Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Neitsi mehe iseloom
 
Jäär N 03. juuni 2015, kl 12.46
Sirvisin siin vanemaid postitusi, aga nii vähe on kirjutatud Neitsi mehest, iseloomust jne...kel kogemusi nendega , palun kirjutage. Minul täiesti esimene kogemus.
 
ka Jäär N 03. juuni 2015, kl 13.16
Neitsi mehega suhe on nagu püksi pissimine - alguses on hea ja soe, hiljem külm, märg, jahe ja ebameeldiv.
 
Virgo 03. juuni 2015, kl 13.28
Sõltub aastakäigust ning täpsemast sünniajast, samuti missugustes tingimustes on ülesse kasvanud. Kriitikalembus on enamikel olemas.
 
klapp 03. juuni 2015, kl 13.50
koos elamiseks liiga keerulised, vinguninad on. niisama suhtlemiseks käivad küll.
 
foorum 03. juuni 2015, kl 13.55
Täpsed ,nõudlikud kõik peab olema ideaalses korras , nagu joonlauaga mõõdetud . Ole valmis kokkama , ei ole kellegagi rahul irisejad .
 
Neitsi 03. juuni 2015, kl 14.29
Mugav, vinguv, esteet, perfektsionist.
 
lillevaas pole keskel 03. juuni 2015, kl 15.08
kui sa jahu rohkem ei pane, miks sa purki kappi tagasi ei pane;

ülikonna pressimine on naiste töö;

mis ma pärata saan, kui minu ümber on üksnes rumalad ja harimatud inimesed (endal keskharidus);

samas vaimus edasi.
 
Virgo 03. juuni 2015, kl 17.31
Neitsi meestel on naiste silmis kesmisest suurem menu. Pedantidena oskavad nad end deitimiseks ette valmistada, valivad riideid, lõhnastavad, sätivad kõike pedantse hoolsusega. Kohtamisel on naine vaimustuses, kui hoolitsetud ja meeldiv mees. Hiljem tuleb naistel enda valitud probleeme seedida, ise nad eelistavad välist esmamuljet. Pole naist, kes ei lange esmamulje ohvriks.

Räpakolle on üldiselt Neitsi meeste hulgas vähe. Kui naisel ei vea, võib sattuda promiskuiteetse isendi otsa. Mida rohkem austajannasid, seda rohkem innustust tekitab.
 
Eks neid ole erinevaid 03. juuni 2015, kl 20.56
Mina tean lähemalt mitut neitsi meest (minu exabikaasa, tema lähedane sõber, minu sõbranna mees). Kõik nad on suhteliselt erinevad, ühisosa neil võiks leida vast selles, et kõik nad on puhtad ja enda eest hoolitsejad, kõik nad on tegutsejad (kaks kolmest ka edukad) ja materiaalsete väärtuste hindajad, kõik on seltskonnas heas mõttes silmatorkavad, kellelgi pole alkoholiprobleemi. Erinevusi on aga palju rohkem - üks on terava ütlemisega, teine väga sõbralik, kolmas advokaadile omaselt hämaja. Üks on ringi leekija, kes arvab, et kõik kodused toimetused on naise teha, teine on väga kodulemb ja kodus toimetaja. Üks armastab ekstreemsporti, teise hobiks on omaette nokitsemine, kolmandal pole mingeid hobisid. Üks hoolib väga lastest ja poputab naist, teised elavad rohkem oma elu ja pereelu on tagaplaanil. Jne.
 
lihtsam on hoiduda 03. juuni 2015, kl 22.04
Suurem osa Neitsi meestest on misogüünid oma iseloomu poolest!!!

(Selgitav artikkel 19.veebruari Postimehest)
Misogüünid. Ehk oled neist kuulnud. See aga ei tähenda, et sa oskaks neid alati enda ümber ära tunda. Misogüüne on väga raske märgata. Kellelgi neist pole otsa ees silti, mis sellele viitaks, pealegi võib mõni neist jätta mulje, nagu oleks naistest suures vaimustuses.

Doktor Berit Brogaard kirjutab ajakirjas Psychology Today, et enamasti ei tea misogüünid isegi, et nad naisi vihkavad. Misogüünia on alateadlik viha, mis saab alguse poisipõlves mõne usaldusväärse naiskujuga seotud trauma tagajärjel. Vägivaldne või hoolimatu ema, õde, õpetaja või tüdruksõber külvas sügavale poisikese ajju seemne, mis hakkas seal idanema ja edasi arenema. Selle väikesed juured ajasid end aju piirkondadesse, kus juhitakse hirmu ja mälu, aga ka ettepoole, kus kontrollitakse tundeid ja ratsionaalset mõtlemist.

