Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Lootusetu sõnn mees
 
nii on ja jääb 15. november 2016, kl 06.23
Järjekordne poolemeelne unistaja, kes oma tegudega on jätnud endast Loll Ivani mulje ja nüüd hädaldab kui teda on selle eest lõplikult maha kantud. Karma on tõepoolest bitch, aga kes seda ette teadis, eksole. Naudi oma tegude vilju ja ära hala! Sind ei taheta, jäta see endale sügavalt meelde!
 
... 15. november 2016, kl 12.17
Milliste tegude? :D
 
Kaljukits 15. november 2016, kl 13.20
Mina olen kokku puutunud kahte tüüpi sõnn mehega.
Esimene neist paistis algusest peale ebausaldusväärne. Kunagi ei saanud tema kaisus uinuda ega hommikul ärgata. Kui kuskile sai mindud, siis alati mööda kõrvalisi teid, et keegi meid koos ei näeks. Üleüldse varjati igal võimalusel kõige ja kõigi eest. Kui ütles et pole võimalik kokku saada, sest läheb magama või tööasjus kuskile siis oli alati hoopis teise juures. Ja tal polnud mitte kunagi sinu jaoks aega. Alati oli kiire. Ei mingit kindlustunnet mida sõnn peaks tegelikult pakkuma.

Ja siis on see teine sõnn mees. Algusest peale ääretult hooliv. Veedaks iga oma vaba aja koos. Kui peab kuskile minema siis sa ei kahtle kordagi kas valetab v mitte.. Usaldad täielikult.. Ja siis saadab ta ise pilte ja kirju kui miskit teeb.. Lihtsalt sellepärast et igatseb. Alati leiab sinu jaoks aega, isegi töö ajal Ja soovib juba pikemat aega kõigile oma sõpradele sind tutvustada.

Seega vast ei tasu niipalju tähtkuju vaadata, vaid seda kuidas sinuga käitutakse. Kas oled inimese jaoks oluline või oled lihtsalt mitte keegi.
 
Kits kaljul 15. november 2016, kl 13.30
Lugupeetav Kaljukits ehk lisab tolle teise sõnnivariandi puhul, et kaua juba tunnete teineteist ja kas peale kolmandat tuttav olemise aastat ka veel omi tegemisi ja pildikesi ja igatsusväljendusi saadetakse või kas ollakse kenasti pereellu sulandunud. Noh, siis lohutan - see ideaalne sõnnikene on lihtsalt väga osav ja naudib elu sinule nähtamatult. Ja elu nautimise all pean silmas teiste naiste tunnustuse ja tähelepanu otsimist/leidmist.
 
Kaljukits 15. november 2016, kl 13.58
Üheski suhtes pole kolmas aasta sama, mis esimene. ikka alguse armumine teine teema. esimesega ei jõudnud asi kuskile. Ehk ei jõua teisegagi. Ei teagi seda. Aga suhtumine on teine ja see loebki.
 
konkurss 16. november 2016, kl 11.53
Niisugust halisevat Kaljukitse naist peetakse jumala kingituseks meessoole. :) Kõik teised on süüdi, vaene kaprinaine.
 
Kaljukits 16. november 2016, kl 12.47
Kus näed halisemist või kellegi süüdistamist?
 
konkursile teiselt Kaljukitselt :) 16. november 2016, kl 18.31
Süvene ka natuke, enne Kaljukitse halisejaks nimetamist :) Aga Kaljukits naine sobibki Sõnn mehega väga hästi ;)
 
Capri Saks 17. november 2016, kl 19.04
Kogu teema on suur halisemine ja enda vigade teiste kaela ajamine.
 
Kaljukits 17. november 2016, kl 19.37
Kus näed enda vigade teiste kaela ajamist ? Kummaliselt tühi jutt.
 
to Kaljukits 17. november 2016, kl 20.35
Nii rumal inimene ei tohikski abielusadamasse jõuda. :D Alates esimesest postitusest on ainult üks ruigamine, mehed on nii pahad ja meie kaljukitsest naine on vastupandamatu ning teenimatult alahinnatud.
 
