Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas sõnni südand uuesti võita
 
mees 25. märts 2019, kl 18.01
Tere
Palun nõu kuidas edasi käituda ja mida teha.
Olin ühe väga kauni sõnn naisega 7a koos ja meil mõlemal oli hea eks aegaalt oli ikka tülisid ja eri arvamusi kuid suhe toimis ja mõlemad hoolisime, aitasime ja armastasime teineteist väga.
Sügisel läks naine kooli ( töö kõrvalt ) ja peale seda muutus kuidagi närviliseks ja teistsuguseks.
Detsembris pahandasin ta peale täiesti mõttetul põhjusel mille peale tahtis ta lahku minna. Rääkisime ja andsime teineteisele rahu ning saime uuesti korda. Kõik oli super veetsime palju aega koos, käisime igal pool ja tegime asju koos. Super inimene minu jaoks ja paremat ei oskakski tahta.
Aasta alguses aga teatas et soovib ikka lahku minna ja ei andnud kuidagi enam aru pähe panna. nüüdseks pea 3 kuud eraldi olnud ja vahepeal ikka suhelnud veidi ning rääkind kuid süda ei anna rahu. ta on minu jaoks ainus naine kelle jaoks südames oma koht on ja sinna kellegil teisel asja pole.
Olen rääkinud korduvalt oma tunnetest, ühisest kooselu jätkamisest, lapse saamisest ja kõigest muust. tahan talla kõige paremat ja olla temale super mees. Eks on asju mida oleks võind teisiti teha aga sisimas on ta mulle kõige olulisem ja parem kes üldse olla saab.
Viimasel ajal on ta minuga jälle paremini ja avameesemalt suhtlema hakkand ja minuarust pold mingit põhjust lahku minna vead on selleks et neist õppida ja mina olen nõus muutma ja tegema ükskõik mida et oma kallis naine tagasi saada.
Kes oskab palun andku nõu , niisama jutustajatel palun teema puhtana hoida.
 
Arvan 31. märts 2019, kl 14.44
Sõnnid tahavad sind ainult niikaua kuni kardavad sind kaotada. Kohe kui näitad, et oled nende jaoks olemas ja hoolid neist, on neil sinust ükskõik. Neile meeldib vaadata kuidas nende ees põlvitad ja neid anud. Kõige lihtsam on üritada teda unustada ja oma eluga edasi minna. Kui tahab, tuleb ise tagasi.
 
Mees 31. märts 2019, kl 15.09
Imelik on see et olen tast alati hoolind ja hoidnud kuida suudan eks alati oleks paremini saand aga ta on minu jaoks kõige kallim ja kellegi teise jaoks mu südames kohta pole.
Kas tõesti pole võimalik midagi enam teha ?
Ilma temata pole elul mingit mõtet ja kõik tundub nii üksluine ja mõttetu.
Loodan väga et mõistab kui heast mehest ta lahti ütles ja tuleb tagasi.


Arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sõnnid tahavad sind ainult niikaua kuni kardavad s
> ind kaotada. Kohe kui näitad, et oled nende jaoks
> olemas ja hoolid neist, on neil sinust ükskõik. Ne
> ile meeldib vaadata kuidas nende ees põlvitad ja n
> eid anud. Kõige lihtsam on üritada teda unustada j
> a oma eluga edasi minna. Kui tahab, tuleb ise taga
> si.
 
Arvan 03. aprill 2019, kl 21.51
mis tähemärk ise?
 
Elukogemus 03. aprill 2019, kl 22.29
Vahet pole, mees või naine, sõnn või keegi muu. Võibolla skorpion siin ainuke erand, kes tõesti hindab headust.

