Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kalad ja otsustusvõime
 
keegi naine 27. aprill 2015, kl 22.58
Jutt siis nooremast kalast. 25-aastane.Oleme suhelnud pool aastat. Võib vabalt väita et oleks nagu suhtes aga kumbki pole ettepanekut teinud.(Minu arvamus ikka et mees peaks tegema seda)Läbisaamine ülihea, lihtsalt mõlemad üsna arad ja kinnised, tunnetest ei julge kumbki rääkida.
Nii siis kas neil tõesti võtab kaua aega suhtesse astumine ja otsustamine või oskab keegi natukene valgustada mind selles osas?
 
vana kala 27. aprill 2015, kl 23.08
Kui ikka tahapanekuid pole olnud, siis on lapsik oodata mingeid ettepanekuid.
 
Vähitädi 28. aprill 2015, kl 00.35
Juba 26 aastat tiksun vaikselt Kalade-mehe kõrval. Mõnedes elu olulistes punktides nagu lastesaamine ja uue maja ostmine oleme KOKKULEPPELE jõudnud, kuid mitte üheski küsimuses mitte iialgi mitte mingit ettepanekut tema poolt tulnud ei ole. Omal ajal 26 aastat tagasi kolis ta sellepärast minu juurde, et tema tollane lahutatud abikaasa leidis uue mehe. Nii see Kalad minu juurde sattus. Hea mees on, külm ja tundetu, ei mingeid tülisid, sest temaga lihtsalt pole mitte millegi pärast tülli minna, ta ei anna selleks põhjust.
Olen täiesti kindel, et esimese naisega abiellus sellepärast, et naine pani ta fakti ette, et "nüüd saad isaks ja abiellud minuga". Nii nagu naine ta ära võttis, nii ka naine temast lahutas.
Meie elasime koos 5 aastat, siis mees küsis, miks meil lapsi ei ole, tema tahab last ka saada. Kuna minul aeg surus peale, siis saime lapse. 5 aasta pärast saime teise lapse, sest mees tahtis nii.
Muidugi ma tahaksin Proua olla, aga mina ju pole selline nagu tema esimene naine, kes ise vedas mehe altari ette. Nii me tiksumegi juba 26 aastat. Aga mulle sobib, ma hindangi üle kõige kodurahu, sest olen Vähk.
 
keegi naine 28. aprill 2015, kl 11.39
On ikka kannatust antud. Minul seda ei ole. Tahangi teada kuidas ta rääkima saada, kas ise juttu alustades või siis eemaldudes. Et kui näeb et hakkab ilma jääma siis hakkab alles mõtlema ?
 
Vähitädi 28. aprill 2015, kl 23.26
Pole mõtet survet avaldada. Ma nooruses vahel üritasin ääri-veeri, aga halvemal juhul lõppes asi sellega, et istus autosse ja sõitis iseendalegi teadmata suunas. Ei ole mõtet. Kui tahad Kaladega koos elada, siis PEADKI leppima sellega, et ta jätabki külma ja ükskõikse inimese mulje. Kui palju ma nooruses nutsin sellepärast, et ta selline tuim ja tundetu tükk oli, aga siis millalgi - 15 aastat hiljem - sain aru, et ta ONGI selline... Elu on hea rahulik ja ülimalt turvaline, aga TUNDEID ei ole. Tema poolt. Võib-olla nad kuskil sisimas on olemas, aga välja pole ta neid elus näidanud. Noorena oli ikka väga nutune see asi, aga siis sündisid lapsed ja võtsin seda kui paratamatust. Mees on truu, lastele on hea isa, elu on korras, ta on ÄÄRETULT AUS, ainult et suurt leegitsevat armastust pole - aga ega kõike korraga ei pidavatki saama...
Muide - kui arvad, et hakkad temaga "peitust mängima", siis ta solvub ja laseb sul südamerahus minna.
 
Keegi naine 30. aprill 2015, kl 23.08
Aitäh vähitädi. Mina nii ei suuda, lasen tal edasi ujuda.
 
