Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
vv mees kadunud
 
skorp 03. mai 2017, kl 01.40
olen lootust kaotamas, kas need isendid ükshetk lähevadki niisama minema ja kõik? Omast uhkusest ühendust ei võta, nii need kuud mööduvad! :S
 
... 03. mai 2017, kl 04.59
Aga unusta siis lihtsalt selle inimese olemasolu ära. Milleks end peale sundida kellelegi, kes ilmselgelt sinu seltskonda ei vaja ja sinust puudust ei tunne, olgu ta veevalaja või mõni muu mees :)
 
Tead 03. mai 2017, kl 14.10
,köige hullemad on skorpion mehed
 
Ahv 03. mai 2017, kl 14.44
Kas spermavalaja kõlbab, võin ennast pakkuda
 
loll 04. mai 2017, kl 06.35
Teata politseisse ja lase tagaotsitavaks kuulutada
 
sullavullakesekene 09. mai 2017, kl 23.48
vv on väga reaalne inimene, ju siis susserdasid
 
kogemused räägivad 22. juuni 2017, kl 17.05
Veevalajad on tõesti uhke iseloomuga, enne võib mägi muhamedi juurde tulla, kui nemad ühendust võtavad ja see kadumise-teema, selle kohta võib nii öelda, et veevalajal on oskus inimesi jäädavalt enda elust välja lülitada, kui selleks on mingit põhjust antud - temale mingit olulist põhjust, näiteks kas ise oled midagi susserdanud või siis on teine võimalus, et ta lihtsalt ei ole sinust rohkem huvitatud. Suguvõsas on mitu veevalajat ja raske on nendega, kõva ja kange iseloom ja õhumärk veel lisaks, mis annab äkilisust juurde, kui oled põhjust andnud vihaks, siis käituvad veel kalgimalt kui näiteks skorpionid, need veel mingigi aja möödudes suhtlevad, aga veevalaja võib sind terveks eluks ära unustada. Niiet sul, autor, ma soovitan küll eluga edasi minna, kui jääd seda veevalajat ootama, siis võib juhtuda, et jäädki.
 
Naine 22. juuni 2017, kl 20.52
Inimene, olgu ta mees või naine, kaob silmapiirilt siis, kui huvi puudub. Lihtne ju. Kui naine veel viisakusest suhtleks, siis mehed on selliseks viisakuseks kindlasti liiga laisad.
Tõtt-öelda olen ise ka VV, aga naine, mina ütlen otse ja viisakalt välja, ausus ennekõike, nii minimaalselt manipuleerimist kui võimalik.
 
Vähemalt keegigi 25. juuni 2017, kl 23.52
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimene, olgu ta mees või naine, kaob silmapiirilt
> siis, kui huvi puudub. Lihtne ju. Kui naine veel
> viisakusest suhtleks, siis mehed on selliseks viis
> akuseks kindlasti liiga laisad.
> Tõtt-öelda ole
> n ise ka VV, aga naine, mina ütlen otse ja viisaka
> lt välja, ausus ennekõike, nii minimaalselt manipu
> leerimist kui võimalik.

Hea vastus! Imelik et paljud ei taha sellest lihtsalt aru saada, otsitakse põhjuseid kusagil mujal, tähemärgis ja milles iganes, aga lihtsalt pole huvi ja kõik ning selleks ongi inimene kadunud.
 
nii 07. juuli 2017, kl 14.28
kogemused räägivad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Veevalajad on tõesti uhke iseloomuga, enne võib mä
> gi muhamedi juurde tulla, kui nemad ühendust võtav
> ad ja see kadumise-teema, selle kohta võib nii öel
> da, et veevalajal on oskus inimesi jäädavalt enda
> elust välja lülitada, kui selleks on mingit põhjus
> t antud - temale mingit olulist põhjust, näiteks k
> as ise oled midagi susserdanud või siis on teine v
> õimalus, et ta lihtsalt ei ole sinust rohkem huvit
> atud. Suguvõsas on mitu veevalajat ja raske on nen
> dega, kõva ja kange iseloom ja õhumärk veel lisaks
> , mis annab äkilisust juurde, kui oled põhjust an
> dnud vihaks, siis käituvad veel kalgimalt kui näit
> eks skorpionid, need veel mingigi aja möödudes suh
> tlevad, aga veevalaja võib sind terveks eluks ära
> unustada. Niiet sul, autor, ma soovitan küll elug
> a edasi minna, kui jääd seda veevalajat ootama, si
> is võib juhtuda, et jäädki.

Aamen!!
 
eelmine 26. juuli 2017, kl 17.44
eelmine mees oli ka vv. kadus kuid, nädalaid. ikka küsisin vahel, et kus oled ja olin truu, ootasin nagu loll inimest. vastas nädalaid hiljem. läksime eelmine aasta eri teed sest mina seda ei suutnud enam. kuskil pool a tagasi küsisin viisakusest ja huvist, et kuidas tal eluke veereb, aga siiani ootan vastust. varsti saab aasta täis. kus on viisakus? miks ei või inimesele vastata, eriti kui on viisakas küsimus?

ebaviisakad, teisi mitte respekteerivad kalgid inimesed KUI sa neile ei meeldi, tegemist teha ei teha.

jube kogemus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!