Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Sõnn naise mehed?
 
livia 12. august 2002, kl 21.14
Missuguste meestega seostate sõnn-naisi?
Kellega on klapp, kellega probleemid?
 
ojaa 12. august 2002, kl 22.24
sõnn + kaksik = nagu sõit kärestikul, ilus, PÕNEV, ohtlik, kiire, aga väsitav.

sõnn + kalad = väga tugev füüsiline TÕMME, nagu tsunami, pärast uputust on plats täiesti puhas ja peab algama uus elu.

sõnn + veevalaja = nagu merelainetus, kord taganev, siis ründav, mitte ruttav, igakord erinev aga üldiselt sama turvaline ja kodune, TORE.

Kõik on peegeldanud sõnni ennast, igaüks erimoodi. Oleneb, mida endas parasjagu näha tahetakse.
 
ojaa 12. august 2002, kl 23.41
eelnevale lisaks:

Kui juba paadisõiduga võrdluseks läks:

kaksik: kui tuju tuleb, jätab sõnni üksi katkisesse paati hulpima, siis saabub, nagu poleks eemal viibinudki ja laveerib kivide vahel oskuslikult edasi, oodates, et sõnn teeks süvenemist nõudvaid töid, mida kaksik ise ei viitsi (kaarti uurida, paati parandada). kuna kaksik midagi lõpuni teha ei viitsi, siis jääb ka sõnn päriselt taltsutamata, pooleldi metsikuks.

kala: hoolitseb, et sõnn end tema paadis kuninglikult tunneks, et päike silmi ei pimestaks ega jalad märjaks ei saaks, loob unelmate meeleolu. enda hingepõhja vaadata ei lase, hoiab prillid ees. uputava laine harjal randa jõudes leiab aga endale rahuliku turvalise vähenõudliku sadama. sõnni endale päriseks taltsutamine on tema jaoks liiga palju vaeva nõudev.

veevalaja: vaatab sõnni otsa siis, kui ise seda tahab. jälgib hoopis binokliga kaugust, (toplesspäevitajaid näiteks), jahib vahelduseks metsikut mereelukat. märkab ise, kui aerusid tuleb õlitada või paadist vett välja loopida. enesestmõistetavalt jätab sõnni hoolde oma vara ja lapsed, kui on vaja vahepeal maailma parandamas käia. oskab sõnni taltsutada küll, iseasi, kas suvatseb, tal ju muudki teha.

teised märgid pole nii palju viitsinud vaeva näha, et sõnn neist lugusid kirjutama hakkaks.
 
mary 13. august 2002, kl 09.10
Just nii ongi, nagu ojaa kirjeldas. Omal kogemused veevalaja, kaksiku ja kalaga samasugused:-)
 
skine 13. august 2002, kl 09.41
olen üllatavalt palju kohanud sõnn-naistel veevalaja-mehi.ei tea mis neid seob, tundub, et sõnni kõidab veevalaja unistav hoiak ja lai silmaring. võib-olla ka on veevalaja ebamaisus tasakaaluks sõnni vägagi maisele olekule. sõnn on väga praktiline ja tugev võitluses eluraskustega, veevalaja aga hõljub aeg-ajalt kuskil hoopis teises reaalsuses
 
sõnn 13. august 2002, kl 10.29
kogemusi on lõvidega ja praeguse neitsiga. lõvid - enam ei tee ühegagi neist tegemist, neid huvitab ainult see, et neid suuresti armastataks, ise enda nabast kaugemale ei näe..sellistega pikka pidu ei ole. neitsiga (juba pikemat aega) nii hea klapp, et elan nagu pilvedel...muinasjutuline! paremat mees ei oska tahta ja tahaks loota, et nii jääbki..
 
ads 13. august 2002, kl 10.31
mdx, ka vähkidel on lootust sõnn naise puhul ... kuigi see suhe pisut raske saab olema ... st on ...
Vähk mehed on iseloomult liialt armukadedad ja natuke ka isekad, mis kindlasti suhtes palju probleeme tekitab ....
 
keegiuus 13. august 2002, kl 10.56
ka siin sõnnitar - ex kaasa oli kaljukits( vääga tore klapp, rääkisime kõigest, käisime kõikjal ja temalt ka tütar, kes on mu sünnipäevakink seega kah väike sõnnitar), nüüd kaksik pikemat aega - nii nagu eespool kirjutatud meie elu tõusude ja mõõnadega:-)))) mis iseloomulik kaksikumehele:-)
Teistest tähtkujudest ei ole kaasat olnud, see-eest sõpru-sõbrannasid erinevaid ja klapime kõigiga hästi - ei oska midagi öelda kellegi kohta, kõigil meil omad head ja vead- mulle siiski tähtis inimene ise ilma igasuguste eelarvamusteta:-))))
 
ann 13. august 2002, kl 11.08
vähid on isekad jah, mõnikord läheb vaja elavat kujutlusvõimet tabamaks nende hoolimist:-)

armukadeduse kohta ei oska midagi öelda, ilmselt mu praegusel kaaslasel on see väga tugeva kooriku all peidus.
kui tõsine mure käes, siis on abivalmis, muidu mu asjadesse end ei sega.

aga loomulikult on tema tegemised kõige tähtsamad ja siis kui ta viitsib (ja tahab), siis on ta nõus ka teiste jaoks oma kallihinnalist aega ohverdama. võib olla on see kartus, et teda kasutatakse äkki ära..
 
killu to keegiuus 13. august 2002, kl 11.25
aga miks kaljukitsest lahku läksid? millised on kaljukitse negatiivne pool koosluses sõnnitariga?
 
keegiuus 13. august 2002, kl 11.33
killu - minuarust mittemingisugust miinust, üks parimaid kooslusi üldse, mis olla saab!!!!! Minu arvamus ja kogemus....Lahku läksime hoopis muul põhjusel, natuke ise kah noor ja loll ja temapoolne viinaviga( see juba pikk lugu)ja lisaks veel maaelu jne......ühesõnaga mitte iseloomude mittesobivuse tõttu ei läinud lahku rohkem majanduslikud jne põhjused...
 
katerin 13. august 2002, kl 19.38
Vähiga õnnelikus abielus :) Kusjuures armukadedus on alles viimasel ajal üldse hakanud ilmnema, varem arvasin, et see sõna tema leksikonist puudub.

Skorpioniga jälle ei sobinud nii hästi, aga see ilmselt tulenes igasugustest muudest põhjustest.
 
ojaa 13. august 2002, kl 20.39
eemalt nähtud sõnn + veeevalaja oli kahjuks sõnnitarile äärmiselt kurnav. Veevalaja aga ei mõistnud jällegi, milles viga. vist oli seks kesine või oskamatu, vanal vene ajal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!