Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Sõnn-naine - nii lähedal, samas nii kaugel
 
kolleeg 03. märts 2015, kl 22.07
Sõbralik ja avatud, samas kauge ja kättesaamatu?

Ise ei tule kunagi kontakti võtma ega juttu tegema. Tegeleb oma asjadega. Samas on viisakas, teretab, naeratab jne. Kui temaga juttu teha või midagi küsida, siis on hoopis teine inimene- avatud, särav ja sõbralik. Ei saa aru, mida see tähendama peaks?
 
Sõnnitar 03. märts 2015, kl 22.13
Täpselt nagu minust jutt. Ootan mehepoolset kindlustunnet ja mehe reaalseid samme. Sõnn tahab eelkõige tunda, et mees on mees.
 
Sõnnitar I 03. märts 2015, kl 22.24
Sõnn naine võib väga kannatlik olla. Siin juba üks näide elust enesest. Mehega suhtleme põgusalt läbi ühise hobi juba ca 5 kuud. Mees pole teinud ettepanekut kuhugi välja koos minna ja Sõnnitar ootab. Võib-olla jääbki ootama, aga on kannatlik.
 
sullamulla 03. märts 2015, kl 22.41
NO ega sõnn polegi ju eriline hellõu-tüüpi inimene. ajabki vaikselt oma asja ilma suure kära ja etenduseta. Minu kogemustel on nad tagasihoidlikud ainult alguses ja võõras olukorras. Umbes nii, et alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Sõnnid ei võta jah eriti ise initsiatiivi suhtlemisel võõrama inimesega. Mõned on kõigiga suured sõbranjed juba esimesel kohtumisel, kuid sõnnid mitte. nENDE usaldusväärne ja aus iseloom ei toeta sellist käitumist. Seega läheb neil enda avamiseks aega, nad ei lange kohe sulle kaela. Aga see ei tähenda, et nad ei tahaks inimestega suhelda. Nad on tegelikult väga sõbralikud, jutukad ja aktiivsed kui sa temaga järjest enam suhtled ja tuttavamaks saad. sõbrana on nad väga mänguhimulised ja pole absoluutselt tagasihoidlikud, see on lihtsalt alguse asi neil. see on nii kõigil kinnisema loomuga inimestel
 
ootused 04. märts 2015, kl 13.37
Mehed ei pruugi arugi saada, vaatavad et tuim tükk.
 
Mis tähtkujust 06. märts 2015, kl 18.29
mehega on tegemist,keda sa ootad 5kuud?Siis ma ütlen kohe,kas ta tuleb või ei tule.
 
q: 06. märts 2015, kl 19.35
Ütle parem, mis märgiga peaks olema?
 
Sõnnitar I 06. märts 2015, kl 19.41
Tegemist on Skorpaga.
 
koleegile 06. märts 2015, kl 19.49
aga miks sa seda uurid, meeldib see naine?
 
to Sõnnitar I 06. märts 2015, kl 20.58
Skorpion võib võtta ühendust,kuid võib ka mitte võtta.
 
22 06. märts 2015, kl 21.03
Mul oli pruut samasugune, nii armas lähedane ja kauge. Tahaks tagasi teda.
 
aga... 12. märts 2015, kl 09.17
...miks sa tal minna üldse lasid ?
 
Sõnnina 13. märts 2015, kl 07.53
pean enne meest veidi uurima,kui mingeid tundeid lasen tekkida,ei taha pärast naerulaune olla ja selikuküti ohvriks langeda.
ju sa pole jätnud endast usaldusväärset muljet,
ju juhtus sulle kombekas sõnnitar ette,on ka selliseid,kes valmis igale kenale mehele kaela end heitma.
 
Veel üks Sõnnitar 14. märts 2015, kl 00.35
Huvitav, teemaalgataja küsimusest jääb mulje, et küsimus puudutab kolleegidevahelist suhtlust, aga vastused on kõik mees- naine rubriigist. Möödarääkimine?
 
Viimasele 14. märts 2015, kl 16.39
See on ju võimalik kohe radade vahelt välja lugeda,et meeskolleeg üritab võita naiskolleegi tähelepanu.
 
rääkige selgeks 14. märts 2015, kl 21.20
Ridade vahel lugemine.
 
Iga 20. märts 2015, kl 13.29
litsmehega,kes pealegi abielus,pole vaja miskit selgeks rääkida.
 
y 20. märts 2015, kl 13.41
http://oraalseltosav.blogspot.com/2012/12/mk-sellised-litsmehed-on-indeed-auks.html
 
kolleegile 20. märts 2015, kl 20.11
Tähendab seda, et on viisakas inimene ja ehk ka pisut huvitatud.
 
Siiri 05. aprill 2015, kl 22.04
Autorile: kuidas Sõnnitariga susiseb? Kas olete saanud lähedasemaks?
 
deliah 16. aprill 2015, kl 15.12
Tundub, et sõnn-naine ei võtnud vedu? Tüüpilise sõnn-naise kirjeldus: rahulik, eelarvamustevaba, ei kerja tähelepanu, enesekindel, teeb suu lahti vaid siis kui midagi öelda on. Iseloomult on nad sõbralikud, kuid samal ajal jälgivad sind teraselt, kas sa oled aus või esined siin niisama. Seega, viisaka, enesekindla ja sõbraliku inimesena nad loomulikult vastavad lähenemisele heatahtliku naeratuse ja säravate silmadega.

