Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Ei saa aru sõnn mehest
 
Ev. 13. märts 2016, kl 13.14
Oleme mõned kuud koos olnud.Algul ta oli hästi hoolitsev,armas,rääkis ühisest kodust jms.Tutvustas mind oma vanematele-sõpradele.Ostab kingitusi jms.
Aga.. Hiljuti ta tuli ja ütles,et ta ei tunnegi vist midagi mu vastu ja kadus nädalaks ära.Peale ma ka ei käinud,kadus siis kadus. Siis ühel päeval helistas,et tahab mind näha ja rääkis,et ikkagi meeldin talle ja tahab minuga koos olla aga ei saa aru,kuhu need tunded vahepeal kaovad.Ja et ta ei taha suhet.Tahab minuga "niisama" olla. Ma ei saa sellest aru..
Ta nüüd on taas rohkem mu eest hoolitsema hakanud,näeme üksteist,käime sõpradel külas,käisin peol,siis tundis muret,kuidas pidu on ja hommikul vara helistas,et kas kõik korras jms. Miks ta niimoodi käitub kui samas tema suhet ei taha? Ma loen ta käitumisest välja,et tal ikka mingid tunded on mu vastu? Või loobib niisama sõnu? Kuigi tegudega näitab seda,mida iga naine mehelt ootabki.
Tean,et sõnniga tuleb nii-öelda kassi-hiire mängu mängida ja ma olengi enamus ajast "kadunud" ja ta meeldib mulle väga aga see teadmatus ajab hulluks,et mis ta peas ikkagi toimub.
On ta ettevaatlik/jälgiv ? Millal sõnn on valmis niiöelda suhtesse astuma?
Aitähh,kes vastavad :)
 
rty 13. märts 2016, kl 13.39
Sõnne on tuhandeid mehi, kõik nad ei ole ühe vitsaga loodud., iga inimene on erinev. Mina tunnen 3 sõnni meest. Kõik nad on väga erinevad. Haigused on ka erinevad. Mina arvan, et kuna ma ei tunne Sinu sõnnist meest, siis ei saa Sulle nõu anda. Kui vähegi võimalik, väldi sõnnist mehi. Sõnn ei lase ennast voolul kaasa kiskuda. Jääb iseendaks.
 
krt 13. märts 2016, kl 14.15
no krt pole vahet mis tähtkujust inimene on, iga inimene on erinev ja ei saa nii nõu anda. Ise olen ka sõnn aga mingi kassi-hiire mäng on idiootsus. Sellepärast teil ongi sellised probleemid et usute mingit jama
 
elu on liiga 13. märts 2016, kl 14.35
lühike et mingeid mänge mängida. Nii võib oma õnne maha "mängida". Täiskasvanud inimesed võiks olla ausad ning tunnistada üksteisele oma tundeid.
 
võib ka nii 13. märts 2016, kl 15.05
olla,et käid talle ise millegagi pinda.Arvan ka,et tähtkujudes pole asi vaid ikka inimestes endis.
 
Arusaadav 13. märts 2016, kl 16.09
sinu meelest on see suhe kassi hiire MÄNG?
No eks siis sinuga ka mängitakse.
 
nii hea 13. märts 2016, kl 16.53
rty Kirjutas:
------------------------------------------------------

> Kui vähegi võimalik, väldi sõnnist mehi. Sõnn ei lase ennast voolul kaasa kiskuda. Jääb iseendaks.

Otsi endale suss mees, kes sobib tuhvlialuseks.
 
Sõnn 13. märts 2016, kl 17.14
Sõnnid tahavad normaalsetnikku - ass to mouth, grupikad, you name it. Peaksid oma seda külge arendama siis poleks probleeme
 
madu 13. märts 2016, kl 18.53
Teemaalgataja räägib oma esimeses postituses mingist kassi-hiire mängust. See on üks esimesi asju, mis ajab Sõnn mehe tigedaks. Enamik tuttavaid Sõnn mehi ei salli kui meeldiv naine on end meelega ära peitnud. Raskesti kättesaadava mängimine jäägu põhikooli aastatesse.

Varumeheks olgu keegi teine, mine mängi peitust kaua jaksad. Oled ikka kindel, et pole teistega sebimisel vahele jäänud? Eksmees pole end ilmutanud?

Tal viskas selline lollimängimine üle ja nüüd kaalubki tutvuse lõpetamist. Enne lõppu käitub meelega hästi korrektselt, et peatse otsuse tegemisel kindel olla.
 
