Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas sõnnile hoogu anda
 
juula 13. september 2014, kl 22.06
Kuidas mõjub see, kui ütlen, et lähen sünnipäevapeole tuulutan ja tantsin, ütlesin nii, sest härra sõnn ei suvatsenud jalgu kõhu alt välja võtta ja koos aja veetmise plaane teha. Ainult mina pean kõik tegema ja otsustama. Vahel võiks ju mees ka miskit planeerida. Homse kohta ütlesin sama, siis lähen mujale.
No nii uimane on vahel ja kõigega aega küll.
Kas pisut armukadedaks tegemist paneb ta liikuma ja otsuste tegemisel hoogu juurde?
Mis oleks siinkohal parim nipp?
 
imelik 13. september 2014, kl 22.25
minu sõnn just vastupidi, iga päev oli midagi välja mõelnud ja muudkui pidi minema. tüütuseni, kogu aeg oli mingi asi plaanis juba. valeta või haigeks end, et vahepeal ka rahulikult kodus saaks olla.
 
laibad 13. september 2014, kl 23.01
Edu armukadedaks tegemisel, hullemat asja annab Sõnniga ette võtta.
 
ja 14. september 2014, kl 01.00
armukadedus sõnnidele on kohati päris kauge iseloomujoon. nad lihtsalt on nii kindlad endas ja isegi kui petad, jätavad nad su maha ja elu läheb edasi. ise tead, kas austad oma kaaslast või mitte. tema teeb oma valiku selle põhjal.

mehed on nagu mehed ikka. vahel peab lihtsalt ette taha ära planeerima asjad. viskad talle puhtad riided selga, lükkad ta pessu ja valmis ta ongi. öeldes niisama, et davaj välja.. ei viitsi end eriti ta sealt diivanilt end välja liigutada.

samamoodi ka sellega, et kui ütled talle otse, et sa tahad KOOS temaga välja minna, siis ehk jõuab ka kohale. Kui aga ei, siis ta ei taha sinuga aega veeta VÕI ta tahab, et Sina oleksid temaga kodus koos kaisus aga nad ei ütle seda välja.
 
õigustatud pahameel 14. september 2014, kl 02.42
Mida peakski naisele ütlema, kui see teatab ühepoolselt, et läheb tuulutama ja sünnipäevale tantsima? Otsene signaal, et tahab minna privaatselt siristama.
 
sõnnidel om oma kodu! 14. september 2014, kl 08.33
sõnnidel om küll kõva tahtmine midagi
erilist korda saata,, vähemalt om
VALMIS oma koduke ,,või maal elamine korras.! Aga sõnn ei soovi ÜLDSE VÄLJAS KÄIJA?
SEE SÕNN OM KODU--HOIDJAKS SÜNDINUD!
JA IGAL SÕNNIL --OM OMA ISELOOM!
 
sõnni armuke 14. september 2014, kl 08.54
mina olen kasvanud sõnni käe all ja mul on praegune suhe ka sõnniga. Koduse sõnni järgi tean, kui keegi kuidagi petab, reedab - ega võõrastele sealt mingit ümberhindamist ei tule. Aastaid hiljemgi mitte. Ma ei saaks öelda, et ta oleks just vihane selle inimese peale aga tema jaoks enam pole teda. Pereliikmena, st lapsena oli mul isegi raske peale mõnda üleastumist temaga taas ühise keeleni jõudmine, kulus ca nädal, et taas kõik ok. Tähendab, armukadedaks muutmine on üleastumine ja kuna sa pole tema vereliin, siis võid temaga hüvasti jätta. Sõnn armukesega on sellised lood, et ta on nõus kõiges osalema ja tal on ise palju teha tuttavatega aga mingit probleemi pole küll olnud, et kui ma tahan kuhugi üksi minna. Arvan, seda ei saaks juhtuma isegi elukaaslasena, tean teda juba pikki aastaid. Ta on vaba inimene ja ei hakka kedagi teist kammitsema. Petmine võrdub päevapealt suhete katkestamist. Ka tema puhul, ta on katkestanud suhteid oma kõige paremate sõpradega.
 
korduvalt näinud 14. september 2014, kl 12.13
Sõnn kas vihastab ja lõpetab suhtlemise või hävitab oma vaenlase. Purustav kättemaks võib tulla palju aastaid hiljem. Olete õnnega koos kui ta lihtsalt lõpetab suhtlemise.
 
Sõnnitar 14. september 2014, kl 15.09
ja
14. september 2014, kl 01.00

Armukadedus ei ole sõnnidele võõras iseloomujoon. Paraku, kui sõnn kedagi usaldab, siis teeb ta seda jäägitult ja ootab sama vastu. Kui ükskord selgeks saab, et usaldusele usaldusega ei vastata, siis ... Siis sõltub juba konkreetse sõnni väärtushinnangutest ja elu jooksul saadud lihvist, kuidas täpselt uks enda järel kinni lüüakse. Üks on küll kindel: kui usaldus kaob ja sõnn selle kadumises veendub, siis uks mingil moel kinni lüüakse ja lahti seda enam ei kanguta. See ei tähenda, et ta teile vastu tulles edaspidi naeratades tere ei ütle või teinekord isegi vana tutvuse poolest rasket kotti koduukseni ei aita tassida, aga sellest ärge siis enamat kah välja lugege: tere on tere ja koti tassida aitamine on lihtsalt aitamine, ei enamat.
 
ja 2 14. september 2014, kl 15.20
Sõnn ei kannata mängureid. Kui usaldust pole veel tekkinud, ei tasu liialt piire katsetada. Piiride paikaloksumisel ei tasu neid ületada, andestust loota pole.
 
eks 14. september 2014, kl 18.48
Mina siiski tean ainult selliseid sõnnitare ja mees-sõnne, kelle jaoks armukadedus on väga kauge iseloomujoon. No ei anna neist välja kangutada armukadedust! Mis on sellessuhtes väga hea aga paljud naised/mehed, kes harjunud armukadetsemisega võivad sellise tuima asja peale naljakalt vaadata, nagu ka praegu teemaalgataja mees ehk teeb.

Olen ise Sõnnitar ning tõsi ta on, et kui keegi noa selga lööb, siis andestust ei tule.
 
eks 14. september 2014, kl 18.49
lisan juurde, et teemalgataja vaatab oma sõnn-mehe käitumist naljakalt pealt, sest ei mõista miks inimene ei armukadetse*
 
KK 14. september 2014, kl 22.15
Nagu mina aru sain eelnevatest teemadest siis Sõnn on väga tugeva pereringi instinktiga. Tema jaoks on kõik teised out. Seega ära parem riku ära seda, mis sul on praegu. Kui sa ta usaldust ei võida või selle kaotad, siis ei ole enam mitte midagi teha kahjuks ja võidki jääda ehk omale kallist mehest ilma, ükskõik kuidas sa ei üritaks asja paremaks teha. Ütlen omast väiksest kogemusest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!