Misogüünia esimesed märgid on vaevumärgatavad, kuid kui noormees puutub veelgi kokku hooletuse ja vägivallaga ning ei saa abi, areneb naisteviha veelgi edasi ja muutub tugevamaks.

Isegi siis, kui misogüünia saadab meest ka täiskasvanuikka ja naistevastase viha välja elamist ei saa enam kontrollida, ei märka seda seisundit sageli siiski ei naised tema ümber ega misogüün isegi enne, kui on juba liiga hilja.

Alljärgnevad omadused on misogüüni puhul tüüpilised.
Ta valib välja ühe naise, kelle võtab oma sihtmärgiks. Naise loomulik kaitsevõime on maas, sest mees on alguses flirtiv, põnev, lõbus ja karismaatiline.
Aja möödudes hakkab mees avaldama oma Jekyl & Hyde tüüpi isiksust. Vastupandamatust mehest võib kiiresti saada ebaviisakas, ebaviisakast taas vastupandamatu.
Ta jagab varmalt naistele lubadusi, aga ei pea neist tihtipeale kinni. Meestele antud lubadusi ei murra ta aga peaaegu kunagi.
Naistega kokku lepitud kohtumistele ja koosolekutele jääb ta sageli hiljaks, meestega on aga täpne.
Naistega käitudes on ta üldiselt suurustav, ennast täis, kontrolliv ja enesekeskne.
Ta on väga võistlushimuline, eriti naistega. Ta tunneb end väga näruselt, kui mõnel naisel läheb võrreldes temaga kas sotsiaalselt või ametialaselt paremini. Kui mõnel mehel läheb tast paremini, võib ta küll end halvasti tunda, ent ta suudab olukorda objektiivselt hinnata.
Ta ei pane seda isegi tähele, et kohtleb nii tööl kui teistes olukordades naisi meestest erinevalt, lubades meestele asju, mille eest naisi mõistab hukka.
Ta on alateadlikult valmis kasutama mida iganes, mis on tema võimuses, et naised tunneksid end halvasti. Ta võib nõuda seksi, aga ta võib seda suhtes olles naisele ka keelata. Ta teeb teiste ees naiste üle nalja või alandab neid; «laenab» tööl naiste ideid, ilma et viitaks päris autorile; või ka laenab naistelt raha, ilma et vaevuks kunagi tagasi maksma.
Kohtingule minnes kohtleb ta naist vastupidiselt sellele, mis naisele meeldiks. Kui tegu on daamiga, kes hindab härrasmehelikke kombeid ja eeldab, et mees avaks talle ukse või tasuks eine eest, siis käitub mees temaga nagu ühega oma semudest, öeldes teenindajale vaid enda soovi ja lastes naisel enda eest ise tasuda. Kui tegu on iseseisva naisega, kes just tahaks oma roa eest ise maksta, siis ei lase misogüün sel sündida, tellides naise soovi uurimata ise tema eest ja makstes toidu eest siis, kui naine on tualetis.
Seksuaalselt on ta domineerija, kes ei pööra naise naudingule erilist (või mingit) tähelepanu. Kui ta vaevubki eelmänguga, on see vaid vahend, et enda eesmärki täita. Talle meeldib oraalseksi saada, aga mitte teha. Ta isegi nõuab suuseksi (sügavale kurku surumisega), kuid teeb kõik, et ei peaks ise naisele suuga naudingut pakkuma. Tema lemmikpoos on nn koerastiil, sest ta ei taha naisele silma vaadata, enim naudib ta anaalseksi või eneserahuldamist.
Ta petab naisi, kellega asub suhtesse, sest ei tunne, et oleks kohustatud monogaamseks suhteks.
Suhtes olles võib ta äkitselt kaduda, ilma et jätaks naist konkreetselt maha. Ühel päeval on ta lihtsalt kadunud ja paari kuu pärast tuleb ta mõne kummalise vabandusega tagasi ning meelitab naise taas oma «lõksu».

Väga harva esinevad misogüünil kõik eelnevalt kirjeldatud omadused, mistõttu ongi naistevihkajaid raske ära tunda. Lisaks sellele on neil oskus naisi oma sarmi ja karismaga ära võluda, mistõttu ei hakka negatiivsed omadused nii hästi silma.

