Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
sünnihoroskoop
 
Mai 04. märts 2017, kl 15.44
Keda te soovitate?
 
Juuni 04. märts 2017, kl 17.40
 
Mai 04. märts 2017, kl 17.48
Ma täpsustan küsimust, kellel lasta koostada oma sünnihoroskoop?
 
viimasele 04. märts 2017, kl 19.51
koosta ise "horoskoop.ee"-s jääb raha taskusse alles ja üsna tõene tuleb
 
Mai 04. märts 2017, kl 21.26
Kas selleks peab sinna kasutaja tegema?
 
kysijale 05. märts 2017, kl 04.22
ei pea, kui tead oma täpset sünnikohta ja kella-aega, saad kahes variandis ja väga tõese ooperi, ka soovitan see ooper kohe endale välja printida.
 
Mai 05. märts 2017, kl 14.28
Tänan, eelmised, aga ma tõesti ei näe horoskoop.ee-s sellist kohta. Äkki mõtlete horoskoop.net-i?
 
Üllane 05. märts 2017, kl 19.45
Kes meelelahutust otsib, siis võib tõesti minna nii horoskoop.net lehele või horoskoop.ee-sse end tasuta kasutajaks teha. Põhilised planeedi- ja mõjuseisud saab nende lehtede kaudu tõesti iga koolilaps välja lugeda ja tore on. Kuid seal pannakse see kaart siiski lihtsalt arvutisse sisestatud üldandmete meetodil kokku. No a´la see planeet seal tähendab laias laastus seda ja see seis toda. Põhimuster, peamõjud, täpsemad planeetide vastastikused mõjud, rääkimata konkreetsetematest prognoosidest, sündmustest - see on siiski asi, mida see automaatsüsteem ei näita.
Seepärast võibki sealt välja lugeda näiteks seda, et isik on väga vaikne kuid lärmakas, arg ja hulljulge või siis sobib trollijuhiks kuid ilmselt ikka väljapaistev juhtiv töötaja jne.
Kõikide nende üldhoroskoopide tõlgeduskeel on aga täiesti omaette teema. Osad koostavad samade planeedimõjude puhul üpriski negatiivseid ja pessimistlikke kirjeldusi, teised interpreteerivad samu asju aga sõbralikumalt. Nii võib enda kohta ühest kohast lugeda, et olete alaline nutuleenu ja hüsteerik, teises kohas aga öeldakse sama seisu kohta, et olete tundlik, kuigi mõjutatav natuur. No jne. Nn. tõde on justkui sama, kuid vormistus erineb ja tihti ka omab "kodeerivat mõju".
Seega soovitan eelkõige enda tundmaõppijatele otsida üles ikkagi kogemustega spetsialist, kes peenest mustrist paneb kokku ka tõese pildi. Uskuge, see pilt erineb nendest tavahorskoopide mullist päris palju.

Ei ole endale veel isikukaardi kirjeldust koostada lasknud, kuid mulle on sümpaatse mulje avaldatud artiklite järgi jätnud näiteks Taimi Uuesoo.
 
Mai 06. märts 2017, kl 17.24
Tänan, Üllane, ma olen sinuga sama meelt, sest just sellise vasturääkiva lookese ma saingi. Kes oskab aga soovitada head horoskoobi koostajat, sest eks põhiline ongi info tõlgendamise oskus. Kes veel peale Uuesoo tegijad on, Mang,...?
 
Talupoeg 07. märts 2017, kl 10.57
Olen tellinud nii lääne kui india horoskoobi ning väidan, et viimane on täpsem, mis puudutab prognoose ning minevikus aset leidnud sündmusi. Lääne astroloogia abil ongi võimalik igasugust mulli kokku keeta ning lõpuks kujuneb täiesti vastuoluline pilt. Soovitan otsida India horoskoobi tegijat.
 
talupojale 07. märts 2017, kl 13.49
Ütle parem, kes sulle selle tegi.
 
valige alati parim 07. märts 2017, kl 15.36
Abhirama on ainus tuntud veedaliku astroloogia asjatundja, kelle teadmised on tasemel ning kellega saab eesti keeles suhelda.

horoskoop.ee

Kahjuks järjekord väga pikk, kuna ta on peale jutu ka tegudes adekvaatne ning soovijaid väga palju.

Kahjuks suudetakse mulli kokku ajada nii Idas kui ka Läänes, eriti algajate poolt, kelle peamiseks saavutuseks ongi teenusekontori avamine ning pidev kiibitsemine tuntuse järele.

Asjatundjal pole vaja end reklaamida, kuna tema töö on aastatega end tõestanud ning inimesed otsivad teda ise ülesse. Aktiivsed reklaamijad on arusaadava põhjusega end reklaamimas.
 
näita head tahet 07. märts 2017, kl 15.41
Palun nimeta astroloogi nimi, kes koostas pettumuse põhjustanud horoskoobi. Teised sooviksid samuti viga vältida.

Loodetavasti polnud tegu suunava reklaamiga.


Talupoeg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen tellinud nii lääne kui india horoskoobi ning
> väidan, et viimane on täpsem, mis puudutab prognoo
> se ning minevikus aset leidnud sündmusi. Lääne ast
> roloogia abil ongi võimalik igasugust mulli kokku
> keeta ning lõpuks kujuneb täiesti vastuoluline pil
> t. Soovitan otsida India horoskoobi tegijat.
 
Talupoeg 07. märts 2017, kl 18.46
Kuna elan kõikide võimaluste maal, USAs, leidsin endale sealt suurepärase tegija. KRS Astrology vms. Lääne oma tellisin ammu enne seda, UK-st ja pidin pettuma.
Kuna keel suus, siis ei ole probleemi võõrkeelse teksti mõistmisega.
 
United Kingdom 12. märts 2017, kl 22.33
UK-s on just palju tugevaid astrolooge.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!