Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kala ja skorpion??
 
Liisbet 25. aprill 2006, kl 21.12
lugesin siit altpoolt skorpionmeestest ja kuna endal ka ühe skorpioniga suhe arenemas, siis jäigi nagu arusaamatuks, kas siis skorpionid ja kalad omavahel üldse võivad sobida. meil muidu siiani nii enamvähem, kuid kas on lootust ka tulevikuks koos??
 
Väike Merineitsi 25. aprill 2006, kl 21.15
Kõik suhted tunduvad kinni olevat inimestes enestes, kui palju ja mil määral tahetakse üksteise nimel pingutada, järele anda. Ma usun küll, et lootust on ikka, endal on mõni skorpionist sõbranna olnud, aga kavaleri mitte.
 
sk 26. aprill 2006, kl 00.05
mul pole küll kogemust kalad naisega, aga see-eest on kogemus kalad mehega ja skorpion-naisena oleks ühtekomateist öelda.
Tüüpkalad ujuvad elust läbi, seltskonnast, tähelepanupaistes, ühiskondlikus aktiivsuses, pidevas ringijooksmises, muretsemises, närvilisuses, säras ja mida kõike veel.
Tüüpskorpion ei uju, skorpion kõnnib. Eelistab olla tagaplaanil, et enne olukorda uurida, et kas säramisvõimalust üldse on. Külmad kalkulatsioonid, närvilisus on väliselt praktiliselt olematu. Teda ei pruugi näha, aga teda on tunda. Kui teeb midagi, siis teeb teadlikult. Mõtlemine käib enne tegusid ja kui ei käi, siis käib kirg ja ongi korras.
Minu kogemuste järgi on tegemist miinus ja pluss-suhtega, rohkem erinevusi ei saagi olla, väliselt mitte. Võibolla kui, siis geenid, elukogemused, haridustase vms.
Mulle meeldib kalade populaarsus, ausalt meeldib. Aga nagu elu on, ühte antakse, teist võetakse. Sügavust ei ole. Neil on keeruline skorpioni maailma, siseasju mõista ja ...nad ei tahagi. Skorpion on teadlik vallutaja, kaladel käib asi kogemata. Seepärast ei hakkagi nad kunagi ühte keelt rääkima...minu kogemuse järgi- ka mitte voodis. Kaladele meeldib animaalne (?)seks, mõistes ilma olulise kirglikkuseta seks. Skorpion vajab aga õigeks, korralikuks seksiks ajuvibratsiooni ehk minu mõistes vaimset mängu. Jah, võib vahest olla ka lihtne mäng, aga see pole kvaliteet.
Igapäevasuhetes on asjad okei. Kui mitte arvestada kalade närvilisust ja pidevat muretsemist, et igale poole õigel ajal jõuda. Ja muidugi, nad ei jõuagi, hilinevad igale poole. Skorpion hilineb ka, aga võtab asja palju rahulikumalt, ei paanitse tühja pärast. Ja kalad teevad kümmet asja korraga ka veel. Skorpion üritab asju järjekorras hoida, et ülevaadet mitte kaotada.
Kas siis sobivad? Minu kogemuse järgi ei sobi. Pluss ja miinus. Võiks teoreetiliselt üksteist täiendada, aga kuna kalad elavad pealispinna lihtsamas maailmas (tahtlikult või teadlikult), siis mulle tundub...skorpion on liiga keeruline isend, et temaga igapäevaselt pealispinnas suhelda. See tüütab lõpuks ära. Ja tüütab ka kala, sest tema ei viitsi süveneda, kui kusagil mujal on tal pidevalt uusi alternatiivpakkumisi.
Mul on üks sugulasest KA skorpion, kes on piisavalt vana, et teada- iga suhe vajab tööd. Ja tal on kõige stabiilsem, üksteist ausavam suhe, mida ma iganes näinud olen. Kalad ei saa sellest kunagi aru (sry), et suhe vajab tööd... neile tundub, et kui tema minu teravaid nurki omaks ei võta, siis kõnnin ma lihtsalt minema..järgmise juurde, kes mulle tähed taevast alla toob. Ja sry veelkord, tema ON kättesaamatu ideaali ihaleja...mille peale skorpion mittekunagi oma aega ei raiska.
Sry, kui riivasin kellegi tundeid, tegemist minu kogemusega:)
 
barbs 26. aprill 2006, kl 08.32
ühte asja kommenteeriksin. mu meelest on skorpionid väga suured seltskonnahinged ja suhtlejad (mitte tagaplaanile hoidujad).

