Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Veevalaja mees nii mõistmatu!
 
Doreen 26. november 2020, kl 13.55
Tere!

Kuna puudub kogemus Veevalaja mehega siis ma ei mõista teda ja soovin teada millised on teie kogemused selle tähtkujuga. Muidugi loeb sünnikaart, tal on tõusumärk amburis, kuu Veevalajas, marss jääras.
Olen varem väga kaua suhtes olnud kaljukits mehega ja nad on nagu öö ja päev. Veevalaja mehega on tutvus alles värske, neli kuud aga ma ei saa temast aru, provotseerib, alguses tahtis kohtuda . Iga päev saadab mulle netis pikki kirju ja ära ei kao kuhugi, nüüd tema peas on suur segadus nagu virr varr ja mina olen tema mõtetes aga ta ei saa aru mis toimub tema peas!
Ma ise soovin minna rahulikult edasi ja päev korraga ja hetkes aga temast mina aru ei saa. tahtsin suhte, suhtlemise ära lõpetada aga tema veel ei taha samas kohtuda ka ei taha ja on nii tuline ja räägib nii kummalisi asju mis ajab minu ka segadusse,
Arvan, et pean talle aega andma ja hetkel tema huviorbiidilt kaduma, ta on ka isa ja väärtustab perekonda ja mina ema kes samuti väärtustab perekonda.

Millised kogemused on teil ja mis siis edasi teha, olen nii segaduses.
 
Kärgpered 27. november 2020, kl 17.54
Sa pole esimene inimene, kes on kärgperede tõttu probleemidesse paisatud.
 
Doreen 27. november 2020, kl 19.23
Asi pole üldse lastes, pole kumbki veel sealmaal, et lastega tutvuksime asi on pigem mehes!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!