Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Ambur mees
 
Mann 10. jaanuar 2015, kl 19.35
Ei ole enne kokku puutunud amburist mehega. Suhtlesime aktiivselt kaks kuud, äkki oli kui ümber vahetatud ja ainuke vastus mis sain oli see, et tal hakkab nüüd kiire töö aeg ja tal pole enam aega suhelda.On selline käitumine nende puhul tavaline. Ma ei saanudki nagu aru mis siis juhtus..Tüdines ära :)
 
hehhhhee 10. jaanuar 2015, kl 19.55
Hea, et ta sulle enne kadumist üldse midagi ütles ja põhjendas, tavaliselt kaob ambur midagi selgitamata.
 
metsapoole 10. jaanuar 2015, kl 19.58
Mina kui Amber tean täpselt.
Jaht on peamine.
 
Mann 11. jaanuar 2015, kl 15.09
Aga kas see kadumine on siis lõplik või mingi aeg ilmutakse tagasi nagu poleks midagi juhtunud
 
leee 11. jaanuar 2015, kl 18.58
Ükskõik, kumb juhtub - amburi süüdistab igal juhul sind. Tõenäoliselt valetab ka natuke.
Olin 17 a amburiga abielus, valesid avastan 6 aastat hiljemgi.
 
kaaludN 12. jaanuar 2015, kl 08.43
AmburM= udumäe kuningas.
Nad ei oska teisiti kui valetades ja fantaseerides, lapsemeelsusest tingituna arvavad nad et on nii kavalad ja vale välja ei tule.
Oma tuttava juures olen selliseid väikeseid valesid pidevalt avastanud. räägib ühest asjast täna nii ja kui ma mõne päeva või ka mõne kuu pärast samast asjast juttu teen, on tema versioon hoopis muutunud.

Aga minul on hoopis suurem jama- ma püüan tast lahti saada, aga ei, tema istub mul nagu takjas koera sabas
 
kaksik 14. jaanuar 2015, kl 21.05
Mann, see on nii tavaline:) voimalik et tal teine naine ja ei ole sulle oelnudki...
 
Maakas 25. jaanuar 2015, kl 20.26
Amburist mees flirdib peale kõigi ka kindlasti Rimi müüjaga ja Sinu naabrinaise koeraga. See on kaasasündinud vajadus. Kui see südant pahaks ei aja ja suudad ambur meest koguaeg enda küljes hoida tehes end kättesaamatuks siis sobite. Kui ei siis pikaajalise suhte näol istud (kui sammu ei jaksa pidada) Sina kodus, samal ajal kui ambur kodus söömas-s_ttumas-pesemas-magamas käib. Viimast ka siis, kui ta just kuskil tuuril taas pole oma karja sõpradega. Ja joogid maitsevad ka neile ning mitte morsid ja vesi.
 
Jah, aga 27. jaanuar 2015, kl 14.10
mul jällegi hoopis teistsugune ambur, truu ja hooliv ja ei joo. Nii et Mann, ära heida meelt, ehk tal ikkagi mõni muu mure.
Aga ära igavesti ootama ka jää, mehi igasuguseid, märgist hoolimata.
 
teistsuguseid ambur mehi pole olemas 27. jaanuar 2015, kl 20.33
Sina Jah, aga lihtsalt ei tea, et su ambur armukest peab.
Äkki sinu ambur ongi minu silmarõõm, kellega ma aegajalt seksi eesmärgil kohtun, et üksteist nautida. Kuna tean, et ambur pole mees, kes pakuks turvalist elu ning ei ole truu kaaslane siis päriseks ma teda ei taha ent seksida mulle temaga meeldib.Tema kaaslane sellest päris kindlasti ei tea ja arvab, et tema ambur on korralik mees.
 
kaaludN 28. jaanuar 2015, kl 08.26
eelmisele tõepärlile kinnituseks- just nii see on, sex on amburi uni ja söök, tema töö ja vaba aeg.
Kui keegi sinisilm arvab, et amburimees on truu, siis on see sama hea kui arvata, et mehed hakkavad sünnitama.
Aga kuna ma tean, et ta selline on, siis ka mina võtangi teda kui kerget meelelahutust ja mingit peret ma temaga moodustama ei hakka.
 
Ambur naine 29. jaanuar 2015, kl 09.55
:D loen ja mõtlen, et tõsi vist on jah. Mina nii tõsiselt ei suhtuks suhtesse ja pead sinu asemel ei vaevaks. Las siis teeb tööd ja sina ela oma elu edasi. Mul on endal sellinne sõber ja tore on, kui vaja siis ta on kohal. Muidugi vaja läheb harva kuna egas mul teisi abilisi ka kui vaja....vb sellepärast teeb mul meeste kodutööd enne ära kui ma palun :)
Ütleb, et on vallaline aga egas ma rumal pole naine on tal ka. Flirdime kogu aeg kuna see on lahe. Jutt kisub meil alati sexile. Lahe sõber. Ega ta annaks ka selles pole kahtlustki aga ega keeruliseks pole vaja asja ajada.

Amburid armastavad vabadust kõigis elu valdkondades.
 
Jah, aga 29. jaanuar 2015, kl 12.22
Ma seksin oma amburiga ise nii tihti, et ega siin enam mingeid lisanaisi aega pidada jää. :D Nii et ei muretse üldse.
 
