Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Jäär M ja Skorpion N ????
 
skorpion 09. oktoober 2015, kl 12.58
Palun avaldage oma arvamust kuidas need tähemärgid sobivad?
 
Oioi 09. oktoober 2015, kl 14.03
Selline kooslus on TäPe
Ausalt.
Head sõbrad - mõnda aega. Aga kumbki tegelikult kummalegi ei meeldi.
 
no kuidas 09. oktoober 2015, kl 17.39
seda kisa ja klaarimist. mõlemad iseteadlikud, mina ja minu arvamus, mis on otseloomulikult mõlemal õige.
 
sobivad 10. oktoober 2015, kl 20.11
Sobivad väga hästi. Mõlemad on iseteadlikud küll, aga samas saavad aru teineteisest, mõlemad lasevad teisel lisaks koosolemisele ka oma tegevuste (hobide, sõpradega) tegeleda. Paaril võib olla suur tõmme teineteise poole. Või siis jäära sihikindel suhtlemine viib harmoonilise kooseluni. (Mõlemad juhud on näited elust enesest.) Ma ei tunne "kisavat" Jäär-meest. Ahjaa - silmas peeti kindlasti kisavat Skorpioni. :) Tean nii kisavaid kui ka täiesti tasaseid Skorpion-naisi, nii et... Muide, Jäär-mees on väga hea isa lastele.
 
jah 01. november 2015, kl 01.03
aga see eest suudab jäär skorpioni kisama panna ja ka vastupidi ja seda ikka väga kõva häälega
 
Hommikune 03. november 2015, kl 13.43
Tean ühte sellist kombinatsiooni ja ei soovitaks parem. Füüsiline tõmme on suur aga muidu koos elades ... jube kooslus. Tüli, tüli otsa. Iga mingi aja tagant otsustavad lahku minna ja siis taas kokku. Imestan, et neil siiani endal juba koppa ette pole see trall visanud. Nagu kaks silmaklappides isikut oleks koos, kes on keskendunud AINULT iseendale, mõlemad.Kui muud mõjutused päikesemärgil tugevamad on muidugi, siis ehk kuidagi kannatab selline kooslus aga minul sellistega kokkupuudet pole olnud veel.
 
mea 10. november 2015, kl 14.22
minul oli selline kombo. ma ei ütleks, et see iseenesest halb oli, me küll ei karjunud ega tülitsenud, aga kasvasime nö lahku pigem. tubli inimene, ei ole pahatahtlik, hea isa ...kellelegi teisele sobib kindlasti hästi, aga ma (skorpionina) otsin ikkagi midagi rohkemat, sügavamat, müstilisemat jne kui kodumajandusüksuse partnerit.
 
Fish 23. november 2015, kl 20.34
Ma tean ühte sellist paari. Koos vist juba 17 aastat. 1 vastupidine paar Jäär n ja Skorpion m on koos olnud u 30 aastat. Ja samasugust paari tean veel, nad pole kaua koos olnud, aga neil on lapsed ja klapp ülihea. Tundub, et toimib.
 
Kui 24. november 2015, kl 12.33
Ta sulle meeldib, siis go for it! Elu on liiga lühike, et midagi igaksjuhuks ära jätta. Minu ema on jäär ja mees on skorpion, pole küll suhtetasandi võrdlus, kuid ühtteist ikka saan öelda. Ema on palju jutukam, mees on vähese jutuga. Mu mees respekteerib minu ema kuna mu ema on arukas ja hakkamasaaja. Mees on mitu korda seda toonitanud. Samas miinuseks võib olla see, et jäär on avatum ja tahab palju suhelda ja liikuda, samas kui skorpion tahab aegajalt omaette olla ja kusagil rahvamassis jõlkumine on talle vastukarva. Ja peamine puudus tundub olevat see, et skorpion on palju sügavam, jäär on kärts-plärts, läheb põlema ja vahutab ning on rahunenud selleks ajaks kui skorpion alles hakkab vihastama. Ja tegelikult see kõige suurem miinus on see, et jààr on pealetükkiv ja majandab pidevalt millegagi, tundub et skorpionile käib see närvidele ja ammugi ei talu skorpion seda kui tema privaattsooni keegi oma nina topib. AGA erandeid on kindlasti ja kullake tee proovi!
 
Jah... 17. aprill 2016, kl 19.39
Olen seda kombot kaks aastat katsetanud, kui koos ei elanud sai veel kenasti hakkama, mõned väiksemad tülid (jäära äkilisest loomusest, kuid kuna ta alati nii armasalt tunnistas oma viga ja vabandas said need kiire lõpu). Kooseluga läks asi ikka päris keeruliseks. Jäär kolis korra kuus kodust välja (omal initsatiivil) ja kui laps tulemas on siis jäärale on ainult tema laps ja laps aga see, kes last kannab on jäänud märkamata. Kuna jäär on hetkel jälle välja kolinud siis ilmselt see lugu veel läbi pole, kuid kerge see ka pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!