Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
sõnn N ja kalad M
 
kes teab:) 30. august 2013, kl 17.54
Kuidas sobivad sõnn naine ja kalad mees.
 
hüpotees 30. august 2013, kl 18.08
Vastupidi oleks parem.
 
miks 30. august 2013, kl 18.11
miks sa nii arvad? Kas Sõnn oleks justkui perepeaks parem variant või?
 
ku-ku 30. august 2013, kl 18.28
See on see variant, kus mees ei tea, et ta kasvatab käopoega.
 
kuule ku-ku 30. august 2013, kl 18.33
no mida veel. Miks ma peaksin oma kalakest käopojaga petma...ah?
 
kala mees 30. august 2013, kl 19.02
mul oli sõnni naine. lolli peaga võtsin uue - lõvi.
kahetsen, hea naine oli krt.
 
cisco 30. august 2013, kl 19.20
Vastupidi toimib superhästi - praktiline, töökas mees ja unistaval pilgul nende ühisesse pesasse lilli ja kardinaid sättiv naine, kes õhtul mehe oma õrna paiga pingetest vabastab. Aga kuidas vastupidi? Ei tea, äkki firmat juhtiv naine ja viltuse baretiga taara-rahadest elav mees? :D
 
Sõnnitar 30. august 2013, kl 19.26
Mina ka kuulaks huviga, kuidas üldse sobivad. Üks Kala mees mängleb minuga. Aga ma ei saa temast aru:(
 
peab olema hea majandaja 30. august 2013, kl 19.28
Sõnn naine suudab tunnistada vaid tugevat peremeest, kelle sõna maksab ja keda saab usaldada.
 
Sõnnitar 30. august 2013, kl 19.48
viimasele 10%, jah nii tõesti on.
Kas Kalad on siis nõrgad majandajad?
 
cisco 30. august 2013, kl 20.05
No ja isegi kui ei ole kõige nõrgemad majandajad, siis tänu sellele, et mõni naine neid seljataga (pidevalt) utsitab ja suunab. Kalad M ei ole liider ja enesekindel juht. Pigem probleemide korral kaob ära, kui asub neid lahendama. Seega, tavaliselt mitte kõige usaldusväärsem ''peremees''.
Kalad rohkem (elu)kunstnikud.
 
Kala m 30. august 2013, kl 22.00
ja Sõnnitar,see suhe jääb pidama.
 
Sõnnitar 30. august 2013, kl 22.10
Plaksutab käsi, ehk ongi millegi ilusa algus;)?
 
nojahhh 31. august 2013, kl 12.56
Sõnn ja lõvi naised on mõlemad tugeva egoga ja üle igasugusest kalade lodevast, alkot armastavast ja naistega sahkerdavast mehest.Ta on liiga lahja sõnni või lõvi jaoks on . Alguses vahib sind aga kui sa märkad tema lahjat jõuetust organiseerida, töötada, otsustada, siis hakkab oma kombelõtvusega kiusama ja sellist loru pole küll vaja ei sõnnil,jääral ega lõvi naistel.
 
ingel 31. august 2013, kl 13.13
tean paari mees sõnn ja naine kala. Mees petab mis kole. Naine liiga tuim ja ei suuda rahuldada kiimast sõnni.Mees paneb kõrvalt .
 
to ingel 31. august 2013, kl 14.19
Ja sina käsidi sel ajal neil voodis passimas, mida suudab üks või ei suuda teine, külakell!!!
 
ingel 31. august 2013, kl 14.29
kui naine suudab rahuldada meest ,siis ta ei otsi mujalt.
 
to ingel 31. august 2013, kl 15.05
äkki vahetaksid nime. Saatan sobiks paremini, selline õelust täis ja pahatahtlik.
 
ingel 31. august 2013, kl 17.29
kellegil king väga pigistab.
 
kes teab:) 31. august 2013, kl 21.22
Okei sõbrad, rohkem huvitab mind siiski see, et kuidas mina sõnn naisena, teda ehk kalad meest võrgutada suudaks, nii, et see mees oleks minu! Mida need kalakesed naistes hindavad, millisest naisest unistavad jne
 
Vastus viimasele 01. september 2013, kl 13.09
Sa pead efektne olema Kala mehe kõrval,ilusad riided peavad seljas olema.Kala mees on oma partneri välimuse suhtes väga nõudlik.Lühidalt öeldes pead kena ja ilus ta kõrval välja nägema.
 
tihti 01. september 2013, kl 15.05
Kala mehel peab naise peale ööpäevaringne woody tekkima, vaatab palju välist ilu.
 
Naine 01. september 2013, kl 15.19
peabki ilus olema mehe kõrval,mitte ainult Kala mehe kõrval.Pahatihti on nii,et naine ei oska end riidesse panna mehe kõrval.Näeb välja nagu mingi külanaine oma välimuses mehe kõrval.
 
olen nõus 01. september 2013, kl 16.02
vaatab jah Kala mees naise välist ilu,väites,et sisemine ilu tuleb pärast.Sisemine ilu on Kala mehe jaoks teisejärguline.
 
pole nõus 01. september 2013, kl 16.20
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> peabki ilus olema mehe kõrval,mitte ainult Kala me
> he kõrval.Pahatihti on nii,et naine ei oska end ri
> idesse panna mehe kõrval.Näeb välja nagu mingi kül
> anaine oma välimuses mehe kõrval.

Abielunaine ei pea teiste meeste jaoks ei pea ilus välja nägema.
 
Räägib üks 02. september 2013, kl 16.13
Sõnninaine,kui ilus harmooniline armastus meil oli ühe Kala mehega 25a ja järsku see lõppes otsa.
 
sõnn naine 23. september 2013, kl 18.07
Kaladel meestel on suur alkoholilembus ja hea jutuga võluvad nad naisi. Ja niipalju kui mina kogenud olen siis neid ei saa püüda, nad peavad ise sinu vastu huvi hakkama tundma. Kalad on suhteliselt vabad hinged. Aga kui tõesti armastavad ja on leidnud selle õige siis on truud. Olen kokku puutunud kolme erineva kala mehega, neist kahega oli mul suhe ja kõik need suhted on tekkinud pigem nende algatusel, et nemad on mind taga ajanud.
 
Kala mees. 31. oktoober 2022, kl 10.24
Kalamees on töökas ning armastav. Kui keskendub oma tugevustele ning nõrkusi täiendab on väga võimas mees . Nimetan siin mõned kalad Steve Jobs, Shaquille O'Neal, Justin Bieber, George Washington, Charles V, George Harrison, Albert Einstein, Mikhail Gorbachev, Kurt Cobain, Johnny Cash, Bruce Willis, Chuck Norris, Daniel Craig, Floyd Mayweather Jr
 
Kaljukits 01. november 2022, kl 15.51
Iga mees on Mees, kui ta selle ise eesmärgiks võtab ja hea ning sobiv naine tema kõrval aitab ainult seda eesmärki täita kiiremini :) Kaladele ei tundu minu meelest sobivat sellised võimukad käsi rusikas lauale naised, nad otsivad pigem naiselikkust, hellust, õrnust, tundlikkust. Võimukad naised eriti tulemärkidest peaksid seetõttu kellegi teise valima pigem. Ja nad peaksid tegema endale ka selle selgeks kas otsivad rahakotti või meest :))))))))))))))))))))
 
Kuidaseisobitulemärk? 27. november 2022, kl 18.42
Shaquille O'Nealil, Justin Bieberil ja Albert Einsteinil naised Amburid - tulemärgid .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!