Naiste halb kohtlemine pakub misogüünidele alateadlikult suurt naudingut. Iga kord kui mõni naine tunneb end nende pärast halvasti, on neil sisimas hea meel. Naiste kiusu järel vallandub naistevihkaja ajus dopamiini ehk mõnuhormooni, mistõttu tekib neil soov sellist käitumist üha uuesti korrata.
 
Lamav Tiiger 04. juuni 2015, kl 06.00
Päris terav kirjatükk! Aga kahjuks pean sinu kurvastuseks ütlema, et kui sinu essee põhiteemaks olid naistevihkajad - siis kumab su tekstist läbi, et ebameeldivate kogemuste tõttu on sinustki saanud hoopis teatud tüüpi vihkaja - nimelt põhimõtteliselt kõigi "neitsi-tähtkujus-sündinud-meeste-vihkaja". Tihtipeale süüdistavad mehed naisi loogilise mõtlemisvõime üuudumises nii nagu süüdistavad naised mehi empaatiavõime puuduses, tundetuses jne . Selle põhjuseks on reeglina vastava käitumise otsese vajaduse puudumine , ehk ilma nendeta on mõlemal sool võimalik küllaltki kaugele jõuda, kuid kui ühel hetkel probleemi ees seistakse, kus on vaja teine teist mõista!!! - on ju loomulikult lihtsam endale põikpäiselt kindlaks jääda ja hakkata jõhkralt lammutama...

Nii siis- mina isiklikult olen veendunud selles, et mõlemad partnerid on tõelise soovi korral - tahtes teineteist mõista (mitte ärapanna) -olla võimalik komprommissiks - ehk mehel arendada oma empaatia võimet (palun soovitusi minule kui mehel kuidas seda teha!!) nii nagu naisel on võimalik harjutada loogilist mõtlemist (võid alustada selle googeldamisega mis vahe on deduktsioonil ja induktsioonil...) Ehk siis minu oletus sellest kuidas sa nii kinlale järeldusele et ENAMUS NEITSI MEHI ON MISOGÜÜNID peitub võibolla su enda peegelpildis ehk kui oletades et oled kokku puutunud rohkem kui ühe naistevihkajast neitsiga, ning seetõttu lubad endale üldistada peaaegu kõigile neitsi-meestele - annab alustuoletada - et sus endas peitub mingi omadus mis tõmbab neid naistevhikajaist neitsi-mehi enda poole...

"Enda silmas palki ei näe kuid teise silmas pindu küll..."
 
vastu 04. juuni 2015, kl 11.13
Kahjuks võib nõustuda, et Neitsi meestel on kalduvus naistemehe kompleksi evida.
 
lihtsam on hoiduda 05. juuni 2015, kl 01.20
Hmm, sa teed väga teravaid järeldusi, Lamav Tiiger!
Minu kohatud Neitsitel tõepoolest KÕIKI neid omadusi pole. Kuid selle artikli põhjal saingi teada, mis mind kogu aeg vaevas, sest nii mõnedki punktid on vägagi täpsed.
Olen analüüsija tüüp, kui midagi ei sobi, sest üritan kõigepealt vigu endas otsida.
Suheldes olen hakanud käituma sarnaselt, et ehk nad tunnetavad ja muudavad oma suhtumist, paraku - tulutult.
Vastupandamatu -> ebaviisakas -> vastupandamatu = olemas.
Jagab lubadusi, aga ei pea neist kinni = olemas.
Suurustav, ennast täis, kontrolliv ja enesekeskne = olemas.
«Laenab» naiste ideid, ilma et viitaks päris autorile = olemas.
Laenab naistelt (kellelt vähegi võimalik) raha, laseb endale midagi osta, lubades tagasi/ära maksta, aga - ei vaevugi kunagi tagasi maksma = olemas.

Rohkem lahti kirjutama ei hakka, aga neid probleeme on veelgi. Eespool olevad on kõige häirivamad.

Jah, olen kohanud ka normaalse ellusuhtumisega Neitsi mehi, töökaaslane näiteks, kuid neid ON vähem.
Paraku!
 