Selliselt käituvat inimest võetakse iseenesest mõistetavalt. Sa oled alati olemas. Klammerdu rohkem ja muutud tüütuks. Oled igav. Väga paljud inimesed ei hinda mõistvat ja hoidvat kaaslast enne, kui saavad aru, et on reaalne oht teda kaotada. Selles olukorras jääksin rahulikuks. Annaksin selgelt mõista, et jah, hoolin, kuid austan tema soovi ja iseennast. St ma väärin inimest, kes tahab olla minuga, kes saab vastu pakkuda lähedust, hoolimist jne. Kui tema seda teha ei saa, siis ainus, mida saan teha, on lasta tal minna. Seejärel kaoksin orbiidilt. Täielikult, 0 suhtlust. Kui võtab ühendust, kuid asjast ei räägi, siis jääksin viisakaks ja sõbralikuks, kuid hoiaksin suhtluse minimaalse. See annab mõista, et kusagil on sinu jaoks piir ja ta ületas seda. Sa pole alati olemas ja võtta. Inimene, kes purustab suhte, peab selle uuesti korda tegema. See on nüüd tema ülesanne. Et mõista, peab olema eemal. Igasugune edasi suhtlemine teeb üleminekuperioodi talle kergeks, ta ei hakka kahetsema, vaid otsib teist inimest, samal ajal kui teab, et sina oled varuvariandina ootamas.
 
Mees 04. aprill 2019, kl 06.09
Ise olen kala.


Arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis tähemärk ise?
 
Mees 04. aprill 2019, kl 06.19
Temal on raske iseloom kui midagi pähe võtab siis seda muuta on üpris raske aga nagu eelnevalt juba kirjutanud olen oli meil super elu ja me klappisime väga hästi. Tegime asju koos hoidsime, hoolisime, armastasime ja käisime suht palju igal pool koos.
Jaanuaris ja veebruaris rääkisin palju oma tunnetest, soovidest, palusin ja anusin ning tegin kõik et ta tagasi saada. Märtsist alates olen vaikind ja nädalas korra uurind kuida läheb ja mis teeb. Kui märtsi algul oma viimaste asjade järel käis siis lõpus oli küll selline kurb nägu mis jääb alatiseks meelde. Näha oli et sai ise ka aru mis tegi, oli tohutult kurb ja näos ära. Nüüd olemegi nagu sõbrad ja suhtleme nädalas korra ning eelmisel nädalal võttis ise ühendust mida varem pole sel aastal old ning iga korraga aina sõbralikum ja jutukam. Samas rääkis ka ise kui raske tal on vb juba hakkab aru saama millest ilma jäi aga vb läheb veel aega.
Ei taha end kiita aga ma kahtlen sügavalt , et minust parema leiab kuna meil klappis praktiliselt kõik ja olime mõlemad väga õnnelikud oma valiku üle.
Isegi kui ta mõistab lõpuks mis tegi ja tagasi tahab siis ma arvan et ta ei tule seda ütlema kuna on nii kange inimene seega ei oskagi midagi teha.
Aga ma annaks ükskõik mida et jälle kõik korda saaks ja õnnelikud oleksime.
Ta on mulle parim ja mina tahan talle samaga vastata. Olen nõus unustama kõik mis mulle sel aastal teinud on kui vaid uue võimaluse saaks ja kõik korda saaks.
Hetkel on tal niipalju kohustusi oma töö ja kooliga et tal pole isegi mitte aega mõelda millegi üle aga sellise koormuse all inimene satub masendusse varem või hiljem ja peaks mõistus pähe tulema aga eks näis.
Hetkel üritangi nädalas korra suhelda uurida kuida läheb ja mis teeb ning suhte teemat ei puutu kuigi tahaks väga teda näha ja välja minna.
Ei taha lasta tal koguaeg ka üksi olla kuigi vb oleks see parem lahendus kui aegajalt suhtlemine.
Selle 7a jooksul mis olen temaga olnud pole teda kordagi petnud ega seda teha tahtnud ja hetkel pole minu südames kellegi teise jaoks kohta. Olen nõus ootama kui vaid ta tagasi saaks ja õnnelikult koos elu lõpuni olla.


