Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas sõnni südand uuesti võita
 
Ah 26. september 2019, kl 12.56
Ma ei näe siin loogikat - milles täpsemalt nende eelnimetatud playboyde truudus pidi väljenduma? Pigem ikka nagu ahvid, püüavad uuest oksast kõvasti kinni haarata, enne kui vana lahti lasevad. Kui Kala mehe juttu lugeda, siis see naine oli samasugune. Üks mõte - ära ole liiga hea ja mõistev, seda kasutatakse ära.
 
Mees 26. september 2019, kl 15.50
Eks tegelt on nii et ühe tähemärgi all olevad inimesed on kõik erinevad ja kedagi ei saa panna ühte patta ei vanuse, soo ega tähemärgi järgi.
Ma ei ole öelnud ,et olen super inimene kõik hindavad teisi inimesi erinevalt kellele sobib üks kellele teine.
Ega siin enam midagi väga pikalt arutada pole ka elu läheb edasi ja eks näis mida see toob mind igatahes eelnev suhe tegi veel rohkem ettevaatlikumaks aga üksi ma ka ei kavatse jääda kuid esimest ettejuhtuvat ka võtma ei hakka see on kindel.
Üks asi on see mida üks või teine kirjutab teine asi on reaalsus , ehk siis ongi kes mida hindab.
Mina igatahes end halva inimesena ei tunne ja kui on keegi kõrval siis teen ka endast oleneva, et kõik toimiks ja mälemad rahul oleks. Pole olemas lahendamatuid asju igale asjale on lahendus.
See kes mu ex on oma eluga rahul või mitte seda teab ilmselt ainult tema. Minul igatahes on kahju, et see suhe sellise lõpu leidis ja tuleb loota, et elu paremuse poole läheb ning uuesti õnnelikuks saan :)

Ah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei näe siin loogikat - milles täpsemalt nende e
> elnimetatud playboyde truudus pidi väljenduma? Pig
> em ikka nagu ahvid, püüavad uuest oksast kõvasti k
> inni haarata, enne kui vana lahti lasevad. Kui Kal
> a mehe juttu lugeda, siis see naine oli samasugune
> . Üks mõte - ära ole liiga hea ja mõistev, seda ka
> sutatakse ära.
 
Ah 27. september 2019, kl 21.43
https://www.youtube.com/watch?v=MrRnObGzd-c
Ehk toob see uusi mõtteid!
 
simple 14. oktoober 2019, kl 23.00
Saad võimalustest aru kui näed, kas naine tahab sinuga seksida või ei taha. Isegi vanad mammid tahavad krõpsu kui nad tahavad endale meeldivat meest.

Lõpeta ajaraisk selliste nunnutamisele. Jutud austusest ning hoolimisest on lollidele meestele, keda kasutatakse ära. Võta endale parem naine!
 
Mees 15. oktoober 2019, kl 06.17
Eks ta nii ole jutt konkreetne ja lühike sul.
Otseselt otsingul pole aga sisimas kedagi head sooviks enda kõrvale küll kes jääks ja kellega klapiks ning oleks hea koos olla aga ega kerge pole head naist leida sest head naised juba võetud ja ma üsna valiv inimene ka .
Viimane suhe muutis ettevaatlikuks ka aga lootust ei kaota ja küll on ka minu jaoks keegi kes oskab mind hinnata ning kellega oleks kõik hästi :)


simple Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saad võimalustest aru kui näed, kas naine tahab si
> nuga seksida või ei taha. Isegi vanad mammid tahav
> ad krõpsu kui nad tahavad endale meeldivat meest.
>
>
> Lõpeta ajaraisk selliste nunnutamisele. Jut
> ud austusest ning hoolimisest on lollidele meestel
> e, keda kasutatakse ära. Võta endale parem naine!
 
vaata peeglisse 17. oktoober 2019, kl 10.40
Nagu näha, Sõnni iseloom olevat võimatu. :)

Kalad on muidugi need kõige tahetumad, reaalelus kalduvad emotsionaalsele konfliktile ning ärrituvad asjade peale, mida nad on ise vallandanud.
 
