Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaljukits ründas ootamatult :)
 
Krisser 25. oktoober 2016, kl 18.40
Tere
Sodiaagitarkade ja kaljukitse-tundjate poole pöördumine. Mul on tunne, et meeldin ühele kaljukitsele. Vähemalt on ta minus huvi suutnud äratada, kuigi minu eesmärk ei ole hetkel üldse mingeid sügavaid suhteid arendada ja selle mehega see ka minu jaoks väga võimalik ei ole, kuna suur vanusevahe. Mees-kaljukitsede koha pealt olen väga võhik ka. Tutvumine oli üsna julge - ühel hilisõhtul sünnipäevaseltskonnaga pubis, joodud 2 šampusepokaalist kerge sära silmis, seisin tualeti järjekorras, kui see ülalmainitud kaljukits mind teretas, viisakusest teretasin vastu. Vahetasime paar sõna. Istusin tagasi oma lauda, kui mingi hetk kõndis see mees minust mööda ja poetas mulle käekotti oma telefoninumbri ja naerusuuga illustreeritud nime. Lauaseltskonnas tekitas see omajagu elevust ja kiirel õhutamisel saatsin siis sellel numbril oma nime tagasi. Sinna see jäi. Paar päeva hiljem tuli esimene SMS, küsimusega, kuidas mul läheb ja kas oleks huvi veel kohtuda... kuna olin tookord võõras linnas, siis ütlesin üsna lakooniliselt, et ma nüüd jälle niipea sinnakanti ei satu. Ta siis tegi ettepaneku, et kuna ta ise on ka mõnda aega Eestist eemal, et võiks sidet pidada. Vahepeal saatis paar üsna mittemidagiütlevat sms-i. U kuu hiljem tuli teine kokkusaamine, no üsna mitteplaneeritult, kuid ta teadis, et olen sealkandis ja uuris välja mu liikumisgraafiku ja -paiga ning sättis end kokkusaamisele. Mul endal ka väike huvi selgemalt üle vaadata, mis mees on. Jutustasime veidi pikemalt ja vestluse käigus adusin kiirelt, et see tutvus tuleb kiire lõpplahendusega, kuna mees minust 9 aastat! noorem. Ei julgenud talle kohe seda koha peal öelda, kuid võtsin kiirelt õhtu kokku, et pean varsti lahkuma. Järgnevatel päevadel suhtlesime mõne üksiku sõnumiga, sest tegelikult oli ta väga sümpaatne ja vestluse klapp oli hea, aga kui jutt hakkas suunduma järgmise kohtumise teemale ja tundsin, et mingi meeldimise molekulid lendlema hakkasid, siis hakkas mul häirekell tööle ja pahvatasin otse välja, et ega edasi ei ole mõtet suhelda, sest olen temast palju vanem ja tal oleks targem endavanuste ja veidi noorematega kohtinguplaane sättida. Ütlesin otse, et ma 35 (tema 26, aga välimuse järgi pakuks julgelt 30+) ja minu jaoks ootamatult suur lõhe ja et ega ma seal tualetijärjekorras seistes ja vastu teretades ei aimanud seda...
Tema muidugi selle peale, et vanus on ikka mõtlemises kinni ja inimene on täpselt nii vana kui vanana ta ennast ise tunneb ja et me ei peaks seda asja nii kurvalt ka nüüd lõpetama, et võiksime ikka edasi suhelda...
Ütlesin, et ei usu, et sellel mõtet on, sest pärast veel armume ära ja kellele seda jama siis vaja on...
Tema nii ei arva ja nüüd oleme ikka veidi suhelnud, helistab õhtuti peale tööd ja räägib oma päevast ja iseenesest on väga huvitavad vestlused.
Asja negatiivne külg ongi suur vanusevahe minu jaoks ja mul on tunne, et siiski huvi on tal sõprusest enamat. Kes neid kaljukitsesid tunneb? On nad mingiks sõprussuhteks ka võimelised või selline edasine suhtlus sihitud millelegi enamale ja hästi ei lõpe?
 
peaspetsialist 25. oktoober 2016, kl 19.03
kuna oled nii rumal ja naiivne, meeste soovidest lükata-tõmmata, siis just seetõttu läheb sul nagunii järjekordselt nagu alati. vanusevahe on kõige väiksem mure.
 