tegelt teise asja kohta ka. kalad pole animaalse mehhaanilise seksi harrastajad. see ongi see, et kalad ujuvad... ka seksiks on vaja tundeid, mitte lihtsalt mehhaanilist nühkimist.

heiti kender on skorpion. see peaks ütlema palju ja seetõttu ma teisi ülistuskõne osasid ei kommenteeri (siiski kogu minu asutuse juures kenderi vastu) :D
 
Mr. Marple 26. aprill 2006, kl 08.36
Millega Heiti jälle hakkama sai? Kuidas ta asjaga seotud on?
 
barbs 26. aprill 2006, kl 08.39
pole millegagi hakkama saanud. ta on skorpion ehk selle tüübi esindaja ja vb oma tegemistega mõndadele natuke tuttav ka.
muie.
 
Mr. Marple 26. aprill 2006, kl 08.46
Kas see oli vihje mõningasele "kiiksule"?
*süütu naer
 
kala 26. aprill 2006, kl 09.08
Ja ühe kogemuse järgi otsutsab sk ka ülejäänud sama märgi esindajate üle, soost hoolimatta!?
 
skorpion n 26. aprill 2006, kl 11.38
Mind paelub jälle kalad meeste olemus,aga pole endal kogemust.Mulle meeldib nende hoolivus ja arvan,et peaks hästi skorpioniga sobima,sest skorpion on ju lollikindlalt truu.
 
sk 26. aprill 2006, kl 18.15
to barbs:
Jah, olen täiesti nõus- on skorpioni esindajaid, kes pidevalt seltskonna keskel ja suheldes on lausa võrdväärsed konkurendid kaladele:) Aga...ma rääkisin tüüpskorpionist, erandeid on olemas. Põhiolemus on minumeelest ikkagi sama- ainult selle vahega, et seltskonna keskpunktis olev isend on tõenäoliselt tugevama energeetilise baasiga kui nurgaskükitav- sest ründamisobjektiks saamisvõimalus on suurem. Kaitserefleks peaks tõenäoliselt olema perfektne:)
Heiti Kenderit ei ole au tunda, aga tunnen mõnda teist skorpionist seltskonnahinge, ja ausalt- nende mäng on perfektne. Müts maha. Aga minuarvates on täiesti kindel asi, et põhiolemus on müüritaga, tegemist on puhta mänguga. Noh nagu mu amburist sõbranna kord mainis, kui ta taolise skoprionist hüpersuhtlejaga tuttavaks sai : "kahepalgeline..." Ja teatavasti paneb tüüpambur lambist tõde, ilma et ta endale seda teadvustaks:))).
Ja üks asi veel, kui skorpionil on eesmärk, siis ta kasutab ükskõik mis vahendeid, jõudmaks eesmärgini. Olgu selleks siis kasvõi meedia, mis eeldab silmapaistmist ja milles tavaliselt säravad teised märgid. Sõltub juba inimesest endast, mis elu ta elada tahab.

to kala:
Ma tunnen veel skorpione, ka meessoo esindajaid. Ja tunnen ka rohkem kalu kui üks, ka naissoo esindajaid. Kui ma siin kellegile liiga tegin..siis sry. Mulle meeldib vaadata inimesi sellistena nagu nad on, ilma ilustamata.

Mind paelub kalade
oskus suhelda,
tema töösse suhtumine,
tema hoolimine perekonnast,
tema silmapaistvus ka siis- kui ta sõrmegi ei liiguta,
tema rahaline lahkus,
tema oskus pärast kukkumist koheselt püsti tõusta,
tema oskus küsimusteta elada jne...

to skorpion n:
Lollikindlalt truu... olemine. Ma mõtleks enne asja üle korralikult järele. See on jah õige, aga kes kellele siis haiget tegema hakkab- minu arvestuste järgi saab haigettegijaks kalad mitte skorpion. Sest kui skorpion ei juhtu olema kalade esimene armastus...siis olgu talle (skoprionile) muld kerge:)))
 
:) 03. veebruar 2015, kl 01.47
Midagi uuemat? Kogemusi?
 
