Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kellega sobib kaalud naine?
 
Liina 08. detsember 2016, kl 20.09
Jagage kogemusi kaalud, kellega olete koos ja kuidas suhted on sujunud?
 
lipakale 08. detsember 2016, kl 20.33
Mis see sinusse puutub ? Kas oled veel vahe hooranud? Palju perenimesid ja sohilapsi sul kokku on muidu, seda sa vist ei maleta?
 
penile 08. detsember 2016, kl 20.36
Lisaks, sa lipakas oled kaksikute ehk skisofreenikute tahtkujust. Valetav peni pealekauba.
 
abielunaine 08. detsember 2016, kl 20.40
hoorad ei sobi kellegagi. jää parem üksi, kõigil lihtsam.
 
trussi 08. detsember 2016, kl 20.47
Kaalud muudkui kaaluvad ja kaaluvad, iseennast, poes kartuli ja banaanikotti, mida täna telekast vaadata, kast tahta seda meest/naist või mitte, olla või mitte olla jne jne jne.
Lõputu kaaluja ja ebakindel tüüp.
 
eelmisega nõus 08. detsember 2016, kl 21.10
tahavad, ei taha, tahavad ei taha,tahavad üht ja siis teist ja siis ei kumbagi ja siis mõlemat. Üsna tulise hingega ja kärsitud. Ise ka ei tea mis tahavad.
 
maniila 08. detsember 2016, kl 21.27
kaalud sobivad ideaalselt tulnukatega:)
 
kas autor on sõnnmees? 08. detsember 2016, kl 21.38
jääraga ja sõnniga sobivad kaalude-naised :)
 
ei 08. detsember 2016, kl 22.14
sõnni küll ei tahaks. võiks olla jäär või kaljukits.
 
muudkui kaaluvad... 08. detsember 2016, kl 22.18
mõnikord kaaluvad ja kaaluvad. nojah, ju siis ei ole asi päris seda väärt siiski, et tahta. miskipärast mõnikord teavad väga täpselt mida tahavad ning seda ei kõiguta miski.
 
bitid 09. detsember 2016, kl 20.40
Kaalud naine flirdib suhted katki.
 
Haha 09. detsember 2016, kl 20.56
Liina on ilus sõnnmehe nimi tõesti.
 
kolmikabielu 09. detsember 2016, kl 22.23
Miks ei tohiks flirtida?
 
To kolmikabielu 10. detsember 2016, kl 00.35
Täpsel kaalud naise/mehe suhtumine
 
flirtimine 10. detsember 2016, kl 11.41
Süütu flirt lisab ainult vürtsi.
 
flirt 10. detsember 2016, kl 13.31
pole kunagi süütu, vaid elukutseline prostituut.
 
Liina 10. detsember 2016, kl 14.03
Pole flirtija, hoopis liiga tagasihoidlik. Kannatan sellepärast, et ei julge meeldivale mehele oma sümpaatiat välja näidata, enne kui ta on igati näidanud, et hoolib ja hoiab.
 
A. 29. detsember 2016, kl 15.27
Olin suhtes veevalajaga. Horoskoobis on küll, et sobivad täiega hästi kokku aga minu arust üldse ei sobi! Enda kogemus on siis.
 
Veevalaja 30. detsember 2016, kl 01.02
Olin ka suhtes kaalud-mehega. Nõustun eelmisega - ei sobi. Samas sõprade/sõbrannadena ideaalsed, kuid pikem kooselu - ei. Sõbranna on kaalud ning tal on vähk mees, väga ilus suhe. Sõbral on aga kalad-naine, teisel sõbral vähk. Ehk siis...proovi järgi.
 
jääratar 30. detsember 2016, kl 12.10
Kaalud, jääga üksikuks. Mida te kangutate abielumehi. Nad ei võta teid ju niikuiniii. Ainult pahandust toote.
 
Jääratarile 30. detsember 2016, kl 18.23
Räägi lähemalt, mis juhtus?
 
järeldaja 30. detsember 2016, kl 21.01
ilmselt see kaalude-naine kasutas jäära-proua meest,
siit küsimus- mis märgist see supinaha-mees oli?
 
jääratar 30. detsember 2016, kl 21.42
tädi on 30 pluss ja kangutab kõiki edukamaid abielumehi. süda läheb pahaks. tähemärke ei tõesti ei mäleta. aga ilus see ei ole.
 