Sõnnitar 05. juuni 2015, kl 14.45
Konkreetselt N. mehega suhteid pole olnud, kuid olen neid eelpoolmainitud puudusi (sõnapidamatus, suurustlemine jms.)märganud mõne muu päikesemärgi puhul, nii et vahest on probleem konkreetses isikus, mitte päikesemärgis..
 
iks 07. juuni 2015, kl 18.18
Väga ilusad mehed! Perfektsionistid, nagu eespool öeldud. Kohtumise valmistavad ette viimase pisiasjani, piknikule minekuks pole hambatikku ka unustatud!
Tugev erootiline tõmme veevalajatega.
 
Kogemus 08. juuni 2015, kl 15.06
Heast poolest - väheseid mehi vist, kes aitavad vabatahtlikult kodutöödes. On töökad, vaiksed, tunded kestavad pikalt ja pisiasjade peale on silma. Teisalt vist ka üks väheseid mehi, kes ilma süümepiinadeta laseb naisel ennast üleval pidada, kulutades oma raha ei tea kuhu, ülimalt armkadedad ja lahku minna väga keeruline. Mees, kes vajab kogu aeg kubjast enda kõrvale, et "korralik" olla.
 
kogemus 11. juuni 2015, kl 21.06
Neitsi on üsna ebastabiilne. Vaimukas, lahe, hooliv, iriseja, tülikiskuja, paha suuvärgiga. Voodis parim kõigist.
Neistsil on alati mitu naist. Absoluutselt alati.
 
123 15. juuni 2015, kl 01.23
Perekonna tuttav on sündinud 23. august, seega mõne horoskoobi järgi Lõvi, mõne järgi Neitsi. Tema kohta võib küll öelda, et kõik Lõvi ja Neitsi halvad küljed on selles mehes koos.
Laseb aga ringi, naine rabab üksinda. Mehel on sellest jumala kama. Kuid koju jõudes, nii kui uksest sisse saab, nii hakkab juba naise peale kisa tõstma. Küll pole see nii ja too naa.
See frukt on küll ---väljas ingel, kuid kodus ehtne saatan!
 
Muhvinna 08. juuli 2015, kl 15.45
Oli mul ka selline 4 aastat...alguses oli kui romatiline prints....lubas ja tegi kõik minu jaoks. Ajapikku tuli välja tõeline iseloom-tujukas,kriitiline,laisk,uhkustav,egoist,eneseimetleja,maailma targim mees,valetaja,halvustav,ülbe...ok,ehk aitab. Igatahes ma ei suutnud sellele emotsionaalselt vastu panna. Kuigi sex ja lähedus oli temaga fantastiline.
 
Muhvinnale 18. juuli 2015, kl 22.39
Alguses tegi kõik - viis reisile, tegi välja, maksis arved? Mis siis juhtus? Sinule oli aga ikka vähe ja hakkasid rohkem nõudma? Kui mehel olid rasked ajad, siis ei suutnud sa sellega leppida?
 
Muhvinna 19. juuli 2015, kl 19.32
Sugugi mitte,oma reisid maksin ise,tal polnud kunagi raha ja ma teadsin seda ning ei hoolinud sellest kuna armastasin teda. Tänu sellele armastusele kaotasin oma kodu,auto,töö ja rahu.....nüüd toibun vaikselt...kuid ikka veel armastan teda!
 
the sun 26. juuli 2015, kl 11.14
123 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Perekonna tuttav on sündinud 23. august, seega mõn
> e horoskoobi järgi Lõvi, mõne järgi Neitsi. Tema k
> ohta võib küll öelda, et kõik Lõvi ja Neitsi halva
> d küljed on selles mehes koos.

Sellist jama on kahjuks raske kommenteerida. Kas on võimalik diletantsluses veelgi kaugemale minna?
 
neitsi naine 29. juuli 2015, kl 22.15
Lugesin ja tean,et 23.augusti sündinud mees on töesti egoist ja olen sellega kokku puutunud. Hommikupoole sündinud on veel lövi ,öhtupoole sündinud neitsi. Nii,et paratamatu asi ja peame sellest teemast eemale hoidma,et mitte oma südant murdma.
 
neitsjuuha 04. august 2015, kl 20.16
Pidage lõuad
 
jahhhh 04. august 2015, kl 21.10
viimase kommija põhjal võib öelda, et lihtsam on hoiduda
 
.. 05. august 2015, kl 08.32
Neitsi naisele. Minu ema on sündinud paar päeva hiljem. Ta on väga tore ja heasüdamlik.
 
jahhhh 05. august 2015, kl 10.09
jutt käib Neitsi meestest
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!