Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kaksikud jubedad
 
sirje 01. juuli 2008, kl 11.50
vot on ja jubedad,ikka kohe need päris kaksikud,täna on nagu sulavõi ja homme lajatab hinge nagu sepahaamriga
 
to sirje 01. juuli 2008, kl 11.55
üks sirje all sõnniteemas(olid see sina?) alles just ütles:

"olen ambur ja mees sõnn,ta ausam kui keegi iial olla võib,mina amburina samuti õiguse eest väljas,ega nüüd tähtkujus ka ainult ühesugused ole."


äkki laiendad seda "ega nüüd tähtkujus ka ainult ühesugused ole" kaksikutele kah?:P:)
 
sirje 01. juuli 2008, kl 12.24
jah olen,aga tahangi teada,kas see tähtkuju "kaksik"ikka ongi ainuke jube minu teadmise järgi,hea muidugi,kui mulle vastu vaidlete,lihtsalt mu tutvuskond on kaksikurikas ja sugulaskond.
 
kuldkala 01. juuli 2008, kl 12.27
Mina ei salli üldse kaksikuid, jube kahepalgelised ja mulle ei meeldi sellised inimesed.
 
sädemeke 01. juuli 2008, kl 12.29
mõnedele inimestele lajatataksegi pidevalt..
probleem võib ka hoopis neis endis olla.
 
oioi 01. juuli 2008, kl 12.32
käisin just peegli ees vaatamas, ei saanud küll aru, et jube olen, või milline on jube???
 
sirje 01. juuli 2008, kl 12.38
sädemeke-ma ei arvesta ainult enda järgi,vot ongi nii,et peale kaksiku keegi ei lajatagi ja muuseas mehed(ikka minu arvamus),veel hullemad kui naised
 
ka kaksik 01. juuli 2008, kl 12.42
no eks sa sirje said mingi s..a ise hakkama ja tuled siia kaebama. Kaksik on maailma parim!! Aga ega igale sirjele polegi antud seda, et kaksik temast lugu peaks.
Kuule sirje vaata korraks enda sisemusse ja siis tule siia lahmima.
 
usu seda 01. juuli 2008, kl 12.45
tead sa sirje, kaksikud mehed on hella hingega ja aitavad hädalisi, pead ju ometi aru saama, kui keegi on kuskil ilma, siis on see kaksik mees, kes alati aitab
 
sädemeke 01. juuli 2008, kl 12.45
nagu ütlesid, sul ju muid (kui on, siis vähe) eriti ümber polegi kui kaksikuid. vbla nad on lihtsalt otsekohesemad. ja muud ei midagi. kas nad sellepärast just jubedad on, kui ütlevad, kui põhjust on. kuigi see võib julm tunduda, aga kas on? see siin see igavene dilamma.. öelda või mitte. alati pole vaikimine kuld. võib juhtuda, et hiljem kahetsed.. et miks enne ei öeldud..
inimesi ei saa muuta. ainult ennast.
 
sädemeke 01. juuli 2008, kl 12.48
 
sirje 01. juuli 2008, kl 12.49
ka mina arvan,et olen maailma parim ambur,aga kindlasti ei arva paljud nii,sa ka kaksik,ära võta asja isiklikult,kusjuures tunnengi kaksikuid,kes oma peres naiste järgi nuhivad.Ja ei ma kaeba,tahtsin erinevaid arvamusi teada.
 
sirje 01. juuli 2008, kl 12.54
to sädemeke-otsekohesusel ja mõtlematusel on vaks vahet,otsekohene saab olla ka delikaatselt,ei pea ennast jõhkralt väljendama,nojah,ega ikka inimesi ei muuda ,eks ikka ise peab mõistust olema ,kui ...
 
sädemeke 01. juuli 2008, kl 12.59
just, mõistust.. et mitte haavuda igast..
sest just õrna hingega inimestele kiputakse ütlema.

a sa lihtsalt.. naerata:)
 
sirje 01. juuli 2008, kl 13.05
jaa,mu õdegi ütleb,et kui miski häirib,siis naerata,ma niigi üsna palju naeran,eks üritan veel rohkem,no enam-vähem ma kõik naljaks pöörangi,sest pljud asjad ei tundugi siis nii julmad.
 
sädemeke 01. juuli 2008, kl 13.15
puhtalt välisest naeratusest ei piisa. vaja on sisemist.
a mis sinu ja kaksikute vahelisse ... puutub, siis iga asi pidi millekski vajalik olema:)

jõudu sulle:)
 
sirje 01. juuli 2008, kl 13.24
ja muide sädemeke-sinuga koos jõudsimegi selleni,mida ma ise ka endale ikka sisendan,et selliste inimestega suhtlemine teebki tugevamaks ja mõjub värskendavalt,aga vahel tahaks küll vastu pead anda.
 
sädemeke 01. juuli 2008, kl 13.26
 
täheke 01. juuli 2008, kl 14.53
kaksikud on hädavaresed!
oma eluga mitte toimetulevad geeniused. alati kõik teiesed on süüdi nende saamatuses.
;) aga noh,lolle peab ka olema...
 