Jääratarile 30. detsember 2016, kl 21.59
Ükski naine ei saa kangutada, kui mres ei taha ja vastupidi. Räägi mis tähtkujust need kangutatavad siis on, teab eemale hoida.
 
oot, las ma kaalun, kes olen. 06. jaanuar 2017, kl 20.46
Muud ei oska "asjatundjad" kaalude kohta rääkida, kui muudkui kaaluvad ja kaaluvad. See jookseb praktiliselt igast horoskoobist läbi ja see on ainuke millega kaalusid iseloomustada osatakse. Kui meie tähtkuju nimi oleks mingi sepp näiteks, siis kirjutataks igas horoskoobis, et muudkui taovad kui rauda ja järgi ei anna. See oli suvaline võrdlus. Igatahes pole see mingi põhjus kellegagi koos olemiseks või mitte, et kaalud kaaluvad. Ju siis pole tõesti kindel ja et pea ees vastu seina joosta, peaasi, et kaalumises jälle ei süüdistata, ei tänan väga. Elu jooksul on kuidagi juhtunud mu ellu 3 vähki....no ei sobi. Üldse ei sobi. Nimetage nüüd litsiks või milleks tahate, igatahes vähid välistan 90% tõenäosusega.
 
eelmisele 06. jaanuar 2017, kl 22.22
"Nimetage nüüd litsiks või milleks tahate"

Oooot, las ma nüüd mõtlen...OK, LITS OLED, sobib?
 
oot, las ma kaalun, kes olen. 07. jaanuar 2017, kl 17.50
Ikka sobib, peaasi, et ise rahul oled.
 
KaaludN 15. jaanuar 2017, kl 21.36
Mina ka Kaalud-naisena välistaksin täielikult veemärgid - Vähi, Skorpioni ja Kalad ... Ise olnud 25a abielus Kaksik-mehega, mis pidi väga hea kooslus olema, kui Kaksik selline kahepalgeline ja ringitõmbaja ei oleks ...
 
kaalun 13. veebruar 2017, kl 20.04
krt äge on ikka lugeda kuidas kaalu/naised või mehed muudkui ülejäänud kampa närvi ajavad...vahva...
ise elasin skorpaga 27a koos siis sai armastus otsa...
nüüd olen koos kaksikuga...juba viis aastat...ameerika mäed...aga vahva ikkagi... <:P
 
Kaalutar 26. veebruar 2017, kl 19.02
Abielus kaljukitsega, koos elanud 17 aastat. Ise olen väga rahul ja tema ka. Muu pole oluline. Kui mina olen kellegi oma südamesse lubanud, siis olen talle truu ning annan endast kõik, et ta end minuga hästi tunneks (ja õnneliku ning armastatuna). Reetmist ei kannata- mitte mingisugust.
Mis puutub klappi erinevatesse meestesse- siis meeste seltskond on alati põnevam. Teemad on huvitavamad ning üleüldiselt olen eluaeg meestega paremini läbi saanud, kui naistega (see ei tähenda, et nendega magama peab).
Mis puutub kaalumisse, siis tegelikkuses on nii: ma tean täpselt mida ma tahan (olgu see mees, mööblitükk, riietusese, auto vms) ja siis pole mingit kaalumist. Kui kaalun, siis tavaliselt elu on näidanud, et tuleb jätta asi sinna paika. Näiteks kui ei suuda tõesti 2 asja vahel valida- no siis tuleb valik jätta tegemata, sest vahet pole mida valid- tulemusega hiljem ikka rahul pole.
Ning klappimisest nii palju, et horoskoobi järgi ei tohiks ma kaljukitsega üldse sobida. Ise tunnen küll, et olen oma elu armastuse ja hingesugulase leidnud.
Hea klapp olnud muidu veevalaja, jäära, kaksikuga (jääraga tõsisesse suhtesse ei jõudnud ning teised märgid osutusid lits-meesteks :( ).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!