Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
neitsi naine
 
armunud 06. august 2014, kl 15.32
Kellel on kogemus? Ma algul sain tuttavaks siis tundus vagur ja tagasihoidlik, hiljem selgus, et tal on mitu rauda korraga soojas. Kas nad on petjad tüübid või tahavad aint tähelepanu ja flirti?
 
Neitsi naine 06. august 2014, kl 15.45
Kui asi õige, siis olen ühe mehepidaja. Kui aga asi alles küpseb, siis võin ka mitu rauda tules hoida. Kui mees ütleb, et soovib vaid minu suhelda ja tunne vastastikune, siis ei teistega ei tee midagi. Aga kui see on vaid jutt, ja tegelikkuses näen meest nagu kuuvarjutust, ... siis leian endale tegevust mujal ja teistega.
Siiras ja rikkumatu neitsi naine on väga pühendunud. Kui aga haiget ja petta saanud, siis võib ära pöörata, aga eks see ole vist iga inimesega nii?
 
ka Neitis 06. august 2014, kl 16.14
Eelmise Neitsiga nõus!
Algselt võib jääda tagasihoidlik mulje küll, mina tegelikult olen väga elav ja seltskondlik inimene. Ei ütleks, et petjad tüübid, aga kellele flirt ei meeldiks :)
Olin 10a abielus ja kordagi ei petnud oma abikaasat!
Mitu rauda korraga tules võib olla ka sellest, et hiljuti lahku läinud ja ei soovi kindlat suhet näiteks?
 
teadja 06. august 2014, kl 16.24
Hoidu sa neitsi naist kritiseerimast, ükskõik mis teemal või põhjusel. Sul võib olla 200% õigus,aga neitsi naine haarab seinalt mõõga kui 16 saj. jaapani samurai ja hakkab sind raiuma.
Tõsi, selline sümptomaatika on omane nn. nõrga ja labiilse närvikavaga neitsi naiste seas. Ent neid polegi nii vähe.
Sorry kui kedagi riivasin!
 
ka Neitis 06. august 2014, kl 16.41
kellele siis kriitika meeldib :D
 
Neitsi naised 06. august 2014, kl 16.55
Oskavad üleaisa viskuda. Mingi osa neist elavad kogu elu unistustes.
 
Vaga vesi sügav põhi 06. august 2014, kl 23.45
Ei tea ühtegi, kes otsiks kerget suhet juba olemasoleva kõrvale, küll aga hulganisti juhtumeid tõsisest arumisest kellegisse teisesse, kes jääb lõpuks kättesaamatuks. Neitsit iseloomustab üsna hästi ütlus "kes siis enne vanast oksast lahti laseb, kui uus peos pole". Kui ühtegi püsisuhet pole, siis lihtsalt elab seltskondlikult, tõenäoliselt pole kellessegi korralikult armunud või kui on, siis see keegi on kättesaamatu.
 
sama jama 07. august 2014, kl 11.09
Viimasel on täiesti õigus. Ma olen abielus. Armastan küll oma meest ja olen truu, aga samas olen armunud kellessegi kes on kättesaamatu. Mis parata.
 
truudusetuse võrrand 19. september 2014, kl 14.19
Armastad oma meest ja oled truu, aga tahaks hoopis teisega karata. Kahjuks ei anna kätte?!
 
armastuses 27. märts 2016, kl 13.08
Südameasjades on Neitsi pühendunud. Ta usub tõelisse praktilisse partnerite vahelisse armastusse, mitte aga elasid-õnnelikult-kuni muinasjuttudesse. Ta on ülimalt kirglik ja intensiivne ning ootab suhtelt täiuslikkust, isegi kui ta peab selle saavutamiseks suurema osa tööst ise tegema. Ta kaldub analüüsima olukordasid, otsides vigu, tugevdades nõrkusi ja uurides emotsioone. Ta armub korraga vaid ühte inimesse ja sukeldub suhtesse alles siis, kui ta on mõttes kõik enda jaoks selgeks teinud.
 
kargajad 27. märts 2016, kl 13.27
Mitu meest korraga tähendab vaid ühte: naine on libu.

Unustage vallalise naise jutud, teiesuguseid nimetatakse õigete nimetustega.
 
Neitsi naine 09. aprill 2016, kl 18.48
Kui inimene on noor vallaline, siis ikka on paljudel mitu rauda tules.

Enda pealt ütlen muidugi, et kui minu ellu tuli SEE õige kutt, siis lõpetasin kõigi teistega koheselt suhtluse ja minu maailmas eksisteeriski ainult üks mees.

