipoisiga väga õnnelik!
 
lõvi-härra 13. juuli 2014, kl 17.19
Teemategijale soovitan tähelepanelikkust kirjutamisel, et kõik suured ja väikesed tähed oma kohal oleksid. Mulle meeldivad targad naised, sina ei ole tark,sa teed isegi kirjutades lohakat tööd aga koos elamine ei ole näpuharjutus.
 
lõvi-härra 13. juuli 2014, kl 17.23
Me valime, kellega suhtleme, see on tõsi ja külla kutsume vaid neid, kes oskavad käituda, kellega on huvitav vestelda, laia silmaringiga ja toredaid , tarku inimesi. Labane käitumine ja peremehe kodust mitte lugu pidamine,kes nii käitub, seda enam külla ei kutsuta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!