! 01. juuli 2008, kl 15.11
oma tegude ja olemusega jube isend on pühvli aastakäigu kaksik
 
sirje 01. juuli 2008, kl 15.19
tähekesele-sama tähelepanek siin,kõik teised süüdi tema hädades,aga ju siis tunneme ühtesid kaksikuid irw.
 
sõnnN 01. juuli 2008, kl 16.23
Huvitav. Olen just mõelnud, et ei tea kaksikute hulgas ühtki luuserit. Ja tutvusringkonnas on mul palju kaksikuid. Kõik on pealegi karismaatilised inimesed.
 
kaksikupliks 01. juuli 2008, kl 18.28
Saan väga hästi hakkama nii materiaalselt kui vaimselt, ei pea oma ebaõnnestumistes kedagi süüdlaseks, pigem põen iseenda apsakate pärast. Ja olen väga suure saavutusvajadusega.
Aga, kui kedagi lajatamises süüdistada, siis tean üht sõnn naist (mitte eelnevalt kommenteerinu, ma loodan), kes lajatab ikka isuga ja on ainus inimene, keda ma ei talu. Ei saa öelda, et ma teda ei salli või lausa vihkan, sest nii tugevaid tundeid ma talle pühenda... Samas on üks parimaid sõbrantse ka sõnn, nii, et taas kord tuleb korrata vana tõde - ei saa üldistada inimesi tähtkujude järgi, igas tähtkujus on erinevaid isendeid. Samuti mõjutab ju see, kui tihedalt ja mis kontekstis kellegagi suhelda. Ja selle näkkuütlemisega on ka nii, et ei salli kui keegi näkku valetab ja on kahepalgeline või moosib liialt. Ja ega ei lahmi ka alati, vahel lihtsalt saab karikas täis ja siis tuleb see ära tühjendada.
 
sirje 01. juuli 2008, kl 19.37
mida oligi vaja tõestada,ei mängi ainult tähtkuju rolli,vaid inimene,kus,kuidas,mispärast jne.on üks selline ja teine teistmoodi,kusjuures ühest tähtkujust ja isegi ühel päeval sündinud.
 
ok 02. juuli 2008, kl 00.00
ju sa ikka väga käisid kaksikule pinda. ega ta ka lõputu kannatusega ei ole.
aga skorpioni salvamiste kõrval lausa pühak.
 
tean selliseid mitmeid 02. juuli 2008, kl 01.07
on tõesti jubedad.
ei salli kaksikuid. mu ema ka kaksik.
 
lõvimutt 02. juuli 2008, kl 05.23
kakikud on kahepalgelised ja niikuinii on tegemist kahe inimesega ühes. see on nagu shampoon 2ühes. Mehed on valetajad ja naised kiibitsejad.Mehed on ka suuresti ringitõmbajad(kaksikud), naised aga litutajad(kaksikud)
 
duuba 02. juuli 2008, kl 13.33
unustate ära, et tähtkuju kõrval mängib tegelikult rolli veel ka hiina kalendri aasta.
mul kunagi oli kodus kusagil ka raamat, mis lausa kirjeldas erinevate aastate ja tähtkujude kombinatsioone.
Olen ka oma silmaga näinud ja tunnistanud kahte erinevate sünniaastatega kaksikut, kes totaalselt erinevad. vaatasin raamatust - voila!
üks oli sea-aasta kaksik - selline sõbralik, toimekas, veidi vaiksem. kellelegi kunagi käkki ei keeranud, viha lahtus ruttu. teda ei paelunud soov olla esiplaanil, vaid inimesed, seltskond. inimesi tema ümber ei olnud massiliselt, sest ta ei lasknud igaühte ligigi. samas need sõbrad, kes olid, need olid püsivad.

teine oli roti-aasta kaksik - ka pealtnäha sõbralik, aga väga domineerimishimuline. näitas ennast igal võimalusel, kasutas inimesi ära ja valetas (see kõik selgus küll hiljem, alguses oli üldpilt kena). tänu sellele, et ta ennast kõige keskmesse sättis, oli tema ümber alati palju inimesi, kuid need vahetusid väga kiirelt. muutus väga kergelt teiste peale kadedaks. too kaksik oli väljas enda näitamise ja teistele ärategemise peal.

kohtusin nende kahega lühikeseks ajaks ajal kui nad olid sõbrannad ja nägin ka selle sõpruse purunemist - just tänu tolle teise auahnusele, kadetsemisele ja valelikkusele.
nüüd ei tea, mis sellest asjast saanud on.
 
kaisu 02. juuli 2008, kl 15.50
Sa im etled ennast palju lõviplika
 
Kaksikud on jubedad 24. jaanuar 2016, kl 20.27
sest nad on kahepalgelised, nendega ei saa kunagi arvestada ehk kus tuul seal meel. Näo ees alati lipitsevad, aga seljtaga ussitavad. Mehed on ka väga truudusetud. Oma ütlemistes pole mingitki diskreetsust ning neil käivad äkkvihahood. Seda kõike räägin ca 10 kaksiku näitel, keda väga hästi tunnen-tean. Igakell eelistan seltskonda teisi tähtkujusid, aga kahjuks tööl on juba neid mitmeid ja neid vahetada nii lihtsalt ei saa :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!