Ev. 13. märts 2016, kl 19.40
Mulle ei meeldigi see kassi-hiire mäng,just temas loen välja,et temale meeldib.Sest nii kui ma ühendust ei võta,siis ta helistab aga kui ma hakkan ise aktiivseks suhtlejaks,siis tõmbub kohe tagasi.
Ja ma pole seda tüüpi naine,kes teistega sebiks!
 
eee 13. märts 2016, kl 19.53
Aga miks sa siis ühendust ei võta vahepeal? Mängid jah? Teed huvitavaks ennast? Ta ju hoolib ja sellepärast võtabki ühendust. Ilmselt ta on lihtsalt mõtlema hakanud et miks sa nii teed. Sellepärast ka segadus.
 
ahnii 13. märts 2016, kl 20.14
sa ütlesid et "tean et sõnnidele meeldib kassi hiire mäng" mitte et sinu sõnn seda teeb. tea et sõnnid maamärgi esindajatena ihkavad ülekõige kindlust. kui naine on ja ei ole siis on see ohumärk
 
daa 13. märts 2016, kl 20.38
Õnneks saab keegi Sõnnide hingeelust aru.

Ebaselgus ja primadonnatsemine on rohkem õhumärkide hobi. Sõnn helistabki kui naist pole kuskil näha ja kui naine on endast märku andnud, on kinnitus olemas, et pole ulapeale läinud. Tehke rohkem seksi ning ära poe peitu, muidu ongi suhe kvartaliga läbi. Palju te üldse seksite?
 
Ev. 13. märts 2016, kl 20.52
Püüangi talle mõista anda,et olen kindel naine ja kogu aeg olemas aga kui aktiivselt ühendust võtan,tõmbub ta taas tagasi.
Seks on meil super!
 
Igaüks on oma saatuse sepp 13. märts 2016, kl 22.06
Õnneks on see rong igveseks läinud,juba mõne aja eest sõitis rööbastelt maha ja lebab nüüd elutuna vanarauahunnikus.
 
Cazimi 14. märts 2016, kl 14.22
Tuleb õigeid valikuid teha ja elu ongi lill. Iga tüli peale lahku minna pole mõtet. Kuidas te järgmised 40 aastat abielus oleksite kui paar korda nädalas sooviks lahutust?
 
Pille 31. märts 2016, kl 17.50
Mis teist sai?:) Kas jäite kokku?
 
tips 31. märts 2016, kl 20.37
Ripub ammu juba uue mehe kaelas.
 
Ev. 03. aprill 2016, kl 23.25
Meil on kõik hästi :)
 
A 26. aprill 2016, kl 21.16
Ev., kas tahaksid rääkida, kuidas teie lugu arenes?

Mul on sarnane olukord sõnnist mehega. Saime tuttavaks poole aasta eest, oleme suhelnud. Vahpeal kaob ta ära ja siis ilmub jälle välja. Ise pole pushinud suhtlust ja olin ka juba käega löönud, aga siis ilmus jälle välja. Suhtleme flirtivalt, aga mitte intiimselt. Kui se ebaühtlane suhtlemine paremaks ei muutu, siis ma ilmselt ühel hetkel loobun üldse.
 
Ev. 05. mai 2016, kl 14.43
Arenes nii,et kolisime kokku :)
 
ütle ausalt 05. mai 2016, kl 18.20
Kumb peale käis?
 
ausalt 22. august 2016, kl 08.14
oli suhe hulluga
 
hullemat ei tea 23. august 2016, kl 18.00
ausalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oli suhe hulluga

Peeglike peeglike seinapeal!
 
Tulemärk 02. september 2016, kl 14.13
Kuidas sõnn mehe iseloom on? kas solvuvad liiga kiiresti? Mulle endale tundub nii vähemalt ja nagu kohati sellised ülemuretsevad, masendunud. On see nii?
 
David Beckham 03. september 2016, kl 11.53
Olen kiiresti masenduv jalgpallihull.
 
maniila 04. september 2016, kl 00.58
Mina saan Sõnn-mehega väga hästi läbi. ise Lehma-aastal sündinud ja Leevikese tähtkujust
 
Noor neiu 29. september 2016, kl 00.52
Sõnn mehed petavad alati. Ilmselt mitu tükki kõrval kellega veel tegeleb. Mida vanemad, seda osavamalt varjavad. ;) kui asi tundub kahtlane siis nii ka on. Alati. Ta muidugi eitab kõike, teeb seda isegi siis kui pilt ette näidata on :D ära usu et tunded kadusid vahepeal vaif lihtsalt puhusid teised tuuled ;)
 
kindlustunne 29. september 2016, kl 09.40
Ev. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Püüangi talle mõista anda,et olen kindel naine ja
> kogu aeg olemas aga kui aktiivselt ühendust võtan,
> tõmbub ta taas tagasi.
> Seks on meil super!

Sõnni jaoks sõnad ei loe. Ole talle reaalselt olemas ja püüa vähem igale poole ära kaduda või aina sõbrannasid eelistada. Kui naine kohe alguses prioriteete ei oma, jätabki sõnn naise maha.
 
Kindel kommentaar 05. oktoober 2016, kl 16.55
Viimane kommentaar on täpselt ka Sõnn naiste iseloomu omadused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!