Kaljukits 17. november 2016, kl 22.23
Kus ma olen öelnud, et mehed on pahad? Ainus, mis olen öelnud, ongi olnud eelnevatele kommentaaridele vastu, mis sõnn meeste kohta ainult halba ütlevad. Ütlesin vaid, et minul on kahtepidist kogemust, kusjuures üks neist ülihea, seega ei tasuks siin niimoodi kritiseerida tähtkuju järgi. Ja kuskilt otsast olen mina hoopis see, kes siin ruigab ja mehi pahadeks sõimab? Põhimõtteliselt ainuke kommentaar, mis midagi head sõnn meeste kohta ütleb. Veel vähem olen öelnud, et ma olen vastupandamatu või teenimatult alahinnatud. Mitte ühtegi lauset pole olnud minu enda kohta või kuidas ma ise olen olnud nendes suhetes.

Või tundsid ennast ära selles esimeses sõnn mehes, et paned mulle sõnu suhu ja nii mööda kommentaare pillud? Läks vist hinge. :)
 
kullake 18. november 2016, kl 11.09
Eituse faasis olemine on kõige mugavam?
 
:) 18. november 2016, kl 12.20
Siin vist keegi väga vihane ja kibestunud kitsekeste peale, katsu üle saada :) PS: Võõraid inimesi pole viisakas kullakeseks kutsuda :P
 
Kaljukits 18. november 2016, kl 13.20
Eituse faas on tõesti kõige turvalisem ja mugavam, kullake. :) Aga tõesti pole midagi endast rääkinud.
 
kaalud 18. november 2016, kl 13.42
kaljukitsega horoskoobi järgi sõnnil ülim sobivus, kuid eks oleneb väljakujunenud isiksuste iseloomudest, harjumustest, väärtushinnangutest, suhtlemisoskusest ja paljust muust, kuidas omavahel hakkama saadakse.
sõnnmehega õnnestub kooselu ideaalselt, kui teda austada (juhul, kui on see kaljukitse kirjeldatud ideaalne mees muidugi) ning mitte näägutada, nõuda ja kiirustada. kamandamist sõnnmees ei talu, siis on sõrad vastu reaktsioon ja kui naine seejärel registrid valla tõmbab, ongi pahapaha. ülirahulik sõnnmees võib järjekindla targutamise ja torkimise tagajärjel väga sarkastiliselt ja jõuliselt omi seisukohti kaitsta, mis naise mossitamistuju muidugi süvendab ja asju pakkima paneb...
kaalude esindajana naudin täiega ideaalse sõnnmehe rahulikku koduarmastust, stabiilsust, mehisust, hellust, turvatunnet, head seksi ja imetlust. omalt poolt lasen tal olla juht ja arvamusliider - meil on päris kaua väga hästi...
 
Kaljukits 18. november 2016, kl 15.34
Kes ei naudiks sellist sõnn meest nagu lõpus kirjeldatud :) Sellise mulje nad tavaliselt jätavadki. Peab lihtsalt vaatama, et oleks õige inimene ja seda õigel ajal. Siis võib tõesti olla kaua kõik hästi :)
 
kullakesed 18. november 2016, kl 16.32
Päikesemärk ei ole otsustav argument.
 
Kuupealt vaadates 18. november 2016, kl 22.54
Õige. Kui Merkuuri- ja/või Veenusemärk on kas Jäär või Kaksikud, siis need võivad olla natuke argumendid, aga kui Merkuur-Veenus mõlemad ka Sõnnis, siis on seal vaid üks otsus - tema elab kolmsada aastat ja neist viimasel ilmselt selgub, et kallim ei nääguta, nõua, ega kiirusta ja kunagi võib pereloomise plaani võtta.

Samas, Veenus Sõnnis ehk annab partneriks samasuguse "stabiilse", aga Veenus Kaksikutes-Jääras kisub teda keemia poolest täiesti vastandlike naiste suunas ja need siis pannakse kolmesajaks testimisele, sest kiire naine pole kindlasti truu, kiire naine põletab raha ja mis kõige hullem - kiire naise mõtted jäävad Sõnni juhtmetesse kinni, ta ei saa kohe aru ja millest aru ei saa, on kindlapeale tema naha üle kõrvade tõmbamine. Seni kuni mõikab, on vaikimisega juba kõik öeldud ja osa vett merre voolanud. Ja siis ongi selge, et see naise riukalik mõte tähendaski vee merre voolamise plaani. Vat nii "läbinägelik" on Sõnn.
 