Krisser 25. oktoober 2016, kl 19.10
peaspetsialist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuna oled nii rumal ja naiivne, meeste soovidest l
> ükata-tõmmata, siis just seetõttu läheb sul naguni
> i järjekordselt nagu alati. vanusevahe on kõige vä
> iksem mure.


Paistad mind ja mu eelnevat lugu hästi tundvat :D, ei võta isklikult.
 
ma 25. oktoober 2016, kl 19.51
Mõtle selle peale, et ükskord võib tulla aeg mil mees sind oma sõprade ees häbanema hakkab. Teisalt pole 9 aastat mingi eriline aeg. Ma tunnen kahte suure vanusevahega paari (naine vanem): 14 aastat vahet, paar saab hästi läbi ja küllap elavad koos elu lõpuni. 16 aastat vahet: mees püüab naisest meeleheitlikult vabaneda, aga naine ei koli minema ning mees on lõksus mis lõksus.
 
Reta 25. oktoober 2016, kl 19.57
mis see teiste asi on? Aga kui pöed, siis jäädki pödema! Naiivikute värk.
 
Krisser 25. oktoober 2016, kl 20.11
Pigem see esialgu ehmatav fakt. Pole sellise mõttega kunagi mänginud, veelvãhem reaalselt katsetanud. Tema ei näi pôdevat. Selline rahulik natuur. Mina olen nii või naa ettevaatlik igasuguste suhtealgete osas ja kaalun palju. Samas olen vahetu suhtleja natuurilt. Ilma signaalideta. Pigem jahe. Kuna aga paar aastat nûûd pikk kooselu selja taga, siis inteligentne vestluskaaslane sobib hãsti igavatesse ôhtutesse veidi vãrvi tooma. Kuna meil ka mitmeid ûhiseid huvisid ja sarnaseid tegemisi, siis vestlusteemasid jagub.
 
tädi 25. oktoober 2016, kl 20.42
kahju noormehest.
 
Krisser 25. oktoober 2016, kl 21.02
Miks kahju? Ei tundu vãga selgrootu olevus.
 
positiivne 25. oktoober 2016, kl 21.08
Positiivne on see, et noormehe isaga on vanusevahe tóenäoliselt väiksem.
 
Krisser 25. oktoober 2016, kl 22.19
Ûhesõnaga. Mul on pilt selge. No more conversation. Nagunii olen juba sihikindlat vaikimisjoont hoidnud.
 
appiii 27. oktoober 2016, kl 21.59
Kuimeeldib andke tuld, vanusevahe ei mängi mingit rolli, see on pseudoprobleem ju! Ela ja naudi, kui on antud võimalus!
 
gigolo 28. oktoober 2016, kl 16.29
Pole minu välja mõeldud ütelus, vaid siit samast foorumist meelde jäänud vanusevahe kohta:
Mees on siis vana, kui vaatab endast tunduvalt vanemaid naisi.
Naine on siis vana, kui vaatab endast tunduvalt nooremaid mehi.
 
Ei näe probleemi 30. oktoober 2016, kl 12.43
vanusevahes. Näen probleemi naise ebakindluses. Kahjuks sellises suhtes tunnevad ennast hästi ja õnnelikult enesekindlad naised ning nad võtavad sellega pinged maha teistelgi. Üks väike hoiatus juurde - praegusel ajal päris paljud umbes selles vanuses mehed püüavad teadlikult vanemaid naisi. Õiget juttu oskavad ajada ja sobivalt käituda, eesmärk kipub olema üks. Lõpuks otsustad sina või veelgi tähtsam - sinu süda. Kui mees võtleb, on hea eeldus suhte tekkimiseks olemas. Teada vanaisadea tarkus, et mees jääb selle juurde, kelle pärast on pidanud vaeva nägema.
 
pilgud 30. oktoober 2016, kl 18.05
Kasutatud on küll see kirutud mehest vanem naine. Ses suhtes olen eelpoolkirjutajatega nõus. Aga mitte ainult tarvitet`vaid ka kogenud. Mitte ainult seksi, vaid ka suhtluse, problade lahendamise ning mõistmise suhtes. Paljud asjad ei aja enam närvi,mitmete olukordade suhtes saab jääda rahulikuks, sest on hoopis muud väärtushinnangud kui plikast peast. Ja tänulik armastuse kogemise eest, nautides iga koosoldud hetke. Mis sellest, et hingesugulaseks osutus kümmekond aastat aastat noorem mees. Ka oskus ÄRA TUNDA tuleb aastatega.
 
kunagi 41 ja 50 30. oktoober 2016, kl 22.33
Olge realistid, nii noor mees tahab sinult palju lapsi ning oled ikka valmis endast 20 aastat nooremate naistega võistlema?
 
