Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas käitub armunud vähk mees?
 
Lõvinaine 12. aprill 2016, kl 09.53
Kuidas käitub armunud vähk mees?
Kas on mingisuguseid märke, mille järgi naine võiks aru saada, et mees temast kindlalt huvitatud? Ühes linnas me ei ela, igapäevaselt kokku ei puutu, telefoni teel suhtleme mõnel päeval miteid kordi, kokku tunde, teinekord jälle mitu päeva vaikust.
 
Tundub 12. aprill 2016, kl 10.16
Et on hoopis armunud lõvi naine mitte armunud vähk mees. ;)
 
Lõvinaine 12. aprill 2016, kl 10.22
Ei ole ülearu armunud, tahaks lihtsalt selgust, otse küsida aga ka mitte. Kõik kontaktid on mehe poolt algatatud, nimetab mind oma naiseks, tema sõbrad on minu olemasolust teadlikud, teeb pikki telefonikõnesid ka nende seltskonnast
 
suht 12. aprill 2016, kl 12.49
Ei ole kindlaid märke, köik oleneb isiksusest, kodusest kasvatusest. Eriti vähi puhul, keskond kus vähk kasvab möjutab väga, rohkem kui teisi märke. Seega uuri tema vanemaid, lapsepolve sealt leiad vastuse.
 
Vähknaine 12. aprill 2016, kl 13.53
Sinuga, Lõvinaine, Vähkmees nagunii ei sobi!!! Nii et jäta ta rahule, kui sa temast vähegi hoolid, las leiab endale sobiva naise: Kalad, Skorpion, Sõnn, Neitsi, Kaljukits.
 
Ka lõvi naine 12. aprill 2016, kl 14.13
Ei sobi sa tõesti vähiga. Olen seda ise mitu korda kogenud. Teeb pikki kõnesid seltskonnast? Täielik mats! See on seltskonnas olevate isikute mõnitamine.
 
hääl saalist 12. aprill 2016, kl 15.03
Lõvinaine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei ole ülearu armunud

Uus mõiste Lõvi suust.
 
skorpion naine 20. aprill 2016, kl 11.40
Ma arvan, et kui vähk ikka helistab, siis mingi asi teil ikka ikka susiseb ja ta on sinust huvitatud. Aga see on küll tõsi, et vähk võib vahepeal tagasi tõmbuda ja vaikida. See on minu jaoks nii kummaline... Siis mõtlen, et ta ei mõtlegi minule enam ja kõik läbi, aga siis äkki annab endast jälle märku. Ma ei teagi, ta äkki ootab, et naine ise ühendust võtaks. Ma olen võtnud ka ja siis suhtleb, nagu poleks mingit vahet olnudki. Mina isiklikult pole neid vahesid väga pikaks lasknudki, 1-2 päeva maksimum.
 
VähkM 22. juuli 2016, kl 11.17
Skorpion naine,

vähk ootabki, et Sa ise helistaksid :) See on talle märgiks, et tema mitte tühja tuult ei talla st huvi pole ühepoolne. Vähi suurim hirm on end kellegi sabas jooksmisega lihtsalt lolliks teha (kõige hullem kui teised tema üle naerma hakkavad). Seepärast säilitab ta mõõduka reserveerituse ja tundeid hakkab avaldama viimase abinõuna (lubatakse suhtlemine katkestada kui selget sotti ei saa) või teises inimeses täiesti kindel olles (et tene on temast "sees").

PS! Skorpionitar on vähile absoluutselt parim partner;)
 
õelge 22. juuli 2016, kl 15.36
Kellega Lõvi naine sobib?
 
on olnud 22. juuli 2016, kl 18.51
õelge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kellega Lõvi naine sobib?


Jäära ja kaksikutega.
 
Soe soovitus 23. juuli 2016, kl 20.50
Vähile võiks julgelt oma huvist teada anda, siis natuke oodata, mis edasi saab ja kui ta ei reageeri, siis suhtelselt kiiresti edasi liikuda. Vähk võib vaikida häbelikkusest, aga võib vabalt lihtsalt naise tähelepanu nautida. Vähk ei vaeva sulle midagi selgitama, kui tal huvi puudub, tegemist on küllalt egoistliku tegelasega. Kui tal huvi on, siis hakkama kiiresti liigutama, kui näeb, et oled minemas. Nii et julge pealehakkamine ja kui asjast ei näi asja saavat, siis kiire edasiliikumine.

Muide, kui mees tekitab segadust ja ei reageeri, ei otsi tähelepanu, siis sel mehel puudub huvi. Mida rutem sellest aru saada, seda vähem haiget saate. Sellisest vinduvast ootamisest ei tuleks nii kui nii midagi!
 
hädas ühega neist 23. juuli 2016, kl 22.16
Huvitatud vähk on väga otsekohene. See A tähega sõna tuleb tal liiga kiiresti.
 
ei tea 24. juuli 2016, kl 19.17
Ei sobi, vähk veab tagurpidi, ta võtab igasuguse positiivsuse alla. Liiderlik, joomahuviline ja naistemees on vähkmees, nõrk.
 
Silleiin 28. juuli 2016, kl 19.23
Pole see vähk midagi nii joomahull ja liiderlik. Liiga laisk, et liiderdada. Kui just hiired (naised) ise suhu ei jookse.Ja kui naine, kellega ta suhtes on, hõlmab kogu ta tähelepanu, siis ei vaata ta vasakule. Hirmsasti tahab kiitmist ja tunnustamist ja poputamist ja lembust. Kõikaeg on rõngas ümber naise.Ja ootab naiselt seda sama.Ja seks on tähtis talle.Kui sellega kõik korras oma partneriga, siis eriti ei viitsi teisi jahtida. Kui aga tema meelest talle vähe tähelepanu pööratakse ja kui veel seksi ka vähe, siis hakkab küll kõrvale vaatama.Samas vana suhet ei taha kuidagi jätta. Isegi siis, kui täitsa kuival hoitakse, ikkagi on seotud ja sõber jne... keeruline tegelane tõesti.
 
skorpion naine 18. august 2016, kl 10.08
VähkM,

mitu suhet/suhtlust sul lörri on läinud selle nahka, et ootad millal teine ise ühendust võtab? Ja mida sellel ootamise ajal teed/mõtled, kas raske ei ole? Tahaks ju ikka suhelda muudkui selle inimesega kes sulle silma on jäänud :)
 
VähkM 22. august 2016, kl 22.58
Tahaks mitte selline ühepoolne helistaja olla, mitte pealetükkiv sõnaga :) Kindlasti on raske olnud oodata, millal teine helistab. Küll ei helista vähid jutti mitmeid kordi. Kui ei vastata, ootavad vastust või sõnumit. Ses mõttes on Sul tõesti õigus, et aktiivsem tuleks ise olla. Armunud vähid on üsna aktiivsed, ent jah, kuni teise tunnetes mingit selgust pole, kipuvad väga ettevaatlikud olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!