Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Paarid,kes kaua koos olnud?
 
H 25. mai 2015, kl 23.42
Tere!
Selline küsimus,mis tähtkujus on paarid,kes koos olnud,elanud vähemalt 20. aaastat. Kõige rohkem huvitab statistika kaksiknaiste kohta? Veel huvitab,mis on selle aluseks ja pidepunktikd,et nii kaua on koos suudetud olla? Tänud ette juba:)
 
nohh 26. mai 2015, kl 00.14
väga veider küsimus. Mis pidepunktid?? Pole lihtsalt põhjust lahku minna, muud pidepunkti polegi. Abielus olnud üle 30 aasta. Kaksik ei ole.
 
punktik 26. mai 2015, kl 00.14
vähk ja kaalud, tähemärkide poolest justkui mitte eriti sobivad, aga varsti täitub 30 aastat
 
vesine 26. mai 2015, kl 00.17
Mina Vähk, mees Kalad. Parim sobivus, mis üldse olla saab. 26 aastat koos, lahku ei kavatse minna.
 
Aga 26. mai 2015, kl 01.09
Ära loe mingeid mõttetuid ennustusi vaid vaata inimesele silma ja kuula-mõtle kaasa.
 
Poppi 26. mai 2015, kl 02.17
Olen vähk ja abikaasa on jäär. Ka ei peaks sodiaagi järgi nagu mitte kõige paremini sobima, aga sobime imehästi. Abielus 29 aastat.
 
Alati öeldud, et EI SOBI ÜLDSE, liiga erinevad egoistid 26. mai 2015, kl 07.18
Mina Ambur, mees Kaljukits, koos 41 aastat.
Nagu näha,peavad mõlemad väga palju teineteisega arvestama ja nii mõnigi kord oma ego alla suruma veidigi.Muidugi Kaljukitse teened on suuremad! :)
 
mina 26. mai 2015, kl 07.31
mina kaljukits, mees vähk. koos üle kahekümne aasta. oleme teineteisele kadunud teine pool :)
 
kaksik ja ambur, 26. mai 2015, kl 08.13
37 aastat,kuni vähk ühe viis....
 
:) 26. mai 2015, kl 10.00
N kaksik ja M veevalaja. 25 aastat koos. Me oleme algusest peale arvestanud, et inimesed on erinevad ja alati tundnud, et tülitsemine ainult seetõttu, et teine mõtleb ja tegutseb teistmoodi kui oodanuks, on alandav mõlemale. Ega päike saagi koguaeg taevas särada, ka vihmaperioodidesse tuleb suhtuda kui elu normaalsesse kulgu, mitte asju hullemaks mõelda ja teise närve töödelda vaid seetõttu, et endal on paha tuju.
2 sangviinikut koos!
 
tean 26. mai 2015, kl 13.15
Tean KaksiN ja AmburM paari, üle 30 aasta koos. Kindlasti ei loe Päike, seal on teised faktorid.
 
tean 26. mai 2015, kl 19.14
kalad n ja kaksik m, koos küll tiba alla 20 aasta, aga samas nad väga noored ka veel.
alustasid kui naispool oli alles 16 ja siiani koos ja õnnelikud.

hmm..arvan et oluline on selle koosluse puhul see, et see kalad n on piisavalt rahulik ja mõistev ja hellitaja, et taluda kaksiku plahvatusi ja äkilisemat muutuvat iseloomu. samas on see kalad n oma mehele siiani huvitav, nagu uus. mees pole siiani seda naist lõpuni suutnud avastada ja ega tegelt ükski mees ei ütleks sellisest hellusest ja soojusest ära nagu see naine pakub lisaks oma salapärale
 
fikseeritud märgid 26. mai 2015, kl 20.23
Tean mitut naist, kes on süütuna abiellunud ja üle 20 aasta sama mehega koos.
 
