Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
minu kord...
 
no nii 12. august 2002, kl 16.47
olen juba oma arvamusi kõigi kohta avaldanud- paluks nüüd ise ka- ambur mees...
 
Lucy 12. august 2002, kl 16.52
Otsustuvõimetu, liiga enesekeskne (seda ka voodis).
 
Ritta 12. august 2002, kl 17.24
Mõttetu mees :)
Ausalt ka, raha absoluutselt mitte millegi eest välja ei käi. Enda osa kinkidest, bensiinist jms jätab maksmata.
Otsustusvõimetu, liiga lihtsameelne, eputaja.
 
üll 12. august 2002, kl 17.38
jube tormakas, liiderlik ja rahmeldaja. ei ole eriti romantiline. 'maha ja taha' tüüpi. majanduslik. hea kombineerija.
minu ex oli selline.
 
Neti 12. august 2002, kl 18.54
Amburid kipuvad küll edevat tüüpi naised/mehed olema.Otsustsvõimetud ja lihtsameelsed pealeselle.
Lisaks veel(kogemus oma töökaaslasega)-vastutustundetud!
Ärge nüüd kõik korralikud Amburid pahandage,mul lihtsalt sellised kogemused.
 
mina 12. august 2002, kl 21.08
minu ex oli ambur, tegelt mis ex, suhe ei jõudnudki eriti kusagile areneda.........suhetes liiga saamatu, samas oskab olla päris armas. Lapsik. Edev. Romantiline oskab olla, kui väga tahab(minu ex´i romantilisus väljendus luuletustes, mis ta mulle kirjutas). Enesekeskne. Hoiab kõik endasse.
 
skine 13. august 2002, kl 08.31
RÕÕMSAMEELSED! Mida noorem seda säravam, naeratavam jne. Ja kui keegi ega miski nende helget olemist mürgitama ei hakka on nad jätkuvalt toredad ja muretud ja mulle see meeldib :)
 
Kessu 13. august 2002, kl 09.30
Minu ambur on täitsa tore, vahel küll veidi kangekaelne ja seda, mis pähe on võtnud, sealt naljalt välja ei saa, sõnapidaja, raha tuulde ei loobi, kuid mina ei ole ka millegi eest maksma pidanud, poes kraabib oma rahakoti alati ise välja ja ikka küsib. mis mina poest soovin. Üldiselt ei ole amburid truud kaaslased, kuid minu oma on. Just ükspäev mõtlesin, et ei ole tema juures avastanud ühtegi suuremat asja, mis pinda käiks. Üldiselt olen rahul. Täiuslikku inimest ju ei ole ;):
 
skine 13. august 2002, kl 09.45
mis tema truudusetusesse puutub siis see on mu meelest müüt. minu arust on ta isegi väga truu, jätab ainult vastupidise mulje kuna on sihuke lõbus ja seltskondlik. tegelikult aga ei viitsi ta väga süveneda mingitesse uutesse suhetesse, on selle kohapealt üsna laisk ja see on talle rohkem kerge meelelahutusena mis kiirelt ununeb
 
irrrw 13. august 2002, kl 10.01
on jah uute suhete suhtes laisk, sellepärast kepibki vaid suvalisi naisi oma naise kõrvalt. lahutada ta ilmselt kunagi ei tahaks. saaks aga niisama lõbutseda..
 
riki 13. august 2002, kl 15.24
minu ambur ütleb täpselt välja mida mõtleb ja see tuleb enamasti väga ootamatult ja kukub halvemini välja kui tegelikult mõeldud.
Vanusega on tulnud rahast lugupidamine, nooruses seda polnud.On truu viimse piisani aga kui see üle ääre läigatab, siis äkiline ja tagasipöördumatu lõpp.Väga romantiline, eriti ei peta (ei valeta) pigem natuke vusserdab.Otsustusvõimega on kehvasti, vajab taganttõukajat ja suunajat.Aga kui otsustab, siis ümber ei trügi teda ei sarvede ei muuga.Vahest ainult kaaludeliku aruteluga.
 
vähikene 15. august 2002, kl 14.27
emotsionaalne, raha kokku ei hoia, intensiivne ja lõbus seltskonnainimene, nooruslik ka 80-aastaselt ja näeb üldjuhul oma east kõvasti noorem välja. litsakad kipuvad olema, aga no naised jooksevad tormi ka ju ...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!