MEES 30. november 2019, kl 11.28
Keegi pole öelnud et võimatu on aga kangekaelsed on küll ja kohati on mõningaid asju võimatu läbi rääkida. Ei tea kas kalad just kõige tahetumad on ning ei saa ühegi tähtkuju inimest ühte patta panna kõik me oleme erinevad olenemata tähtkujust või millest iganes.
Keegi pole ideaalne siin ilmas!



vaata peeglisse Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nagu näha, Sõnni iseloom olevat võimatu. :)
>
>
> Kalad on muidugi need kõige tahetumad, reaalelus
> kalduvad emotsionaalsele konfliktile ning ärrituva
> d asjade peale, mida nad on ise vallandanud.
 
Teadja 11. detsember 2019, kl 18.26
Olete elurõõmus paar, kõik on hästi ning elu on muretu.

Naine muudab rutiini ning läheb kooli.

Halloo, kas tõesti arvad, et seal koolis pole uusi suhteid, flirtimisi, ligiajavaid tüüpe? Kui siia lisada koolioludes propageeritav mõte, et elasid siiani kehva elu ning muuda kõike palju paremaks, ongi lahkumineku põhjus käes.

Naine ei hakka ausalt üles tunnistama, et tal on nüüdsest palju kobedamaid mehi valida ning koolikaaslaste edu tekitab kadedust ning soovi minna hoopis teistesse kõrgustesse.

Sa pole esimene ega viimane, kes jääb naisest ilma kui see läheb töö kõrvalt endale uut maailma ehitama. Ära alahinda naiste soovi leida glamuurikamat elu. Mingid ausad neljasilmavestlused ei ava nende salasoove.
 
Mees 12. detsember 2019, kl 06.11
Üle pika aja üks mõistlik jutt.
Elu oli tõesti hea nii mõlemale ju siis jäi midagi puudu või tõesti pakkus keegi uus rohkem huvi seda ma ei tea kuna ei räägitud sel teemal midagi.
Kooli mindi töö pärast kuna seal oli palju õppida ja paberit vaja kooli jaoks ning seda kooli kestab lisaks sellele õppeaastale veel 2a.
Kehva elu me kohe kindlasti ei eland lubasime endale ja üksteisele seda mida soovisime ainult oma elamine oli veel puudu mida koos tegelikult ka juba otsisime pikalt.
Hetkel elab koos õega on kaugsuhtes tallinnas elava mehega seega ma ei usu et see parem on aga vb tema jaoks on mis seal ikka.
Tema otsus ja valik kuid vaevalt talle selline olukord parem on , tean teda siiski üsna läbi ja lõhki muidugi poleks ealeski arvan, et nii teeb.
Eks näis mis elu toob hetkel tundub küll et normaalseid naisi väga pole või siis erinevate meestega lapsed kellele otsitakse nö isa aga see mulle huvi ei paku :D


Teadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olete elurõõmus paar, kõik on hästi ning elu on mu
> retu.
>
> Naine muudab rutiini ning läheb kooli
> .
>
> Halloo, kas tõesti arvad, et seal koolis
> pole uusi suhteid, flirtimisi, ligiajavaid tüüpe?
> Kui siia lisada koolioludes propageeritav mõte, et
> elasid siiani kehva elu ning muuda kõike palju pa
> remaks, ongi lahkumineku põhjus käes.
>
> Naine
> ei hakka ausalt üles tunnistama, et tal on nüüdse
> st palju kobedamaid mehi valida ning koolikaaslast
> e edu tekitab kadedust ning soovi minna hoopis tei
> stesse kõrgustesse.
>
> Sa pole esimene ega vii
> mane, kes jääb naisest ilma kui see läheb töö kõrv
> alt endale uut maailma ehitama. Ära alahinda nais
> te soovi leida glamuurikamat elu. Mingid ausad nel
> jasilmavestlused ei ava nende salasoove.
 
jah 13. detsember 2019, kl 21.19
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks näis mis elu toob
> hetkel tundub küll et normaalseid naisi väga pole
> või siis erinevate meestega lapsed kellele otsitak
> se nö isa aga see mulle huvi ei paku :D

Tark lähenemine elule, milleks liigseid probleeme vabatahtlikult kaela tõmmata. Lastega naisi jõuab eluaeg ligi võtta, nendest puudust ei tule.
 
naine 15. detsember 2019, kl 06.02
Täpselt samuti jõuavad naised elu aeg soovi korral neid lastega ja eelmiste suhete taakadega mehi endale ligi lasta! Iga naine teeb oma otsused ise, kui teemaalgatajat ei tahetud, ju sel on omad põhjused, teisi mehi ja nende pakutut maha tehes kindlasti oma eksi tagasi ei saada!
 