Elukogemus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vahet pole, mees või naine, sõnn või keegi muu. Võ
> ibolla skorpion siin ainuke erand, kes tõesti hind
> ab headust.
>
> Selliselt käituvat inimest võet
> akse iseenesest mõistetavalt. Sa oled alati olemas
> . Klammerdu rohkem ja muutud tüütuks. Oled igav. V
> äga paljud inimesed ei hinda mõistvat ja hoidvat k
> aaslast enne, kui saavad aru, et on reaalne oht te
> da kaotada. Selles olukorras jääksin rahulikuks. A
> nnaksin selgelt mõista, et jah, hoolin, kuid austa
> n tema soovi ja iseennast. St ma väärin inimest, k
> es tahab olla minuga, kes saab vastu pakkuda lähed
> ust, hoolimist jne. Kui tema seda teha ei saa, sii
> s ainus, mida saan teha, on lasta tal minna. Seejä
> rel kaoksin orbiidilt. Täielikult, 0 suhtlust. Kui
> võtab ühendust, kuid asjast ei räägi, siis jääksi
> n viisakaks ja sõbralikuks, kuid hoiaksin suhtluse
> minimaalse. See annab mõista, et kusagil on sinu
> jaoks piir ja ta ületas seda. Sa pole alati olemas
> ja võtta. Inimene, kes purustab suhte, peab selle
> uuesti korda tegema. See on nüüd tema ülesanne. E
> t mõista, peab olema eemal. Igasugune edasi suhtle
> mine teeb üleminekuperioodi talle kergeks, ta ei h
> akka kahetsema, vaid otsib teist inimest, samal aj
> al kui teab, et sina oled varuvariandina ootamas.
 
Naine 04. aprill 2019, kl 15.13
Jäta sinnapaika ta ja suhtle minuga hoopis :) nali naljaks aga tundud väärt mees! Sellist naljalt ei leia kes nii oma suhtest räägiks
 
Mees 04. aprill 2019, kl 16.04
Suhelda võib aga nagu ütlesin on hetkel üks ja kindel naine südames ja teen kõik mis suudan et õnnelikult koos edasi minna.
Eks kõigil on oma head ja vead aga halb mees ma kohe kindlasti pole ja kui keegi südames siis teen kõik , et suhe oleks hea ning kõik rahul oleksid.



Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jäta sinnapaika ta ja suhtle minuga hoopis :) nali
> naljaks aga tundud väärt mees! Sellist naljalt ei
> leia kes nii oma suhtest räägiks
 
Naine 04. aprill 2019, kl 17.07
Me võime kuskil suhelda. Samad probleemid mul ja võib-olla abiks kui saame jagada üksteisega.
 
Mees 04. aprill 2019, kl 21.53
Ei oleks üldse vastu ja koos leiame ehk mõlema probleemile lahenduse.
Hetkel on igasugune info ja nõuanne teretulnud ning kindlasti oleks sellest abi kuidas aga üksteise kontakte jagada privaatselt ?


Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Me võime kuskil suhelda. Samad probleemid mul ja v
> õib-olla abiks kui saame jagada üksteisega.
 
Naine 05. aprill 2019, kl 14.47
Kirjuta naine96@mail.ee
 
tsitaat 06. aprill 2019, kl 12.01
Arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sõnnid tahavad sind ainult niikaua kuni kardavad s
> ind kaotada. Kohe kui näitad, et oled nende jaoks
> olemas ja hoolid neist, on neil sinust ükskõik. Ne
> ile meeldib vaadata kuidas nende ees põlvitad ja n
> eid anud. Kõige lihtsam on üritada teda unustada j
> a oma eluga edasi minna. Kui tahab, tuleb ise taga
> si.
Sina sõnni ei tunne ja lihtsalt arvad nii, aga vale jutt sõnni kohta. Kõik sõnnid ei ole ühesugused.
 
Mehele 06. aprill 2019, kl 12.50
Sinu postitusest loen , et kiidad ennast taevani ja samas tunnistad ka end süüdi-olid tülid ja oled nõus muutma jne. Nüüd, kui tundsid, et sõnn tahab lahku minna, siis teeksid kõik, et armastatud naine tagasi saada. Sõnnid ei soovi lahkuda suhtest kus kõik on korras. Tavaliselt sõnnid on kannatlikud, aga mitte lõputult. Midagi pidi olema, mis sõnni häiris teie suhtes, aga teie kaks ainult teate, mis teie suhtes tegelikult toimus. Siin kirjutad ainult sina, aga mida räägiks sõnn teie suhte kohta?
 
Mees 06. aprill 2019, kl 13.57
Ma ei kiida end taevani eks kõigil on nö omad kiiksud.
Eks meil ikka vahel oli väiksemaid tüisid aga tülitsesime suhte algul oma tülid ära ja panustasime suhtesse mõlemad et oleks koos hea ja saaks rõõmu tunda.
Eks mõningaid asju oleks vb pidand tõesti teisiti tegema aga see ei tähenda et halb mees oleks olnud. Olen talle alati truu olnud ja hoidnud ning armastand ja aitand nii kuida oskasin.
Ise arvan et asi oli lapse saamises tema tahtis mina aga tahtsin veidi oodata ja ennem osta oma elamise kuigi olin öelnud et pikalt ootama ei pea. Ütlen ausalt ma ei tea siiani põhjust miks nii läks olen uurinud ja puurinud aga ei saa konkreetset vastust.
Kui ta ei räägi mulle oma põhjust ei räägiks ta ka siin.


