Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kas on lootust tôsisemaks suhteks vôi mitte skorpion mehega? Jäära naise mure
 
Kris Ti Kris 14. november 2016, kl 18.42
Olen Jäär naine ja 2 kuud tuttav skorpion mehega, seda ,et ma talle meeldin selles olen ma kindel ning seda ta ka mulle isiklikult ütles kuid mind häirib see distanss mille ta tekitab. Mina kui kärsitu jäär hakkan kohe pabistama kas kôik on ikka ôige? Ehmatasin ehk mehe oma tegutse kohe ja môtle hiljem kàitumisega. Kuidagi isetu käitumine kohati, tean kui mind nii väga nâha tahaks siis oleks seda takistuseta teinud...kui ma temaga 2-3 päeva ei suhtle siis kirjutab nagu aga samas kui temaga aktiivsemalt suhtlen, tômbub kohe tagasi? Nii salapärane... aga samas nagu kassi hiire mäng. Seks klappinud ja on meeletult seikluserohke ja tema reaktsioon on olnud super minu üllatustele ja ettearvamatusele! Ainus asi ehk mis miinuseks on see mu plahvatuslik iseloom, ma plahvatan sama kiiresti kui maha rahunen.. aga samas, Ehk vaatab mind? Kas ikka sobin jne? Sest ta oli must perele natukene maininud kuigi teistele naistele on ta olnud kättesaamatu aastaid ja ta minule pöörab ise tähelepanu aga ainult siis kui ma jätan ükskõikse mulje ja ei suhtle väga. Samas ta on väga mulle meeldima hakanud ja ma kardan ,et olen ta eemale peletanud selle armumisega mis algselt oli. Tunded ma ütlesin muidugi ära, me môlemad avalsasime teineteisele tunded. Mis on tugev meeldimine... aga see distanss ja kohati külm suhtumine ajab mu segadusse, aga teeb ka asja pônevaks ja see jahtimine on niihuvitav. Ehk tahab ise jahtida mind? Kainena hoiab omale aga kui napsine siis oli mulle jahtimis tunnistuse teinud et tahab jahtida... Kas kaoksin vaateväljast vôi mida? Ei taha valet muljet ka jätta. Mina olen selline kes on liialt otsekohene ja aus. Eriti tunnetes ja inimese suhtes kes minule meeldib. Aidake mul selgusele jõuda mida teha, ma olen mina ise ja kedagi teist mängima ei hakka aga samas mul on raske distanssi hoida mehega kellest olen sissevõetud. Ja väga.. kas see suhtumine viitab sellele ,et tal olen ma tõsisemalt silma jäänud või pean leppima järjekordse salakavala mänguriga? Endine mees on Skorpion ja olen õppinud ,et nad on saladusi täis nii et jube! Samas oli eelmine oma tähelepanu minule rohkem suunanud ja ei läinud minutit ka ära aga tema on distansikas. Mis paneb mu väga muretsema!
Vast üle ei mõtle, ja olge palun mõistlikud ei soovi labaseid kommentaari. Aitäh.....
 
Kristi 14. november 2016, kl 18.50
Kui sa nìkkuma ei hakka, siis ei tule ka suhet.
 
oi 14. november 2016, kl 19.01
inimene peab peast haige olema, et siia nii pika jutu kirjutab

kas oled????
 
Autor mine arstile 14. november 2016, kl 19.12
Kas tänapäeva naiste mõistus võtab ainult meestele voodis madratsiks olla? Kas ta tahab mind? Kas ta armastab mind? Miks ta ei taha mind? Miks ta minust välja ei tee?
 
lks 14. november 2016, kl 19.43
Teemaalgataja, ela vabana ja tunne elust rõõmu. Milleks on mehe näol omale lisamuresid veel kaela vaja?
 
kommentaar ja vastus 14. november 2016, kl 19.52
Olge mu sõbranna vastu mõistlikud.
Iga üks elab nii nagu soovib ju kes meeste jaoks kes mitte.
Inimene küsis internetilt abi ja te muutute labaseks! Va viimane kommenteeria.
(konto omanik mille alt too eelmine postitus on tehtud)
 
naine 45 14. november 2016, kl 20.30
Siit saabki ainult labaseid vastuseid oma murele.
 
47 15. november 2016, kl 08.47
"Mure" on sageli rohkem kui labane ning tahaks näha "mureallika" nägu, kui ta satuks lugema oma eraelu avalikustamist. Näita talle oma üllitist ja kõik probleemid kaovad, kui Skorpion lööb ukse tagantkätt kinni. Põhimõtteliselt mõjub see kõikidele meestele samamoodi, varieerub vaid ukse sulgemisel tekkiv prõmakas...
 
skorp 15. november 2016, kl 09.20
skorpionile ei meeldi klammerduvad tüübid. lase suhtel rahulikult areneda kuid tuleta ikka ennast meelde et olemas oled. tegelikult need kaks peaks ju sobima hästi.
 
naine 17. november 2016, kl 22.37
Võta vabamalt ja elu on kohe palju ilusam. :) Lase asjadel minna... Aga siin foorumis tõesti ei saa sa probleemidele lahendust vaid tekitad endale neid mõttes juurde :) Kui soovid kellegagi rääkida, siis vali psühholoog või mõni hea sõber. Siin on ainult kibestunud üksildased inimesed.
 
voteiole 18. november 2016, kl 07.05
ma mõtleks enne kirjutamist, kuidas reageeriksin, kui avastaksin oma kaaslase kirjatüki siit...
ei tunne ühtegi inimest, kes oleks avatud raamat, kõigil on omad saladused ja luukered...
mõtle pigem, miks ärritud. su ego saab pihta, sest elu ei käi sinu tahtmist mööda? peate mõlemad sobituma, muutuma ja leidma kooskõla lastes teisel jääda iseendaks.
lahkhelide lahendamiseks proovi rääkida sellega, kellega sul probleem on, kuuled ka teise poole nägemust ja ehk leiate lahendused.
psühholoogi abi kasutades minge sinna koos.


naine, 22:37, mitut siinset inimest tunned, et selliseid üldistusi teed-"Siin on ainult kibestunud üksildased inimesed."?
 
kuna elan 20. november 2016, kl 18.30
skorpioniga, siis tean niipalju, et ta armastab eraldatust. Kui ta sind valis, siis põhjusega. Ära endas kahtle. Kas ta sulle sobib, on iseasi. Mehed eriti skorpionid sellist ninu-nännutamist ei armasta. Soovitus- ela oma elu, küll ta su üles leiab, kui vaja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!