3 kuuga abiellu, 6 kuuga lahutatud 18. november 2016, kl 23.37
Sõnnidele heidetakse ette liigset aeglust. On paare kus kumbki on Sõnn ja tõsisemate suheteni jõuti sõprusest alates 7-8 aastal. Otsus kindel ning mõlemad igati rahul.
 
Kaljukits 19. november 2016, kl 00.07
Aeglus on hea. Milleks kiirustada ja hiljem kahetseda. Aga sõnnid pole ainsad kes enne pikalt kaaluvad kui käigu teevad.
 
teema on alusetu 19. november 2016, kl 13.29
Halbu inimesi leidub igast märgist ning igasuguste planeetide erineva asetusega.
 
paraku 19. november 2016, kl 16.30
...teema pole alusetu, sest ühel meist (teemaalgatajal) on just selline elukogemus sõnnidega. Las siis temal olla õigus teemat püstitada ja meil arutleda. Kes oled sina, et võtad õiguse miskit siin maa peal alusetuks nimetada?
/muig/
 
Just 20. november 2016, kl 15.13
...iga ruig ei ole teemaarendus, tuhandetest ühel on selline kogemus ja kes oled sina, et võtad õiguse kujundada eelarvamusi teiste inimeste suhtes. /ICYMI/
 
cj 21. november 2016, kl 21.38
Mul sõnn mees. Tead nad nii mugavad. Suhte alguses ainult viitsivad end liigutada. Hiljem kui naine ette taha ära ei orgunni, ei liiguta koduseintest ka kaugemale. Isegi komplimente ei tee, lilledest rääkimata. Igav hakkab nendega. Ma ise naissoost sõnn, aga tavalisest särtsakam. Ma olen käega löönud ja tema pärast midagi tegemata ei jäta.
 
sõnn n kärts ja kärinal 21. november 2016, kl 22.18
Siin üks meessoost liige hõikas maha et selliste naistega võib ´igav´olla..
millistega on siis põnevam?? need kes ringi lasevad,ringi aelevad ja ning teid hästi grillida oskavad?? loomulikult! Aga paras! ja igal oinal ning oinataril oma mihklipäev!
Selles suhtes keegi meist maha vist ei jää,aga tundub et mehed peavad just ´suureks armastuseks´neid nahhaale kes üle laipade lähevad,hästi irvitada ja manipulleerida oskavad!
aga olge lahked,vaadake et te siis mõne linnukese pärast jälle sõnn n katuse alla haavu lakkuma ei tule!
( ei saa öelda et meie tähtkujust just priimused on aga,ise te mehed,igasuguseid vampe toidate,siis ärge tulge seda mis sümboliseerib rahu ja solidaarsust ka jalge alla tampige!)
 
tühikargajad 23. november 2016, kl 22.31
Sõnn mehed on lihtsalt tühikargajad, kes vahetavad naisi tihedamini, kui oma sokke.. Alati peab keegi olema, keda võtta. Kui ühest tüdinetakse, siis eemaldatakse oma elust ja kiirelt uus töökaaslane või mõni teenindaja asemele - oleneb, kes esimesena ette juhtub. Vahepeal ka mitu samal ajal kui mõni naine silma teeb. Nii, et võivad tunduda ehk kõrval igavad aga tegelikult käib seljataga selline seltsielu. Ja jäetakse nad siis maha, kui sellest teada saadakse. Paistab ehk kaugelt, et minnakse sõnni juurest ära aga tegelikult sõnn on lihtsalt lits kaaslane. Ja igale uuele naisee öeldake, et oled ta esimene või heal juhul teine. Edu teile naiivitarid, kes arvavad, et leinud kodu armastava, rahulikku ja hooliva kaaslase. Vaadake parem mis seljataga toimub.
 
Lõpetage Ott Leplandi sõimamine 24. november 2016, kl 15.35
Kas tõesti on Ott Lepland sinu arvates lihtsalt tühikargaja?
 
nii lihtne see ongi 24. november 2016, kl 16.11
Ott on tore mees, aga need teised sónnid.... ja eided....
 
nii lihtne see ongi 24. november 2016, kl 17.24
Hakkaski veninud huultega tuss sügelema, rumal naine olla on seksuaalpööbli unistus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!