Mehele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sinu postitusest loen , et kiidad ennast taevani j
> a samas tunnistad ka end süüdi-olid tülid ja oled
> nõus muutma jne. Nüüd, kui tundsid, et sõnn tahab
> lahku minna, siis teeksid kõik, et armastatud nain
> e tagasi saada. Sõnnid ei soovi lahkuda suhtest ku
> s kõik on korras. Tavaliselt sõnnid on kannatlikud
> , aga mitte lõputult. Midagi pidi olema, mis sõnni
> häiris teie suhtes, aga teie kaks ainult teate, m
> is teie suhtes tegelikult toimus. Siin kirjutad ai
> nult sina, aga mida räägiks sõnn teie suhte kohta?
 
Mehele 09. aprill 2019, kl 18.18
Lase sõnnil rahulikult mõelda oma mõtted ja tunded selgeks. Siis võid ju proovida rääkida temaga, et ootad teda ikka tagasi. Küsi tema käest, et mida tunneb ja kas oleks veel võimalust koos suhet jätkata? Lahus oldud aeg tuleb kindlasti mõlemale kasuks, et saada selgust oma tunnetele. Loodan, et kõik läheb hästi . Jõudu ja edu teile!
 
Mehele 09. aprill 2019, kl 18.21
Lase sõnnil rahulikult mõelda oma mõtted ja tunded selgeks. Siis võid ju proovida rääkida temaga, et ootad teda ikka tagasi. Küsi tema käest, et mida tunneb ja kas oleks veel võimalust koos suhet jätkata? Lahus oldud aeg tuleb kindlasti mõlemale kasuks, et saada selgust oma tunnetele. Loodan, et kõik läheb hästi . Jõudu ja edu teile!
 
Vabandan, 09. aprill 2019, kl 18.36
Mehele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lase sõnnil rahulikult mõelda oma mõtted ja tunded
> selgeks. Siis võid ju proovida rääkida temaga, et
> ootad teda ikka tagasi. Küsi tema käest, et mid
> a tunneb ja kas oleks veel võimalust koos suhet jä
> tkata? Lahus oldud aeg tuleb kindlasti mõlemale k
> asuks, et saada selgust oma tunnetele. Loodan, e
> t kõik läheb hästi . Jõudu ja edu teile!
et topelt, aga need on minu mõtted, soovitused. Loomulikult tead ise, kuidas edasi käitud.
 
mees 09. aprill 2019, kl 20.48
Tere
Tänan soovituse eest ega mul muud üle jäägi kui oodata.
Sain nädalavahetusel kokku temaga rääkisime pikalt laialt ( pea 1.5 tundi ) uurisime kuida kellegil läheb mis teeb mis plaanid on jne.
Pole selle aasta jooksul minuga veel nii sõbralikult suhelnud ja avameelselt ning oli väga tore ja rõõmsameelne. Ei teagi nüüd kas on ka enda elu üle järele mõelnud ja süda ihkab tagasi või siis võtab kui head sõpra. Eks elu näitab kuida läheb aga hetkel peale käija ei taha veel ega suhte teemat puudutada pigem nädalas korra suhelda ja nädala või kahe tagant kokku saada ja juttu ajada ehk tuleb sellest veel midagi , sest ma tõesti ei taha isegi ühegi teise naise peale mõelda. Meil oli super elu ja ma tahan selle naisega olla elu lõpuni koos, luua pere ja osta oma kodu kus õnnelikult elada.
Aga mis puutub lahus oldud aega siis olen ka enda peas kõik selgeks mõelnud ning tean täpselt mida elult tahta ja kuida edasi minna ning tunnen et see naine on minule parim ning tahan olla seda ka temale.
Pole ühegi naise vastu olnud selliseid tundeid nagu tema vastu.
Edu läheb kindlasti vaja ja loodetavasi läheb kõik hästi ning saame koos õnnelikuks uuesti :)