No 03. veebruar 2015, kl 10.18
Minu kogemus ei näita, et kalad on pealiskaudsed, naised siis. Vastupidi, on nii tundelised ja sügavad, et peidavad oma tundeid ja võivadki jääda peitma, sest kardavad et seda on liiga palju..see ehk jätabki mulje, et on pealiskaudsed. Ehk ongi pealiskaudsed, aga seda vaid siis kui inimene huvi ei paku, a samas kes ikka viitsiks pingutada kellegi nimel, kes huvi ei paku :) aga sellega olen nõus kúll, et kui keegib suudab skorpal pea sassi ajada, on see kalad. Sest kalad on muutlikud ja kavalad ka. Skorpa on harjunud kaaluma, ootama ja ründama, tegema järeldusi. Kalasid on üsna võimatu ette näha, sest nad ise ka ei tea, mis neil järgmisel päeval peas toimub, seega ei saa seda ette näha ka skorpa. Lisakson kaladel see komme nagu skorpadelgi, et kui keegi väga hinges, siis hakkavad varjama ja vett segama, kord on i
Us lillepidu, järgmine hetk on nad kusagile kadunud. Sama ka see, et mingi moment on nad kõige hellemad ja siiramad, vaatavad sulle oma suurte silmadega otsa nii et võid sinna pisaramerre uppuda, aga järgmine hetk neid pole ja võid hoopis kuulda kusagilt külapealt, kuidas su kalake kusagil seltskonnas pidutseb. Aga aga aga see kõik on ettesöödetud mäng, juhul kui huvi on kaladel väga suur. See jant ajab lõpuks skorpa närvi, kuid samas ei luba ka alla anda ja olgem ausad, kui üks kala tahab, siis suudab ta nii armas olla, et isegi skorpa unustab need sigadused ja ei suuda vastu panna, vähemalt sellel hetkel. Ühesõnaga väga palju on neil kahel sarnaseid jooni, mis hoiavadki koos ja tõmbavad neid märke teineteise poole, kuid samas see sarnasus võib saada ka hukutavaks nende kahe jaoks. Sest kassi ja hiire mäng võib olla lõputu, mõlemad klammerduvad, kuid alla ei anna. Ja nii võibki juhtuda, et kogu energia suunatakse teise õpetamisele ja piinamisele ( tagasitegemine jne), samas kui üks neist suudab alla anda, siis võib vist selle paari armastust eemalt ka käega katsuda!
 
To No 03. veebruar 2015, kl 11.22
Just selle sama mõttetu Kalade suurusehullustuse ja enesekiituse pärast vaatavad Skorpionid neile põlglikult ja suhtuvad külma ükskõiksusega nende enda arust kavalatesse manipulatsioonidesse. Ajutiseks mänguasjaks kõlbab mõni ükskik kala tõesti, aga tõsiseks suhteks sobivad pigem Kaljukits või Sõnn või Neitsi. Seega, lahedat sulistamist sogases vees ja iseendaga peituse mängimist.
 
No-le veel 03. veebruar 2015, kl 11.24
Pealegi ei ole ma näinud ühtegi korralikus mõõdus meheuhkusega Kalad meest, kõigil neil kipub see pigem rudiendi mõõtu mehe häbi olema, millega nad suurt midagi teha ei oska ja mida pahatihti häbenevad ;)
 
No 03. veebruar 2015, kl 12.19
Mulle meeldivad mõlemad märgid, ehk sobivad kuna sünnikaardis ka tähtsad planeedid kalades ja skorpionis.
Ei oska öelda, minu arvates on parajad mängurid mõlemad ja nii palju kui palju mu tutvusringkonnas skorpione on (saan nendega hästi läbi, mõni isegi päris lähedane), siis vot sellest pole ma suutnud aru saada, kust otsast on skorpionid saanud külge selle legendaarse läbinägelikkuse. Tõesti pole ühtegi sellist kohanud, ehk on nad selles üle keskmise võimekamad, aga see on liiga üle paisutatud.
Ja seda kalade-skorpionite mängu olen ma näinud mitmel korral. Ma nüüd hästi ei tahaks uskuda, et üks uhke ja enesest lugupidav skorpion sisustab aastate viisi oma aega mõttetu kalaga. Minu arust sisukad ja toredad märgid mõlemad

Btw. pole ma ise ei kala ega skorpa :))
 
eelmisele 03. veebruar 2015, kl 12.58
Kui üks lapsemeelne Kalad omaarust aastaid kavalat mängu mängib, et tähenda seda, et Skorpion tmaga kaasa mängiks. Elavaloomulisel ja lapsemeelsel Kaladel on ennegi nähtamatuid sõpru ja mänguseltsilisi olnud. Ise mängib, ise pahandab, ise solvub ja lepib. Nagu juba mainitud, on Skorpioni elus päris inimesed ja päris suhted. Ükski Skorpion ei nuta kedagi taga, saati naisteka foorumis, see rohkem Kalad mehe pärusmaa.
 
To No 03. veebruar 2015, kl 14.42
Vaid primitiivsed Kalad ja Ambur arvavad, et nende topeltsuhtlus jääb Skorpionole märkamatuks. Skorpa saadab sellised labased mängurid kiirelt ja lõplikult pikalt. Katsuge üle saada ja oma elu elama hakata.
 
