Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Ambur mees (ja Jäär naine)
 
Jääratar 05. juuni 2013, kl 20.46
Tutvusin hiljuti Ambur mehega, kes peaks Jääraga lausa ideaalselt sobima (mõlemad tulemärgid jne) aga tema horoskoopi lugedes see küll nii olevat ei tundu - nad olevat suure vabadusetahtega, kes end naljalt siduda ei lase, kellele kohe kindlasti ruttiinne pereelu ei istu, kes peavad koguage tegutsema ja uusi väljakutseid saama ja ei rahuldu saavutatuga, vaid tahavad aina uut ja huvitavat. Seda lugedes ei sobi Ambur-mehed mulle üldse ju, mina olen just vastupidine tüüp, meeldib kodune elu, perekond, rutiin...kui olen millegi/kellegi leidnud, siis olen rahul ja naudin elu. ei vaja koguaeg uut ja huvitavat.

Muidu kena mees tundus aga suhet vist temaga loota ei tasu kui eelpool kirjutatut uskuda.

Kuidas teie kogemused Ambur mehega?
 
tibu 05. juuni 2013, kl 20.51
Ma lähen oma amburist mehe ja tema armukesega Taisse.
 
Mida 05. juuni 2013, kl 21.21
tegema Taisse.Tavaliselt käiakse seal ikka üksi ilma naiseta.Oleneb muidugi mis eesmärgid seal kellegil on.
 
kogemus 05. juuni 2013, kl 22.29
olen jäär naine, 7 aastat suhet ambur mehega selja taga. Oleks võinud olemata olla see suhe. Mingi klapp oli ent kõik muu oluline absoluutselt puudus, ei olnud turavatunnet, tema valed olid üle mõistuse, hoolimatu ja tahumatu käitumine, kadus pikemaks ajaks ära ning kohtus paljude teiste naistega. Ühesõnaga litsakas mees, kes kohtuski naistega vaid seksi eesmärgil, tunded polnud tema rida.
 
ka jäär 05. juuni 2013, kl 23.29
loe ja imesta..jäär ja meeldib rutiin??ei taha uut ja huvitavat?
 
ambur mees 06. juuni 2013, kl 01.38
Ambur meest peab oskama kinni hoida.
 
:D 06. juuni 2013, kl 04.32
mul on paar tugevamat rihma!kas panen kinni magamistuppa või elutuppa..selles on küsimus
 
kaaludN 06. juuni 2013, kl 09.31
kui tahad ambur-mehe kinni siduda, siis kindlasti magamistuppa :D tema juba voodis vedelemisest ja seksist ära ei ütle ja üldse hoiabki seda meest kinni vaid seks.
Abikaasaks see mees ei kõlba, pole seda tüüpi. Tema ei oska ega taha naisega muud midagi ette võtta kui vaid kehalisi mänge, igapäevane elu korraldamine ei tule tal välja. Pere eest hoolitsejat tast ei saa- on saamatu ja käpard.
Tegelikult on sellisele mehele vaja kahte naist- emmet, kes tema eest hoolitseb ja naist, kes tema kehaliste vajaduste eest hoolitseb. Talle kõlbab kõige paremini talle teise mehe naine armukeseks. Naise abikaasa hoolitsegu igapäevaste asjade eest ja tema kingib sellele naisele lilli, viib välja tantsule ja voodisse.
Nii lihtne see ongi
 
to ka Jäär 07. juuni 2013, kl 16.24
jah, mulle meeldib pere rutiin, et kui leian mehe siis temaga elan ja olengi, mitte ei vaata pidevalt ringi, et äkki kuskil keegi parem. ja temaga tahangi oma igapäeva elu elada jne. Töökohta ka ei plaani vist kunagi vahetada, jälle hakka uude kohta sisse elama jne. praegu nii hea stabiilne, vana hea ja kõik tuttav.
ja nii on iga asjaga mul.
ju ma ole siis teistsugune Jäär :)
 
kogemus 07. juuni 2013, kl 17.04
ka mina olen just selline jäär naine, kes hindab perekonda ja igapäeva argielu kalli inimesega.
Meeldib oma kallimaga ja perega seigelda, reisida, matkata ja ei igatse seltskonda, flirtimisi teiste meestega. See, et ma rõõmsameelne olen ei tähenda, et ma seiklusi soovin ja ostin.
 