Vabandan, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mehele Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > Lase sõnnil rahulik
> ult mõelda oma mõtted ja tunded
> > selgeks. Siis
> võid ju proovida rääkida temaga, et
> > ootad te
> da ikka tagasi. Küsi tema käest, et mid
> > a tun
> neb ja kas oleks veel võimalust koos suhet jä
> >
> tkata? Lahus oldud aeg tuleb kindlasti mõlemale k
>
> > asuks, et saada selgust oma tunnetele. Looda
> n, e
> > t kõik läheb hästi . Jõudu ja edu teile!
>
> et topelt, aga need on minu mõtted, soovitused
> . Loomulikult tead ise, kuidas edasi käitud.
 
Mehele 10. aprill 2019, kl 19.26
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere
> Tänan soovituse eest ega mul muud üle jääg
> i kui oodata.
> Sain nädalavahetusel kokku temaga
> rääkisime pikalt laialt ( pea 1.5 tundi ) uurisim
> e kuida kellegil läheb mis teeb mis plaanid on jne
> .
> Pole selle aasta jooksul minuga veel nii sõbr
> alikult suhelnud ja avameelselt ning oli väga tore
> ja rõõmsameelne. Ei teagi nüüd kas on ka enda elu
> üle järele mõelnud ja süda ihkab tagasi või siis
> võtab kui head sõpra. Eks elu näitab kuida läheb a
> ga hetkel peale käija ei taha veel ega suhte teema
> t puudutada pigem nädalas korra suhelda ja nädala
> või kahe tagant kokku saada ja juttu ajada ehk tul
> eb sellest veel midagi , sest ma tõesti ei taha is
> egi ühegi teise naise peale mõelda. Meil oli super
> elu ja ma tahan selle naisega olla elu lõpuni koo
> s, luua pere ja osta oma kodu kus õnnelikult elada
> .
> Aga mis puutub lahus oldud aega siis olen ka
> enda peas kõik selgeks mõelnud ning tean täpselt m
> ida elult tahta ja kuida edasi minna ning tunnen e
> t see naine on minule parim ning tahan olla seda k
> a temale.
> Pole ühegi naise vastu olnud sellisei
> d tundeid nagu tema vastu.
> Edu läheb kindlasti
> vaja ja loodetavasi läheb kõik hästi ning saame ko
> os õnnelikuks uuesti :)
>
>
>
> Vabandan, K
> irjutas:
> --------------------------------------
> -----------------
> > Mehele Kirjutas:
> > -----
> -------------------------
> > -------------------
> ------
> > > Lase sõnnil rahulik
> > ult mõelda
> oma mõtted ja tunded
> > > selgeks. Siis
> > või
> d ju proovida rääkida temaga, et
> > > ootad te
> > > da ikka tagasi. Küsi tema käest, et mid
> > >
> a tun
> > neb ja kas oleks veel võimalust koos s
> uhet jä
> > >
> > tkata? Lahus oldud aeg tuleb k
> indlasti mõlemale k
> >
> > > asuks, et saada s
> elgust oma tunnetele. Looda
> > n, e
> > > t kõi
> k läheb hästi . Jõudu ja edu teile!
> >
> > et
> topelt, aga need on minu mõtted, soovitused
> > .
> Loomulikult tead ise, kuidas edasi käitud.
Võta heaks:):)
 
Mees 13. mai 2019, kl 06.27
Tere
Vahepeal üsna palju suhelnud oma eksiga ja on igati normaalne ja tore old. Eile sain kokku ja jutt jäi üsna lühikeseks kuna teatas, et tal on uus suhe.
Poleks seda iial uskund kuna tal pole enda jaokski aeg aga kui nii väitis siis eks nii on.
Kahju muidugi ja arvan et oli juba siis keegi silmapiiril kui veel koos olime miks muidu sellise lõpu tegi ja nii külm ja ükskõike oli.
Nüüd siis pole enam mingit lootust kuigi ma tean teda niipalju et olla kindel , et tal ei jää see suhe kestma. Liiga keeruline ja nõudlik inimene minuga ta klappis aga kedagi head tal enda kõrvale leida on raske. Võin muidugi eksida aga pettumuse osaks ta saab ja vb siis saab ise ka aru mis tegi , kuid siis on juba ilmselt hilja.
Teha pole enam midagi ja tuleb oma eluga kuidagi edasi minna sest loota ja oodata pole enam mitte mingisugust mõtet.