Heh! 03. mai 2015, kl 11.47
Kalad ei solvu kui hakkad temaga peitust mängima, kalad võtab seda sellena, et sa pole piisavalt huvitatud ja astub lihtsalt minema. Sest tema arvates kui sa oleksid see õige, siis oleksid ka liinil, kui sa aga ei ole, siis järelikult on see õige kusagil mujal ja üldiselt vajavad kalad palju tundeid ja emotsioone. Samas jah, kui sa hakkad teda raamidesse suru a ja peale käima, siis seda ta ei kannata. Nad armastavad vabadust. Hästi raske kombinatsioon. Tea siis millal anda tundeid ja millal lasta tal elada ja olla. Hästi raske iseloomuga inimesed selles osas, aga paljud langevad nende võrku ja oi kui raske on hiljem neist üle saada :'( miskipärast tekitavad tunde, et keegi teine ei suuda nii palju armastada ja hoida nagu nemad, aga jah..koos ei suuda, aga lahus ammugi mitte..oehhh
 
Heh! 03. mai 2015, kl 11.54
Sulle autor, tahangi öelda et mõtle hoolega enne kui selle suhte maha kannad. Ma räägin nii enda kui paljude tuttavate põhjal. Algul pole nagu hullugi, aga kui sa päevi temata oled, siis aina raskemaks läheb. Ja teda tagasi saada...see võib sul õnnestuda korraks, aga päriseks ei saa sa teda enam iial. Ta tuleb ja võtab, mida sa talle pakud, juhul kui ta üldse tuleb..aga siis läheb taas. Ja ma ütlen veelkord, et neist üle saada, kui nad on sulle juba süeamesse on pugenud, on väga raske. Aga neil endil justkui polegi raske, elavad ja naeravad. Ehk südames põevad, aga välja sa neid emotsioone neist ei saa. Kuni järgmisel hetkel on nad kellegi teisega ja sina võidki jääda mõtlema..kusjuures veel, kaladel on see omadus, et kui keegi on eks ja neil enam eksi vastu tundeid pole, siis neil on sellest inimesest jumalast kama ja see inimene on kui täiesti võõras.
 
KaladN_89 04. mai 2015, kl 18.17
Vau, Heh! on päris hästi pihta saanud Kalade sisemaailmale.

Väga tõsi on fakt, et mingid peitusemängud ja ''olen raskesti kättesaadav'' ja olen ''nii busy'' tekitab Kalades tunde, et neid ei ole vaja ja nad kaovad pildilt. Kui sa oled busy ja soovid muud elu elada, siis see teeb meile haiget, aga me ei hakka sind piirama või taga ajama. Kui soovid muudele inimestele/asjadele oma energia pühendada, siis lase käia ja üritame oma eluga edasi minna. Ja isegi kui jääb mulje, et oleme suure naeru ja tralliga su nii kergekäeliselt unustanud, siis see pole tõsi! Me lihtsalt ei jaga kogu maailmaga seda, et oleme haiget saanud.

Tõsi on ka see, et tuleb välja näidata soojust ja emotsioone. Kalad armuvadki pooleldi sellepärast, et nad tunnevad mingit emotsionaalset sidet - Kalad ei armu lihtsalt mingisse pilti või olevusse, kellega pole sõnagi vahetatud. Ja mida avatum selle koha pealt olla nendega, seda kiiremini nad tulevad oma mullist välja ja vastavad samaga ja rohkemgi veel.

Selles suhtes, jah, Kaladele maksab ikka oma tundeid avaldada, mitte mingeid mänge ja manipulatsioone välja mõelda. Muidu on olukord, kus soovid neid endale võita ja tulemuseks oled nad hoopis ära hirmutanud ja eemale peletanud.
Kui igatsed, siis ütle - see ainult tõstab meie huvi Sinu vastu :)
 
skorpz 07. mai 2015, kl 18.55
Aga kuidas kalad skorpionikutiga sobivad? Tõmme on, aga koos hakkama ei saa
 
Sõnn m 09. mai 2015, kl 10.56
Kalad on pehmod, selles ei poel kahtlustki!
Isegi siis kui naine otsa istub, ei lähe tüübil kõvaks.
 
Veevalaja naine 09. mai 2015, kl 13.42
Otsustusvõime neil tõesti on puudulik või pole seda üldse antud. Elasin ka koos Kaladega mi´tu head aastat, aga no ei olnud mehel iseloomu, kõik mis mina ütlen sellega mindi kaasa :) kogu otsustamine oli minu ülgadel (mitte, et mul nüüd selle vastu midagi oleks), aga mees võiks ise ka mingit initsatiivi välja näidata. Praegu koos skorpioniga ja hoopis teine teema, kõik on tasavägine.
 
sönn N 22. mai 2015, kl 07.31
To sönn m
Järelikult polnud öige naine;-)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!