Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Jäär naine - kaalud mees.
 
Môistuskadunud 27. juuni 2017, kl 22.47
Kohe kaob môistus:/ oleme kaalud mehega sôbra tasandil suhelnud nii paar kuud,tema on muidugi väga flirt aga olen suutnud neid katseid tôrjuda. Minule oli ta vahva sôber,kellele vahest helistasin ka südaöösel. Ja ta vôis tunde minuga vestelda. Noh, nädal tagasi tundsin meeletut vastupandamatut soovi ka kaugemale minna ja veetsime täiesti imelise öö mille järgselt olen nüüd totaalselt kadunud hing. Nüüd aga mehelt mingit ühenduse vôtmist enam aga mida ta teeb. Iga jumala foto, video jne. mille sot.meediasse ülesse laen, kohe vajutab meeldib. Jälgib ja on nagu olemas aga...samas nii kaugel! Mina ka ei julge ise ühendust vôtta,kartes et ajan eemale. Kuigi varem tegin seda küll ja see meeldis talle, nüüd aga kardan. Vastik, kui palju keerulisemaks seks asjad vôib teha:( kuigi oli nii imeline. Kas olen liiga hädaline? Môtlen üle? Vôi milline mees see kaalud esindaja on, kas on môistlik kannatust varuda ja oodata v. kohe külma dušši alla joosta ja unustada? (ääremärkusena veel see,et ise olen kokku-lahku suhtes, tema aga vaba)
 
Lihtne küss 02. juuli 2017, kl 01.43
Mis Sinu eesmärk üldse suhetes on?
Jäi mulje, et oled ikka väga noor ja lihtsalt jooksed aasalt aasale.
 
Jäär mees 03. juuli 2017, kl 17.26
No kurat! Ma küll sellist naist ei taha, kellel mitu rauda tules. Oled ju jäär ja peaksid olema truu kaaslane. Ääre märkusena, olin suhtes kaalud naisega, kes hoidis mitut rauda tules ja tegelikult keeras nässu kogu suhte. Nüüdseks lahus. Aga üldiselt peaks jäärad-kaalud super hästi sobima. Mul pole tugevamaid tundeid kellegi vastu olnud!
 
Suveromansside aeg, milleks korralik olla? 03. juuli 2017, kl 21.06
Naised kuuluvad ainult iseendale. Nad võivad olla ükskõik kellega vahekorras, isegi kui on juba abielus. Meil on ometi 21.sajand! Juhusuhted lisavad ainult vürtsi, olete lihtsalt kadedad?
 
Kindla peale 05. juuli 2017, kl 06.17
Loomulikult võta ûhendust ja küsi mis värk on. Ja kui ajadki eemale siis see ei tähenda seda et sa teda vesteldes eemale ajasid vaid tüüp tahabki nüüd eemal olla. Sinu puhul on täiesti normaalne tahta asjasse selgust tuua. Rohkem sa ju teda eemale peletada ei saa kui ta juba on seega mida sul kaotada?
 
Elutarkus 05. juuli 2017, kl 20.10
Minu kogemus ütleb, et enamikel juhtudel, kui naine ise suurt huvi üles näitab, kaob mehel huvi kiiresti. Vanaisade tarkus, et mida rohkem mees pingutab ja vaeva näeb, seda hinnalisem naine tundub. Isegi kõige vaiksem mees leiab viisi, kuidas naisel läheneda. Kaaludel on muidugi tohutu kannatus, nad võivad vabalt ära oodata, kuni naine saab vabaks. Nähtud.
 
lase püssi 06. juuli 2017, kl 04.25
Kaaludel on tohutu kannatus?????????????????
 
:) 06. juuli 2017, kl 04.44
On küll õige, et Kaalud on väga kannatlikud ja samas rahuarmastavad inimesed, närvilised jaurajad tüübid neile ei istu :)
 
pähh 16. september 2017, kl 08.02
kaalud ja jäärad ei sobi üldse kokku. jäärad on tegutsejad ja kaaludele meeldib omas mullis kulgeda . neile ei meeldi kui neile teist tempot peale surutakse. sama on jääradel kes ei saa aru mida need kaalud uimerdavad. kaalud klapivad hästi teiste õhumärkidega ja jäärad tulemärkidega.kogemustest räägin. ning mida sa mehelt ikka ootad kui kokkulahku suhtes pendeldad. kes ta on sulle, varumees lauasahtlis või? tee oma otsused ära ja siis räägi asjast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!