Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Lõvi b
 
Lõvi a 12. juuli 2016, kl 12.22
Miks lõvi on nii s!tt tähtkuju? Lõvi mehed on ju igati normaalsed võrreldes oma nais liigikaaslastega! Seega lõvi lati on alla kiskunud naised!
 
Nõus, 13. juuli 2016, kl 13.22
On küll s*tt tähtkuju, ja nad on suht halva iseloomuga, ennasttäis ja silmakirjalikud eneseupitajad, kes teistega ei arvesta, isegi ühes horoskoobiraamatus oli kirjas, et oma suhtumise pärast on neist ka paljud üksikud. Sellistega ei pea ju õnneks suhtlema, mina kohe teadlikult ei võta oma sõprusringkonda mitte ühtegi lõvi, kunagi üks üritas sõbrannatada, aga selgus üsna kiiresti, et tegu silmakirjaliku inimesega ja päevapealt lõpetasin suhtlemise, tulemärgid üldse halb.
Ei ole need lõvi mehed ka normaalsed, kui siis võib-olla ainult mõni üksik ja sedagi võib tikutulega otsida.
 
mis 13. juuli 2016, kl 16.09
oma sõprusringkonda? oma õukonda? Kuule, sul endal on kuningakompleks.

Lõvid igati lahedad, toredad, südamlikud, siirad, äärmiselt tähelepanelikud ja kiire õppimisvõimega, siirad, huvitavad inimesed.
Ja kohe kindlasti mitte sellised julmad ja kättemaksuhimulised.
 
kahjuks 13. juuli 2016, kl 18.11
olen eelpool kirjutajaga täiesti nõus, lõvidel on paha iseloom ja nad on millegipärast nii nõrgad, et kui ei saa olla tähelepanu keskpunktis, siis hakkavad teisi halvustama ja maha tegema on ka kättemaksuhimulised, kogemused üsna mitme lõviga olemas ja mingiks kuningaks neid nüüd küll nimetada ei saa, kust selline jura üldse tulnud on? lahedatest inimestest on asi kaugel, lõvidel ju ainult mina ja maailm, kõige paremad on vee ja õhumärgid.
 
tänu 13. juuli 2016, kl 18.31
mis!

Ilusad sõnad ja mis peamine, ka õiged sõnad.
 
Ka lõvi, naine. 13. juuli 2016, kl 19.12
Lõvi on väga pirtsakas ja valiv inimene, mitte igaüks tema jutule ei saa. Seega, kui sa kord sinna saad, siis tea, et sa oled väärt inimene, kaaslane. Kui lõvi armastab, teeb ta seda kogu südamega. Lõvi on väga lahke, aga seda ka vaid nendega, kellest ta hoolib, keda ta armastab. Lõvid võivad, jah, tunduda väga külmad ja vastikud, kuid tegelikult nad seda pole. Tegemist on väga heasüdamlike inimestega, kuid see tuleb ära teenida.
 
lõvinna 14. juuli 2016, kl 11.10
to Ka lõvi ja naine
Naine võid ju olla aga lõvist oled väga kaugel, lõvi ei ütle kunagi enda kohta pirtsaks, lõvi ei ole kunagi pirtsakas, sest pole põhjust, on selgepiirilisus ja konkreetsus ning aus meel.Oma kirjutise oled internetist kusagilt joone alt maha viksinud ja see ka pole terve ning on osaliselt välja mõeldud.
 
:) 14. juuli 2016, kl 11.37
Kas nüüd lähevad 2 lõvi siin omavahel vaidlema? :)
See nende kuningaks nimetamine tuleb horoskoobi legendi järgi, sest seal oli lõvi loomade kuningas, täpselt samamoodi nagu legendi järgi on veevalaja mere valitseja ja sõnni näiteks seostati Zeusiga. Sattusin kunagi ühele saidile seal oli kõigi sodiaagimärkide kohta legendid, aga kõigi kohta ei mäleta kahjuks.
 
mis 14. juuli 2016, kl 16.22
Tänud sullegi,tänu!

Lõpuks ometi õiged sõnad!

Mul on tegelikult nii raske leida õigeid sõnu, et kirjeldada ühte eriliselt toredat Lõvi meest.Ta oli tõesti nii tähelepanelik ja erakordselt tark (lisaks suurepärastele teadmistele ka selline tarkus, mida ülikoolis omandada ei saa).
Ta oli nii hea ja vahva,erakordselt huvitav ja salapärane.Kuidas saab olla korraga nii salapärane ja otsekohene, nii mehelik ja samas nii tähelepanelik!

Ma nii väga tahtsin ütelda talle midagi ilusat - ja ma ei osanud. Ma ei oska teha komplimenti!!!

Ja tõesti Lõvid üldiselt orienteeruvad oma valdkonnas suurepäraselt.

Ja uskuge mind, ma olen elus kohanud väga palju erinevaid inimesi.
 
lõvinna 14. juuli 2016, kl 22.08
Mul vanaema oli lõvi, ema oli lõvi,ise olen lõvi,täisealine laps lõvi,enda onu oli lõvi ja lapse onu on lõvi. Vennanaine on lõvi, sõbranna on lõvi. Tunnen lõvisid hästi, austan sügavalt kaaslõvisid nende tarkuse, vaimukuse,töökuse, soliidsuse ja elusuhtumise eest.
 
lõvinna 14. juuli 2016, kl 22.11
Aitab kui tunnustad teda aeg-ajalt tema tehtud töö või vaevanägemise eest.Nagu lõvilapski vajab lõvimees tunnustust , esiletõstmist ja lugupidamist ja eks ta püüab ka tegelikult olla parim.
 
Pada 12. august 2016, kl 10.24
Ja lõvi solvmine on suur, kui sa teda ei kiida.Alati peavad olema tähelepanu keskmes ja vahel lausa koomiline millega seda üritatakse saavutada.
 
voorused 12. august 2016, kl 18.06
See pole Lõvi arvata, kes on väärt inimene. Inimese väärtus ei sõltu märgist.
 
lõvid 19. august 2016, kl 13.22
Saavad lõvid omavahel kahekesi imeliselt elatud, armastuses ja austuses.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!