Krisser 01. november 2016, kl 14.44
kunagi 41 ja 50 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olge realistid, nii noor mees tahab sinult palju l
> apsi ning oled ikka valmis endast 20 aastat noorem
> ate naistega võistlema?

Mul on muuseas võistlemiskompleks täiesti puudu. Tean, et saan väga edukalt üksi hakkama ja kui juba keegi väga minna tahab, ei ole mõtet kinni hoida. See mu rõõmsat meelt väga pikaks ajaks rivist välja ei löö. Toibun, tõusen ja hingan edasi. Õnneks on mul palju meeldivaid tegevusi, millega end pidevalt liikumises hoida ja ei ole suhtesõltlaseks end mõelnud. Küll aga tean seda, et kui kellelegi juba ukse südamesse avan, emotsionaalse ning hingelise sideme tasakaal paika loksub, olen pühendunult paigas. Seepärast end igal üritajal oma rajal kõigutada ei lase. Eriti kui veel tegu üsna ekstreemsete nüanssidega. PS! Lapsed on juba olemas. Nii et palju neid enam kindlasti tulemas ei ole :)
 
Krisser 01. november 2016, kl 15.04
Ei pea end ei põdejaks ega naiivseks, pigem kaalutlevaks realistiks, kes ei armasta tormata esimese viiuliheli peale aplodeerima.
 
Krisser 01. november 2016, kl 15.06
Krisser Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei pea end ei põdejaks ega naiivseks, pigem kaalut
> levaks realistiks, kes ei armasta tormata esimese
> viiuliheli peale aplodeerima.


See oli mõeldud täpsustamaks Reta vaatenurka :)
"mis see teiste asi on? Aga kui pöed, siis jäädki pödema! Naiivikute värk."
 
kokkusattumus? 06. november 2016, kl 00.28
Ma tunnen ka ühte 26 aastast kaljukitse, kellele meeldivad vanemad naised. Välimuselt ja olemuselt täiesti normaalne noormees, aga vahel peab olema hullaris, päriselt ka.
 
Teemaalgataja 07. november 2016, kl 10.02
kokkusattumus? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma tunnen ka ühte 26 aastast kaljukitse, kellele m
> eeldivad vanemad naised. Välimuselt ja olemuselt t
> äiesti normaalne noormees, aga vahel peab olema hu
> llaris, päriselt ka.

Mis maakonnas hullarikandidaat tegutseb? :D
Selles ma olen siiski üsna veendunud, et numbri peotamise hetkel ei teadnud ta minu vanusest midagi :), seega teadlikult ta mind sihikule ei võtnud. Võin juba üsna julgelt väita, et paistan tõesti eksitavalt noorem välja (alkoholi joon üliharva, pidutseda ei armasta, suitsu ei tee, head geenid, tervislik eluviis...). Üsna tavaline on, et tähelepanu on tulnud püüdma minust nooremad vastassoo esindajad, aga see vanusevahe küsimus on saanud kiirelt koha peal lahendatud. Selle isiku puhul oli tutvumine veidi teistsugune, samal õhtul koha peal pikemat jutuajamist ei toimunud ja olin ise eksitatud hoopis noormehe tegelikust aastanumbrist kõrgemast väljanägemisest (kergelt kiilanev soengupiir lisas sellele julgelt usku juurde :D )
 
kokkusattumus? 08. november 2016, kl 00.21
Noormehe nimi algab 'V' tähe pealt?
 
Krisser 08. november 2016, kl 06.31
kokkusattumus? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Noormehe nimi algab 'V' tähe pealt?

Siis ei ole sama tegelane ☺
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!