Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Lõvimees+Vähk naine?
 
maakuulaja 27. juuni 2009, kl 19.17
Kas on ka pikemas perspektiivis midagi head loota? Tundub, et lõvimees pingutab ainult ühe asja nimel(seks) ja kõik ta tunded on sinna suunas rihitud. Kas leidub asjatundjaid-nõuandjaid, milline on see lõvi tegelikult?
 
Lövi 27. juuni 2009, kl 19.25
Olen lõvi ja tean, aga niisama küll ei ütle. Mida sa selle teadmisega siis teed? Ja ära vasta, et niisama, huvitab või muud sarnast.
 
no jah 27. juuni 2009, kl 19.40
Ma tean ühte sellist paari, kes läks suure pauguga laiali.
 
veevalaja naine 27. juuni 2009, kl 19.43
Lõvi on seksiga maias,tee,mis tahad,seda peab arvestama.Kuid tal käib see käsikäes,kui ise armastab,tahab seda meeletult,mis vahest ka hakkab segama.Aga kas selline asi pldse kedagi segama peaks hakkama,kui suhted korras.Ta võib ka ilma olla,kaua,kaua aega,aga see pole eesmörk elust.Tema arvab,kui seks korras,on ka tunded korras,aga saab ka aru sellest,kui seletad,enne tunded,siis seks.Kui saad oma lõvimehega hästi läbi sellel pinnal-on muudele küsimustele ka kerge lahendust leida.Appi,kui näitad välja,et ei taha,milline nägu ja solvumisest kubisev loom.Aga kui seletada,milles asi,on kõik ok.Ära peta kunagi lõvi-meest,siis on taevast põrgu saanud,ise ta on loomuvastaselt truu,nõuab ka seda teistelt,kuid kui saab aru,et temaga mängitakse-on kõik võimalik.Mulle meeldib lõvi,tas on sära
 
maakuulaja 27. juuni 2009, kl 20.41
to lõvi:... aga niisama küll ei ütle? Mis tasu eest siis oled nõustuma rääkima?
Lihtsam on alati inimest tundma õppida, kui kuulad ennem maad ja jagad mõtteid teadjatega. Milleks aega raisata, kui on lihtsamaid mooduseid ja küsitleda antud juhtumi puhul paare. Usun, et ma pole ainus.
 
vähkn 27. juuni 2009, kl 21.04
Palun loe Linda Goodman´i "Päikesemärgid" kenasti läbi, sealt leiad nende põhiiseloomu jooned. Siit saad ainult paska...
 
kriss 27. juuni 2009, kl 23.33
Tean ühte lõvi+vähk paari ja tundub et sobivad küll, nad on koos juba 5 aastat.
Ei pea end küll kõikide lõvimeeste asjatundjaks, aga need mõned, keda tean, on julged, otsekohesed, tähelepanelikud, hoolivad ja hoolitsevad, õiglased, kindlameelsed... oi, neis on nii palju meeldivat :) Lõvi hoiab alati oma lähedasi ja on alati nende eest väljas (nagu lõvi:)) See vähknaine on kodu ja pere armastav, hoolitseb mehe eest ja on lastele väga hea ema. Neid koos vaadates tekib alati soe tunne :)
 
Tean 28. juuni 2009, kl 21.53
omast kogemumsest, et ei sobi. Algus võib olla paljutõotav, aga lõpp tuleb äkki. Lõvi on liiga litsakas, ja sinna pole midagi parata. Mängib ainult osavalt sinu tunnete ja usaldusega. Ainult saama peal väljas! Parim siiski veemärgid.
 
Vv 04. juuli 2009, kl 18.06
Lõvi on nii ebastabiilne olend. Välimus on petlik, sisu on olematu. Vähk veelgi hullem. Mis head sa siit loodad? Säästa närve parem.
 
q 04. juuli 2009, kl 20.09
to vv...

tuttav veevalajatest ei tasu üldse rääkida- need on ikka alla igasugust arvestust. aga teisi kritiseerivad oi mis kole
 
vähknaine 09. juuli 2009, kl 19.53
tõsi ta on vastus "tean ---le õigust räägid. olen vähk naine ja suhe oli lõvi mehega.. issand kui ilus kõik alguses oli . siis selgus , et pool jutust oli vaid eneseupitus ja mitu suhet oli ka korraga käsil. kuigi vandus truudust põlvili maas. kui faktide ette seadsin-----vihastas ja näitas ust.
see ON KARM REAALSUS
 
(vv) 09. juuli 2009, kl 20.14
lõvi nane ja vähk mees - tean paari, kes aastaid rännanud, ja lõpuks tõelise paarisuhte leidnud.. võibolla ka lõvi m ja vähk n sobivad.. idee järgi on vähk mees väga memmekas, otsib oma ema igas naises..- ta peab kõiki naisi, kes sarnanevad ta emaga /kes on tema jaoks naiselikkuse etalon/, väärt naisteks.. lõvi aga on puhas ja ehe näide naiselikkusest. sobivad kindlasti - üks rahulik ja tundeline, teine esinduslik ja särav - vastandid tõmbuvad - edu suhtes!
 
(vv) 09. juuli 2009, kl 20.18
panin küll taurpidi, aga need paarid on reeglina õnnelikud..;b
 
et siis 09. juuli 2009, kl 21.13
litsakas??? Minu arvates veelgi hullem, pole lihtsalt sõnu... Pendeldaja mitme naise vahel, ja rumalad on need, kes seda läbi ei näe. Väkkkkk!
 
Vähk25 17. mai 2015, kl 14.22
Hullemat kooslust annab otsida. Liiderdaja, valetaja. Mitu rauda tules ja valetab otse silmasisse. Pealtnäha hoiab sind ja räägib maad ja ilmad kokku. Ja siis avastad et sa pole aastate jooksul kordagi olnud ainus naine. Sina loll lihtsalt kraamid ta elamist ja teed süüa ja paitad ja silitad, nagu lõvile väga meeldib. Egoist, isekas. Vähkidel soovitan soojalt eemale hoida.
 
Vähkmees 18. mai 2015, kl 14.08
Idee järgi...? Fantaseerid sedal või kodanik (VV)?

Mina küll ei otsi igas naises enda ema! Miks peaksin? Ema on ema ja asi tahe. Minu naine aga on skorpion ja ei sarnane millegi poolest minu emaga. Ei välimuselt, ega ka iseloomult.
 
soovitus Vähile 18. mai 2015, kl 19.00
lõvi ju selline risutähtkuju ja nii mõtetu mehega ei hakkaks ma üldse oma aega raiskamagi. nõrgad ja sisutühjad isendid nii lõvimehed kui naised, lisaks veel tühja koha peal eneseupitajad, selliseid ma ei võta oma suhtlusringkondagi ega soovita ka teistele ja veelvähem suhtesse sellistega, never.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!