Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
skorpion-naine
 
liis 12. august 2002, kl 20.16
kogemusi?
 
ads 13. august 2002, kl 00.02
oi oi oi
kindla arvamusega, enesekindel, perekeskne .... ei soovita vähk-noormeestele :)
 
Lynn 13. august 2002, kl 10.52
lisaks ads'i poolt öeldule: pika kannatusega, on valmis ootama tulemusi kaua, kuid saab kindlalt täpselt selle mida tahab...:)
 
käti 13. august 2002, kl 11.51
tegutseb sele nimel mida tahab, valimata vahendeid vahel. Egoist üldiselt, salvab ja torkab. Need kes on sõbrad saavad tutnda tõelist sõprust ja hoolitust, aga reetmist ei andesta ja teeb julmalt tagasi.
( ei ole keegi kibestunu, endast räägin muide)
 
uaa 13. august 2002, kl 13.38
ads :). Olen vähk noormees. Elus on olnud nii mõnigi naine. Skorpionid on mulle parimad :). No päriselt kohe. Ma lausa mõnulen nende mürgipilves. Nii hea on kaissu võtta ja senikaua õhus hoida kuni sisin järgi jääb ja mürgi asemel hakkab igast praost armastust pritsima. No skorpion naised on parimad :). Au ja kiitus teile kõigile. Kui skorpion armastab siis muu teda ei huvita ja su elu on nagu paradiis. Ta ei koorma sind ja samas hoolitseb su eest hellalt. Ja kui mürgiseks muutub siis hellus lööb tal kohe jalad alt :). Ta ei oska oodatagi, et keegi sellist relva kasutab tema julmuse vastu. Töötab alati ja isegi veel peale nelja aastast suhet :).
 
hmm.. 13. august 2002, kl 17.15
uaa-l õigus. Tundsin kohe enda ära (ma ka skorpion):))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!