No 03. veebruar 2015, kl 21.28
Hehh..olete ikka küll. Maju seda räägingi, et kõrvalt nähtud aastaid, kuidas skorp taga ajab kala! Usu või ei. Ja kogu see jutt, et akorpa on kange realist ja ei mängi, unustab kõmbib edasi, on jama. Ja nii on. Hetkel tean 7 skorpioni ja neid ennegi olnud ja mitte ükski neist pole selline. See, mida sa siin kirjeldad on väline ja just see, mida enamus skorpadest välja näitavad. Mu ema, vend, isa, mu eks ja paljud sõbrad on ja olid skorpionid, niiet on ikka mille puhul kirjutada. Mitte ükski pole olnud külm kalkuleerija, kellel süda ei valuta..ja kalasid tean ka paljusid. Mehed ei istu, liigaed eputised, kuid naised meeldivad. Ainult üks neist on selline, kes ujub vooluga kaasa, suurt ei mõtle ja lihtsalt eksisteerib. Teised aga jagunevad kaheks, osad on väääga naiselikud, teised on kalgid. Ja ega vahet pole, kas nimetada seda mängimiseks, nimetagem teisiti kui vaja, kuid üksteise suhtes need kaks märki ei ole ükskõiksed! Armastavad, sõdivad, kaovad ja vaikivad. Ja nii kordamööda. Skorpade suurimaks miinuseks on see, et nad raiuvad oma rida..miljon korda kogetue, sa võid talle midagi rääkida, raiub vastu ja siis ilmub poole tunni päraat sama jutuga ja serveerib seda kui oma ideed :D ja see kangus, nemad ei kaota, nendega ei mängita, nemad poovad ja lasevad. Reaalsus ei näita seda, vähemalt on inimesi, kes panevad skorpa järeleandmisi tegema
 
No 03. veebruar 2015, kl 21.29
Tegelikult ma seda ei väidagi, et skorpa midagi läbi ei näe, võib ju näha, aga siiski osaleb selles
 
To No 03. veebruar 2015, kl 21.48
Osaleb siis kui tal on mänguks tuju, kui ei ole, ei pane ükski Kala teda selles osalema. Kui teema tema jaoks ennast ammendanud on, võid omatahtsi nutta või naerda või provotseerida. Seda kõike üksi. Seega, kui arvad, et Kalad on ülikavalad mängurid, siis eksid rängalt. Pigem läbinähtavad mängukannid, kellega võib ju ajutiselt mängida, aga seda mängu ei juhi kindlalt nemad. Isegi kui tead mitmeid Skorpione, ei ole Sul mitte ühegi üle võimu ja tead isegi, et kui nende jaoks mäng läbi saab, on see ka sinu jaoks lõppenud.
 
To No 03. veebruar 2015, kl 21.57
Ja see, et Skorpion Kalsid taga ajab võib vabalt Kalade fantaasia vili olla. Ma ju eelnevalt mainisin, et Kaladel on liialt elav fantaasia ja nad kipuvad igasuguseid asju endale etteujutama. Las tal siis olla oma mängumaailm, sest päris maailmas elamiseks on ikka julgust vaja.
 
To No 03. veebruar 2015, kl 22.09
Ei hakka eitama, et on olemas inimesi, kes suudavad Skorpioni järeleandmisi tegema, aga vaid seniks kuni nad ei ole ennast Skorpioni silmis labastanud. Üks Ambur keeras mind kunagi korralikult ümber sõrme...Õnneks lühikeseks ajaks, kuni tabasin ta tõelise loomuse ja pahatahtlikkuse. Sellest hetkest ei ole tal kunagi ühtegi võimalust mu ellu kuuluda. Kalad seda ei suutnud, liialt nõrgaks jäid kohe alguses :)
 