Kahju on igaljuhul ja isegi väga :(
 
Kavalus 22. mai 2019, kl 18.46
Sõnnid ongi sellised. Hoiavad sind tükk aega varuplaaniks ja teist suhet salajas. Et kui miskit peaks uuega halvasti minema siis hea ju niikauaks ära kasutada sind kuni teist suhet leinab ja järgmise leiab. Fakt on see et kui inimene sinust hoolib siis ta ka ütleb nii või näitab välja! Sellised kahemõttelisi mänge ei mängida nendega, kes sulle midagi tähendavad
 
mees 04. juuli 2019, kl 18.53
Tere
Pole pikalt siia kirjutanud.
Nüüdseks asi niikaugel, et me ei näinud mitu kuud vahepeal oli võtnud õega korteri ( ka õde kolis mehe juurest minema neil muidugi pold algusest peale eriti midagi). Nüüd siis nädal tagasi tuli võttis veel paar viimast asja korterist oli juba tundvalt sõbralikum kui viimasel kohtumisel kus rääkis et tal on uus suhe. Saime üsna pikalt rääkida kuidas kellegil läheb, kurtis et on igav ja pole väga kuskil kellegiga käija.
Mees kelle võttis elab tallinnas, ise tartus ja nagu aru sain siis vist näevad ainult nv.tustel kui sedagi. Tundes oma eksi siis tean, et selline suhe kaua ei kesta. Ta vajab enda kõrvale igapäevaselt kedagi ja kes meist ei vajaks. Tihti mõtlen endiselt temale ning näen teda ka unes ja just romantilisi hetki või leppimist.
Isiklikult olen üsna kindel, et see suhe kestma ei jää neil aga kui peaks purunema siis ei tea kas hakkab uuesti minuga lähedust otsima või mitte, ta üsna kange naine .
Ideaalis ootan teda tagasi. Olen käinud palju väljas, erinevatel üritustel jne aga kedagi kellega oleks klapp on ikka väga raske leida. Ei otsi ka otseselt kedagi aga olen avatud. Paljudel minu vanustel on juba lapsed või siis on elu nii kiireks elatud et polegi aega kuskil väga käija ega midagi koos teha. Eks kõik me teeme vigu aga selle naise puhul olen ma nõus uuesti proovima iga kell ja see jääks kestma 100% selles olen ma kindel kuna meil oli tõeliselt hea klapp mis aga valesti läks või miks teise mehe külje alla lasi sellest aru ei ole siiani saand. Eks ta pole minuga ka aus olnud.
Kui kellegil mingeid soovitusi või nõuandeid siis laske tulla.
Suvi poole peal ja oleks tore olla kellegiga koos kuskil käija kuigi tegelikult sisimas tahaks enda kõrvale kedagi head kes jääks elu lõpuni ja kui aus olla ei tea ma ühtegi nii head naist nagu minu eks oli.
 
kirju 11. september 2019, kl 20.42
Kuidas sul läheb, mees, teemaalgataja?
 
mees 12. september 2019, kl 18.08
kirju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas sul läheb, mees, teemaalgataja?


Tere
Tänan küsimast läheb üksikult endiselt. Uusi tutvusi loond ja suhtlend eri inimestega aga kuna üsna valiv siis kedagi asjaliku küll ei leidu kui algus tundub hea siis tunbma õppides hoopis teine teema.
Samuti on see üks ja ainus naine hinges ning väga loodan et see mõistus tal ikka koju tuleb ja mõistab, et uue mehega suhtesse astuda oli viga aga elame näeme.
Lootus suht nullilähedane aga eks aeg näitab mis saab. Tean, seda et elu mida elab pole kindlasti see mida soovib ja elult tahab aga eks ta teeb oma valikud ise.
Suhtlesin viimati 1 juuli temaga siis kirjutasin augusti algul millele ta ei vastand ja siiani on haudvaikus ega tea temast midagi kuid peaks millalgi ikka uurima millga tegeleb ja kuida läheb.
 
ahaa 20. september 2019, kl 16.55
Ise oled inetult ealiskaudselt käitunud, ta ei usalda sind ja sina vaid tead,miks...Oled teda petnud ja valetad nii et suits taga. Kalade komme, natuke suhtes ja ise ka ei tea, mis saab...et kui tõesti midagi saab ja tuleb, küll selle ära tunneb,juba 7 aastat aga kuhu ja armastus ja abiellumise ettepanek. Ei kuhugi, õige naine jookseb sust eemale.
 
