Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
...lisa kaksikutest.
 
Jäär83 09. november 2016, kl 13.08
Oleme tundnud kaksikust mehega natuke üle aasta, oleme siis nö "sõbrad" Mehel on ka 2 aastane suhe naisega, kes kolib sisse-välja jne.lapsi pole. Kuna meil on ühiseid tuttavaid,siis kuulen jätkuvalt sellest tsirkusest. Minul on käsil keerulisemat sorti lahutus ühise lapse,vara,ettevõtte, jne pärast.
Kaksikust mehega kohtusime ühise harrastuse kaudu, mõne kuu tema poolse moosimise järgselt jõudsime voodisse. Mina võtsin seda üheöö seiklusena aga läks kuu kui mees hakkas uuesti ühendust otsima ja siis kadus. Läks veel kuu ja siis hakkas juba aktiivsemalt kontakteeruma, siis võtsin seda kui mängu. Kuna tema töö eeldab vahest pikki komandeeringuid, oli terve suvi ära. Saabudes kohtusime jälle ja juba iga nädal võtab ühendust, mis on tema varasemat käitumist arvestades üllatav. Alati küll ei kohtu aga tunneb muidu käekäigu vastu huvi. Nüüd, peale viimast kohtumist on taas nädal vaikust... just nüüd kui hakkasin juba harjuma,et ikka tihedamini välja ilmub. Täiesti ettearvamatu tegelane. Mina ise kordagi ühendust pole võtnud, olen pigem selline eemalolev, koos olles loomulikult mitte. Mingitest tunnetest me ei räägi aga koos olles on keemiat nii tugevalt mitmel erineval tasandil,et siis pole see ka vajalik. Ebakindlaks muutun taas siis kui ta kaob...et mis siin toimub. Enda nö sõbrannat ta nende paari aasta jooksul esitlenud pole (taas ühised tuttavad räägivad ja imestavad), kuskil koos avalikult ei käi, isegi mehe sõpradel külas mitte kuigi on kuuldavasti korduvalt kutsutud. Minuga seevastu näitab end meelsasti koos ning plaanivad sõpradega reise ja õhtusööke kuhu olen mina kui tema kaaslasena juurde arvestatud. Täiesti veider teema...kardan nii armuda aga need kummalised kadumised ja mitte midagi rääkimised nagu oleksin täiesti suvaline tuttav, on nii kõhklust tekitavad. Ja jäärana olen kannatamatu ning segaduses. Teie, kes te tunnete paremini kaksikute loomust, kas võiksite natuke kogemusi ja arvamusi jagada. (muidugi olen lugenud neid lugematuid teemasid siit)
 
kah jäär 09. november 2016, kl 17.00
minu kaksiku tähtkujus sündinud mees on super, suhte alguses kohtusime igapäev, kui tal ka olid omad tegemised siis ta kas helistas või saatis sõnumi. Mitte kordagi ei pannud ta mind tundma ebakindlana ja voodis ikka täielik superstaar. Oleme nüüd juba 6 aastat koos, ning ta ütleb mulle, et armastab mind iga hommik ja parimat kaaslast oma eluks ei oska soovida.
 
:-) 09. november 2016, kl 17.10
igal hommikul peseb Kaksik hambaid samuti- eeldad, et ta armastab oma hambaharja?
ebakindlustunde tekitamine tähendab ohtu- Kaksik on õhumärk ja ei viitsi tulega mängida.
aga unista edasi, törts õli tulle :-)
 
m 11. november 2016, kl 19.46
mnu kaksik on ka koguaeg kadunud,ja siis kui ilmub siis on maailma parim kaaslane ,kuidagi harjunud juba. vahest on paar aastat kadunud ja siis ilmub välja nagu maa-alt ja nagu miski pole muutunud. ma ka kaksik niiet saan hakkama,kuigi alguses olin ka üsna segaduses. mees kes suudab sind panna tundma üheaegselt nii kindlalt ja maailma kõige kõigena kui ka maailma kõige kõige ebakindlamalt.lasen tal lihtsalt olla. oleme mõlemad abielus. me oleme friends with benefits:)) ta on mees keda olen tundnud terve oma elu, sest ta ei kao kunagi päriseks:))) ja ta on mulle kõige kallim
 
roosa 13. november 2016, kl 22.02
Kaksikud ongi sellised. Ühele räägivad ühte ja teisele teist. Ilmselt valetab oma kaaslasele sinu kohta, et olete ainult sõbrad. Oma kaaslase juurde aga põgeneb alati tagasi, teistele ei julge tunnistada, et on kooselus. Tüüpiline.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!