kaksik 27. mai 2015, kl 09.53
no mehega mõlemad kaksikud,toimib,mina ei käi temale närvidele ja tema mulle,pole tal kunagi keelanud midagi tegemast ja tema vastab samaga.Pole nagu sukk ja saabas,ajame palju oma asju eraldi.Kõige parem on ühesugune huumorimeel ja oskame ka üksteise üle nalja visata.Suhe on lihtne.Negatiivse osana ehk ainult ,et meespool on mul selline mõtlik ja aeglane,mina selline tegutseja ja sahmerdaja.ta ei viitsi alati mu tohutute ideedega kaasa sahmerdada
 
kk 11. juuni 2015, kl 19.37
25 aastat Kaalud (naine)- Kaksikud (mees).
 
sireen 12. juuni 2015, kl 07.21
N sônn, M skorpion - 20 aastat
 
kaksikN 14. juuni 2015, kl 19.57
noh, päris 20 aastat veel ei ole, aga 13. jookseb :) mees kalad
 
mina 15. juuni 2015, kl 21.00
N sõnn M veevalaja 41 astat koos ja läheb edasi kui jumal annab ja vähk vahele ei tule. JAHUU!
 
Meie 19. juuli 2015, kl 10.20
Naine Kaalud, mees Kalad. Koos oleme olnud 18a.
 
the sun 26. juuli 2015, kl 11.24
H Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Veel
> huvitab,mis on selle aluseks ja pidepunktikd,et n
> ii kaua on koos suudetud olla? Tänud ette juba:)

Jällegi puhtalt valikute küsimus. Kas tõesti rajatakse suhteid astroloogilistele eeldustele, kui igale inimesele on antud võimalused otsustada oma elukäigu üle?
 
kaalud ja kaljukits 10. oktoober 2015, kl 12.33
naine kaalud, mees kaljukits
koos oldud 15 aastat
kuid kui loomaaastaid jälgida, siis naine koer, mees ahv ning selliseid pikki kooslusi tean teisigi
 
Sōnn ja lõvi 10. oktoober 2015, kl 22.36
Naine Sõnn ja mees Lõvi 27 aastat oldud koos
 
Hihi 11. oktoober 2015, kl 22.08
Veevalaja naine ja skorpion mees. Eluaastaid koos siiani 14.
Armastan oma skorpioni juures just seda, et ta mõistab minu vabadust ning annab piisavalt hingamisruumi, samas aga kunagi ma ise ei provotseeri tülisid, et ta plahvataks, ning luban tal ennast pealaest jalatallani iga päev hellitada :)
 
fgdhfj 13. oktoober 2015, kl 14.09
Mees vähk, mina ambur - 18 aastat
 
minu ema ja isa 24. oktoober 2015, kl 20.21
Ema Ambur,isa Lõvi.Elasid koos 30a,kuni surm lahutas nad.
 
Vanemad mul, 25. oktoober 2015, kl 01.33
ema kaksikud ja isa ambur ~40 a.
 
püsivad suhted 25. oktoober 2015, kl 11.51
Päikesemärgist jääb väheseks!
 
meie 25. oktoober 2015, kl 16.49
N kaksikid M kaalud. Abielu staaži saab meil kohe 21a. Meile sobib, ja no ei ole tüdinenud teineteisest. Soov koos olla püsib siiani. Kodus istume ka üksteisel kaisus. Ühised huvid ja tegevused-koos eraldi ja lastega. Vaba aja ja töö suhtes teist ei ahista. Kumbki teeb seda, mida tal vaja. Samas ei tohi need tegevused mingil moel teist riivata ei vaimselt ega füüsiliselt. Elu parim mees ja laste isa. Minu jaoks.
 
üks 31. oktoober 2015, kl 05.23
Neitsi ja skorpion, 24 a koos.
 
VV 16. detsember 2015, kl 23.29
nt tean vähk N ja kaalud M30 aastat koos - ehk ühendab see, et mõlemad kardinaalsed ja neild on palju ühiseid ettevõtmisi, mis on nende koostööd parandanud?

kaalud M ja vv N üle 30 aasta koos - lihtsalt väga harmooniline ja stabiilne suhe, täpsemalt ei tea

VV n ja sõnn M üle 20 aasta - oskavad omavahel väga hästi suhelda ja arvestavad teineteisega, neil on nii ühiseid kui ka eraldi hobisid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!