Mees 21. september 2019, kl 06.26
Väga vale jutt sinu suust sa ei tunne mind absoluutselt kui midagi sellist kirjutada minu kohta.



ahaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ise oled inetult ealiskaudselt käitunud, ta ei us
> alda sind ja sina vaid tead,miks...Oled teda petnu
> d ja valetad nii et suits taga. Kalade komme, natu
> ke suhtes ja ise ka ei tea, mis saab...et kui tões
> ti midagi saab ja tuleb, küll selle ära tunneb,jub
> a 7 aastat aga kuhu ja armastus ja abiellumise ett
> epanek. Ei kuhugi, õige naine jookseb sust eemale.
 
Ah 25. september 2019, kl 18.48
Minu kogemuse põhjal on sõnnid suurepärased sõbrad, aga väga viletsad kaalsased. Mõned näited. Sõnn 1, käitus nagu romaanis (seda nad oskavad suurepäraselt), hoidis ise kontakti jne. Õnneks sain üsna ruttu teada, et ta on abielus ja 8-kuune laps kodus. Kui küsisin, siis tunnistas alandlikult ja väitis, et neil kõik läbi jne. Põgenesin kiiresti. Teine sõnn. 6 kuud kohtamist, kõik tundus minevat väga hästi, hoidis jne, kuni selgus, et on samuti abielus! Selle tõsiasja väljatulemisel muutus kardinaalselt. Sellisest ei taha enam midagi teada. Kolmas sõnn oli kolleeg, kes täiesti avalikult flirtis ja pidevalt "külje alla" tükkis. Kuna vihjetest aru ei saadud, pidin lõpuks otse ütlema, et tema käitumine on piinlik ja ei sobi abieluinimesele. Solvus ja on aastaid solvunud, nagu oleks talle tohutult liiga tehtud. Neljas sõnn. Teadis hästi, kellega lõpuks koos hakkab olema, aga tahtis vahepeal teisi proovida. Ootav mees oli umbes taoline, nagu see Kala mees siin. Naine püüdis oma seiklusi varjata ja lasi niimoodi mõned aastad ringi, kuni isu täis sai ja kokku kolis sellega, kes truult aastaid oodanud ja kellega hea mugav. Mitte et kõik ilmtingimata nii käituks, aga egoism on ühine joon. Sinu tunded ei ole olulised, oluline on see, mida tema tahab ja millal tahab. Kalale on põhimõttekindel skorpion palju parem, vähemalt oskab kalade püüdlusi hinnata ja on otsekohene, ei tee head nägu, et sind mingi aeg igaks juhuks tagavaraks hoida.
 
Mees 26. september 2019, kl 06.07
Tere
Päris põhjalik jutt. Olen teiega väga nõus,et sõnniga on keeruline ja nende iseloom on kohati võimatu , kuid minul oli temaga väga hea kontakt mõned sõnn tuttavad on küll sellised, et väga lihtne on tülli minna kuna on väga kangekaelsed ja egoistid.
Konkreetne naine aga hoidis ja oli super naine tegi mis tegi aga sisimas oli ta väga hea eks väiksemaid nääklemisi ja eri arvamusi tuli ikka ette kellel neid poleks kokkuvõttes aga super inimene ja ma ei saa küll suhte kohapealt midagi halba öelda. Olen üsna kindel, et see uus mees kes tal on ei teadnud ega tea ka präegu minust mitte midagi nihverdas ja kui asi hakkas kuskile liikuma siis vaatas kuida asjad lähevad ega ta suurem asi pingutaja pold aga suhte ajal väga hea.
Koos suutsime saavutada kõike seda mis meile oluline oli ja mis teeb suhte tugevaks samuti oli väga hooliv ja armastav inimene nagu ka mina. Alati andsin endast parima olen juba selline kui keegi kallis kõrval on siis teen kõik selleks et hea oleks. Aitasin teda alati, aitasin asju korras hoida, hoolitsesin kodu ja tema auto eest et kõik korras oleks, tegin süüa, sain tema vanematega ja sõpradega suurepäraselt läbi isegi ta sõbrannad imestasid kus ta sellise mehe leidnud on ja et sellist küll käest lasta ei tohi. Käisime igal pool koos ja tõesti toetasime ja hoidsime üksteist tohutult vb olingi tema jaoks liiga hea ja hoidev kes teab.
Aga ega nüüd on juba 9 kuud möödas ja olen 3 kuu jooksul kirjutanud talle 2 korda ning ta isegi ei vasta mulle loeb läbi ja kõik.
Niipalju kui kuulnud olen pidavat see uus suhe üsna probleemne olema ja tal on väga raske oma kooli töö ja suhtega ning väga segaduses vb vale jutt vb mitte.
Eks aega näitab mis saab, ma ise väga valiv naiste suhtes ja endale igat üht ligi ei lase ka ainult parimaid kuid sellist head inimest on väga keeruline enda kõrvale leida nagu tema oli. Ennem olen üksi kui lepin halvemaga.
Eks kõigil ole oma head ja halvad küljed aga end nüüd halvaks inimeseks ma kindlasti ei pea.
Elu näitab mis saama hakkab hetkel pole ühtegi sellist leinud kes võiks minu kõrvale sobida.