Meeldib kui suhe areneb pigem aeglaselt, pean enda peas paljud asjad selgeks mõtlema. Ja ma tahan inimest jälgida ja veenduda, et tal pole mingit väga häirivat omadust, mille korral ma ei hakka edasi üldse aretama.

Meeldivad eelkõige targad, mehised ja rahulikud mehed. Hea iseloomuga. Ebasiirad kavatsused näen kiirelt ära ja siis on nägemist. Siis ei hakka midagi selgitama ka, kirjutan oma elust välja ja talle enam ei mõtle.
 
isikuomadused 09. aprill 2016, kl 19.12
Ei ole paljudel mitu rauda tules. Niisugune käitumine on iseloomuomadus, liiderdada ning olla reetlik.

Õige leidmine ei pea käima paljudega magamise läbi. Kes ei tunne õiget ära, on lihtsalt rumal.
 
Neitsi N 09. aprill 2016, kl 19.17
Mees peab olema tema ise st. tsirkust pole vaja. Neitsi naine ootab mehelt hoolimist, tähelepanu nagu enamus naisi ootavad. Neitsi pole isekas tegelikult, aga sellel külm ja tundetu näida asjal on küll tõetera sees. Aga nad ainult üritavad seda teha nö. enesekaitse :)) Vaata paremini, tegelikult pole külm ja tundetu. Neitsitega üldiselt nii, et algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Külma ja iseka koore all on kuum süda ja tugevad kired. Väheke hullud on kah, ilmselt võib just neitsi naine ronida ka mööda katuseid :P
Ja seda, et seda maski on neitsil vaja et veenduda mehe tõsises huvis.. kerglased suhted pole neitsi mängumaa, teda ei huvita need.
 
tuju 09. aprill 2016, kl 23.34
Neitsid on ühed juhulembelisemad naised.
 
to tuju 10. aprill 2016, kl 07.14
Siis Sa ei tunne Neitsi naisi, ei ole, oma tutvusringkonnas tean nt ühte sellest tähemärgist naist, kes on põhimõtteliselt poole oma elust olnud ühe mehega koos, ka palju teised, keda sellest tähemärgist tean on truud ja kindlad partnerid.
 
Ingver 10. aprill 2016, kl 10.42
Neitsi naised ei sobi nõrkadele meestele. Kui oled tuulelipp siis kohtleb ta sind ka vastavalt. Neitsi vajab enda kõrvale tugevat, enesekindlat ja samas hella meest. Meest, kes on kui kalju tema kõrval...nii heas kui halvas :)
 
eelmisele 10. aprill 2016, kl 16.19
jutt hakkab lesbiliseks minema

ole enne naine, pärast nõua kaljut
 
Ingver 10. aprill 2016, kl 18.33
kas lesbilisusest lugesid ridade vahelt? Ohh sind delfisõltlast... mine hinga värsket õhku!
 
Teine Ingverile 10. aprill 2016, kl 18.53
Võiks natuke originaalsust olla. Loed teise lugu ja hakkasid ennast samastama?
 
lea 10. aprill 2016, kl 21.20
Neitsi naisena olen absoluutselt truu ja ootan vastastikust pühendumist. Ja meeldivad iseseisvad mehed. Vihkan valetamist ja argpükslikkust.
 
to 18.53 10. aprill 2016, kl 22.13
ära käi sabas. Siin kah igatsugu perverdid kannul kohe,,,
 
Huviline 10. aprill 2016, kl 22.53
Ingver Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Neitsi naised ei sobi nõrkadele meestele. Kui oled
> tuulelipp siis kohtleb ta sind ka vastavalt. Neit
> si vajab enda kõrvale tugevat, enesekindlat ja sam
> as hella meest. Meest, kes on kui kalju tema kõrva
> l...nii heas kui halvas :)


Tuulelipp?
 
nähtud.pandud. 11. aprill 2016, kl 08.00
lea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Neitsi naisena olen absoluutselt truu ja ootan vas
> tastikust pühendumist. Ja meeldivad iseseisvad meh
> ed. Vihkan valetamist ja argpükslikkust.

Muidugi on kõik Neitsi naised truud, sõltumata kas on suhtes või ei.
 
to huviline 13. aprill 2016, kl 15.28
millest sa aru ei saanud?
 
Huviline 13. aprill 2016, kl 21.18
mida tu täpselt tähendama :)))
 
mitmega 13. aprill 2016, kl 23.03
Jäi vahele! :D
 
to huviline 14. aprill 2016, kl 13.40
Nindagu tuulelipp, kust tuul sielt miel.

Mõisa kupjad olid kui tuulelipp, kust tuul puhus senna pööris.

Käib pähle kaksipidi nagu tuulelipp. ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!