Kogemus 2 skorpioniga 04. veebruar 2015, kl 14.09
Sobivad küll ja vägagi hästi.
Skorpioni puhul ei saa kindlasti öelda, et saad kohe, mida näed. Ja hästi pikaldased on ka. Kõik uued otsused tulevad pikema aja järel. Kuid mina ei saa küll öelda, et nad keerulised inimesed oleksid. Kinnisemad ja kirglikumad kui keskmine inimene, aga ei muud.
Klappisime esimese skorpioniga hästi, kuid jätsin ta maha. Põhjuseks see, et ta ei astunud minu eest välja.
Mida ma poleks ealeski uskunud.
Kord oli mul tööl probleem, kus üks inimene mulle konkreetselt mitu kuud peavalu tekitas, kõikvõimalike trikkidega. Ja vaid sellepärast, et mina sain tema töökoha endale.
Ja teine kord selle skorpioni tuttav tegi mulle säru, sest ta ei tahtnud, et ma skorpioniga koos oleksin. Konkreetselt valetas ja häbistas mind kõigi ees.
Skorpion tegi mures nägu küll ja ütles, et ma ei muretseks, kuid ei enamat. Ja otsustasingi, et kui isegi oma tuttavat ei suuda paika panna ja ma pean alati kõigega ise toime tulema, siis pole sellist meest vaja. Olen alati ise hakkama saanud, aga kui juba suhtes olen, siis ootan ikka mehelt ka mehelikku käitumist.
Teisega olen juba ka pikemat aega koos, klapp hea, aga tundub selles osas sama olema. Muudkui räägib küll, et alati hoiab ja kaitseb mind, aga miskipärast tundub, et kui olekski vaja siis reaalselt ta seda ei teeks.
Vot mind miskipärast tohutult häirib see kui mees nii käitub, minu silmis kaob kohe igasugune respekt
 
eelmisele 04. veebruar 2015, kl 14.41
Skorpion kaitseb kõiki ja kõike misvtalle oluline on, oma elu hinnaga. Ju ei olnud sa nende jaoks piisav väärtus. Kui veidi mõtled, taipad miks. Manipulaatoritesse ei suhtu ükski Skorpion austavalt ega hakka neid ka kaitsma. Ole ise aus ja siiras, küllap leiad siis ka Skorpionist tuge.
 
Kogemus 2 skorpioniga 04. veebruar 2015, kl 16.45
Jah, ju ta tegi mulle abiellumiseks ettepaneku ka niisama, ehitas täpselt sellise maja nagu mina tahtsin ja tahab minuga lapsi saada, kõike seda sellepärast et ma olen üks manipulaator, kes pole talle sugugi oluline. Ahjaa, ajas mind 12 kuud taga ka vaid sellepärast, et ma olen tühi koht. Ilmselt oli tal igav ja nüüdseks on tal juba aastaid igav olnud, et ikka minuga jändab, ega täiskasvanud mehel pole midagi muud teha. Ja eelmine palus mind ka endale naiseks ja oli nõus vahetama elu - ja töökohta, et minuga koos elada. Ju ma siis lihtsalt satun selliste otsa, kellel midagi paremat teha ei ole. Ja sulle teadmiseks kullakene, siis mina pole lillegi liigutanud, rääkimata manipuleerimisest, et neid mehi saada. Katsu nüüd olla ja ära üle ka pinguta, muidu jääb juba mulje, et skorpionid kannatavad eneseimetluse käes. Kuidagi vastik hakkab juba lugedes neid jutte. Skorpionid ei ole nii tugevad persoonid ja kõik teised ei ole manipulaatorid, nagu sa siin selgeks üritad teha. Oma kirjutistega jätad sa hoopis skorpionitest kehva mulje. Ma rohkem ei viitsi kirjutada, täiesti mõttetu üritus. Aga seda ma ütlen, kes skorpioniga lähedane on, teab isegi, kuidas lood tegelikult on.
 
eelmisele 04. veebruar 2015, kl 17.15
Oh sa õilis lilleke karmis suheterägastikus. Kõik teevad abieluettepanekuid, aga abiellumiseni pole siiani kuidagi jõudnud. Ehk oled liialt naiivselt usaldav ja ei saa aru kui sinu üle natuke nalja visatakse. Sina hakkad kohe abielluma:))) Ju lasevad peigmehed üksteise järel jalga kui su seest mäda iseloomu avastavad ;)
 
lühidalt 06. veebruar 2015, kl 15.21
Kalad teesklevad ja petavad, head imejad ja siis vups kadunud, siis ilmuvad jälle välja.
Skorpion vaatab pealt ja ei usu oma silmi kuidas kalake oskab teeselda :D
 
eelmisele 04. veebruar 2015, kl 17.15 07. veebruar 2015, kl 16.47
Mis on? Kalad naine lõi mehe üle? :D
 
17:15 07. veebruar 2015, kl 16.49
:)
Oleks see vaid nii... Ei praks ise põgebema :P
 
:D:D:D 07. veebruar 2015, kl 19.08
Su jutus tunduski pisut kibedust. Nüüd ka põhjus teada, ikka ja enamasti on selle põhjuseks virelemine suhtes, millega ise rahul ei ole.
ja siis tuleb teiste peal seda välja elada.
Teine variant on muidugi see, et su enda suhe mädaneb, sest sa ise mädaned, kulla 17:15!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!