Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
skorpion naine
 
neitsi m 09. mai 2022, kl 21.41
Selline mure, et olen pikalt taga ajanud ühte skorpioni tähtkujust naist. Tõmmet meie vahel on, oleme suudelnud ja voodis mitmel korral maandunud, kuid tema käitumine on mulle arusaamatu. Kord huvitub minust, ise kirjutab ja tunneb huvi ning teine kord ignoreerib pikalt ega tee minust väljagi. Teab, et tahan teda ja temagi huvitub minust, kuid ei anna selgeid signaale.
Õnnetuseks on ta ka mu usaldust reetnud, kuid peast ja südamest teda minema lüüa ei suuda ning ega ta ise ei lase ka. Äkki keegi suudab seletada, miks ta niimoodi käitub?
 
ASI lihtne 12. mai 2022, kl 14.22
Sa ei paku pinget, oled liiga korralik, kõrvuni armunud.
 
Brigitta 24. mai 2022, kl 12.37
Tere!
Mu nö ^parim sõber^ oli 1.klassist saati skorpion tüdruk (ise olen kaalude tüdruk). Ta kõigepealt oli tore ja sõbralik, seejärel muutus "bossy"-ks, ning nüüd on veel selline kah et ,,ma olen kõige ilusam ja targem mul on õigus. Ühesõnaga on ta manipuleerija.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!