Ah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu kogemuse põhjal on sõnnid suurepärased sõbrad
> , aga väga viletsad kaalsased. Mõned näited. Sõnn
> 1, käitus nagu romaanis (seda nad oskavad suurepär
> aselt), hoidis ise kontakti jne. Õnneks sain üsna
> ruttu teada, et ta on abielus ja 8-kuune laps kodu
> s. Kui küsisin, siis tunnistas alandlikult ja väit
> is, et neil kõik läbi jne. Põgenesin kiiresti. Tei
> ne sõnn. 6 kuud kohtamist, kõik tundus minevat väg
> a hästi, hoidis jne, kuni selgus, et on samuti abi
> elus! Selle tõsiasja väljatulemisel muutus kardina
> alselt. Sellisest ei taha enam midagi teada. Kolma
> s sõnn oli kolleeg, kes täiesti avalikult flirtis
> ja pidevalt "külje alla" tükkis. Kuna vihjetest ar
> u ei saadud, pidin lõpuks otse ütlema, et tema käi
> tumine on piinlik ja ei sobi abieluinimesele. Solv
> us ja on aastaid solvunud, nagu oleks talle tohutu
> lt liiga tehtud. Neljas sõnn. Teadis hästi, kelleg
> a lõpuks koos hakkab olema, aga tahtis vahepeal te
> isi proovida. Ootav mees oli umbes taoline, nagu s
> ee Kala mees siin. Naine püüdis oma seiklusi varja
> ta ja lasi niimoodi mõned aastad ringi, kuni isu t
> äis sai ja kokku kolis sellega, kes truult aastaid
> oodanud ja kellega hea mugav. Mitte et kõik ilmti
> ngimata nii käituks, aga egoism on ühine joon. Sin
> u tunded ei ole olulised, oluline on see, mida tem
> a tahab ja millal tahab. Kalale on põhimõttekindel
> skorpion palju parem, vähemalt oskab kalade püüdl
> usi hinnata ja on otsekohene, ei tee head nägu, et
> sind mingi aeg igaks juhuks tagavaraks hoida.
 
Kaljukits naine 26. september 2019, kl 11.39
Sõnn ei ole absoluutselt egoist, kuid nagu kõikides teisteski horoskoobiga seotud teemades loevad ikka inimesed, mitte nende tähemärk. Ma võin vastu tuua näited kümnest Sõnni tähemärgi inimesest, kes annaks oma pesu ka piltlikult ära, vajadusel. Ja samas tean palju Kalade tähemärgi inimesi, kes ei tea ise vist ka mida nad tahavad :) Kellele sobib üks, kellele teine, miks sellest solvuda ja siin kirjutav konkreetne Kalad mees jätab küll mulje, et tema on kõik õigesti teinud ja temal pole ühtki viga, ainult kõigil teistel on. Sõnnidele selline omadus kindlasti ei sobi. Nad on ausad, töökad, õiglased ja truud, kui neid omadusi hinnata osatakse. Väga keerulised on hoopis Kalad ise ja ka kõik teised märgid peale maamärkide.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!