Kui sul on tema suhtes romantilised kavatsused, siis ole mees suure algustähega ja näita seda talle otse välja. SÕnn naine hindab ausust ja otsekohesust. Võid 100% kindel olla, et ta vastab sulle igaljuhul, olgu see siis positiivne või negatiivne.

Antud kirjelduse järgi ei ole võimalik aru saada, kas Sõnn naine on sinust huvitatud või vihkab sind. Nad ei näita kunagi oma tundeid välja, eriti siis, kui ta ei tea sinu kavatsusi/tundeid. Selle käitumise kirjelduse järgi võib ta vabalt olla sinusse maani armunud kui ka sind eemaletõukavaks pidada. Armunud Sõnn naine, kes pole teispooles kindel, et näita oma tundeid välja. Mõni naine hakkab samas olukorras flirtima või esinema, mehe tähelepanu otsima, kuid tema käitub täiesti neutraalselt, niiet on suht võimatu aru saada. Kui suhe on tõsine ja kindel, siis ta muidugi end tagasi ei hoia.
 
Sõnnitar 16. aprill 2015, kl 18.22
Deliah ütles 100% kõik ära. Peab paika.
 
kahtlen 16. aprill 2015, kl 18.28
hea kui 70%.
 
kysimus 26. aprill 2015, kl 13.48
Mis selle sõnniga üldse ette võtta tema huvi hoidmiseks?
 
kysimusele 26. aprill 2015, kl 23.26
Mis mõttes huvi hoidmiseks? Kui juba suhe ja kõik toimib, siis peaksid asjad iseenesest jooksma. Ja kui ei toimi, siis ei saa ka midagi ekstra ette võtta.
 
Aamen 27. aprill 2015, kl 09.20
Sõnn naine on kohutava iseloomuga, kui oma tahtmist ei saa, või juhtud tülli minema. Samas see tema omandiinstinkt, mis ei lase sul pärast ka uut suhet luua, sest ta lihtsalt käib seni närvidele, kui on kõik ära rikkunud.
 
sõnnid 27. aprill 2015, kl 09.32
Nii mehed, kui naised on sellised, kes oma tundeid, kui neid üldse on, välja ei näita. Ja kogu aeg pead ise võimlema ja tõmblema lausa end lolliks tegema, et aru saada, kas teine pool ka midagi tunneb või huvitatud on.
Aga see on õige, et algul ei saa vedama, siis pärast ei saa lahti, isegi kui soovid. Istub nagu takjas pee küljes ja vaatab, kuidas su elu peesse keerata
 
aga arvan nii 01. mai 2015, kl 13.13
Mulle meeldib Sõnn-naiste otsusekindlus ja kindlameelsus.
Ilmselt sellepärast et endal see puudub täielikult.
haha.
Kalad naine kirjutab siin.
Muidugi ükskord kui ma sõnn sõbrannale üle pika aja ühe kindlameelse ettepaneku tegin, siis ta kohe ütles automaatselt ei ja nõudis oma versiooni. Teemaks oli ühe problemaatilise olukorra lahendamine. Oleks ma edasi jäänud kindlaks endale, siis oleks ilmselt tüli olnud :D Mulle aga igasugune konflikti seis ei meeldi üldse. niiet läks ikka tema arvamust pidi. Aga ma ei pahanda.
Ma arvan, et kui nad endasuguste kõvade kividega koos elavad, siis ongi tüli majas koguaeg. Samas, nõrgad ja pehmed neile ka ei meeldi. Mis siis on ideaalne variant?!
Ootame vastust.
Võite mõtlemisaega võtta..........
 
kalake 05. mai 2015, kl 18.12
Ma olen ka Kalad ja parim sõbranna on Sõnn! Ma arvan sama,et kaks kõva kivi head jahu ei jahvata. Meil on samamoodi, et tema teeb ettepanekuid mida teha-kuhu minna ja mida iganes ta ütleb, seda teengi. No ega mul pole tema mõtete ja ettepanekute vastu ka midagi. Vahel kui ma eriti nõus pole, siis ta suudab mu ikka nõusse rääkida. Mulle meeldib tema julgus ja kindlameelsus. Ma olen temaga nii kaua sõbranna olnud ja kui ta minevikus on rääkinud, mida ta tulevikus tahab saada, siis on ta siiamaani küll kõik saanud, mida kunagi tahtnud on! Alguses ma mõtlesin küll endamisi, et see on ikka suht utoopia, et nii läheb nagu ta tahab - aga läkski! Ta nägi muidugi palju vaeva selleks. Kõige imetlusväärsem ongi see, et kui see naine endale midagi pähe võtab, siis ta saab selle ükskord niikuinii. Mina ei julgeks ja ma ei jõuakski seda ära oodata ja kannatada. Tema kannatlikkus ja sihikindlus on imetlusväärsed
 
to aamen sónnid 05. mai 2015, kl 18.51
Olge hooleta, sónn naine on liiga uhke ja iseseisev,selleks et kellegi p kúljes rippuda.Útleb, mis tal óelda on ja kónnib minema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!