jäärake 07. juuni 2013, kl 18.13
Hmmm, minu isa on ambur. Ise olen jäär ja saame suurepäraselt läbi. Palju paremini, kui mõni teine tähemärk temaga. Minu emaga on nad koos elanud üle 20 aasta ja kõik on super. Seega võin öelda, et amburmees on vägagi koduhoidev, hoolitsev, edasipüüdlik kodu puudutavates asjades ja stabiilne. Truu on ta samuti. Arvangi, et siin pole üldse niiväga pistmist sellega, mis tähtkujust keegi on, vaid ikka isiksus ise loeb enamjaolt. Ja loomulikult see, kui hästi naine ja mees omavahel klapivad. Kui see klapp on leitud ja on püsiv, võivad paljud eladagi koos terve elu. Alati on erandeid.
 
jäärN 08. juuni 2013, kl 22.33
kõige vingemad inimesed mu elus on amburid
neid on lihtne käima tõmmata..olgu siis seiklus või seks ja nad enamjaolt ei ütle ära ka igasugustele spontaansetele ettevõtmistele.mis puudutab kohustustega hakkama saamist kodus siis.. kui kodus on kodutunne siis ambur on koduhoidja..kui ta aga jäetakse mängust välja..seda armukadedust ja viha ei taha keegi omal nahal tunda! isegi kassi peale võib olla armukade! Ambur mees on nagu väike kuningas keda peab austama ja kummardama..sealjuures iseseisvaks jääma.ei pea olema emme..aga sind PEAB saama usaldada!
 
Mul 09. juuni 2013, kl 08.10
töökaaslane ka Ambur,tema räägib ,kui hea on mul klapp Jäära naistega.Ma lausa jumaldan neid.
Mina(Kala)Jäära naisega ei sobi.
 
Aga 09. juuni 2013, kl 09.17
see,et Jäära naine on kodune inimene,sellega ma küll nõus pole.Tean ühte Jäära naist,kes ainult jooksiski mööda ööklubisid ringi sõbrannadega,endal seaduslik mees kodus olemas.
 
kle Aga 09. juuni 2013, kl 18.04
tead ainult ühte jäär naist, kes pettis meest ja ringi prassis ning nüüd on sinu arvates kõik jäär naised sellised peoloomad. Tule mõistusele.
Tahad selles küsimuses midagi kaasa rääkida siis uuri paljude jäär naiste elukorraldust ja muidugi loe ka selle tähemärgi iseloomustust. Kui jäär naine siiralt meest armastab siis olgu see mees kasvõi hiljem invaliid, jäär naine jääb tema kõrvale, aitab ja toetab teda. Muidugi on kõik mingil hetkel elus väsinud ja tülpinud kõigest ning siis ei teegi halba, kui sõbrannadega üks pidu maha pidada või ööklubi külastada. Jäär naine ei peta oma kaaslast kunagi, kui kaaslane ise talle selleks põhjust ei anna. Mingi tallaalune jäär naine ei ole ja petmisi ei andesta, ta teeb omal moel tagasi ja nii et mees mõistab kus tema eksis.
 
kle agaga 09. juuni 2013, kl 18.52
peaaegu nõus
tagasi ei tee.. aga annan sügavalt mõista!
 
ambur naine 28. juuni 2013, kl 12.55
olukord vastupidine , et ise ambur ja mees kellega suhtlen on jäär ja see jutt mis siin oli ambur mehe kohta on nagu elust enesest jäär mehe kohta :D vaja emmet kes ninnunännutab ja naist keda keppida, muidu oleks niisama ja lendleks ringi
 
jäärneiu 28. juuni 2013, kl 17.36
Olen ka koduhoidev, meeldib rutiin. Parimast sõbrannast jäär on ka tihe klubis käija, aga temalegi meeldib tegelikult rahulik elu, lihtsalt vanus selline mis sunnib ringi jooksma(20a).
 
targutistele 06. august 2023, kl 14.26
Kui amburit. ükskõik kas meest või naist hoida ja kiita. näidata, et sa tahad teda. ja te ei riku tema usaldust siis ei ole paremat meest. ta flirdib, aga on truu. ta ütleb otsekoheselt ja ausalt. enamusele see meeldib, sest ta ütleb seda nii, et kes süüdi pole saavad aru. ta on spontaanne kirglik. ta armastab oma kaasat ja jumaldab oma lapsi. muideks üldjuhul jõuavad nad elus kaugele ja oskavad ka raha teha. ei tea südamlikumat ja heldemat inimest kui seda on ambur. just nende inimeste suhtes keda ta usaldab. ja see tema huumorsoon. võrratu. enamus siinsetest tatipritsidest on usaldust petnud. justnimelt usaldust. ja kui lähed amburiga sõtta siis on tõesti suur jama
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!