Jah, aga 29. jaanuar 2015, kl 20.15
nii moodi lohutad sa praegu ennast ent tegelikkuses ei pruugi see nii olla. Tundub, et sul on värske suhe ja päris kindlasti ei saa sa väita, et see on sinu ambur. Ambur on ettearvamatu :DD
 
Ambur naine 30. jaanuar 2015, kl 09.02
:D Värske suhe on mul kaljukitsega. Jep, see pole tõesti minu ambur vaid lihtsalt sõber nagu kirjutasin. Hoia oma sapp endale. Kui sul on probleeme siis lahenda need ilma oma elu minu omaga võrreldes.
 
Jah, aga 30. jaanuar 2015, kl 09.43
:) 20:15 on keegi sama nime kasutanud, ütles mulle ilmselt.
Ei ole värske. Lihtsalt väga hea suhe. Selliseid leidub ka, hoolimata horoskoobiüldistustest, mis ju alati 100% tõeks osutuvad. :P Me juba vanemad ka, teame, mida tahame.
 
nonii 30. jaanuar 2015, kl 11.44
Kogemused Ambur meestega on erinevad. Miskipärast on saatus neid mu teele üksjagu paisanud ja enamik neist päris huvitavad tegelased, kellega koos vahva aega veeta, voodis kirglikud ja mängulised jne. Ainult üks neist oli täielik debiilik sõna otseses mõttes ja praakisin ta juba üsna suhtluse algul välja, sest psühhikahäiretega inimesega ei hakkaks ma suhet looma. Las elab rahus oma elu ja mina elan oma. Kahju ainult, et talle korvi andmime nii rängalt mõjus, et siiani üritab väevõimuga mu ellu kuuluda, mu tegemistesse end segada jne. Aga mis sa teed kui kupli all kõik korras pole.
 
to noonii 30. jaanuar 2015, kl 13.18
Olen suhelnud ka ühe amburist vanpoisiga.T võib vahepel täitsa normaalset tarka juttu ajada, aga mingil hetkel keerab ära ja kui temaga ei suhtle, tema kirjutab ikka edasi oma joru - see on tõesti psüühhilie häire. Küsiks kus elab see mees, keda pead dedbiiliks? Võibolla on see sama mees.
 
noonii 30. jaanuar 2015, kl 18.29
 
noonii 30. jaanuar 2015, kl 18.52
Tallinnas
 
hei 22. märts 2015, kl 20.47
Kas said amburi tagasi?
 
kanakarjal kindlaks tehtud :D :D 24. märts 2015, kl 21.25
Tartu ja Tallinnas elab ainult üks ambur. :D:D
 
Emmarella 26. märts 2015, kl 22.52
. Absoluutselt kõigile täie mõistusega
inimestele teadaolevalt on KÕIKVÕIMALIK
peėseks niivõrd ílge, räpane ja tervíseohtlik
perverssus, et sellega tegelevad ehk vaid
üksikud, eriliselt wäārastunud perwarid.
See soga, mida Eesti Seksuaal-tervise Liit
(www.est l.ee [al. www.amo r.ee]) pedėrastídele ajab, et nad omasuguste pęrseíd liiga puruks ei topiks ja hoiab nende lappimise pealt Haigekassale kõva papi kokku. Pealegi on Eesti Seksuaal-tervise Liidu soga kuulamine isegi pedėkatele vabatahtlik, mis tähendab, et Eesti Seksuaal-tervise Liidu
möga ei saa kuidagi olla ühegi kooli
õppematerjal. Samuti saab Eesti
Seksuaal-tervise Liit oma iba ajada vaid seal,
kuhu kutsutakse ja koolidesse loomulikult ei
kutsuta, sest peėseksikoolitust pole mitte
üheski õppekavas.
Kahjuks ka mõned meie pehmo-ametķonnad (sh. Harídus-ministeeríum), asuťused, arsťid jts. ei taha enda rahaņatukesest, mingi pedėsťatud juŕa pärast, muidugi sentigi kaotada, tulebki neil seda Eesti
Seksuaal-tervise Liidu pläma nö. "kohustuslikult" kaasa joríseda.
 
nii 13. aprill 2015, kl 17.53
Ju siis teemaalgataja ei teinud psexi,et amburist ilma jäi.
 
N 45 13. aprill 2015, kl 20.38
Kui tervis, eelkõige vaimne tervis armas, hoidu amburist, pigem ole kuival. Nii suurt egomaniakki, kes oma väikese kasvu ja napoleoni kompleksi kiuste end vastupandamatuks peab, pole mõtet isegi aseainena pruukida, prügikala, mis prügikala.Las veedab oma vanaduspäevi kange õlle ja mälestuste keskel. Vabandan juba ette meeste ees, kes ei sarnane väliselt ega tegudelt selle H.tähega algava amburist imbetsilliga.
 
ei 05. mai 2015, kl 14.13
Lihtsalt huvi pärast küsin ,et tuli siis tagasi see ambur,omal ka üks soolas,kas tasub jännata
 
Kalake 06. mai 2015, kl 11.01
Mul jälle hoopis selline teema,et minu ambur kolis kiiresti minu juurde ja ei soovigi enam ära minna,endal on ka ilus korter olemas,kus oma aega veeta,soovib hoopis ABIELLUDA! Kõige müstilisem selle juures on see,et oleme olnud tuttavad alles 2,5 kuud!!! Tegemist on siis juba keskeas inimestega. Naljakas on see,et meil on mõlemil selline tunne,nagu oleksime juba kogu elu koos elanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!