Mees 15. detsember 2019, kl 08.58
Nii täpselt ongi ja eks iga üks teeb oma otsused ise aga oma arust maha ma oma eksi küll ei tee väga hea naine oli lihtsalt suhet lõpetades võiks olla aus ja rääkida asjadest nii nagu nad on!
Kokkuvõttes oli super naine ei ütle midagi halba lihtsalt käitumine jätab soovida suhet lõpetades!


naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täpselt samuti jõuavad naised elu aeg soovi korral
> neid lastega ja eelmiste suhete taakadega mehi en
> dale ligi lasta! Iga naine teeb oma otsused ise, k
> ui teemaalgatajat ei tahetud, ju sel on omad põhju
> sed, teisi mehi ja nende pakutut maha tehes kindla
> sti oma eksi tagasi ei saada!
 
naine 16. detsember 2019, kl 05.00
Pidasin silmas seda, et kui eks on kellegi teisega õnnelikum kui teemaalgatajaga, siis sel on omad põhjused ja neid uusi mehi maha tehes kindlasti oma eksi tagasi ei saada! Ka suhte lõpetab igaüks oma soovide järgi, ei ole mingit ühist reeglit, kuidas seda teha! Ja mehed, sh teemaalgataja on ise küll viimased, kes peaks naistele selles suhtes etteheiteid tegema, vaadake, kuidas ise naistega käitute!!!!
 
Mees 16. detsember 2019, kl 06.09
Seda kas ta on õnnelik või mitte teab ta ainult ise!
Reeglit pole tõesti aga nii pikalt koos olles võiks inimene vähemalt aus olla mitte valetada ja varjata !
Kui sina oled sattunud selliste meeste otsa nagu sa siin suure suuga räägid siis ära liigita kõiki ühte patta nagu sa siin teed!
Teema lukku ära ja aitab kõike teadjate kommentaaridest korralik jama tuleb siit aint !

naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pidasin silmas seda, et kui eks on kellegi teisega
> õnnelikum kui teemaalgatajaga, siis sel on omad p
> õhjused ja neid uusi mehi maha tehes kindlasti oma
> eksi tagasi ei saada! Ka suhte lõpetab igaüks oma
> soovide järgi, ei ole mingit ühist reeglit, kuida
> s seda teha! Ja mehed, sh teemaalgataja on ise kül
> l viimased, kes peaks naistele selles suhtes etteh
> eiteid tegema, vaadake, kuidas ise naistega käitut
> e!!!!
 
naine 16. detsember 2019, kl 15.28
Ainus vinguviiul ja tujurikkuja oled siin sina ise!!!
 
lugeja 16. detsember 2019, kl 15.49
Ei tasu inimest maha teha kui ei tea temast midagi!
Sinu jutt tundub kibestunud vanatüdruku jutuna :D

naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ainus vinguviiul ja tujurikkuja oled siin sina ise
> !!!
 
Mees 16. detsember 2019, kl 15.53
Paneks selle teema nüüd lukku ära ennem kui vaidlemiseks läheb!
Vana teema ka juba ja ei viitsi lugeda targutajate juttu kes konkreetseid inimesi ei tunne vaid loobivad lauseid enda elu põhjal ja üldistavad kõike!
Kõike head ja teema lõpetatud!
Tänud muidugi neile kes asjaliku juttu ajasid !
 
naine 20. detsember 2019, kl 07.38
Inimene on siin kuude kaupa jauranud, kuidas talle liiga tehti ja keegi teda ei mõista, selline on ju tujurukkujast vinguviiul ja sa ise oled samasugune tundub, kibestunud vanamees! Vaadake endale ka peeglis otsa vahelduseks!!! :)))))))))))))))))))
 
Egiptus ootab 25. detsember 2019, kl 00.40
Mine müü ennast edasi, krimpsus grillkana!
 
teemaalgatajale 29. detsember 2019, kl 23.15
Kui sõnni tähtkuju on midagi pähe võtnud, on teda keeruline ümber veenda. Siin ei ole tõenäoliselt põhjus teie väikeses tülis, vaid milleski muus, mida sõnnist naine teile ei ütle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!