Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Küsimused jäär mehe kohta
 
lõvi naine olen 05. juuni 2015, kl 19.25
Tutvusin nii kuu aega tagasi ühe jäär mehega. Nägime ühel üritusel ja pärast seda otsisin mina ta FB-st üles ja nii me suhtlema hakkasimegi. Üsna pea kutsus ta mu kohvile. Käisime. Mina arvan, et meil oli lõbus jne. Pärast seda lootsin ma, et järgmine kutse on juba veinile. Ei tulnud seda kutset. Mõtlesin küll, et nüüd peaks vist minu kord olema, a ju ma olen siis liialt vanamoeline. Umbes nädal pärast kohvitmist kirjutasin jälle talle FB, et uurida, kuidas tal läinud on. Vastust ei ole siiani tulnud.
Mida sellest arvata? Kas ta on solvunud? Ükskõikne? Midagi veel? Ma saan aru, et ju ma siis ei meeldinud talle, kuid kas viisakusest vastata või seda öelda ei saa? Kas nad ongi sellised? Keegi, kes jäärasid paremini tunneb, võiks neid nüüd diagnoosida. Tänan :)
 
jäär4 05. juuni 2015, kl 19.52
sa ennast ikka pesed ja oled moodne?
 
kkk 05. juuni 2015, kl 21.13
Mis küsimus see on? Mõtle ikka oma peaga! Ta pole sinust huvitatud ja tähemärgil pole sellel asjal mitte mingit pistmist. Kui oled armunud - s...t happend.
 
hmm 06. juuni 2015, kl 00.05
jäärad on tihti mängude mängijad - ta ootab huviga, mida sa veel teed.
 
lõvi naine olen 06. juuni 2015, kl 08.02
Sel juhul jääbki ootama, mina selliseid laste mänge ei mängi. Tahan konkreetsust ja otsekohesust, ka siis, kui ma inimesele ei meeldi. Ignoreerimine on tobe.
 
Facebooki sõnum 06. juuni 2015, kl 09.06
On ju ka võimalus, et ta ei saanud su kirja kätte või ei märganud seda ja ootab praegu samamoodi, et sa kontakteeruksid :)
 
kana 07. juuni 2015, kl 09.43
Võin öeldam,et kui jäär thab siis ta tuleb ja võtab lihtsalt!
Sa ise ei saa Arugi JA mida rohkem sina teda ei taha seda rohkem thab ta sind. kätte ei tohi anda aga see viST kehtib kõigi meeste puul ja ise hullult huvi üles näidata sel pole pointi, mees tahab jahtidA!
 
Annika.......... 07. juuni 2015, kl 12.11
Mina ei ole absoluutselt nõus, et mees peaks jahtima ja aktiivsem pool olema. Mõlemad peaksid võrdselt panustama. Muidu otsite küll võrdust, aga suhtes peaks mees jooksma nagu segane ja naine peaks raskesti kättesaadavat mängima? Mõistlik mees lööks kiiremas korras sellisele lollusele käega.
 
Lex 07. juuni 2015, kl 12.32
To Annika. Mõistlik mees kindlasti, aga mehed ei e reeglina mõistlikud, ürgne jahikirg hägustab mõistust ja vajab jahti. Naisele meeldib saakloom olla ja ennast hinnatud saagina tunda. Eriti atraktiivne kui mitu kütti teda samaaegaelt jahivad, kes teavad ette, et päriselt kodustada ei anna teda kunagi. Mees saab oma ihaldatud jahi ja naine lõputu tähelepanu ning jumaldamise. Valiku teeb ikkagi naine, kes küttidest talle enam pakkuda suudab.
 
sõnn3 22. juuni 2015, kl 12.30
Jäärale ei meeldi pealetükkivad vaid julgustavad naised.
Samas,kui oled teievahelises keemias kindel,siis ehk ka aktiivsemad naised.
Lõvi ju üldiselt jäärale aktivsena meeldib,ju oli siis veel roheline jäär.
Jäär,kes suudab oma viha valitseda on parim partner,samas pimeda viha ja armukadeduse ori halvim.
 
lp. virvatulukesed 12. juuli 2015, kl 16.06
'ürgne jahikirg' ei ole ürgne kirg maratoni joosta. naine võib muidugi põhimõtteliselt plinkida siin ja seal ja oma lollikesi jahimehi kaiffida. jama tekib siis, kui naine ükskord avastab, et arukamad jahimehed on ammu uue saagi jälil ja tema valikus on ainult rumalad aga järjekindlad.

Lex Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> To Annika. Mõistlik mees kindlasti, aga mehed ei e
> reeglina mõistlikud, ürgne jahikirg hägustab mõis
> tust ja vajab jahti. Naisele meeldib saakloom olla
> ja ennast hinnatud saagina tunda. Eriti atraktiiv
> ne kui mitu kütti teda samaaegaelt jahivad, kes te
> avad ette, et päriselt kodustada ei anna teda kuna
> gi. Mees saab oma ihaldatud jahi ja naine lõputu t
> ähelepanu ning jumaldamise. Valiku teeb ikkagi nai
> ne, kes küttidest talle enam pakkuda suudab.
 
eelmisele 12. juuli 2015, kl 16.11
Kas sama juhtus ühel hetkel sinuga, kui oma suures jahi ja aina parema otsimise tuhinas avastasid, et kõik vähegi sobivad partneri kandidaadid olid ootamatult kellegagi abiellunud. Kellegagi, kes ei olnud sina. Selline ärkamine võis ikka väga valus laks olla. Paistab, et päriselt toibunud ei ole sa sellest siiani. Eriliselt annab tunda pühade ja perekondlike ürituste ajal. Am I right honey?
 
valikud 27. juuli 2015, kl 06.45
Tark inimene valib ise, kellega suhelda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!